Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29610:578TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Barbora Jiří
Ženíšek Jakub
 
 
78-89 3110
2.Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
Hartmann Miroslav
Jágr Martin
 
 
-76-81083220
3.Rejent MartinJágr Martin9-4-11-7 1321
4.Brůčková MarieBarbora Jiří4112  3031
5.Reich FrantišekŽeníšek Jakub10910  3041
6.Šprongl JaroslavHartmann Miroslav684  3051
7.Brůčková MarieJágr Martin-5-88-9 1352
8.Reich FrantišekBarbora Jiří-7-8-9  0353
9.Šprongl JaroslavŽeníšek Jakub76-6-643263
10.Rejent MartinHartmann Miroslav7-895 3173
11.Reich FrantišekJágr Martin-3-6-8  0374
12.Šprongl JaroslavBarbora Jiří-487-863284
13.Rejent MartinŽeníšek Jakub-5-105893294
14.Brůčková MarieHartmann Miroslav8-99-9-102395
15.Šprongl JaroslavJágr Martin3-5-65-102396
16.Rejent MartinBarbora Jiří-5577 31106
17.Brůčková MarieŽeníšek Jakub8-767 31  
18.Reich FrantišekHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rejent Martin31Jágr Martin40
Brůčková Marie12Barbora Jiří13
Reich František12Ženíšek Jakub03
Šprongl Jaroslav31Hartmann Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28624:571TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
Kozdera Pavel
Treybal Václav
 
 
127-86 3110
2.Zahradník Václav
Fiala Aleš
 
 
Stejskal Tomáš
Elčkner Miroslav
 
 
2-7-7-12 1311
3.Zahradník VáclavKozdera Pavel-9837 3121
4.Fiala AlešTreybal Václav-987-883231
5.Jelínek TomášStejskal Tomáš747  3041
6.Remunda ŠtěpánElčkner Miroslav-8-9-9  0342
7.Fiala AlešKozdera Pavel-135128 3152
8.Jelínek TomášTreybal Václav-10446 3162
9.Remunda ŠtěpánStejskal Tomáš-88-7783272
10.Zahradník VáclavElčkner Miroslav-5-9-9  0373
11.Jelínek TomášKozdera Pavel-10479 3183
12.Remunda ŠtěpánTreybal Václav8-88-883293
13.Zahradník VáclavStejskal Tomáš910-6-9-82394
14.Fiala AlešElčkner Miroslav-8-898-52395
15.Remunda ŠtěpánKozdera Pavel-6-998932105
16.Zahradník VáclavTreybal Václav         
17.Fiala AlešStejskal Tomáš         
18.Jelínek TomášElčkner Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Václav12Kozdera Pavel04
Fiala Aleš21Treybal Václav03
Jelínek Tomáš30Stejskal Tomáš12
Remunda Štěpán31Elčkner Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25573:543SF SKK EL Nino Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Oldřich
Vyvadil Jiří
 
 
Nový Karel
Akopyan Artur
 
 
-5-9-8  0301
2.Korchak Oleksandr
Slepička David
 
 
Vohradský Stanislav
Boublík Jan
 
 
9-978 3111
3.Korchak OleksandrAkopyan Artur-11-5-2  0312
4.Macháček OldřichNový Karel8-56-10-82313
5.Vyvadil JiříBoublík Jan13411  3023
6.Slepička DavidVohradský Stanislav335  3033
7.Macháček OldřichAkopyan Artur-3-6-9  0334
8.Vyvadil JiříNový Karel-96-4-6 1335
9.Slepička DavidBoublík Jan9612  3045
10.Korchak OleksandrVohradský Stanislav895  3055
11.Vyvadil JiříAkopyan Artur-6-4-8  0356
12.Slepička DavidNový Karel1179  3066
13.Korchak OleksandrBoublík Jan567  3076
14.Macháček OldřichVohradský Stanislav-777-713286
15.Slepička DavidAkopyan Artur88-1312 3196
16.Korchak OleksandrNový Karel-5-8107-62397
17.Macháček OldřichBoublík Jan699  30107
18.Vyvadil JiříVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korchak Oleksandr22Akopyan Artur31
Macháček Oldřich22Nový Karel31
Vyvadil Jiří12Boublík Jan04
Slepička David40Vohradský Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houra Tomáš
Dalešický Tomáš
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
     3210
2.Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
Novotný Martin
 
 
WO    3020
3.Houra TomášWO    3030
4.Ťuík JanNovotný Martin     3140
5.Dalešický TomášForejt Lukáš     3250
6.Štencek JiříTurek Tomáš     1351
7.Ťuík JanWO    3061
8.Dalešický TomášNovotný Martin     3271
9.Štencek JiříForejt Lukáš     2372
10.Houra TomášTurek Tomáš     3282
11.Dalešický TomášWO    3092
12.Štencek JiříNovotný Martin     32102
13.Houra TomášForejt Lukáš     31  
14.Ťuík JanTurek Tomáš         
15.Štencek Jiří         
16.Houra TomášNovotný Martin         
17.Ťuík JanForejt Lukáš         
18.Dalešický TomášTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Houra Tomáš10Novotný Martin03
Ťuík Jan10Forejt Lukáš11
Dalešický Tomáš20Turek Tomáš11
Štencek Jiří12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34 TJ Sokol Michle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Van Vui
Jež Dominik
 
 
Černý Jáchym
Gecko Jiří
 
 
     3210
2.Šrámek Daniel
Michna Jiří
 
 
Hájek Filip
Veselý Milan
 
 
     3220
3.Nguyen Van VuiČerný Jáchym     1321
4.Jež DominikVeselý Milan     2322
5.Michna JiříHájek Filip     0323
6.Šrámek DanielGecko Jiří     3033
7.Jež DominikČerný Jáchym     3043
8.Michna JiříVeselý Milan     2344
9.Šrámek DanielHájek Filip     2345
10.Nguyen Van VuiGecko Jiří     1346
11.Michna JiříČerný Jáchym     3056
12.Šrámek DanielVeselý Milan     0357
13.Nguyen Van VuiHájek Filip     1358
14.Jež DominikGecko Jiří     3068
15.Šrámek DanielČerný Jáchym     3078
16.Nguyen Van VuiVeselý Milan     0379
17.Jež DominikHájek Filip     23710
18.Michna JiříGecko Jiří     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Van Vui04Černý Jáchym13
Jež Dominik22Veselý Milan40
Michna Jiří12Hájek Filip40
Šrámek Daniel22Gecko Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21552:510TJ Sokol Kbely D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Karel
Klofanda Ladislav
 
 
Gold Roman
Světlík Václav
 
 
736  3010
2.Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
Látal Jan
Bárta Ladislav
 
 
-116-7-7 1311
3.Klofanda LadislavGold Roman87-87 3121
4.Hrubý JanSvětlík Václav119-5-763231
5.Vrba KarelLátal Jan988  3041
6.Neskusil JosefBárta Ladislav6811  3051
7.Hrubý JanGold Roman10-779 3161
8.Vrba KarelSvětlík Václav-911-9-7 1362
9.Neskusil JosefLátal Jan978  3072
10.Klofanda LadislavBárta Ladislav-7-6-6  0373
11.Vrba KarelGold Roman8-97-6-92374
12.Neskusil JosefSvětlík Václav10-9-109153284
13.Klofanda LadislavLátal Jan-8488 3194
14.Hrubý JanBárta Ladislav9-78-10832104
15.Neskusil JosefGold Roman         
16.Klofanda LadislavSvětlík Václav         
17.Hrubý JanLátal Jan         
18.Vrba KarelBárta Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klofanda Ladislav21Gold Roman12
Hrubý Jan30Světlík Václav12
Vrba Karel12Látal Jan03
Neskusil Josef30Bárta Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS