Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33317:444TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Oldřich
Töpfer Martin
 
 
Jágr Martin
Hruban Vladimír
 
 
-7-7-6  0301
2.Korchak Oleksandr
Vyvadil Jiří
 
 
Hartmann Miroslav
Ženíšek Jakub
 
 
-7-78-8 1302
3.Macháček OldřichHruban Vladimír-2-8-7  0303
4.Vyvadil JiříJágr Martin-2-28-8 1304
5.Korchak OleksandrŽeníšek Jakub-11-4-7  0305
6.Töpfer MartinHartmann Miroslav-9-7-6  0306
7.Vyvadil JiříHruban Vladimír84-27 3116
8.Korchak OleksandrJágr Martin-7-4-6  0317
9.Töpfer MartinŽeníšek Jakub3-7-61053227
10.Macháček OldřichHartmann Miroslav-2-10-4  0328
11.Korchak OleksandrHruban Vladimír-14-6-8  0329
12.Töpfer MartinJágr Martin-811-29-323210
13.Macháček OldřichŽeníšek Jakub-4-3-2  03  
14.Vyvadil JiříHartmann Miroslav         
15.Töpfer MartinHruban Vladimír         
16.Macháček OldřichJágr Martin         
17.Vyvadil JiříŽeníšek Jakub         
18.Korchak OleksandrHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macháček Oldřich02Hruban Vladimír21
Vyvadil Jiří11Jágr Martin30
Korchak Oleksandr03Ženíšek Jakub11
Töpfer Martin12Hartmann Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31255:438TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
96-9-2-122301
2.
 
 
Chlumský Petr
Fiala Aleš
 
 
WO    0302
3.Ťuík JanChlumský Petr-6-88-5 1303
4.Dalešický TomášJelínek Tomáš-4-1-6  0304
5.Remunda ŠtěpánWO    0305
6.Štencek JiříFiala Aleš9610  3015
7.Dalešický TomášChlumský Petr-9-3-6  0316
8.Jelínek TomášWO    0317
9.Štencek JiříRemunda Štěpán10-866 3127
10.Ťuík JanFiala Aleš-7-79-6 1328
11.Chlumský PetrWO    0329
12.Štencek JiříJelínek Tomáš6-8-89-623210
13.Ťuík JanRemunda Štěpán         
14.Dalešický TomášFiala Aleš         
15.Štencek JiříChlumský Petr         
16.Ťuík JanJelínek Tomáš         
17.Dalešický TomášRemunda Štěpán         
18.Fiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ťuík Jan02Chlumský Petr20
Dalešický Tomáš02Jelínek Tomáš20
Štencek Jiří21Remunda Štěpán01
   Fiala Aleš11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30273:425TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
Šprongl Jaroslav
Brůčková Marie
 
 
699  3010
2.Jež Dominik
Jandus Matěj
 
 
Rejent Martin
Chmelík David
 
 
WO    0311
3.Jež DominikBrůčková Marie-1573-9-82312
4.Michna JiříŠprongl Jaroslav-7-8-7  0313
5.Jandus MatějRejent MartinWO    0314
6.Šrámek DanielChmelík David568  3024
7.Michna JiříBrůčková Marie-7-8-6  0325
8.Jandus MatějŠprongl JaroslavWO    0326
9.Šrámek DanielRejent Martin-789-10-42327
10.Jež DominikChmelík David8-79-7-82328
11.Jandus MatějBrůčková MarieWO    0329
12.Šrámek DanielŠprongl Jaroslav-10-8-5  03210
13.Jež DominikRejent Martin         
14.Michna JiříChmelík David         
15.Šrámek DanielBrůčková Marie         
16.Jež DominikŠprongl Jaroslav         
17.Michna JiříRejent Martin         
18.Jandus MatějChmelík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jež Dominik02Brůčková Marie20
Michna Jiří02Šprongl Jaroslav20
Šrámek Daniel12Rejent Martin10
   Chmelík David11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32370:447TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
-7-9-9  0301
2.Trnka Josef
Bartoňová Eva
 
 
Stejskal Tomáš
Olach Miloslav
 
 
93-6-5-82302
3.Trnka JosefKozdera Pavel8-7-79-92303
4.Sváta JiříTreybal Václav-3-9-7  0304
5.Vrba KarelStejskal Tomáš-96-8-4 1305
6.Hrubý JanOlach Miloslav4-8-8-8 1306
7.Sváta JiříKozdera Pavel7-9-6-8 1307
8.Vrba KarelTreybal Václav-13-88-4 1308
9.Hrubý JanStejskal Tomáš9-7-81093218
10.Trnka JosefOlach Miloslav-69-8-6 1319
11.Vrba KarelKozdera Pavel-7-9-7  03110
12.Hrubý JanTreybal Václav         
13.Trnka JosefStejskal Tomáš         
14.Sváta JiříOlach Miloslav         
15.Hrubý JanKozdera Pavel         
16.Trnka JosefTreybal Václav         
17.Sváta JiříStejskal Tomáš         
18.Vrba KarelOlach Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trnka Josef02Kozdera Pavel30
Sváta Jiří02Treybal Václav20
Vrba Karel03Stejskal Tomáš11
Hrubý Jan11Olach Miloslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40692:706TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Světlík Václav
Gold Roman
 
 
Daníček Adam
Marat Petr
 
 
-11-11-12  0301
2.Látal Jan
Bárta Ladislav
 
 
Truc Petr ml.
Růžička Dominik
 
 
1011-6-973211
3.Světlík VáclavMarat Petr-7-3-9  0312
4.Gold RomanRůžička Dominik-911911 3122
5.Bárta LadislavDaníček Adam10-987 3132
6.Látal JanTruc Petr ml.9-1052 3142
7.Gold RomanMarat Petr-7-8-7  0343
8.Bárta LadislavRůžička Dominik-9-1274-122344
9.Látal JanDaníček Adam3410  3054
10.Světlík VáclavTruc Petr ml.-5-79-6 1355
11.Bárta LadislavMarat Petr8-7-76103265
12.Látal JanRůžička Dominik3-765 3175
13.Paulus MichalDaníček Adam-9-887-32376
14.Gold RomanTruc Petr ml.-7-9-3  0377
15.Látal JanMarat Petr-98-129-62378
16.Paulus MichalRůžička Dominik-6-129-5 1379
17.Gold RomanDaníček Adam-675-983289
18.Bárta LadislavTruc Petr ml.-910-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Světlík Václav02Marat Petr31
Gold Roman22Růžička Dominik22
Bárta Ladislav22Daníček Adam13
Látal Jan31Truc Petr ml.31
Paulus Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32624:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Milan
Hájek Filip
 
 
Pozníček Josef
Hafič Martin
 
 
-6356 3110
2.Chyba Lukáš
Černý Jáchym
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
-1-12-10  0311
3.Černý JáchymTurek Tomáš-77-77-72312
4.Gecko JiříForejt Lukáš-6-4-8  0313
5.Hájek FilipHafič Martin6-1749 3123
6.Veselý MilanPozníček Josef665  3033
7.Gecko JiříTurek Tomáš-82-7-8 1334
8.Hájek FilipForejt Lukáš669  3044
9.Veselý MilanHafič Martin-9768 3154
10.Černý JáchymPozníček Josef-7-9-7  0355
11.Hájek FilipTurek Tomáš6-757 3165
12.Veselý MilanForejt Lukáš11-77-6-92366
13.Černý JáchymHafič Martin-5-14-9  0367
14.Gecko JiříPozníček Josef-7510-8-72368
15.Veselý MilanTurek Tomáš659  3078
16.Černý JáchymForejt Lukáš-7-5-7  0379
17.Gecko JiříHafič Martin368  3089
18.Hájek FilipPozníček Josef97-93 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jáchym04Turek Tomáš22
Gecko Jiří13Forejt Lukáš31
Hájek Filip40Hafič Martin13
Veselý Milan31Pozníček Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy