Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23571:497TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olach Miloslav
Kozdera Pavel
 
 
Hartmann Miroslav
Jágr Martin
 
 
1067  3010
2.Elčkner Miroslav
Stejskal Tomáš
 
 
Barbora Jiří
Hruban Vladimír
 
 
7-654 3120
3.Elčkner MiroslavHruban Vladimír-97-79-102321
4.Olach MiloslavBarbora Jiří-8774 3131
5.Stejskal TomášJágr Martin-8-7-9  0332
6.Kozdera PavelHartmann Miroslav-89107 3142
7.Olach MiloslavHruban Vladimír6-7-9-8 1343
8.Stejskal TomášBarbora Jiří1063  3053
9.Kozdera PavelJágr Martin-99-69103263
10.Elčkner MiroslavHartmann Miroslav565  3073
11.Stejskal TomášHruban Vladimír-61055 3183
12.Kozdera PavelBarbora Jiří6-10-6-5 1384
13.Elčkner MiroslavJágr Martin765  3094
14.Olach MiloslavHartmann Miroslav8-9-7-11 1395
15.Kozdera PavelHruban Vladimír87-7-9532105
16.Elčkner MiroslavBarbora Jiří         
17.Olach MiloslavJágr Martin         
18.Stejskal TomášHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav21Hruban Vladimír22
Olach Miloslav12Barbora Jiří12
Stejskal Tomáš21Jágr Martin12
Kozdera Pavel31Hartmann Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32 TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobík Zdeněk
Váňa Petr
 
 
Marat Petr
Bialas Filip
 
 
     2301
2.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Vlček Martin
Fausek Jiří
 
 
     3111
3.Reich FrantišekMarat Petr     0312
4.Hobík ZdeněkBialas Filip     0313
5.Váňa PetrFausek Jiří     0314
6.Brůčková MarieVlček Martin     3024
7.Hobík ZdeněkMarat Petr     0325
8.Váňa PetrBialas Filip     2326
9.Brůčková MarieFausek Jiří     3036
10.Reich FrantišekVlček Martin     1337
11.Váňa PetrMarat Petr     1338
12.Brůčková MarieBialas Filip     0339
13.Reich FrantišekFausek Jiří     3149
14.Hobík ZdeněkVlček Martin     03410
15.Brůčková MarieMarat Petr         
16.Reich FrantišekBialas Filip         
17.Hobík ZdeněkFausek Jiří         
18.Váňa PetrVlček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reich František12Marat Petr30
Hobík Zdeněk03Bialas Filip30
Váňa Petr03Fausek Jiří12
Brůčková Marie21Vlček Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20540:478TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
38-8-6-112301
2.Chlumský Petr
Zahradník Václav
 
 
Hafič Martin
Novotný Martin
 
 
8514  3011
3.Remunda ŠtěpánPocz Tomáš879  3021
4.Jelínek TomášNovotný Martin8-9-9973231
5.Chlumský PetrPozníček Josef-8-88773241
6.Fiala AlešHafič Martin-9-5-8  0342
7.Jelínek TomášPocz Tomáš-9-16117123252
8.Chlumský PetrNovotný Martin986  3062
9.Fiala AlešPozníček Josef-2-6-5  0363
10.Remunda ŠtěpánHafič Martin964  3073
11.Chlumský PetrPocz Tomáš59-8-463283
12.Fiala AlešNovotný Martin-710-77-102384
13.Remunda ŠtěpánPozníček Josef645  3094
14.Jelínek TomášHafič Martin682  30104
15.Fiala AlešPocz Tomáš         
16.Remunda ŠtěpánNovotný Martin         
17.Jelínek TomášPozníček Josef         
18.Chlumský PetrHafič Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remunda Štěpán30Pocz Tomáš03
Jelínek Tomáš30Novotný Martin12
Chlumský Petr30Pozníček Josef12
Fiala Aleš03Hafič Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21563:476SF SKK EL Nino Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Korchak Oleksandr
 
 
Veselý Milan
Gecko Jiří
 
 
5-918 3110
2.Macháček Oldřich
Töpfer Martin
 
 
Chyba Lukáš
Štancel Tobiáš
 
 
855  3020
3.Vyvadil JiříGecko Jiří-119-77-82321
4.Töpfer MartinVeselý Milan-3-812-4 1322
5.Macháček OldřichŠtancel Tobiáš596  3032
6.Korchak OleksandrChyba Lukáš6107  3042
7.Töpfer MartinGecko Jiří985  3052
8.Macháček OldřichVeselý Milan-9-4-3  0353
9.Korchak OleksandrŠtancel Tobiáš34-64 3163
10.Vyvadil JiříChyba Lukáš-9514 3173
11.Macháček OldřichGecko Jiří4-88-4-72374
12.Korchak OleksandrVeselý Milan88-6-9-52375
13.Vyvadil JiříŠtancel Tobiáš-105310 3185
14.Töpfer MartinChyba Lukáš589  3095
15.Korchak OleksandrGecko Jiří910-10-10732105
16.Vyvadil JiříVeselý Milan         
17.Töpfer MartinŠtancel Tobiáš         
18.Macháček OldřichChyba Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadil Jiří21Gecko Jiří22
Töpfer Martin21Veselý Milan30
Macháček Oldřich12Štancel Tobiáš03
Korchak Oleksandr31Chyba Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houra Tomáš
Šilar Bohuslav
 
 
Světlík Václav
Látal Jan
 
 
     3210
2.Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
Gold Roman
 
 
WO    3020
3.Šilar BohuslavGold Roman     3030
4.Houra TomášSvětlík Václav     3140
5.Ťuík JanLátal Jan     3250
6.Štencek JiříWO    3060
7.Houra TomášGold Roman     3170
8.Ťuík JanSvětlík Václav     3180
9.Štencek JiříLátal Jan     3090
10.Šilar BohuslavWO    30100
11.Ťuík JanGold Roman         
12.Štencek JiříSvětlík Václav         
13.Šilar BohuslavLátal Jan         
14.Houra Tomáš         
15.Štencek JiříGold Roman         
16.Šilar BohuslavSvětlík Václav         
17.Houra TomášLátal Jan         
18.Ťuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šilar Bohuslav10Gold Roman02
Houra Tomáš20Světlík Václav02
Ťuík Jan20Látal Jan02
Štencek Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Jež Dominik
 
 
Klofanda Ladislav
Sváta Jiří
 
 
     3210
2.Nguyen Van Vui
Jandus Matěj
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
     0311
3.Nguyen Van VuiKlofanda Ladislav     3021
4.Šrámek DanielHrubý Jan     3131
5.Jandus MatějTrnka Josef     1332
6.Jež DominikSváta Jiří     3142
7.Šrámek DanielKlofanda Ladislav     2343
8.Jandus MatějHrubý Jan     1344
9.Jež DominikTrnka Josef     1345
10.Nguyen Van VuiSváta Jiří     3055
11.Jandus MatějKlofanda Ladislav     0356
12.Jež DominikHrubý Jan     1357
13.Nguyen Van VuiTrnka Josef     3067
14.Šrámek DanielSváta Jiří     3277
15.Jež DominikKlofanda Ladislav     2378
16.Nguyen Van VuiHrubý Jan     3288
17.Šrámek DanielTrnka Josef     3198
18.Jandus MatějSváta Jiří     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Van Vui40Klofanda Ladislav31
Šrámek Daniel31Hrubý Jan22
Jandus Matěj04Trnka Josef22
Jež Dominik13Sváta Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS