Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 8, 24), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28258:376TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Bláhová Romana
 
 
Polednová Petra
Marková Lucie
 
 
-6-1-6  0301
2.Malá BoženaPolednová Petra-6-2-4  0302
3.Bláhová RomanaMedalová Anna9-7-410-72303
4.Otrusinová JitkaMarková Lucie-12-10-2  0304
5.Bláhová RomanaPolednová Petra-6-6-7  0305
6.Malá BoženaMarková Lucie6-1094 3115
7.Otrusinová JitkaMedalová Anna-3-27-8 1316
8.Bláhová RomanaMarková Lucie-7810-9-72317
9.Otrusinová JitkaPolednová Petra-5-2-8  0318
10.Malá BoženaMedalová Anna-5-7-9  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malá Božena12Polednová Petra30
Bláhová Romana03Medalová Anna30
Otrusinová Jitka03Marková Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
     2301
2.Petříková MichaelaJeřábková Dana     3211
3.Hleděncová AdélaKoderová Mariana     0312
4.Šišková GabrielaKriegerová Helena     3022
5.Hleděncová AdélaJeřábková Dana     0323
6.Petříková MichaelaKriegerová Helena     3133
7.Svobodová ŠárkaKoderová Mariana     1334
8.Hleděncová AdélaKriegerová Helena     3244
9.Svobodová ŠárkaJeřábková Dana     1345
10.Petříková MichaelaKoderová Mariana     3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petříková Michaela30Jeřábková Dana21
Hleděncová Adéla12Koderová Mariana21
Šišková Gabriela10Kriegerová Helena03
Svobodová Šárka02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5 TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Drgoňová Scheubová Lenka
Drgoňová Veronika
 
 
     3110
2.Nováková HanaDrgoňová Scheubová Lenka     0311
3.Bulantová PavlaDrgoňová Veronika     3021
4.Füllsacková BarboraWO    3031
5.Bulantová PavlaDrgoňová Scheubová Lenka     3141
6.Nováková HanaWO    3051
7.Füllsacková BarboraDrgoňová Veronika     3061
8.Bulantová PavlaWO    3071
9.Füllsacková BarboraDrgoňová Scheubová Lenka     3081
10.Nováková HanaDrgoňová Veronika     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Hana11Drgoňová Scheubová Lenka12
Bulantová Pavla20Drgoňová Veronika03
Füllsacková Barbora20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:18318:345SF SKK EL Nino Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Jana
Kaucká Hana
 
 
Kyselá Zdeňka
Kozáková Květoslava
 
 
62-86 3110
2.Šafaříková JanaČástková Stanislava-1111139 3120
3.Kaucká HanaKyselá Zdeňka3-109-643230
4.Kozáková KvětoslavaWO    0331
5.Kaucká HanaČástková Stanislava-749-793241
6.Šafaříková JanaKozáková Květoslava434  3051
7.Kyselá ZdeňkaWO    0352
8.Kaucká HanaKozáková Květoslava6-911-11103262
9.Částková StanislavaWO    0363
10.Šafaříková JanaKyselá Zdeňka-81063 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafaříková Jana30Částková Stanislava02
Kaucká Hana30Kyselá Zdeňka02
   Kozáková Květoslava02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
     3110
2.Vlachová JanaZubíková Zdeňka     0311
3.Hošková StanislavaFilová Simona     3021
4.Štanclová HelenaBláhová Kateřina     3131
5.Hošková StanislavaZubíková Zdeňka     3041
6.Vlachová JanaBláhová Kateřina     0342
7.Štanclová HelenaKosťová Natálie     3052
8.Hošková StanislavaBláhová Kateřina     3162
9.Štanclová HelenaZubíková Zdeňka     3272
10.Vlachová JanaKosťová Natálie     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana12Zubíková Zdeňka12
Hošková Stanislava30Filová Simona01
Štanclová Helena30Bláhová Kateřina12
   Kosťová Natálie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13365:300SF SKK EL Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Helena
Prostějovská Lada
 
 
Vysušilová Stanislava
Balková Růžena
 
 
993  3010
2.Pokorná HelenaChalupová Ludmila343  3020
3.Prostějovská LadaBalková Růžena-3688 3130
4.Pejřilová KristýnaVysušilová Stanislava6-14101 3140
5.Prostějovská LadaChalupová Ludmila-8-108-9 1341
6.Pokorná HelenaVysušilová Stanislava855  3051
7.Pejřilová KristýnaBalková Růžena11-1279 3161
8.Prostějovská LadaVysušilová Stanislava-2-9-6  0362
9.Pejřilová KristýnaChalupová Ludmila-117-9-9 1363
10.Pokorná HelenaBalková Růžena8-744 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Helena30Chalupová Ludmila21
Prostějovská Lada12Balková Růžena03
Pejřilová Kristýna21Vysušilová Stanislava12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy