Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31 TJ Jiskra N.Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Kycelt Martin
Šíchová Tereza
 
 
     3210
2.Veinfurter Karel
Wagner Filip
 
 
Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
     3120
3.Sauer MiroslavKoníček Jan     3230
4.Šula PetrKycelt Martin     1331
5.Veinfurter KarelŠíchová Tereza     3041
6.Šedivý MartinMaňhalová Kristýna     3051
7.Šula PetrKoníček Jan     1352
8.Veinfurter KarelKycelt Martin     1353
9.Šedivý MartinŠíchová Tereza     1354
10.Sauer MiroslavMaňhalová Kristýna     3264
11.Veinfurter KarelKoníček Jan     1365
12.Šedivý MartinKycelt Martin     3075
13.Sauer MiroslavŠíchová Tereza     3285
14.Šula PetrMaňhalová Kristýna     3195
15.Šedivý MartinKoníček Jan     30105
16.Sauer MiroslavKycelt Martin     31115
17.Šula PetrŠíchová Tereza     13116
18.Veinfurter KarelMaňhalová Kristýna     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sauer Miroslav40Koníček Jan22
Šula Petr13Kycelt Martin22
Veinfurter Karel22Šíchová Tereza22
Šedivý Martin31Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Pilař Petr
Vaněk Petr
 
 
     3010
2.Pauliš František
Drábek Zbyněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Kosinka JosefPilař Petr     3030
4.Pauliš FrantišekVaněk Petr     3040
5.Peregrin JaroslavVaníček Lukáš     3050
6.Drábek ZbyněkWO    3060
7.Pauliš FrantišekPilař Petr     3170
8.Peregrin JaroslavVaněk Petr     3180
9.Drábek ZbyněkVaníček Lukáš     3090
10.Kosinka JosefWO    30100
11.Peregrin JaroslavPilař Petr     31110
12.Drábek ZbyněkVaněk Petr     30120
13.Kosinka JosefVaníček Lukáš     30130
14.Pauliš FrantišekWO    30140
15.Drábek ZbyněkPilař Petr     31150
16.Kosinka JosefVaněk Petr     30160
17.Pauliš FrantišekVaníček Lukáš     30170
18.Peregrin JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosinka Josef30Pilař Petr04
Pauliš František30Vaněk Petr04
Peregrin Jaroslav30Vaníček Lukáš04
Drábek Zbyněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
WO    0301
2.Hanus René
Hrubý Michal
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     3111
3.Kraus AdamFlejberk Jiří     3021
4.Hrubý MichalZajíc Jiří     3031
5.Hanus RenéTměj Milan     3141
6.Hitka DanielWO    0342
7.Hrubý MichalFlejberk Jiří     2343
8.Hanus RenéZajíc Jiří     3153
9.Tměj MilanWO    0354
10.Kraus AdamHitka Daniel     3064
11.Hanus RenéFlejberk Jiří     3074
12.Zajíc JiříWO    0375
13.Kraus AdamTměj Milan     3085
14.Hrubý MichalHitka Daniel     0386
15.Flejberk JiříWO    0387
16.Kraus AdamZajíc Jiří     3197
17.Hrubý MichalTměj Milan     32107
18.Hanus RenéHitka Daniel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kraus Adam40Flejberk Jiří12
Hrubý Michal22Zajíc Jiří03
Hanus René40Tměj Milan03
   Hitka Daniel12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28 SK Integra HK

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francová Lucie
Bažant Matěj
 
 
Dospělová Michaela
Dostálová Kristýna
 
 
     3110
2.Zahálka Pavel
Zahálka Filip
 
 
Hepner Lukáš
Tichý Václav
 
 
     1311
3.Francová LucieDospělová Michaela     3021
4.Zahálka PavelDostálová Kristýna     3031
5.Čížek PavelHepner Lukáš     0332
6.Vodička IvanTichý Václav     0333
7.Zahálka PavelDospělová Michaela     3043
8.Čížek PavelDostálová Kristýna     3253
9.Vodička IvanHepner Lukáš     0354
10.Francová LucieTichý Václav     3064
11.Čížek PavelDospělová Michaela     3274
12.Vodička IvanDostálová Kristýna     0375
13.Francová LucieHepner Lukáš     3085
14.Zahálka PavelTichý Václav     0386
15.Vodička IvanDospělová Michaela     3296
16.Francová LucieDostálová Kristýna     30106
17.Zahálka PavelHepner Lukáš     30116
18.Čížek PavelTichý Václav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Francová Lucie40Dospělová Michaela04
Zahálka Pavel31Dostálová Kristýna13
Čížek Pavel22Hepner Lukáš22
Vodička Ivan13Tichý Václav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline