Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Předhradí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec U Sýkorů,PňovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:25720:616TJ Předhradí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovný David
Málek Jiří
 
 
Trejdl Dušan
Pelant Roman
 
 
-69-9683210
2.Matějka Ondřej
Malý Jaroslav
 
 
Hendrych Roman
Bečvářová Michaela
 
 
1138  3020
3.Matějka OndřejHendrych Roman782  3030
4.Malý JaroslavPelant Roman7615  3040
5.Rovný DavidBečvářová Michaela-579-7-82341
6.Málek JiříTrejdl Dušan-7-9-8  0342
7.Malý JaroslavHendrych Roman-88-7943252
8.Rovný DavidPelant Roman-9-87893262
9.Málek JiříBečvářová Michaela88-84 3172
10.Matějka OndřejTrejdl Dušan-9-7-8  0373
11.Rovný DavidHendrych Roman546  3083
12.Málek JiříPelant Roman8412  3093
13.Matějka OndřejBečvářová Michaela-898-91032103
14.Malý JaroslavTrejdl Dušan9-8-78-823104
15.Málek JiříHendrych Roman-107-86332114
16.Matějka OndřejPelant Roman876  30124
17.Malý JaroslavBečvářová Michaela-897-91332134
18.Rovný DavidTrejdl Dušan677  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Ondřej31Hendrych Roman04
Malý Jaroslav31Pelant Roman04
Rovný David31Bečvářová Michaela13
Málek Jiří31Trejdl Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Poděbrady,Tyršova 26 /2.patro/Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33726:701TJ Sokol Poděbrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Kloz Daniel
 
 
-798-983210
2.Omáčka Tomáš
Zdobinský Jan
 
 
Dvořák Pavel
Kříž Jakub
 
 
879  3020
3.Omáčka TomášDvořák Pavel6-889 3130
4.Pešek Jan Ing.Šmidrkal Dobroslav-978-783240
5.Zdobinský JanKříž Jakub899  3050
6.Mengr Miroslav ml.Kloz Daniel78-7-9103260
7.Pešek Jan Ing.Dvořák Pavel979  3070
8.Zdobinský JanŠmidrkal Dobroslav-7-97-5 1371
9.Mengr Miroslav ml.Kříž Jakub86-97 3181
10.Omáčka TomášKloz Daniel-89-9-8 1382
11.Zdobinský JanDvořák Pavel979  3092
12.Mengr Miroslav ml.Šmidrkal Dobroslav-8-910-9 1393
13.Omáčka TomášKříž Jakub610-98 31103
14.Vršovský PetrKloz Daniel-5-910-9 13104
15.Mengr Miroslav ml.Dvořák Pavel89-9-8-923105
16.Omáčka Tomᚊmidrkal Dobroslav-9-710-9 13106
17.Vršovský PetrKříž Jakub8-9-98-823107
18.Zdobinský JanKloz Daniel-98-610-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Omáčka Tomáš22Dvořák Pavel13
Pešek Jan Ing.20Šmidrkal Dobroslav31
Zdobinský Jan22Kříž Jakub13
Mengr Miroslav ml.22Kloz Daniel31
Vršovský Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st.tenisu Husovo nám.LysáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32578:604TJ Sokol Lysá nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčík Petr
Ludvíček Luboš
 
 
Vejtruba Václav
Rufer Vladislav
 
 
312-59 3110
2.Havlena Karel
Šichta Jakub
 
 
Kokojan Tomáš
Kořínek Karel
 
 
99-68 3120
3.Šichta JakubKořínek Karel76-9-593230
4.Havlena KarelVejtruba Václav7812  3040
5.Ludvíček LubošRufer Vladislav4-8-4-7 1341
6.Adamčík PetrKokojan Tomáš-9-510-6 1342
7.Havlena KarelKořínek Karel-6-6-7  0343
8.Ludvíček LubošVejtruba Václav-65811 3153
9.Adamčík PetrRufer Vladislav779  3063
10.Šichta JakubKokojan Tomáš-7-57-7 1364
11.Ludvíček LubošKořínek Karel-13-5-6  0365
12.Adamčík PetrVejtruba Václav-89-7-7 1366
13.Šichta JakubRufer Vladislav28-82 3176
14.Havlena KarelKokojan Tomáš-3-1-8  0377
15.Adamčík PetrKořínek Karel1118  3087
16.Šichta JakubVejtruba Václav-73-31233297
17.Havlena KarelRufer Vladislav787  30107
18.Ludvíček LubošKokojan Tomáš-3-1-2  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šichta Jakub31Kořínek Karel22
Havlena Karel22Vejtruba Václav13
Ludvíček Luboš13Rufer Vladislav13
Adamčík Petr22Kokojan Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Krchleby /vchod z boku/Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31692:653TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Paclt Milan
 
 
Eliška Roman
Eliška Radek
 
 
8-10-711113210
2.Táborský Luboš
Janda Martin
 
 
Sobotka Jiří
Koudela Martin
 
 
-11-9710-62311
3.Janda MartinSobotka Jiří-10-5-9  0312
4.Táborský LubošKoudela Martin91-44 3122
5.Břetenář PetrEliška Radek59-76 3132
6.Paclt MilanEliška Roman6-84-9-52333
7.Táborský LubošSobotka Jiří-7-789-52334
8.Břetenář PetrKoudela Martin48-910 3144
9.Paclt MilanEliška Radek-9959 3154
10.Janda MartinEliška Roman-7-9-7  0355
11.Břetenář PetrSobotka Jiří4135  3065
12.Paclt MilanKoudela Martin-12-89973275
13.Janda MartinEliška Radek-8-6-6  0376
14.Táborský LubošEliška Roman5116  3086
15.Paclt MilanSobotka Jiří997  3096
16.Janda MartinKoudela Martin-97-8-5 1397
17.Táborský LubošEliška Radek9-7105 31107
18.Břetenář PetrEliška Roman9-1089 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Martin04Sobotka Jiří22
Táborský Luboš31Koudela Martin13
Břetenář Petr40Eliška Radek13
Paclt Milan31Eliška Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Pečky,Jana Švermy 342Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39468:646AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepovím František
Holešovský Petr
 
 
Vejvoda Miroslav
Krumpholc Antonín
 
 
-77-8-7 1301
2.
 
 
Kraus Josef
Hradecký Petr
 
 
WO    0302
3.Nepovím FrantišekVejvoda Miroslav7-119-493212
4.Holešovský PetrHradecký Petr7-7-84-112313
5.Zach TomášKraus Josef-39-6-5 1314
6.Krumpholc AntonínWO    0315
7.Holešovský PetrVejvoda Miroslav10-337 3125
8.Zach TomášHradecký Petr-6-8-7  0326
9.Kraus JosefWO    0327
10.Nepovím FrantišekKrumpholc Antonín869  3037
11.Zach TomášVejvoda Miroslav-8-7-7  0338
12.Hradecký PetrWO    0339
13.Nepovím FrantišekKraus Josef-8976 3149
14.Holešovský PetrKrumpholc Antonín897  3059
15.Vejvoda MiroslavWO    03510
16.Nepovím FrantišekHradecký Petr1296  30610
17.Holešovský PetrKraus Josef-108-861332710
18.Zach TomášKrumpholc Antonín89-2-5-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nepovím František40Vejvoda Miroslav12
Holešovský Petr31Hradecký Petr21
Zach Tomáš04Kraus Josef12
   Krumpholc Antonín12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26679:605TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav ml.
Křepela Ladislav
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-1594-6-62301
2.Dědek Martin
Hubáček Jiří
 
 
Jiroudek Milan
Kvasnička Daniel st.
 
 
-8-491063211
3.Křepela LadislavKvasnička Daniel ml.118-7-483221
4.Wagner Jaroslav ml.Kvasnička Jan869  3031
5.Dědek MartinJiroudek Milan524  3041
6.Hubáček JiříKvasnička Daniel st.37-75 3151
7.Wagner Jaroslav ml.Kvasnička Daniel ml.-4-4-9  0352
8.Dědek MartinKvasnička Jan-7285 3162
9.Hubáček JiříJiroudek Milan1047  3072
10.Křepela LadislavKvasnička Daniel st.6-9139 3182
11.Dědek MartinKvasnička Daniel ml.-9-108-6 1383
12.Hubáček JiříKvasnička Jan9-876 3193
13.Křepela LadislavJiroudek Milan7-8-98432103
14.Wagner Jaroslav ml.Kvasnička Daniel st.-7-57-5 13104
15.Hubáček JiříKvasnička Daniel ml.-108106 31114
16.Křepela LadislavKvasnička Jan-58-6-8 13115
17.Křepela MiroslavJiroudek Milan793  30125
18.Dědek MartinKvasnička Daniel st.899  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Ladislav31Kvasnička Daniel ml.22
Wagner Jaroslav ml.12Kvasnička Jan13
Dědek Martin31Jiroudek Milan04
Hubáček Jiří40Kvasnička Daniel st.13
Křepela Miroslav10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS