Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27616:495TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Chlumský Petr
Zahradník Václav
 
 
Hruban Vladimír
Jágr Martin
 
 
-9-72-3 1311
3.Chlumský PetrHruban Vladimír-9-9-7  0312
4.Jelínek TomášJágr Martin8118  3022
5.Fiala AlešHartmann Miroslav8-7-7-7 1323
6.Remunda ŠtěpánWO    3033
7.Jelínek TomášHruban Vladimír-9-19-8 1334
8.Fiala AlešJágr Martin2-5-4943244
9.Remunda ŠtěpánHartmann Miroslav-2119-13-92345
10.Chlumský PetrWO    3055
11.Fiala AlešHruban Vladimír-9-8-9  0356
12.Remunda ŠtěpánJágr Martin-10929 3166
13.Chlumský PetrHartmann Miroslav9-7-128-102367
14.Jelínek TomášWO    3077
15.Remunda ŠtěpánHruban Vladimír7-11-6993287
16.Chlumský PetrJágr Martin-7987 3197
17.Jelínek TomášHartmann Miroslav848  30107
18.Fiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chlumský Petr12Hruban Vladimír31
Jelínek Tomáš21Jágr Martin04
Fiala Aleš12Hartmann Miroslav31
Remunda Štěpán21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33557:561TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Töpfer Martin
Vyvadil Jiří
 
 
Rejent Martin
Lebowski Ondřej
 
 
8-9810 3110
2.Korchak Oleksandr
Kozel Rudolf
 
 
Brůčková Marie
Reich František
 
 
-7-6-8  0311
3.Töpfer MartinRejent Martin-6-410-11 1312
4.Kozel RudolfBrůčková Marie5-3-7-7 1313
5.Vyvadil JiříReich František4-48-3-52314
6.Korchak OleksandrLebowski Ondřej560  3024
7.Kozel RudolfRejent Martin-5128-10-82325
8.Vyvadil JiříBrůčková Marie-97-78-72326
9.Korchak OleksandrReich František-8-6-5  0327
10.Töpfer MartinLebowski Ondřej110  3037
11.Vyvadil JiříRejent Martin-5886 3147
12.Korchak OleksandrBrůčková Marie8-75-8-62348
13.Töpfer MartinReich František8-1346 3158
14.Kozel RudolfLebowski Ondřej5710  3068
15.Korchak OleksandrRejent Martin11-64-5-82369
16.Töpfer MartinBrůčková Marie-1-9-6  03610
17.Kozel RudolfReich František         
18.Vyvadil JiříLebowski Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Töpfer Martin22Rejent Martin31
Kozel Rudolf12Brůčková Marie40
Vyvadil Jiří12Reich František21
Korchak Oleksandr13Lebowski Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31 TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Šilar Bohuslav
 
 
Červeňák Marian
Kozdera Pavel
 
 
     0301
2.Houra Tomáš
Dalešický Tomáš
 
 
Elčkner Miroslav
Stejskal Tomáš
 
 
     1302
3.Šilar BohuslavČerveňák Marian     1303
4.Štencek JiříKozdera Pavel     1304
5.Ťuík JanStejskal Tomáš     0305
6.Houra TomášElčkner Miroslav     1306
7.Štencek JiříČerveňák Marian     2307
8.Ťuík JanKozdera Pavel     1308
9.Houra TomášStejskal Tomáš     3118
10.Dalešický TomášElčkner Miroslav     0319
11.Ťuík JanČerveňák Marian     13110
12.Houra TomášKozdera Pavel     23  
13.Dalešický TomášStejskal Tomáš         
14.Štencek JiříElčkner Miroslav         
15.Houra TomášČerveňák Marian         
16.Dalešický TomášKozdera Pavel         
17.Štencek JiříStejskal Tomáš         
18.Ťuík JanElčkner Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilar Bohuslav01Červeňák Marian30
Štencek Jiří02Kozdera Pavel20
Ťuík Jan03Stejskal Tomáš11
Houra Tomáš11Elčkner Miroslav20
Dalešický Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 TJ Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Jež Dominik
 
 
Vlček Martin
Fausek Jiří
 
 
     3110
2.Jandus Matěj
Nguyen Van Vui
 
 
Bialas Filip
Vohradský Stanislav
 
 
     3220
3.Nguyen Van VuiVlček Martin     3230
4.Šrámek DanielBialas Filip     3040
5.Jandus MatějFausek Jiří     0341
6.Jež DominikVohradský Stanislav     3251
7.Šrámek DanielVlček Martin     2352
8.Jandus MatějBialas Filip     0353
9.Jež DominikFausek Jiří     3263
10.Nguyen Van VuiVohradský Stanislav     3073
11.Jandus MatějVlček Martin     0374
12.Jež DominikBialas Filip     2375
13.Nguyen Van VuiFausek Jiří     3085
14.Šrámek DanielVohradský Stanislav     3095
15.Jež DominikVlček Martin     30105
16.Nguyen Van VuiBialas Filip     03  
17.Šrámek DanielFausek Jiří         
18.Jandus MatějVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Van Vui30Vlček Martin22
Šrámek Daniel21Bialas Filip21
Jandus Matěj03Fausek Jiří12
Jež Dominik31Vohradský Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 186 z Černého mostu a ProsekaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36683:700TJ Sokol Kbely D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klofanda Ladislav
Sváta Jiří
 
 
Forejt Lukáš
Turek Tomáš
 
 
-5-1249-82301
2.Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
Hafič Martin
Novotný Martin
 
 
699  3011
3.Klofanda LadislavTurek Tomáš-4-125-9 1312
4.Hrubý JanForejt Lukáš9-94-6-72313
5.Sváta JiříNovotný Martin-357-5-62314
6.Neskusil JosefHafič Martin5-6-7653224
7.Hrubý JanTurek Tomáš999  3034
8.Sváta JiříForejt Lukáš-1010-61273244
9.Neskusil JosefNovotný Martin-88810 3154
10.Klofanda LadislavHafič Martin-10-861023264
11.Sváta JiříTurek Tomáš10-8-3-2 1365
12.Neskusil JosefForejt Lukáš11-966 3175
13.Klofanda LadislavNovotný Martin-3-3-5  0376
14.Hrubý JanHafič Martin-117-11-5 1377
15.Neskusil JosefTurek Tomáš88-5-673287
16.Klofanda LadislavForejt Lukáš-4-8-6  0388
17.Hrubý JanNovotný Martin978  3098
18.Sváta JiříHafič Martin-688-9632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klofanda Ladislav13Turek Tomáš22
Hrubý Jan22Forejt Lukáš22
Sváta Jiří22Novotný Martin22
Neskusil Josef40Hafič Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31384:452TJ Sokol Michle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Světlík Václav
Gold Roman
 
 
Hájek Filip
Černý Jáchym
 
 
-8-10-10  0301
2.Látal Jan
Světlík Václav
 
 
Veselý Milan
Gecko Jiří
 
 
8-9-7-12 1302
3.Světlík VáclavHájek Filip-6-4-6  0303
4.Gold RomanVeselý Milan-5-86-7 1304
5.Látal JanČerný Jáchym7104  3014
6.Bárta LadislavGecko Jiří8-9-79-62315
7.Gold RomanHájek Filip-8-9-10  0316
8.Látal JanVeselý Milan7-847 3126
9.Bárta LadislavČerný Jáchym3-6-6-6 1327
10.Světlík VáclavGecko Jiří-2-26-10 1328
11.Látal JanHájek Filip-689-6-72329
12.Bárta LadislavVeselý Milan-6-68-6 13210
13.Světlík VáclavČerný Jáchym-6-4-3  03  
14.Gold RomanGecko Jiří         
15.Bárta LadislavHájek Filip         
16.Světlík VáclavVeselý Milan         
17.Gold RomanČerný Jáchym         
18.Látal JanGecko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Světlík Václav02Hájek Filip30
Gold Roman02Veselý Milan21
Látal Jan21Černý Jáchym11
Bárta Ladislav03Gecko Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS