Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:027:4330:179TTC Praha - klub rekreačního ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Bláhová Romana
 
 
Hradská Veronika
Blažková Tereza
 
 
588  3010
2.Malá BoženaHradská Veronika791  3020
3.Bláhová RomanaBlažková Tereza-7-99753230
4.         
5.Bláhová RomanaHradská Veronika3810  3040
6.Malá BoženaWO    3050
7.Halodová PetraBlažková Tereza584  3060
8.Bláhová RomanaWO    3070
9.Halodová PetraHradská Veronika85-88 3180
10.Malá BoženaBlažková Tereza5-866 3190

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Božena20Hradská Veronika03
Bláhová Romana20Blažková Tereza03
Halodová Petra20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Kyselá Zdeňka
Kozáková Květoslava
 
 
     3010
2.Füri SilviaŠulcová Jana     0311
3.Kriegerová HelenaKyselá Zdeňka     3021
4.Jeřábková DanaKozáková Květoslava     3031
5.Kriegerová HelenaŠulcová Jana     3041
6.Füri SilviaKozáková Květoslava     3151
7.Jeřábková DanaKyselá Zdeňka     3161
8.Kriegerová HelenaKozáková Květoslava     3071
9.Jeřábková DanaŠulcová Jana     3081
10.Füri SilviaKyselá Zdeňka     1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Füri Silvia12Šulcová Jana12
Kriegerová Helena30Kyselá Zdeňka12
Jeřábková Dana30Kozáková Květoslava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Lucie
Melicharová Iveta
 
 
Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
     3210
2.Medalová AnnaKosťová Natálie     3020
3.Melicharová IvetaZubíková Zdeňka     3130
4.Marková LucieBláhová Kateřina     3240
5.Luňová ZuzanaKosťová Natálie     3050
6.Medalová AnnaBláhová Kateřina     2351
7.Marková LucieZubíková Zdeňka     1352
8.Luňová ZuzanaBláhová Kateřina     1353
9.Marková LucieKosťová Natálie     3063
10.Medalová AnnaZubíková Zdeňka     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Medalová Anna21Kosťová Natálie03
Melicharová Iveta10Zubíková Zdeňka12
Marková Lucie21Bláhová Kateřina21
Luňová Zuzana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11 TJ Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Svobodová Šárka
 
 
Vysušilová Stanislava
Balková Růžena
 
 
     2301
2.Petříková MichaelaBalková Růžena     3011
3.Hleděncová AdélaChalupová Ludmila     3221
4.Svobodová ŠárkaVysušilová Stanislava     3231
5.Hleděncová AdélaBalková Růžena     3141
6.Petříková MichaelaVysušilová Stanislava     3151
7.Svobodová ŠárkaChalupová Ludmila     3061
8.Hleděncová AdélaVysušilová Stanislava     3171
9.Svobodová ŠárkaBalková Růžena     3181
10.Petříková MichaelaChalupová Ludmila     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petříková Michaela30Balková Růžena03
Hleděncová Adéla30Chalupová Ludmila03
Svobodová Šárka30Vysušilová Stanislava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9384:308TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Hana
Bulantová Pavla
 
 
Pejřilová Kristýna
Bútorová Tereza
 
 
765  3010
2.Füllsacková BarboraProstějovská Lada-6647 3120
3.Nováková HanaBútorová Tereza-577-11-102321
4.Bulantová PavlaPejřilová Kristýna6-886 3131
5.Nováková HanaProstějovská Lada985  3041
6.Füllsacková BarboraPejřilová Kristýna1298  3051
7.Bulantová PavlaBútorová Tereza-8999 3161
8.Nováková HanaPejřilová Kristýna138-9-4-82362
9.Bulantová PavlaProstějovská Lada257  3072
10.Füllsacková BarboraBútorová Tereza699  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Füllsacková Barbora30Prostějovská Lada03
Nováková Hana12Bútorová Tereza12
Bulantová Pavla30Pejřilová Kristýna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20277:322nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Součková Marcela
Šafaříková Jana
 
 
Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
556  3010
2.Kaucká HanaVlachová JanaWO    0311
3.Součková MarcelaHošková Stanislava-6-4106113221
4.Šafaříková JanaŠtanclová Helena33-78 3131
5.Součková MarcelaVlachová Jana56-8-7103241
6.Kaucká HanaŠtanclová HelenaWO    0342
7.Šafaříková JanaHošková Stanislava3-83-3-92343
8.Součková MarcelaŠtanclová Helena-65-8-9 1344
9.Šafaříková JanaVlachová Jana283  3054
10.Kaucká HanaHošková StanislavaWO    0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Součková Marcela21Vlachová Jana02
Šafaříková Jana21Hošková Stanislava11
   Štanclová Helena11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy