Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:13 TJ ABC Branik F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drgoňová Scheubová Lenka
Drgoňová Veronika
 
 
Poláková Růžena
Malá Božena
 
 
     3010
2.Blažková TerezaPoláková Růžena     0311
3.Drgoňová Scheubová LenkaMalá Božena     3121
4.Drgoňová VeronikaWO    3031
5.Drgoňová Scheubová LenkaPoláková Růžena     3041
6.Blažková TerezaWO    3051
7.Drgoňová VeronikaMalá Božena     0352
8.Drgoňová Scheubová LenkaWO    3062
9.Drgoňová VeronikaPoláková Růžena     0363
10.Blažková TerezaMalá Božena     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažková Tereza02Poláková Růžena21
Drgoňová Scheubová Lenka20Malá Božena21
Drgoňová Veronika02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulcová Jana
Kozáková Květoslava
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
-6-10-6  0301
2.Kyselá ZdeňkaKriegerová Helena     0302
3.Kozáková KvětoslavaKoderová Mariana     0303
4.Šulcová JanaJeřábková Dana     0304
5.Kozáková KvětoslavaKriegerová Helena     0305
6.Kyselá ZdeňkaJeřábková Dana     0306
7.Šulcová JanaKoderová Mariana     0307
8.Kozáková KvětoslavaJeřábková Dana     0308
9.Šulcová JanaKriegerová Helena     0309
10.Kyselá ZdeňkaKoderová Mariana     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kyselá Zdeňka03Kriegerová Helena30
Kozáková Květoslava03Koderová Mariana30
Šulcová Jana03Jeřábková Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:18309:321nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Světlíková Tereza
Zubíková Zdeňka
 
 
Marková Lucie
Medalová Anna
 
 
-6-9-9  0301
2.Kosťová NatálieLuňová Zuzana9-5512 3111
3.Světlíková TerezaMedalová Anna-9-11-6  0312
4.Zubíková ZdeňkaMarková Lucie-9-25-7 1313
5.Světlíková TerezaLuňová Zuzana998  3023
6.Kosťová NatálieMarková Lucie-1-6-4  0324
7.Zubíková ZdeňkaMedalová Anna9-99-893234
8.Světlíková TerezaMarková Lucie987  3044
9.Zubíková ZdeňkaLuňová Zuzana443  3054
10.Filová SimonaMedalová Anna-9-11-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kosťová Natálie11Luňová Zuzana03
Světlíková Tereza21Medalová Anna21
Zubíková Zdeňka21Marková Lucie21
Filová Simona01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23 TJ Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balková Růžena
Chalupová Ludmila
 
 
Hleděncová Adéla
Šišková Gabriela
 
 
     2301
2.Balková RůženaSvobodová Šárka     3211
3.Chalupová LudmilaHleděncová Adéla     3221
4.Šišková GabrielaWO    0322
5.Chalupová LudmilaSvobodová Šárka     3032
6.Balková RůženaŠišková Gabriela     1333
7.Hleděncová AdélaWO    0334
8.Chalupová LudmilaŠišková Gabriela     3144
9.Svobodová ŠárkaWO    0345
10.Balková RůženaHleděncová Adéla     1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Balková Růžena12Svobodová Šárka02
Chalupová Ludmila30Hleděncová Adéla11
   Šišková Gabriela11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:9303:208SF SKK EL Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prostějovská Lada
Pokorná Helena
 
 
Bulantová Pavla
Nováková Hana
 
 
11910  3010
2.Pejřilová KristýnaBulantová Pavla-6-6-7  0311
3.Prostějovská LadaNováková Hana-8-9-8  0312
4.Pokorná HelenaWO    3022
5.Prostějovská LadaBulantová Pavla-9-112-1 1323
6.Pejřilová KristýnaWO    3033
7.Pokorná HelenaNováková Hana779  3043
8.Prostějovská LadaWO    3053
9.Pokorná HelenaBulantová Pavla887  3063
10.Pejřilová KristýnaNováková Hana786  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pejřilová Kristýna11Bulantová Pavla21
Prostějovská Lada02Nováková Hana12
Pokorná Helena20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11328:218TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanclová Helena
Hošková Stanislava
 
 
Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
-74-5773210
2.Donovalová DanaKaucká Hana-5-3-3  0311
3.Štanclová HelenaRatajová Jana510-49 3121
4.Hošková StanislavaWO    3031
5.Štanclová HelenaKaucká Hana8-869 3141
6.Donovalová DanaWO    3051
7.Hošková StanislavaRatajová Jana281  3061
8.Štanclová HelenaWO    3071
9.Hošková StanislavaKaucká Hana6-869 3181
10.Donovalová DanaRatajová Jana-6-8-6  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Donovalová Dana02Kaucká Hana12
Štanclová Helena20Ratajová Jana12
Hošková Stanislava20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS