Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14484:306TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Hartmann Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Hruban Vladimír
Ženíšek Jakub
 
 
Gold Roman
Látal Jan
 
 
-79-7-4 1311
3.Jágr MartinGold Roman10511  3021
4.Hartmann MiroslavLátal Jan-8-765-72322
5.Ženíšek JakubWO    3032
6.Hruban VladimírSvětlík Václav384  3042
7.Hartmann MiroslavGold Roman4814  3052
8.Ženíšek JakubLátal Jan-6-89-5 1353
9.Hruban VladimírWO    3063
10.Jágr MartinSvětlík Václav-10256 3173
11.Ženíšek JakubGold Roman23-812 3183
12.Hruban VladimírLátal Jan-4-7-9  0384
13.Jágr MartinWO    3094
14.Hartmann MiroslavSvětlík Václav1168  30104
15.Hruban VladimírGold Roman         
16.Jágr MartinLátal Jan         
17.Hartmann Miroslav         
18.Ženíšek JakubSvětlík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jágr Martin20Gold Roman03
Hartmann Miroslav21Látal Jan30
Ženíšek Jakub11Světlík Václav03
Hruban Vladimír11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:18481:396TJ Sokol Michle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chyba Lukáš
Gecko Jiří
 
 
Vrba Karel
Klofanda Ladislav
 
 
-7-7-8  0301
2.Veselý Milan
Hájek Filip
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
677  3011
3.Gecko JiříKlofanda Ladislav-7-7-8  0312
4.Chyba LukášHrubý Jan7-6-8-8 1313
5.Hájek FilipVrba Karel7510  3023
6.Veselý MilanBartoňová Eva322  3033
7.Chyba LukášKlofanda Ladislav-4-5-5  0334
8.Hájek FilipHrubý Jan64-912 3144
9.Veselý MilanVrba Karel445  3054
10.Gecko JiříBartoňová Eva975  3064
11.Hájek FilipKlofanda Ladislav-10-84633274
12.Veselý MilanHrubý Jan866  3084
13.Gecko JiříVrba Karel7-756 3194
14.Chyba LukášBartoňová Eva14-99-61132104
15.Veselý MilanKlofanda Ladislav         
16.Gecko JiříHrubý Jan         
17.Chyba LukášVrba Karel         
18.Hájek FilipBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gecko Jiří21Klofanda Ladislav21
Chyba Lukáš12Hrubý Jan12
Hájek Filip30Vrba Karel03
Veselý Milan30Bartoňová Eva03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4, Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hafič Martin
Vágner Tomáš
 
 
Michna Jiří
Šrámek Daniel
 
 
     1301
2.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Štěrba Ondřej
Jež Dominik
 
 
     3011
3.Pocz TomášJež Dominik     3121
4.Hafič MartinŠtěrba Ondřej     3031
5.Pozníček JosefŠrámek Daniel     3041
6.Vágner TomášMichna Jiří     1342
7.Hafič MartinJež Dominik     2343
8.Pozníček JosefŠtěrba Ondřej     3153
9.Vágner Tomᚊrámek Daniel     0354
10.Pocz TomášMichna Jiří     1355
11.Pozníček JosefJež Dominik     1356
12.Vágner Tomᚊtěrba Ondřej     3266
13.Pocz Tomᚊrámek Daniel     3176
14.Hafič MartinMichna Jiří     1377
15.Vágner TomášJež Dominik     0378
16.Pocz Tomᚊtěrba Ondřej     3088
17.Hafič MartinŠrámek Daniel     3098
18.Pozníček JosefMichna Jiří     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Tomáš31Jež Dominik31
Hafič Martin22Štěrba Ondřej04
Pozníček Josef22Šrámek Daniel13
Vágner Tomáš13Michna Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29618:604TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Fausek Matěj
 
 
Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
3-998 3110
2.Daníček Adam
Marat Petr
 
 
Houra Tomáš
Šilar Bohuslav
 
 
6-107-10-12311
3.Fausek MatějŠtencek Jiří7-98-1063221
4.Marat PetrŠilar Bohuslav83-87 3131
5.Fausek JiříHoura Tomáš-710-6-7 1332
6.Daníček AdamŤuík Jan911-57 3142
7.Marat PetrŠtencek Jiří8-8712 3152
8.Fausek JiříŠilar Bohuslav-7-6-7  0353
9.Daníček AdamHoura Tomáš-8913-6-92354
10.Fausek MatějŤuík Jan1194  3064
11.Fausek JiříŠtencek Jiří-7-48-5 1365
12.Daníček AdamŠilar Bohuslav9-10-4-2 1366
13.Fausek MatějHoura Tomáš9-946 3176
14.Marat PetrŤuík Jan595  3086
15.Daníček AdamŠtencek Jiří-4-88963296
16.Fausek MatějŠilar Bohuslav9-9-43932106
17.Marat PetrHoura Tomáš         
18.Fausek JiříŤuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj40Štencek Jiří13
Marat Petr30Šilar Bohuslav22
Fausek Jiří03Houra Tomáš21
Daníček Adam22Ťuík Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - horní patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12486:347TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Elčkner Miroslav
 
 
Macháček Oldřich
Korchak Oleksandr
 
 
8-864 3110
2.Kozdera Pavel
Olach Miloslav
 
 
Töpfer Martin
 
 
WO    3020
3.Elčkner MiroslavKorchak Oleksandr71010  3030
4.Treybal VáclavMacháček Oldřich1087  3040
5.Kozdera PavelTöpfer Martin1035  3050
6.Olach MiloslavWO    3060
7.Treybal VáclavKorchak Oleksandr4-9-89-52361
8.Kozdera PavelMacháček Oldřich-81-10-9 1362
9.Olach MiloslavTöpfer Martin889  3072
10.Elčkner MiroslavVyvadil Jiří8610  3082
11.Kozdera PavelKorchak Oleksandr8105  3092
12.Olach MiloslavMacháček Oldřich8-87-8-82393
13.Elčkner MiroslavTöpfer Martin710-6-7832103
14.Treybal VáclavVyvadil Jiří         
15.Olach MiloslavKorchak Oleksandr         
16.Elčkner MiroslavMacháček Oldřich         
17.Treybal VáclavTöpfer Martin         
18.Kozdera PavelVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Elčkner Miroslav30Korchak Oleksandr12
Treybal Václav11Macháček Oldřich21
Kozdera Pavel21Töpfer Martin03
Olach Miloslav11Vyvadil Jiří01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Hala Mysteria, K Červenému Dvoru 24, Praha 3, areál bývalých skladů - 2. patro, od metra C Florenc bus 133 do zastávky Třebešín (nebood metroaA Želivského busem 297)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38581:636TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Reich František
 
 
Remunda Štěpán
Sobota Miroslav
 
 
8108  3010
2.Rejent Martin
Chmelík David
 
 
Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
-712-10-8 1311
3.Brůčková MarieRemunda Štěpán-10-8-6  0312
4.Reich FrantišekJelínek Tomáš-3-3-9  0313
5.Rejent MartinFiala Aleš94-8-5-22314
6.Chmelík DavidSobota Miroslav11-10-7-6 1315
7.Reich FrantišekRemunda Štěpán-77-7-10 1316
8.Rejent MartinJelínek Tomáš-8-6-4  0317
9.Chmelík DavidFiala Aleš56-6-683227
10.Brůčková MarieSobota Miroslav5-887 3137
11.Rejent MartinRemunda Štěpán-7-5-6  0338
12.Chmelík DavidChlumský Petr-9-89-8 1339
13.Brůčková MarieFiala Aleš7123  3049
14.Reich FrantišekSobota Miroslav65-107 3159
15.Chmelík DavidRemunda Štěpán-97-89103269
16.Brůčková MarieChlumský Petr-109-12893279
17.Reich FrantišekFiala Aleš-3-9-6  03710
18.Rejent MartinSobota Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůčková Marie31Remunda Štěpán31
Reich František13Jelínek Tomáš20
Rejent Martin03Fiala Aleš22
Chmelík David22Sobota Miroslav12
   Chlumský Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS