Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21581:493TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
Korchak Oleksandr
Töpfer Martin
 
 
547  3010
2.Hartmann Miroslav
Fejks Michal
 
 
Kozel Rudolf
Vyvadil Jiří
 
 
8-5-8-9 1311
3.Hruban VladimírVyvadil Jiří9-4-3-13 1312
4.Fejks MichalKozel Rudolf9-95-8103222
5.Hartmann MiroslavKorchak Oleksandr-79-812-82323
6.Jágr MartinTöpfer Martin559  3033
7.Fejks MichalVyvadil Jiří-12-79-10 1334
8.Hartmann MiroslavKozel Rudolf7-735 3144
9.Jágr MartinKorchak Oleksandr7-1279 3154
10.Hruban VladimírTöpfer Martin482  3064
11.Hartmann MiroslavVyvadil Jiří796  3074
12.Jágr MartinKozel Rudolf577  3084
13.Hruban VladimírKorchak Oleksandr-886-7-92385
14.Fejks MichalTöpfer Martin96-79 3195
15.Jágr MartinVyvadil Jiří91-94 31105
16.Hruban VladimírKozel Rudolf         
17.Fejks MichalKorchak Oleksandr         
18.Hartmann MiroslavTöpfer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír12Vyvadil Jiří22
Fejks Michal21Kozel Rudolf03
Hartmann Miroslav21Korchak Oleksandr21
Jágr Martin40Töpfer Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17500:342TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Zahradník Václav
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
-9-66-7 1301
2.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Remunda ŠtěpánŠtencek Jiří-46-5-9 1312
4.Jelínek Tomᚊilar Bohuslav-969-433222
5.Chlumský PetrŤuík Jan8-6711 3132
6.Fiala AlešWO    3042
7.Jelínek Tomᚊtencek Jiří872  3052
8.Chlumský PetrŠilar Bohuslav1054  3062
9.Fiala AlešŤuík Jan-11-773-72363
10.Remunda ŠtěpánWO    3073
11.Chlumský PetrŠtencek Jiří626  3083
12.Fiala AlešŠilar Bohuslav6-3-4-1 1384
13.Remunda ŠtěpánŤuík Jan-496-15103294
14.Jelínek TomášWO    30104
15.Fiala AlešŠtencek Jiří-8-10-8  03  
16.Remunda ŠtěpánŠilar Bohuslav         
17.Jelínek Tomᚍuík Jan         
18.Chlumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Remunda Štěpán11Štencek Jiří12
Jelínek Tomáš20Šilar Bohuslav12
Chlumský Petr30Ťuík Jan12
Fiala Aleš02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29646:619TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Šrámek Daniel
Herčík Lubomír
 
 
798  3010
2.Chmelík David
Hlaváč Tomáš
 
 
Jandus Matěj
Štěrba Ondřej
 
 
-38811 3120
3.Brůčková MarieHerčík Lubomír-873-8133230
4.Reich FrantišekŠrámek Daniel8-79-993240
5.Chmelík DavidŠtěrba Ondřej711-4-7-92341
6.Hlaváč TomášFormáček Jiří-10-10-8  0342
7.Reich FrantišekHerčík Lubomír4-4814 3152
8.Chmelík DavidŠrámek Daniel-8-69-3 1353
9.Hlaváč Tomᚊtěrba Ondřej-86-9-8 1354
10.Brůčková MarieFormáček Jiří596  3064
11.Chmelík DavidHerčík Lubomír6-8-7-7 1365
12.Hlaváč Tomᚊrámek Daniel-6-89-7 1366
13.Brůčková MarieŠtěrba Ondřej4-8-8953276
14.Reich FrantišekJandus Matěj588  3086
15.Hlaváč TomášHerčík Lubomír-1012-96-32387
16.Brůčková MarieŠrámek Daniel595  3097
17.Reich FrantišekŠtěrba Ondřej8811  30107
18.Chmelík DavidJandus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůčková Marie40Herčík Lubomír22
Reich František40Šrámek Daniel22
Chmelík David03Štěrba Ondřej22
Hlaváč Tomáš04Formáček Jiří11
   Jandus Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
Vrba Karel
Trnka Josef
 
 
     3010
2.Stejskal Tomáš
Elčkner Miroslav
 
 
Sváta Jiří
Hrubý Jan
 
 
     3120
3.Kozdera PavelHrubý Jan     3030
4.Elčkner MiroslavSváta Jiří     3040
5.Treybal VáclavTrnka Josef     3050
6.Stejskal TomášVrba Karel     3060
7.Elčkner MiroslavHrubý Jan     3070
8.Treybal VáclavSváta Jiří     3180
9.Stejskal TomášTrnka Josef     3290
10.Kozdera PavelVrba Karel     31100
11.Treybal VáclavHrubý Jan         
12.Stejskal TomášSváta Jiří         
13.Kozdera PavelTrnka Josef         
14.Elčkner MiroslavVrba Karel         
15.Stejskal TomášHrubý Jan         
16.Kozdera PavelSváta Jiří         
17.Elčkner MiroslavTrnka Josef         
18.Treybal VáclavVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozdera Pavel20Hrubý Jan02
Elčkner Miroslav20Sváta Jiří02
Treybal Václav20Trnka Josef02
Stejskal Tomáš20Vrba Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32 AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Michal
 
 
Honek Jan st.
Látal Jan
 
 
WO    0301
2.Daníček Adam
Růžička Dominik
 
 
Vodal Petr
Gold Roman
 
 
     2302
3.Daníček AdamHonek Jan st.     0303
4.Látal JanWO    0304
5.Růžička DominikVodal Petr     1305
6.Franc MichalGold Roman     3115
7.Honek Jan st.WO    0316
8.Růžička DominikLátal Jan     1317
9.Franc MichalVodal Petr     0318
10.Daníček AdamGold Roman     2319
11.Růžička DominikHonek Jan st.     3129
12.Franc MichalLátal Jan     13210
13.Daníček AdamVodal Petr     13  
14.Gold Roman         
15.Franc MichalHonek Jan st.         
16.Daníček AdamLátal Jan         
17.Vodal Petr         
18.Růžička DominikGold Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daníček Adam02Honek Jan st.11
Růžička Dominik12Látal Jan20
Franc Michal12Vodal Petr20
   Gold Roman11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Hájek Filip
Gecko Jiří
 
 
     1301
2.Turek Tomáš
Novotný Martin
 
 
Chyba Lukáš
Štancel Tobiáš
 
 
     3011
3.Turek TomášHájek Filip     3221
4.Novotný MartinGecko Jiří     3031
5.Pozníček JosefŠtancel Tobiáš     3041
6.Pocz TomášChyba Lukáš     3151
7.Novotný MartinHájek Filip     0352
8.Pozníček JosefGecko Jiří     1353
9.Pocz Tomᚊtancel Tobiáš     3163
10.Turek TomášChyba Lukáš     3073
11.Pozníček JosefHájek Filip     3183
12.Pocz TomášGecko Jiří     3093
13.Turek Tomᚊtancel Tobiáš     30103
14.Novotný MartinChyba Lukáš         
15.Pocz TomášHájek Filip         
16.Turek TomášGecko Jiří         
17.Novotný MartinŠtancel Tobiáš         
18.Pozníček JosefChyba Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Tomáš30Hájek Filip12
Novotný Martin11Gecko Jiří12
Pozníček Josef21Štancel Tobiáš03
Pocz Tomáš30Chyba Lukáš02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS