Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:34628:644SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňas Jiří
Somol Jiří
 
 
Moravec Lukáš
Nemejovský Michal
 
 
59-9-9143210
2.Kubelka Radek
Zámek Michal
 
 
Srníček Milan
Fuček Miloslav
 
 
11-13-1111123220
3.Maňas JiříSmíšek Jan357  3030
4.Kubelka RadekSrníček Milan-5-5-11  0331
5.Zámek MichalMoravec Lukáš9-2-7753241
6.Somol JiříNemejovský Michal-8-75993251
7.Kubelka RadekSmíšek Jan-7-689103261
8.Zámek MichalSrníček Milan5-6-5-7 1362
9.Somol JiříMoravec Lukáš-9-9-6  0363
10.Maňas JiříNemejovský Michal7-967 3173
11.Zámek MichalSmíšek Jan-79-8-8 1374
12.Somol JiříSrníček Milan-6-6-8  0375
13.Maňas JiříMoravec Lukáš7-9117 3185
14.Kubelka RadekNemejovský Michal-7-77873295
15.Somol JiříSmíšek Jan-48-5-5 1396
16.Maňas JiříSrníček Milan-9-9781032106
17.Kubelka RadekMoravec Lukáš         
18.Zámek MichalNemejovský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maňas Jiří40Smíšek Jan22
Kubelka Radek21Srníček Milan31
Zámek Michal12Moravec Lukáš12
Somol Jiří13Nemejovský Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:30 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Pejchal Vlastimil
 
 
Černý Pavel
Nebeský Jiří
 
 
     3110
2.Satorie Miroslav
Siblík Michal
 
 
Pokorný Jaroslav
Fleissig Petr
 
 
     1311
3.Pejchal VlastimilČerný Pavel     3021
4.Siblík MichalPokorný Jaroslav     0322
5.Modl JosefNebeský Jiří     1323
6.Satorie MiroslavFleissig Petr     0324
7.Siblík MichalČerný Pavel     0325
8.Modl JosefPokorný Jaroslav     3235
9.Satorie MiroslavNebeský Jiří     1336
10.Pejchal VlastimilFleissig Petr     3146
11.Modl JosefČerný Pavel     3256
12.Satorie MiroslavPokorný Jaroslav     3266
13.Pejchal VlastimilNebeský Jiří     3076
14.Siblík MichalFleissig Petr     3186
15.Satorie MiroslavČerný Pavel     0387
16.Pejchal VlastimilPokorný Jaroslav     3097
17.Siblík MichalNebeský Jiří     30107
18.Modl JosefFleissig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejchal Vlastimil40Černý Pavel22
Siblík Michal22Pokorný Jaroslav13
Modl Josef21Nebeský Jiří22
Satorie Miroslav13Fleissig Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28 TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Martin
Fausek Jiří
 
 
Kratochvíl Karel
Tuška Jan
 
 
1100-500-5001000-9002301
2.Rejent Štěpán
Šimeček Jan
 
 
Verner Pavel
Hájek Luděk ml.
 
 
     3111
3.Rejent ŠtěpánKratochvíl Karel300400-600900 3121
4.Fausek JiříTuška Jan     0322
5.Šimeček JanVerner Pavel     3132
6.Vlček MartinHájek Luděk ml.     3042
7.Fausek JiříKratochvíl Karel     0343
8.Šimeček JanTuška Jan     2344
9.Vlček MartinVerner Pavel     3254
10.Rejent ŠtěpánHájek Luděk ml.     3064
11.Šimeček JanKratochvíl Karel     0365
12.Vlček MartinTuška Jan     1366
13.Rejent ŠtěpánVerner Pavel     3176
14.Bialas FilipHájek Luděk ml.     3086
15.Vlček MartinKratochvíl Karel     2387
16.Rejent ŠtěpánTuška Jan     3097
17.Bialas FilipVerner Pavel     31107
18.Šimeček JanHájek Luděk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Štěpán40Kratochvíl Karel31
Fausek Jiří02Tuška Jan31
Šimeček Jan12Verner Pavel04
Vlček Martin22Hájek Luděk ml.03
Bialas Filip20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27559:499TJ Lokomotiva Vršovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raffl Daniel
Maňura Martin
 
 
Paroubek Jan
Pouč Roman
 
 
-2-89-6 1301
2.Pekárek Václav
Frolík Jindřich
 
 
Mutl David
Poulíček Jaroslav
 
 
WO    3011
3.Pekárek VáclavPouč Roman33-58 3121
4.Maňura MartinMutl David-8-7-4  0322
5.Raffl DanielParoubek Jan1011-96 3132
6.Frolík JindřichPoulíček JaroslavWO    3042
7.Maňura MartinPouč Roman-6-8-4  0343
8.Raffl DanielMutl David-7-6-9  0344
9.Frolík JindřichParoubek Jan6-109-943254
10.Pekárek VáclavPoulíček Jaroslav625  3064
11.Raffl DanielPouč Roman-6-3-3  0365
12.Frolík JindřichMutl David6107  3075
13.Pekárek VáclavParoubek Jan9-879 3185
14.Maňura MartinPoulíček Jaroslav7-748 3195
15.Frolík JindřichPouč Roman-5-9-11  0396
16.Pekárek VáclavMutl David8-109-8-92397
17.Maňura MartinParoubek Jan11129  30107
18.Raffl DanielPoulíček Jaroslav-8-4-11  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pekárek Václav31Pouč Roman31
Maňura Martin22Mutl David31
Raffl Daniel12Paroubek Jan04
Frolík Jindřich21Poulíček Jaroslav02
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy