Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12463:363AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Petr
Bárta Ladislav
 
 
Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
11-87-763210
2.Honek Jan st.
Látal Jan
 
 
Barbora Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
868  3020
3.Honek Jan st.Jágr Martin-8974 3130
4.Látal JanHruban Vladimír614-611 3140
5.Bárta LadislavBarbora Jiří957  3050
6.Vodal PetrHartmann Miroslav543  3060
7.Látal JanJágr Martin7-9610 3170
8.Bárta LadislavHruban Vladimír-4575 3180
9.Vodal PetrBarbora Jiří811-84 3190
10.Honek Jan st.Hartmann Miroslav-129-104-72391
11.Bárta LadislavJágr Martin8-144-6432101
12.Vodal PetrHruban Vladimír6-7106 31  
13.Honek Jan st.Barbora Jiří         
14.Látal JanHartmann Miroslav         
15.Vodal PetrJágr Martin         
16.Honek Jan st.Hruban Vladimír         
17.Látal JanBarbora Jiří         
18.Bárta LadislavHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honek Jan st.11Jágr Martin03
Látal Jan20Hruban Vladimír02
Bárta Ladislav30Barbora Jiří02
Vodal Petr20Hartmann Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:215TJ Sokol Kbely D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Karel
Klofanda Ladislav
 
 
Gecko Jiří
Štancel Tobiáš
 
 
8-6711 3110
2.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Klofanda LadislavGecko Jiří689  3030
4.Trnka JosefŠtancel Tobiáš45-108 3140
5.Vrba KarelChyba Lukáš427  3050
6.Hrubý JanWO    3060
7.Trnka JosefGecko Jiří9-8-11883270
8.Vrba KarelŠtancel Tobiáš459  3080
9.Hrubý JanChyba Lukáš97-9-883290
10.Klofanda LadislavWO    30100
11.Vrba KarelGecko Jiří108-912 31  
12.Hrubý JanŠtancel Tobiáš         
13.Klofanda LadislavChyba Lukáš         
14.Trnka Josef         
15.Hrubý JanGecko Jiří         
16.Klofanda LadislavŠtancel Tobiáš         
17.Trnka JosefChyba Lukáš         
18.Vrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klofanda Ladislav10Gecko Jiří02
Trnka Josef20Štancel Tobiáš02
Vrba Karel20Chyba Lukáš02
Hrubý Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9 TJ Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
Vágner Tomáš
Hlaváček Jan
 
 
     2301
2.Jež Dominik
Štěrba Ondřej
 
 
Hafič Martin
 
 
WO    3011
3.Michna JiříVágner Tomáš     3121
4.Šrámek DanielHlaváček Jan     3031
5.Jež DominikHafič Martin     3041
6.Štěrba OndřejWO    3051
7.Šrámek DanielVágner Tomáš     3261
8.Jež DominikHlaváček Jan     3171
9.Štěrba OndřejHafič Martin     3281
10.Michna JiříWO    3091
11.Jež DominikVágner TomášWO    30101
12.Štěrba OndřejHlaváček Jan         
13.Michna JiříHafič Martin         
14.Šrámek Daniel         
15.Štěrba OndřejVágner Tomáš         
16.Michna JiříHlaváček Jan         
17.Šrámek DanielHafič Martin         
18.Jež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michna Jiří10Vágner Tomáš02
Šrámek Daniel20Hlaváček Jan02
Jež Dominik20Hafič Martin02
Štěrba Ondřej10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houra Tomáš
Dalešický Tomáš
 
 
Vlček Martin
Vohradský Stanislav
 
 
     3010
2.Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
Šedivý Stanislav
Akopyan Artur
 
 
     3120
3.Houra TomášVlček Martin     3130
4.Ťuík JanAkopyan Artur     2331
5.Dalešický Tomᚊedivý Stanislav     3041
6.Štencek JiříVohradský Stanislav     3051
7.Ťuík JanVlček Martin     0352
8.Dalešický TomášAkopyan Artur     1353
9.Štencek JiříŠedivý Stanislav     3063
10.Houra TomášVohradský Stanislav     3073
11.Dalešický TomášVlček Martin     3283
12.Štencek JiříAkopyan Artur     3193
13.Houra Tomᚊedivý Stanislav     30103
14.Ťuík JanVohradský Stanislav         
15.Štencek JiříVlček Martin         
16.Houra TomášAkopyan Artur         
17.Ťuík JanŠedivý Stanislav         
18.Dalešický TomášVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houra Tomáš30Vlček Martin12
Ťuík Jan02Akopyan Artur21
Dalešický Tomáš21Šedivý Stanislav03
Štencek Jiří30Vohradský Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32261:392TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Kozdera Pavel
Treybal Václav
 
 
4-410-893210
2.Slepička David
Tkačík Ján
 
 
Stejskal Tomáš
Červeňák Marian
 
 
-6-9-5  0311
3.Slepička DavidKozdera Pavel-6-7-6  0312
4.Tkačík JánČerveňák Marian-6-8-5  0313
5.Kozel RudolfTreybal Václav-12-6-7  0314
6.Vyvadil JiříStejskal Tomáš-6-6-5  0315
7.Tkačík JánKozdera Pavel-4-9-3  0316
8.Kozel RudolfČerveňák Marian-6-5-6  0317
9.Vyvadil JiříTreybal Václav-1049-2-72318
10.Slepička DavidStejskal Tomáš-7-8-6  0319
11.Kozel RudolfKozdera Pavel-5-6-9  03110
12.Vyvadil JiříČerveňák Marian         
13.Slepička DavidTreybal Václav         
14.Tkačík JánStejskal Tomáš         
15.Vyvadil JiříKozdera Pavel         
16.Slepička DavidČerveňák Marian         
17.Tkačík JánTreybal Václav         
18.Kozel RudolfStejskal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička David02Kozdera Pavel30
Tkačík Ján02Červeňák Marian20
Kozel Rudolf03Treybal Václav20
Vyvadil Jiří02Stejskal Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18575:469TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
Hobík Zdeněk
Lebowski Ondřej
 
 
1077  3010
2.Sobota Miroslav
Zahradník Václav
 
 
Brůčková Marie
Reich František
 
 
-9-637-82311
3.Remunda ŠtěpánBrůčková Marie-89-810-102312
4.Jelínek TomášReich František8-5512 3122
5.Fiala AlešHobík Zdeněk274  3032
6.Zahradník VáclavHlaváč Tomáš963  3042
7.Jelínek TomášBrůčková Marie76-12-10-42343
8.Fiala AlešReich František12115  3053
9.Zahradník VáclavHobík Zdeněk-9744 3163
10.Remunda ŠtěpánHlaváč Tomáš58-611 3173
11.Fiala AlešBrůčková Marie-94-1111-32374
12.Zahradník VáclavReich František3-595 3184
13.Remunda ŠtěpánHobík Zdeněk37-10-1093294
14.Jelínek TomášHlaváč Tomáš967  30104
15.Zahradník VáclavBrůčková Marie         
16.Remunda ŠtěpánReich František         
17.Jelínek TomášHobík Zdeněk         
18.Fiala AlešHlaváč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remunda Štěpán21Brůčková Marie30
Jelínek Tomáš21Reich František03
Fiala Aleš21Hobík Zdeněk03
Zahradník Václav30Hlaváč Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS