Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11424:307TJ Sokol Michle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Filip
Závora Jiří
 
 
Fejks Michal
Hartmann Miroslav
 
 
-9364 3110
2.Kudrna Petr
Veselý Milan
 
 
Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
-439-893220
3.Hájek FilipJágr Martin2-106-993230
4.Závora JiříHruban Vladimír-1210-84103240
5.Kudrna PetrFejks Michal416  3050
6.Veselý MilanHartmann Miroslav3103  3060
7.Závora JiříJágr Martin-7-958113270
8.Kudrna PetrHruban Vladimír7-735 3180
9.Veselý MilanFejks Michal549  3090
10.Hájek FilipHartmann Miroslav98-66 31100
11.Kudrna PetrJágr Martin         
12.Veselý MilanHruban Vladimír         
13.Hájek FilipFejks Michal         
14.Závora JiříHartmann Miroslav         
15.Veselý MilanJágr Martin         
16.Hájek FilipHruban Vladimír         
17.Závora JiříFejks Michal         
18.Kudrna PetrHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Filip20Jágr Martin02
Závora Jiří20Hruban Vladimír02
Kudrna Petr20Fejks Michal02
Veselý Milan20Hartmann Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15489:407AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan st.
Látal Jan
 
 
Turek Tomáš
Pozníček Josef
 
 
986  3010
2.Vodal Petr
Gold Roman
 
 
Šindelář Michal
Jirků Jaromír
 
 
379  3020
3.Honek Jan st.Jirků Jaromír677  3030
4.Látal JanTurek Tomáš-882-8-82331
5.Vodal PetrŠindelář Michal789  3041
6.Gold RomanPozníček Josef78-8-993251
7.Látal JanJirků Jaromír8-7-8893261
8.Vodal PetrTurek Tomáš10-1004 3171
9.Gold RomanŠindelář Michal12-4-6-7 1372
10.Honek Jan st.Pozníček Josef7-8-9793282
11.Vodal PetrJirků Jaromír-13-95973292
12.Gold RomanTurek Tomáš679  30102
13.Honek Jan st.Šindelář Michal         
14.Látal JanPozníček Josef         
15.Gold RomanJirků Jaromír         
16.Honek Jan st.Turek Tomáš         
17.Látal JanŠindelář Michal         
18.Vodal PetrPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honek Jan st.20Jirků Jaromír03
Látal Jan11Turek Tomáš12
Vodal Petr30Šindelář Michal11
Gold Roman21Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Sváta Jiří
 
 
Daníček Adam
Fausek Jiří
 
 
     0301
2.Trnka Josef
Vrba Karel
 
 
Truc Petr ml.
Růžička Dominik
 
 
     1302
3.Sváta JiříTruc Petr ml.     0303
4.Trnka JosefRůžička Dominik     0304
5.Vrba KarelDaníček Adam     3014
6.Hrubý JanFausek Jiří     3224
7.Trnka JosefTruc Petr ml.     0325
8.Vrba KarelRůžička Dominik     2326
9.Hrubý JanDaníček Adam     2327
10.Sváta JiříFausek Jiří     1328
11.Vrba KarelTruc Petr ml.     3038
12.Hrubý JanRůžička Dominik     3048
13.Sváta JiříDaníček Adam     3158
14.Trnka JosefFausek Jiří     3268
15.Hrubý JanTruc Petr ml.     2369
16.Sváta JiříRůžička Dominik     3279
17.Trnka JosefDaníček Adam     3089
18.Vrba KarelFausek Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sváta Jiří22Truc Petr ml.31
Trnka Josef22Růžička Dominik22
Vrba Karel31Daníček Adam13
Hrubý Jan22Fausek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33 TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Jež Dominik
 
 
Kozdera Pavel
Treybal Václav
 
 
     1301
2.Formáček Jiří
Jandus Matěj
 
 
Stejskal Tomáš
Elčkner Miroslav
 
 
     0302
3.Šrámek DanielKozdera Pavel     0303
4.Formáček JiříTreybal Václav     3213
5.Jandus MatějStejskal Tomáš     1314
6.Jež DominikElčkner Miroslav     0315
7.Formáček JiříKozdera Pavel     2316
8.Jandus MatějTreybal Václav     0317
9.Jež DominikStejskal Tomáš     3127
10.Šrámek DanielElčkner Miroslav     0328
11.Jandus MatějKozdera Pavel     0329
12.Jež DominikTreybal Václav     03210
13.Šrámek DanielStejskal Tomáš         
14.Formáček JiříElčkner Miroslav         
15.Jež DominikKozdera Pavel         
16.Šrámek DanielTreybal Václav         
17.Formáček JiříStejskal Tomáš         
18.Jandus MatějElčkner Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Daniel02Kozdera Pavel30
Formáček Jiří11Treybal Václav21
Jandus Matěj03Stejskal Tomáš11
Jež Dominik12Elčkner Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:35 TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
Brůčková Marie
Reich František
 
 
     1301
2.Houra Tomáš
Dalešický Tomáš
 
 
Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
     2302
3.Ťuík JanBrůčková Marie     2303
4.Dalešický Tomᚊprongl Jaroslav     0304
5.Houra TomášRejent Martin     3014
6.Štencek JiříReich František     3024
7.Dalešický TomášBrůčková Marie     1325
8.Houra Tomᚊprongl Jaroslav     1326
9.Štencek JiříRejent Martin     3136
10.Ťuík JanReich František     3046
11.Houra TomášBrůčková Marie     2347
12.Štencek JiříŠprongl Jaroslav     3157
13.Ťuík JanRejent Martin     3267
14.Dalešický TomášReich František     2368
15.Štencek JiříBrůčková Marie     3178
16.Ťuík JanŠprongl Jaroslav     2379
17.Dalešický TomášRejent Martin     23710
18.Houra TomášReich František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ťuík Jan22Brůčková Marie31
Dalešický Tomáš04Šprongl Jaroslav31
Houra Tomáš12Rejent Martin13
Štencek Jiří40Reich František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33319:467TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Vyvadil Jiří
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
124-97 3110
2.Töpfer Martin
Macháček Oldřich
 
 
Fiala Aleš
Sobota Miroslav
 
 
WO    0311
3.Macháček OldřichRemunda Štěpán-7-7-9  0312
4.Korchak OleksandrJelínek Tomáš-10-6-7  0313
5.Vyvadil JiříFiala Aleš9-89-8-92314
6.Töpfer MartinSobota MiroslavWO    0315
7.Korchak OleksandrRemunda Štěpán97-6-7-62316
8.Vyvadil JiříJelínek Tomáš5-129-853226
9.Töpfer MartinFiala AlešWO    0327
10.Macháček OldřichSobota Miroslav7110  3037
11.Vyvadil JiříRemunda Štěpán-33-11-7 1338
12.Töpfer MartinJelínek TomášWO    0339
13.Macháček OldřichFiala Aleš-10-4-6  03310
14.Korchak OleksandrSobota Miroslav         
15.Töpfer MartinRemunda Štěpán         
16.Macháček OldřichJelínek Tomáš         
17.Korchak OleksandrFiala Aleš         
18.Vyvadil JiříSobota Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macháček Oldřich12Remunda Štěpán30
Korchak Oleksandr02Jelínek Tomáš11
Vyvadil Jiří12Fiala Aleš20
   Sobota Miroslav01
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS