Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19535:495TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Hartmann Miroslav
 
 
Klofanda Ladislav
Sváta Jiří
 
 
8-287 3110
2.Ženíšek Jakub
Hruban Vladimír
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
-7-79883220
3.Jágr MartinHrubý Jan106-710 3130
4.Ženíšek JakubKlofanda Ladislav-1711-7763240
5.Hartmann MiroslavSváta Jiří-569-8-72341
6.Hruban VladimírVrba Karel967  3051
7.Ženíšek JakubHrubý Jan10-6-109-72352
8.Hartmann MiroslavKlofanda Ladislav10-3-10-2 1353
9.Hruban VladimírSváta Jiří958  3063
10.Jágr MartinVrba Karel3115  3073
11.Hartmann MiroslavHrubý Jan7-7-8-7 1374
12.Hruban VladimírKlofanda Ladislav-4789 3184
13.Jágr MartinSváta Jiří738  3094
14.Ženíšek JakubVrba Karel967  30104
15.Hruban VladimírHrubý Jan         
16.Jágr MartinKlofanda Ladislav         
17.Ženíšek JakubSváta Jiří         
18.Hartmann MiroslavVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jágr Martin30Hrubý Jan21
Ženíšek Jakub21Klofanda Ladislav12
Hartmann Miroslav03Sváta Jiří12
Hruban Vladimír30Vrba Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35587:626TJ Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gold Roman
Světlík Václav
 
 
Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
6-88-9-62301
2.Látal Jan
Bárta Ladislav
 
 
Štěrba Ondřej
Jež Dominik
 
 
9-71015 3111
3.Látal JanŠrámek Daniel98-6-7-82312
4.Bárta LadislavMichna Jiří89-98 3122
5.Světlík VáclavJež Dominik88-9-6-42323
6.Gold RomanŠtěrba Ondřej9-87-9-92324
7.Bárta LadislavŠrámek Daniel679  3034
8.Světlík VáclavMichna Jiří-8-86-1 1335
9.Gold RomanJež Dominik-6-82-6 1336
10.Látal JanŠtěrba Ondřej68-89 3146
11.Světlík VáclavŠrámek Daniel-8-14-4  0347
12.Gold RomanMichna Jiří-68-82-42348
13.Látal JanJež Dominik-8987 3158
14.Bárta LadislavŠtěrba Ondřej9-899 3168
15.Gold RomanŠrámek Daniel-6-8-7  0369
16.Látal JanMichna Jiří-6-5-8  03610
17.Bárta LadislavJež Dominik         
18.Světlík VáclavŠtěrba Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Jan22Šrámek Daniel31
Bárta Ladislav30Michna Jiří31
Světlík Václav03Jež Dominik21
Gold Roman04Štěrba Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30324:414TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gecko Jiří
Štancel Tobiáš
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
-8-6-1  0301
2.Veselý Milan
Hájek Filip
 
 
Dalešický Tomáš
Houra Tomáš
 
 
-14-118-5 1302
3.Hájek FilipŠtencek Jiří-10-611-5 1303
4.Štancel TobiášHoura Tomáš-6-3-12  0304
5.Gecko JiříŤuík Jan-99-8-7 1305
6.Veselý MilanDalešický Tomáš-9-10-6  0306
7.Štancel Tobiᚊtencek Jiří-4-8-4  0307
8.Gecko JiříHoura Tomáš-7-7-5  0308
9.Veselý MilanŤuík Jan653  3018
10.Hájek FilipDalešický Tomáš10142  3028
11.Gecko JiříŠtencek Jiří-11-8-8  0329
12.Veselý MilanHoura Tomáš-4-4-11  03210
13.Hájek FilipŤuík Jan         
14.Štancel TobiášDalešický Tomáš         
15.Veselý MilanŠtencek Jiří         
16.Hájek FilipHoura Tomáš         
17.Štancel Tobiᚍuík Jan         
18.Gecko JiříDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Filip11Štencek Jiří30
Štancel Tobiáš02Houra Tomáš30
Gecko Jiří03Ťuík Jan11
Veselý Milan12Dalešický Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38694:672SF SKK EL Nino Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Korchak Oleksandr
Slepička David
 
 
10-8-11-8 1301
2.Novotný Martin
Turek Tomáš
 
 
Macháček Oldřich
Töpfer Martin
 
 
8-8-710-92302
3.Pozníček JosefKorchak Oleksandr37-812 3112
4.Novotný MartinTöpfer Martin-8-95-7 1313
5.Pocz TomášMacháček Oldřich8-8910 3123
6.Turek TomášSlepička David-96-97-72324
7.Novotný MartinKorchak Oleksandr121-7-5-72325
8.Pocz TomášTöpfer Martin27-9-753235
9.Turek TomášMacháček Oldřich-9-11-4  0336
10.Pozníček JosefSlepička David-7-914843246
11.Pocz TomášKorchak Oleksandr6512  3056
12.Turek TomášTöpfer Martin-88-10453266
13.Pozníček JosefMacháček Oldřich-7-8-11  0367
14.Novotný MartinSlepička David-7-7-8  0368
15.Turek TomášKorchak Oleksandr668  3078
16.Pozníček JosefTöpfer Martin-9-5-5  0379
17.Novotný MartinMacháček Oldřich3109  3089
18.Pocz TomášSlepička David8-98-10-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pozníček Josef22Korchak Oleksandr13
Novotný Martin13Töpfer Martin22
Pocz Tomáš31Macháček Oldřich22
Turek Tomáš22Slepička David31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20583:529TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Marat Petr
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
7-810-13103210
2.Bialas Filip
Fausek Jiří
 
 
Frynta Tomáš
Sobota Miroslav
 
 
-8910-10-62311
3.Bialas FilipRemunda Štěpán10-5-84-92312
4.Průša DavidJelínek Tomáš-11769 3122
5.Fausek JiříFrynta Tomáš89-67 3132
6.Marat PetrSobota Miroslav10611  3042
7.Průša DavidRemunda Štěpán-156137 3152
8.Fausek JiříJelínek Tomáš-7-11-9  0353
9.Marat PetrFrynta Tomáš-8991 3163
10.Bialas FilipSobota Miroslav11-9123 3173
11.Fausek JiříRemunda Štěpán-5-106-6 1374
12.Marat PetrJelínek Tomáš913-66 3184
13.Bialas FilipFrynta Tomáš91510  3094
14.Průša DavidSobota Miroslav1083  30104
15.Marat PetrRemunda Štěpán         
16.Bialas FilipJelínek Tomáš         
17.Průša DavidFrynta Tomáš         
18.Fausek JiříSobota Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bialas Filip21Remunda Štěpán21
Průša David30Jelínek Tomáš12
Fausek Jiří12Frynta Tomáš03
Marat Petr30Sobota Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23574:473TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Kozdera Pavel
 
 
Reich František
Chmelík David
 
 
3-978 3110
2.Stejskal Tomáš
Elčkner Miroslav
 
 
Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
-77-7-9 1311
3.Elčkner MiroslavRejent Martin3-9-7533221
4.Treybal VáclavŠprongl Jaroslav338  3031
5.Stejskal TomášReich František109-73 3141
6.Kozdera PavelChmelík David57-97 3151
7.Treybal VáclavRejent Martin5-9-9-11 1352
8.Stejskal Tomᚊprongl Jaroslav-89-9-7 1353
9.Kozdera PavelReich František8-9-7-8 1354
10.Elčkner MiroslavChmelík David589  3064
11.Stejskal TomášRejent Martin886  3074
12.Kozdera PavelŠprongl Jaroslav-9-86-8 1375
13.Elčkner MiroslavReich František8-697 3185
14.Treybal VáclavChmelík David-8339 3195
15.Kozdera PavelRejent Martin5-883 31105
16.Elčkner MiroslavŠprongl Jaroslav         
17.Treybal VáclavReich František         
18.Stejskal TomášChmelík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav30Rejent Martin13
Treybal Václav21Šprongl Jaroslav21
Stejskal Tomáš21Reich František12
Kozdera Pavel22Chmelík David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS