Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
     3010
2.Hartmann Miroslav
Ženíšek Jakub
 
 
Olach Miloslav
Stejskal Tomáš
 
 
     0311
3.Hruban VladimírKozdera Pavel     1312
4.Ženíšek JakubTreybal Václav     0313
5.Hartmann MiroslavStejskal Tomáš     3223
6.Jágr MartinOlach Miloslav     3033
7.Ženíšek JakubKozdera Pavel     3143
8.Hartmann MiroslavTreybal Václav     0344
9.Jágr MartinStejskal Tomáš     3254
10.Hruban VladimírOlach Miloslav     1355
11.Hartmann MiroslavKozdera Pavel     0356
12.Jágr MartinTreybal Václav     0357
13.Hruban VladimírStejskal Tomáš     3267
14.Ženíšek JakubOlach Miloslav     0368
15.Jágr MartinKozdera Pavel     3078
16.Hruban VladimírTreybal Václav     3288
17.Ženíšek JakubStejskal Tomáš     2389
18.Hartmann MiroslavOlach Miloslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír22Kozdera Pavel22
Ženíšek Jakub13Treybal Václav31
Hartmann Miroslav22Stejskal Tomáš13
Jágr Martin31Olach Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35605:620TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
Reich František
Brůčková Marie
 
 
-8-8-5  0301
2.Fausek Matěj
Fausek Jiří
 
 
Rejent Martin
Chmelík David
 
 
7811  3011
3.Daníček AdamReich František14-10-7-7 1312
4.Fausek MatějRejent Martin469  3022
5.Fausek JiříChmelík David-91025 3132
6.Truc Petr ml.Brůčková Marie108-46 3142
7.Fausek MatějReich František-9249 3152
8.Fausek JiříRejent Martin1138  3062
9.Truc Petr ml.Chmelík David-5-787-62363
10.Daníček AdamBrůčková Marie-74-6-6 1364
11.Fausek JiříReich František-59-8-7 1365
12.Vohradský StanislavRejent Martin-8-3-7  0366
13.Daníček AdamChmelík David21310  3076
14.Fausek MatějBrůčková Marie-9-3-7  0377
15.Vohradský StanislavReich František10-15-8-102378
16.Daníček AdamRejent Martin811-8-973288
17.Fausek MatějChmelík David-9-11-6  0389
18.Fausek JiříBrůčková Marie-8-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam22Reich František31
Fausek Matěj22Rejent Martin13
Fausek Jiří22Chmelík David22
Truc Petr ml.11Brůčková Marie31
Vohradský Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35617:615TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
26-87 3110
2.Forejt Lukáš
Novotný Martin
 
 
Chlumský Petr
Sobota Miroslav
 
 
-77-148-92311
3.Turek TomášRemunda Štěpán897  3021
4.Novotný MartinJelínek Tomáš887  3031
5.Pozníček JosefChlumský Petr-5-6-6  0332
6.Forejt LukášSobota Miroslav-8666 3142
7.Novotný MartinRemunda Štěpán-9-10-11  0343
8.Pozníček JosefJelínek Tomáš-5-5-9  0344
9.Forejt LukášChlumský Petr-7-8-9  0345
10.Turek TomášSobota Miroslav348  3055
11.Pozníček JosefRemunda Štěpán6-69-8-92356
12.Forejt LukášJelínek Tomáš-11-5-7  0357
13.Turek TomášChlumský Petr8-91013 3167
14.Novotný MartinSobota Miroslav57-911 3177
15.Forejt LukášRemunda Štěpán-6-9-8  0378
16.Turek TomášJelínek Tomáš7-988 3188
17.Novotný MartinChlumský Petr9-7-8-6 1389
18.Pozníček JosefSobota Miroslav8-8-10-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Tomáš40Remunda Štěpán31
Novotný Martin22Jelínek Tomáš22
Pozníček Josef04Chlumský Petr31
Forejt Lukáš13Sobota Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:33513:568SF SKK EL Nino Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chyba Lukáš
Štancel Tobiáš
 
 
Slepička David
Macháček Oldřich
 
 
-95-6-7 1301
2.Kudrna Petr
Gecko Jiří
 
 
Korchak Oleksandr
Vyvadil Jiří
 
 
-91038 3111
3.Chyba LukášKorchak Oleksandr-6-7-8  0312
4.Kudrna PetrMacháček Oldřich845  3022
5.Štancel TobiášVyvadil Jiří-8-4-7  0323
6.Gecko JiříSlepička David-569-8-72324
7.Kudrna PetrKorchak Oleksandr865  3034
8.Štancel TobiášMacháček Oldřich-6-9-9  0335
9.Gecko JiříVyvadil Jiří-88-5-7 1336
10.Chyba LukášSlepička David-6887 3146
11.Štancel TobiášKorchak Oleksandr-84-6-5 1347
12.Gecko JiříMacháček Oldřich-3-8128-22348
13.Chyba LukášVyvadil Jiří-9-3-6  0349
14.Kudrna PetrSlepička David5125  3059
15.Gecko JiříKorchak Oleksandr7-5117 3169
16.Chyba LukášMacháček Oldřich989  3079
17.Kudrna PetrVyvadil JiříWO    03710
18.Štancel TobiášSlepička David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chyba Lukáš22Korchak Oleksandr22
Kudrna Petr30Macháček Oldřich22
Štancel Tobiáš03Vyvadil Jiří30
Gecko Jiří13Slepička David12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40712:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan st.
Látal Jan
 
 
Štencek Jiří
Dalešický Tomáš
 
 
99-5-683210
2.Kroupa Rudolf
Vodal Petr
 
 
Šilar Bohuslav
Houra Tomáš
 
 
28-9-683220
3.Honek Jan st.Štencek Jiří12-6-8-7 1321
4.Látal JanŠilar Bohuslav6-8-87-82322
5.Vodal PetrHoura Tomáš8-8-81183232
6.Kroupa RudolfDalešický Tomáš59-105 3142
7.Látal JanŠtencek Jiří-65146 3152
8.Vodal PetrŠilar Bohuslav6-1247 3162
9.Kroupa RudolfHoura Tomáš8-5-65-72363
10.Honek Jan st.Dalešický Tomáš-8395 3173
11.Vodal PetrŠtencek Jiří-68-7-9 1374
12.Kroupa RudolfŠilar Bohuslav4-22-2-4 1375
13.Honek Jan st.Houra Tomáš98-5-663285
14.Látal JanDalešický Tomáš-10-5-8  0386
15.Kroupa RudolfŠtencek Jiří-4-8-8  0387
16.Honek Jan st.Šilar Bohuslav-78-8-7 1388
17.Látal JanHoura Tomáš77-6-8-82389
18.Vodal PetrDalešický Tomáš46-64 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honek Jan st.22Štencek Jiří31
Látal Jan13Šilar Bohuslav31
Vodal Petr31Houra Tomáš22
Kroupa Rudolf13Dalešický Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38726:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klofanda Ladislav
Sváta Jiří
 
 
Michna Jiří
Šrámek Daniel
 
 
787  3010
2.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
Jež Dominik
Formáček Jiří
 
 
99-6-10-62311
3.Klofanda LadislavJež Dominik-97-8633221
4.Sváta JiříFormáček Jiří-63-412-72322
5.Trnka JosefMichna Jiří-62-9-7 1323
6.Hrubý JanŠrámek Daniel586  3033
7.Sváta JiříJež Dominik-8-810-9 1334
8.Trnka JosefFormáček Jiří-6-78-6 1335
9.Hrubý JanMichna Jiří9-79-893245
10.Klofanda LadislavŠrámek Daniel8-9-99113255
11.Trnka JosefJež Dominik-996-10-72356
12.Hrubý JanFormáček Jiří6-1089 3166
13.Klofanda LadislavMichna Jiří-68-7-10 1367
14.Sváta JiříŠrámek Daniel-8-96-7 1368
15.Hrubý JanJež Dominik-98-8-6 1369
16.Klofanda LadislavFormáček Jiří98-10-683279
17.Sváta JiříMichna Jiří8-677 3189
18.Trnka JosefŠrámek Daniel9-867 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klofanda Ladislav31Jež Dominik31
Sváta Jiří13Formáček Jiří22
Trnka Josef13Michna Jiří22
Hrubý Jan31Šrámek Daniel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS