Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33399:463TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Fejks Michal
 
 
Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
-7-8-8  0301
2.Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
Sobota Miroslav
Remunda Štěpán
 
 
5-1064 3111
3.Hruban VladimírJelínek Tomáš-5-7-8  0312
4.Hartmann MiroslavRemunda Štěpán-59-7-6 1313
5.Fejks MichalChlumský Petr-5-10-7  0314
6.Jágr MartinFiala Aleš-8-98-7 1315
7.Hartmann MiroslavJelínek Tomáš-10-6-7  0316
8.Fejks MichalRemunda Štěpán-68-4-6 1317
9.Jágr MartinChlumský Petr85-3-6-72318
10.Hruban VladimírFiala Aleš-9358 3128
11.Fejks MichalJelínek Tomáš-7-10-9  0329
12.Jágr MartinRemunda Štěpán8-778 3139
13.Hruban VladimírChlumský Petr-10-10-11  03310
14.Hartmann MiroslavFiala Aleš         
15.Jágr MartinJelínek Tomáš         
16.Hruban VladimírRemunda Štěpán         
17.Hartmann MiroslavChlumský Petr         
18.Fejks MichalFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír12Jelínek Tomáš30
Hartmann Miroslav02Remunda Štěpán21
Fejks Michal03Chlumský Petr30
Jágr Martin12Fiala Aleš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12436:367TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
9-1267 3110
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Šindelář Tomáš
Macháček Oldřich
 
 
767  3020
3.Brůčková MarieMacháček Oldřich-76-310133230
4.Šprongl JaroslavŠindelář Tomáš6-679 3140
5.Reich FrantišekVyvadil Jiří7-9810 3150
6.Chmelík DavidKozel Rudolf-8537 3160
7.Šprongl JaroslavMacháček Oldřich899  3070
8.Reich FrantišekŠindelář Tomáš6106  3080
9.Chmelík DavidVyvadil Jiří-6-7-8  0381
10.Brůčková MarieKozel Rudolf893  3091
11.Reich FrantišekMacháček Oldřich-98-7-6 1392
12.Chmelík DavidŠindelář Tomáš797  30102
13.Brůčková MarieVyvadil Jiří         
14.Šprongl JaroslavKozel Rudolf         
15.Chmelík DavidMacháček Oldřich         
16.Brůčková MarieŠindelář Tomáš         
17.Šprongl JaroslavVyvadil Jiří         
18.Reich FrantišekKozel Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůčková Marie20Macháček Oldřich12
Šprongl Jaroslav20Šindelář Tomáš03
Reich František21Vyvadil Jiří11
Chmelík David21Kozel Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27615:563TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
Šilar Bohuslav
Štencek Jiří
 
 
7-89-12-72301
2.Stejskal Tomáš
Elčkner Miroslav
 
 
Dalešický Tomáš
Houra Tomáš
 
 
995  3011
3.Elčkner MiroslavŠtencek Jiří-7-10-9  0312
4.Kozdera PavelŠilar Bohuslav8-7-9993222
5.Treybal VáclavHoura Tomáš97-8-853232
6.Červeňák MarianDalešický Tomáš-91176 3142
7.Kozdera PavelŠtencek Jiří-89-119-82343
8.Treybal VáclavŠilar Bohuslav-10-5-7  0344
9.Červeňák MarianHoura Tomáš257  3054
10.Elčkner MiroslavDalešický Tomáš-8-96773264
11.Treybal VáclavŠtencek Jiří-9-89-6 1365
12.Červeňák MarianŠilar Bohuslav-67-8-8 1366
13.Elčkner MiroslavHoura Tomáš586  3076
14.Kozdera PavelDalešický Tomáš-4836 3186
15.Červeňák MarianŠtencek Jiří597  3096
16.Elčkner MiroslavŠilar Bohuslav9-887 31106
17.Kozdera PavelŤuík Jan385  30  
18.Treybal VáclavDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav31Štencek Jiří31
Kozdera Pavel21Šilar Bohuslav22
Treybal Václav12Houra Tomáš03
Červeňák Marian31Dalešický Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Dominik
Bialas Filip
 
 
Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
     3110
2.Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
Formáček Jiří
Jandus Matěj
 
 
     3220
3.Růžička DominikMichna Jiří     3030
4.Truc Petr ml.Šrámek Daniel     3240
5.Bialas FilipFormáček Jiří     3050
6.Daníček AdamJandus Matěj     3060
7.Truc Petr ml.Michna Jiří     3270
8.Bialas FilipŠrámek Daniel     3080
9.Daníček AdamFormáček Jiří     3190
10.Růžička DominikJandus Matěj     32100
11.Bialas FilipMichna Jiří         
12.Daníček AdamŠrámek Daniel         
13.Růžička DominikFormáček Jiří         
14.Truc Petr ml.Jandus Matěj         
15.Daníček AdamMichna Jiří         
16.Růžička DominikŠrámek Daniel         
17.Truc Petr ml.Formáček Jiří         
18.Bialas FilipJandus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Dominik20Michna Jiří02
Truc Petr ml.20Šrámek Daniel02
Bialas Filip20Formáček Jiří02
Daníček Adam20Jandus Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18 PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
     3210
2.Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Sváta Jiří
Vrba Karel
 
 
     3020
3.Pocz TomášHrubý Jan     3030
4.Pozníček JosefSváta Jiří     1331
5.Forejt LukášTrnka Josef     3141
6.Turek TomášVrba Karel     3151
7.Pozníček JosefHrubý Jan     1352
8.Forejt LukášSváta Jiří     1353
9.Turek TomášTrnka Josef     3063
10.Pocz TomášVrba Karel     3173
11.Forejt LukášHrubý Jan     3183
12.Turek TomášSváta Jiří     3193
13.Pocz TomášTrnka Josef     32103
14.Pozníček JosefVrba Karel     23  
15.Turek TomášHrubý Jan         
16.Pocz TomášSváta Jiří         
17.Pozníček JosefTrnka Josef         
18.Forejt LukášVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Tomáš30Hrubý Jan12
Pozníček Josef02Sváta Jiří21
Forejt Lukáš21Trnka Josef03
Turek Tomáš30Vrba Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34462:533AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Milan
Závora Jiří
 
 
Honek Jan st.
Látal Jan
 
 
8-5-13-6 1301
2.Gecko Jiří
Hájek Filip
 
 
Kroupa Rudolf
Vodal Petr
 
 
-106-79-32302
3.Veselý MilanVodal Petr-6-10-2  0303
4.Gecko JiříHonek Jan st.-9-6-4  0304
5.Hájek FilipKroupa Rudolf55-66 3114
6.Závora JiříLátal Jan-248-1283224
7.Gecko JiříVodal Petr-7-5-6  0325
8.Hájek FilipHonek Jan st.-9895 3135
9.Závora JiříKroupa Rudolf-9-7-7  0336
10.Veselý MilanLátal Jan-4-39-5 1337
11.Hájek FilipVodal Petr12-9-6-8 1338
12.Závora JiříHonek Jan st.7410  3048
13.Veselý MilanKroupa Rudolf587  3058
14.Gecko JiříLátal Jan-7-36-5 1359
15.Závora JiříVodal Petr-10-8-8  03510
16.Veselý MilanHonek Jan st.         
17.Gecko JiříKroupa Rudolf         
18.Hájek FilipLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Milan12Vodal Petr40
Gecko Jiří03Honek Jan st.12
Hájek Filip21Kroupa Rudolf12
Závora Jiří22Látal Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy