Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:45559:662TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žána Michal
Bečvářová Michaela
 
 
Paclt Milan
Břetenář Petr
 
 
-7-58-8 1301
2.Olmr Miloš
Pelant Roman
 
 
Král Jindřich
Čamr František
 
 
9-10-9783211
3.Žána MichalKrál Jindřich-6-7-8  0312
4.Bečvářová MichaelaBřetenář Petr8-12-69143222
5.Olmr MilošPaclt Milan-9-9-5  0323
6.Pelant RomanČamr František9-78-883233
7.Bečvářová MichaelaKrál Jindřich-10-4-2  0334
8.Olmr MilošBřetenář Petr-7-8-9  0335
9.Pelant RomanPaclt Milan-9-6-2  0336
10.Žána MichalČamr František736  3046
11.Olmr MilošKrál Jindřich-7-7-7  0347
12.Pelant RomanBřetenář Petr-5-6-7  0348
13.Žána MichalPaclt Milan38-8-4103258
14.Bečvářová MichaelaČamr František8-979 3168
15.Pelant RomanKrál Jindřich-6-8-7  0369
16.Žána MichalBřetenář Petr-9-9-9  03610
17.Bečvářová MichaelaPaclt Milan-5-55-7 13611
18.Olmr MilošČamr František-8-98-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žána Michal22Král Jindřich40
Bečvářová Michaela22Břetenář Petr31
Olmr Miloš04Paclt Milan31
Pelant Roman13Čamr František13



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st.tenisu Husovo nám.LysáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:47558:680TJ Spartak Pečky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlena Karel
Brynych Jaroslav
 
 
Hotovec Tomáš
Pavlů Luděk
 
 
-9-8-7  0301
2.Skoba Rostislav
Adamčík Petr
 
 
Nepovím František
Holešovský Petr
 
 
-6-7-6  0302
3.Skoba RostislavHotovec Tomáš-87-8-12 1303
4.Havlena KarelPavlů Luděk-8-6-7  0304
5.Brynych JaroslavNepovím František-10-9-7  0305
6.Adamčík PetrHolešovský Petr12-86-473215
7.Havlena KarelHotovec Tomáš-9-413-4 1316
8.Brynych JaroslavPavlů Luděk-9-5-3  0317
9.Adamčík PetrNepovím František8-8-111073227
10.Skoba RostislavHolešovský Petr10-679 3137
11.Brynych JaroslavHotovec Tomáš-5-5-9  0338
12.Adamčík PetrPavlů Luděk-7595 3148
13.Skoba RostislavNepovím František-5-6-6  0349
14.Havlena KarelHolešovský Petr6-8-7-5 13410
15.Adamčík PetrHotovec Tomáš-10-557332510
16.Skoba RostislavPavlů Luděk145-3-7-723511
17.Havlena KarelNepovím František-7-8-3  03512
18.Brynych JaroslavHolešovský Petr-6-6-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skoba Rostislav13Hotovec Tomáš31
Havlena Karel04Pavlů Luděk31
Brynych Jaroslav04Nepovím František31
Adamčík Petr40Holešovský Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Poděbrady,Tyršova 26 /2.patro/Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36570:617TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Jiří
Votík Jan
 
 
Křepela Miroslav
Dědek Martin
 
 
579  3010
2.Doležal Martin
Gebauer Ludvík
 
 
Křepela Ladislav
Hubáček Jiří
 
 
-99-615-12311
3.Votík JanDědek Martin698  3021
4.Doležal MartinHubáček Jiří-9-12-5  0322
5.Potměšil JiříKřepela Ladislav532  3032
6.Gebauer LudvíkKřepela Miroslav-7-6-9  0333
7.Doležal MartinDědek Martin7-5-4-10 1334
8.Potměšil JiříHubáček Jiří-1457-9-82335
9.Gebauer LudvíkKřepela Ladislav-8-8-6  0336
10.Votík JanKřepela Miroslav49-54 3146
11.Potměšil JiříDědek Martin9910  3056
12.Gebauer LudvíkHubáček Jiří-9-9-7  0357
13.Votík JanKřepela Ladislav6611  3067
14.Doležal MartinKřepela Miroslav-9-3-10  0368
15.Gebauer LudvíkDědek Martin-8911-8-92369
16.Votík JanHubáček Jiří-10-710693279
17.Doležal MartinKřepela Ladislav-6-8-6  03710
18.Potměšil JiříKřepela MiroslavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votík Jan40Dědek Martin22
Doležal Martin04Hubáček Jiří31
Potměšil Jiří21Křepela Ladislav22
Gebauer Ludvík04Křepela Miroslav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Předhradí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec U Sýkorů,PňovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27706:616TJ Předhradí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Ondřej
Rovný David
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Jiroudek Milan
 
 
-11686 3110
2.Malý Jaroslav
Málek Jiří
 
 
Kvasnička Daniel st.
Kocner Petr
 
 
-87-99-62311
3.Matějka OndřejKvasnička Daniel ml.126-69 3121
4.Malý JaroslavJiroudek Milan-8-710-10 1322
5.Rovný DavidKocner Petr954  3032
6.Málek JiříKvasnička Daniel st.5-7-4-6 1333
7.Malý JaroslavKvasnička Daniel ml.74-5-7103243
8.Rovný DavidJiroudek Milan5-9-6-7 1344
9.Málek JiříKocner Petr745  3054
10.Matějka OndřejKvasnička Daniel st.76-78 3164
11.Rovný DavidKvasnička Daniel ml.86-99 3174
12.Málek JiříJiroudek Milan877  3084
13.Matějka OndřejKocner Petr54-99 3194
14.Malý JaroslavKvasnička Daniel st.99-7-6932104
15.Málek JiříKvasnička Daniel ml.WO    30114
16.Matějka OndřejJiroudek Milan79-109 31124
17.Malý JaroslavKocner Petr-597-7932134
18.Rovný DavidKvasnička Daniel st.-497-7-823135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Ondřej40Kvasnička Daniel ml.03
Malý Jaroslav31Jiroudek Milan22
Rovný David22Kocner Petr04
Málek Jiří21Kvasnička Daniel st.22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st.tenisu u nádraží,Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:48622:697AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloz Daniel
Regimon Tomáš
 
 
Vejvoda Miroslav
Kopecký Daniel
 
 
10-6-8-10 1301
2.Šmidrkal Dobroslav
Krejčí Miroslav
 
 
Hradecký Petr
Kraus Josef
 
 
912-10-673211
3.Kloz DanielVejvoda Miroslav67-5-4-62312
4.Šmidrkal DobroslavKraus Josef-6768 3122
5.Regimon TomášHradecký Petr-88-7743232
6.Jansta JosefKopecký Daniel-9-9-8  0333
7.Šmidrkal DobroslavVejvoda Miroslav6-101-6-82334
8.Regimon TomášKraus Josef-2445 3144
9.Jansta JosefHradecký Petr-7-9-9  0345
10.Kloz DanielKopecký Daniel-58-8-10 1346
11.Regimon TomášVejvoda Miroslav66-5-5-122347
12.Jansta JosefKraus Josef-8-6-12  0348
13.Kloz DanielHradecký Petr8-7-9-9 1349
14.Šmidrkal DobroslavKopecký Daniel4-4-6-9 13410
15.Jansta JosefVejvoda Miroslav-5-7-9  03411
16.Kloz DanielKraus Josef-6-6-9  03412
17.Šmidrkal DobroslavHradecký Petr-478-9-823413
18.Regimon TomášKopecký Daniel-5-8-10  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloz Daniel04Vejvoda Miroslav40
Šmidrkal Dobroslav13Kraus Josef22
Regimon Tomáš22Hradecký Petr31
Jansta Josef04Kopecký Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
letní sokolovna Na Remanenci NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34673:662TJ Lokomotiva Nymburk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Rufer Vladislav
 
 
Sobotka Jiří
Pařez Miloš
 
 
59-89 3110
2.Heršálek Jakub
Vejtruba Václav
 
 
Kyncl Milan
Hájek Zdeněk
 
 
8-10106 3120
3.Kokojan TomášKyncl Milan486  3030
4.Rufer VladislavPařez Miloš-5-9-9  0331
5.Heršálek JakubHájek Zdeněk-3-8-10  0332
6.Vejtruba VáclavSobotka Jiří-379-10-92333
7.Rufer VladislavKyncl Milan947  3043
8.Heršálek JakubPařez Miloš98-6-763253
9.Vejtruba VáclavHájek Zdeněk-11-897-92354
10.Kokojan TomášSobotka Jiří86-7-953264
11.Heršálek JakubKyncl Milan88-77 3174
12.Vejtruba VáclavPařez Miloš-689-7-112375
13.Randa StanislavHájek Zdeněk-9-7-7  0376
14.Rufer VladislavSobotka Jiří-12-98-9 1377
15.Vejtruba VáclavKyncl Milan874  3087
16.Randa StanislavPařez Miloš94-28 3197
17.Rufer VladislavHájek Zdeněk614-10-51032107
18.Heršálek JakubSobotka Jiří-5-7-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kokojan Tomáš20Kyncl Milan04
Rufer Vladislav22Pařez Miloš22
Heršálek Jakub22Hájek Zdeněk31
Vejtruba Václav13Sobotka Jiří31
Randa Stanislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS