Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Jágr Martin
Hartmann Miroslav
 
 
     1301
2.Novotný Martin
Hafič Martin
 
 
Hruban Vladimír
Ženíšek Jakub
 
 
     1302
3.Forejt LukášHruban Vladimír     0303
4.Novotný MartinJágr Martin     3113
5.Hafič MartinHartmann Miroslav     0314
6.Turek Tomᚎeníšek Jakub     3224
7.Novotný MartinHruban Vladimír     0325
8.Hafič MartinJágr Martin     0326
9.Turek TomášHartmann Miroslav     3136
10.Forejt Lukᚎeníšek Jakub     1337
11.Hafič MartinHruban Vladimír     0338
12.Turek TomášJágr Martin     2339
13.Forejt LukášHartmann Miroslav     13310
14.Novotný MartinŽeníšek Jakub     30  
15.Turek TomášHruban Vladimír         
16.Forejt LukášJágr Martin         
17.Novotný MartinHartmann Miroslav         
18.Hafič MartinŽeníšek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Forejt Lukáš03Hruban Vladimír30
Novotný Martin11Jágr Martin21
Hafič Martin03Hartmann Miroslav21
Turek Tomáš21Ženíšek Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16 TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Karel
Akopyan Artur
 
 
Hájek Filip
Gecko Jiří
 
 
     3010
2.Růžička Dominik
Boublík Jan
 
 
Chyba Lukáš
Černý Jáchym
 
 
     3220
3.Akopyan ArturGecko Jiří     3030
4.Boublík JanHájek Filip     1331
5.Růžička DominikČerný Jáchym     3041
6.Nový KarelChyba Lukáš     3151
7.Boublík JanGecko Jiří     3261
8.Růžička DominikHájek Filip     1362
9.Nový KarelČerný Jáchym     3172
10.Akopyan ArturChyba Lukáš     3082
11.Růžička DominikGecko Jiří     3192
12.Nový KarelHájek Filip     1393
13.Akopyan ArturČerný Jáchym     30103
14.Boublík JanChyba Lukáš         
15.Nový KarelGecko Jiří         
16.Akopyan ArturHájek Filip         
17.Boublík JanČerný Jáchym         
18.Růžička DominikChyba Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Akopyan Artur30Gecko Jiří03
Boublík Jan11Hájek Filip30
Růžička Dominik21Černý Jáchym03
Nový Karel21Chyba Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13457:368TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
Světlík Václav
Honek Jan st.
 
 
4110  3010
2.Olach Miloslav
Stejskal Tomáš
 
 
Gold Roman
Látal Jan
 
 
-9979 3120
3.Kozdera PavelSvětlík Václav10106  3030
4.Stejskal TomášHonek Jan st.65-94 3140
5.Olach MiloslavGold Roman-8-15-7  0341
6.Treybal VáclavLátal Jan86-105 3151
7.Stejskal TomášSvětlík Václav6116  3061
8.Olach MiloslavHonek Jan st.-88-4-7 1362
9.Treybal VáclavGold Roman87-87 3172
10.Kozdera PavelLátal Jan116-57 3182
11.Olach MiloslavSvětlík Václav475  3092
12.Treybal VáclavHonek Jan st.-10-979832102
13.Kozdera PavelGold Roman459  30  
14.Stejskal TomášLátal Jan         
15.Treybal VáclavSvětlík Václav         
16.Kozdera PavelHonek Jan st.         
17.Stejskal TomášGold Roman         
18.Olach MiloslavLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozdera Pavel20Světlík Václav03
Stejskal Tomáš20Honek Jan st.12
Olach Miloslav12Gold Roman11
Treybal Václav30Látal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41 TJ Sokol Kbely D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Klofanda Ladislav
Sváta Jiří
 
 
     3210
2.Váňa Petr
Chmelík David
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
     3120
3.Brůčková MarieKlofanda Ladislav     3230
4.Reich FrantišekTrnka Josef     3240
5.Váňa PetrHrubý Jan     1341
6.Chmelík DavidSváta Jiří     2342
7.Reich FrantišekKlofanda Ladislav     1343
8.Váňa PetrTrnka Josef     1344
9.Chmelík DavidHrubý Jan     3154
10.Brůčková MarieSváta Jiří     3164
11.Váňa PetrKlofanda Ladislav     0365
12.Chmelík DavidTrnka Josef     1366
13.Brůčková MarieHrubý Jan     3076
14.Reich FrantišekSváta Jiří     2377
15.Chmelík DavidKlofanda Ladislav     0378
16.Brůčková MarieTrnka Josef     3288
17.Reich FrantišekHrubý Jan     0389
18.Váňa PetrSváta Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůčková Marie40Klofanda Ladislav31
Reich František13Trnka Josef22
Váňa Petr04Hrubý Jan22
Chmelík David13Sváta Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11440:333TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
Michna Jiří
Šrámek Daniel
 
 
-946-853210
2.Remunda Štěpán
Sobota Miroslav
 
 
Jež Dominik
Jandus Matěj
 
 
597  3020
3.Remunda ŠtěpánJež Dominik9-88-893230
4.Jelínek Tomᚊrámek Daniel-8779 3140
5.Chlumský PetrMichna Jiří3-8-10-9 1341
6.Fiala AlešJandus Matěj118  3051
7.Jelínek TomášJež Dominik979  3061
8.Chlumský PetrŠrámek Daniel4116  3071
9.Fiala AlešMichna Jiří-78-9993281
10.Remunda ŠtěpánJandus Matěj1106  3091
11.Chlumský PetrJež Dominik57-912 31101
12.Fiala AlešŠrámek Daniel         
13.Remunda ŠtěpánMichna Jiří         
14.Jelínek TomášJandus Matěj         
15.Fiala AlešJež Dominik         
16.Remunda ŠtěpánŠrámek Daniel         
17.Jelínek TomášMichna Jiří         
18.Chlumský PetrJandus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Remunda Štěpán20Jež Dominik03
Jelínek Tomáš20Šrámek Daniel02
Chlumský Petr21Michna Jiří11
Fiala Aleš20Jandus Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31292:416TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Töpfer Martin
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
-2-5-7  0301
2.Slepička David
Štefan Nikola
 
 
Dalešický Tomáš
Šilar Bohuslav
 
 
-6-9-7  0302
3.Vyvadil JiříŠtencek Jiří9-5-6-7 1303
4.Töpfer MartinŠilar Bohuslav-8-5-3  0304
5.Štefan NikolaŤuík Jan-5-35-7 1305
6.Slepička DavidDalešický Tomáš862  3015
7.Töpfer MartinŠtencek Jiří-8-3-6  0316
8.Štefan NikolaŠilar Bohuslav-7-9-4  0317
9.Slepička DavidŤuík Jan98-8-8-72318
10.Vyvadil JiříDalešický Tomáš-108910 3128
11.Štefan NikolaŠtencek Jiří-3-6-5  0329
12.Slepička DavidŠilar Bohuslav-4-5-3  03210
13.Vyvadil JiříŤuík Jan         
14.Töpfer MartinDalešický Tomáš         
15.Slepička DavidŠtencek Jiří         
16.Vyvadil JiříŠilar Bohuslav         
17.Töpfer MartinŤuík Jan         
18.Štefan NikolaDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyvadil Jiří11Štencek Jiří30
Töpfer Martin02Šilar Bohuslav30
Štefan Nikola03Ťuík Jan20
Slepička David12Dalešický Tomáš02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS