Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27568:551TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
Gecko Jiří
Veselý Milan
 
 
11-8611 3110
2.Hartmann Miroslav
Barbora Jiří
 
 
Hájek Filip
Černý Jáchym
 
 
-889-8-72311
3.Jágr MartinHájek Filip-9-107-4 1312
4.Barbora JiříVeselý Milan-7-8-3  0313
5.Hartmann MiroslavČerný Jáchym5710  3023
6.Hruban VladimírGecko Jiří556  3033
7.Barbora JiříHájek Filip-9-7-4  0334
8.Hartmann MiroslavVeselý Milan9-7-3-3 1335
9.Hruban VladimírČerný Jáchym-8836 3145
10.Jágr MartinGecko Jiří6-5103 3155
11.Hartmann MiroslavHájek Filip-5984 3165
12.Hruban VladimírVeselý Milan-69-59103275
13.Jágr MartinČerný Jáchym7108  3085
14.Barbora JiříGecko Jiří6-78-5103295
15.Hruban VladimírHájek Filip1-6-6-5 1396
16.Jágr MartinVeselý Milan-104104 31106
17.Barbora JiříČerný Jáchym         
18.Hartmann MiroslavGecko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin31Hájek Filip31
Barbora Jiří12Veselý Milan22
Hartmann Miroslav21Černý Jáchym03
Hruban Vladimír31Gecko Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22575:443PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Martin
Turek Tomáš
 
 
Látal Jan
Gold Roman
 
 
8-9-8-7 1301
2.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Pozníček JosefSvětlík Václav-867-873221
4.Novotný MartinLátal Jan8-3-4-7 1322
5.Pocz TomášGold Roman10108  3032
6.Turek TomášWO    3042
7.Novotný MartinSvětlík Václav-887-6-102343
8.Pocz TomášLátal Jan-867-473253
9.Turek TomášGold Roman108-8-993263
10.Pozníček JosefWO    3073
11.Pocz TomášSvětlík Václav862  3083
12.Turek TomášLátal Jan10-710-8-82384
13.Pozníček JosefGold Roman7-8-6-7 1385
14.Novotný MartinWO    3095
15.Turek TomášSvětlík Václav-8111010 31105
16.Pozníček JosefLátal Jan         
17.Novotný MartinGold Roman         
18.Pocz Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pozníček Josef11Světlík Václav13
Novotný Martin02Látal Jan21
Pocz Tomáš30Gold Roman12
Turek Tomáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20504:463TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Průša David
 
 
Sváta Jiří
Trnka Josef
 
 
-9-129973210
2.Daníček Adam
Fausek Jiří
 
 
Vrba Karel
Klofanda Ladislav
 
 
-76-7-7 1311
3.Marat PetrKlofanda Ladislav993  3021
4.Průša DavidTrnka Josef914-129 3131
5.Fausek JiříSváta Jiří-47106 3141
6.Daníček AdamVrba Karel-5-5-5  0342
7.Průša DavidKlofanda Ladislav239  3052
8.Fausek JiříTrnka Josef-3-6-8  0353
9.Daníček AdamSváta Jiří8-11-8-6 1354
10.Marat PetrVrba Karel-7879 3164
11.Fausek JiříKlofanda Ladislav-8-751133274
12.Daníček AdamTrnka Josef7-798 3184
13.Marat PetrSváta Jiří938  3094
14.Průša DavidVrba Karel397  30104
15.Daníček AdamKlofanda Ladislav         
16.Marat PetrTrnka Josef         
17.Průša DavidSváta Jiří         
18.Fausek JiříVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Petr30Klofanda Ladislav03
Průša David30Trnka Josef12
Fausek Jiří21Sváta Jiří12
Daníček Adam12Vrba Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6372:231TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
Jež Dominik
Šrámek Daniel
 
 
396  3010
2.Olach Miloslav
Elčkner Miroslav
 
 
Štěrba Ondřej
Jandus Matěj
 
 
-726-843220
3.Treybal VáclavJež Dominik23-53 3130
4.Elčkner MiroslavŠrámek Daniel89-67 3140
5.Olach MiloslavŠtěrba Ondřej544  3050
6.Kozdera PavelJandus Matěj1114  3060
7.Elčkner MiroslavJež Dominik63-67 3170
8.Olach MiloslavŠrámek Daniel-8879 3180
9.Kozdera PavelŠtěrba Ondřej597  3090
10.Treybal VáclavJandus Matěj454  30100
11.Olach MiloslavJež Dominik         
12.Kozdera PavelŠrámek Daniel         
13.Treybal VáclavŠtěrba Ondřej         
14.Elčkner MiroslavJandus Matěj         
15.Kozdera PavelJež Dominik         
16.Treybal VáclavŠrámek Daniel         
17.Elčkner MiroslavŠtěrba Ondřej         
18.Olach MiloslavJandus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Treybal Václav20Jež Dominik02
Elčkner Miroslav20Šrámek Daniel02
Olach Miloslav20Štěrba Ondřej02
Kozdera Pavel20Jandus Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39645:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobík Zdeněk
Váňa Petr
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
97-7-11-52301
2.Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
Dalešický Tomáš
Houra Tomáš
 
 
7-4-6573211
3.Rejent MartinHoura Tomáš88-14-3113221
4.Hobík ZdeněkŠtencek Jiří10-8-2-9 1322
5.Váňa PetrDalešický Tomáš4-956 3132
6.Šprongl JaroslavŤuík Jan109-67 3142
7.Hobík ZdeněkHoura Tomáš-4-5-4  0343
8.Váňa PetrŠtencek Jiří-9-3-1  0344
9.Šprongl JaroslavDalešický Tomáš2810  3054
10.Rejent MartinŤuík Jan6-12105 3164
11.Váňa PetrHoura Tomáš-3-39-7 1365
12.Šprongl JaroslavŠtencek Jiří8-799 3175
13.Rejent MartinDalešický Tomáš4-5-8493285
14.Hobík ZdeněkŤuík Jan-3-4-6  0386
15.Šprongl JaroslavHoura Tomáš-10-677-62387
16.Rejent MartinŠtencek Jiří3-4-9-4 1388
17.Hobík ZdeněkDalešický Tomáš-74-15853298
18.Váňa PetrŤuík Jan-3-537-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Martin31Houra Tomáš31
Hobík Zdeněk13Štencek Jiří31
Váňa Petr13Dalešický Tomáš04
Šprongl Jaroslav31Ťuík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Fiala Aleš
 
 
Macháček Oldřich
Töpfer Martin
 
 
76-99 3110
2.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
Vyvadil Jiří
Korchak Oleksandr
 
 
1074  3020
3.Fiala AlešKorchak Oleksandr-5987 3130
4.Jelínek TomášTöpfer Martin695  3040
5.Chlumský PetrMacháček Oldřich-899-8113250
6.Remunda ŠtěpánVyvadil Jiří89-99 3160
7.Jelínek TomášKorchak Oleksandr573  3070
8.Chlumský PetrTöpfer Martin989  3080
9.Remunda ŠtěpánMacháček Oldřich9-7-10763290
10.Fiala AlešVyvadil Jiří     32100
11.Chlumský PetrKorchak Oleksandr         
12.Remunda ŠtěpánTöpfer Martin         
13.Fiala AlešMacháček Oldřich         
14.Jelínek TomášVyvadil Jiří         
15.Remunda ŠtěpánKorchak Oleksandr         
16.Fiala AlešTöpfer Martin         
17.Jelínek TomášMacháček Oldřich         
18.Chlumský PetrVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Aleš20Korchak Oleksandr02
Jelínek Tomáš20Töpfer Martin02
Chlumský Petr20Macháček Oldřich02
Remunda Štěpán20Vyvadil Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS