Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41666:698TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
Vlášek Tomáš
Kraus Adam
 
 
66-87 3110
2.Kašpar David
Částka David
 
 
Hanus René
Hrubý Michal
 
 
-110-5-5 1311
3.Tichý VáclavVlášek Tomáš-10566 3121
4.Kašpar DavidKraus Adam-75-9-9 1322
5.Částka DavidHanus René-6-7-2  0323
6.Hepner LukášHrubý Michal-109-78-92324
7.Kašpar DavidVlášek Tomáš8-10-9-12 1325
8.Částka DavidKraus Adam-3-9910-62326
9.Hepner LukášHanus René-8-11-9  0327
10.Tichý VáclavHrubý Michal-106106 3137
11.Částka DavidVlášek Tomáš-5-108393247
12.Hepner LukášKraus Adam89-9-1093257
13.Tichý VáclavHanus René716-94 3167
14.Kašpar DavidHrubý Michal-7-7-7  0368
15.Hepner LukášVlášek Tomáš-797-593278
16.Tichý VáclavKraus Adam-9456 3188
17.Kašpar DavidHanus René-6-5-7  0389
18.Částka DavidHrubý Michal4-2-11-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Václav40Vlášek Tomáš13
Kašpar David04Kraus Adam22
Částka David13Hanus René31
Hepner Lukáš22Hrubý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 SK Převýšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovický Josef
Obermajer Pavel
 
 
Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
     3010
2.Panocha Jan
Vaněk Petr
 
 
Veinfurter Karel
Fuit Jan
 
 
     3020
3.Pilař PetrSauer Miroslav     0321
4.Obermajer PavelŠedivý Martin     3031
5.Vaněk PetrFuit Jan     2332
6.Petrovický JosefŠula Petr     3042
7.Obermajer PavelSauer Miroslav     3152
8.Vaněk PetrŠedivý Martin     1353
9.Petrovický JosefFuit Jan     0354
10.Pilař PetrŠula Petr     3064
11.Panocha JanSauer Miroslav     0365
12.Petrovický JosefŠedivý Martin     1366
13.Pilař PetrFuit Jan     3176
14.Obermajer PavelŠula Petr     3086
15.Petrovický JosefSauer Miroslav     0387
16.Pilař PetrŠedivý Martin     3297
17.Obermajer PavelFuit Jan     30107
18.Panocha JanŠula Petr     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilař Petr31Sauer Miroslav31
Obermajer Pavel40Šedivý Martin22
Vaněk Petr02Fuit Jan22
Petrovický Josef13Šula Petr04
Panocha Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41 TJ Kosice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leden Michal
Maňhalová Kristýna
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     1301
2.Kycelt Martin
Koníček Jan
 
 
Holman Josef
Leden Ladislav
 
 
     3111
3.Leden MichalČerník Jaromír     0312
4.Koníček JanZima Jiří st.     2313
5.Maňhalová KristýnaHolman Josef     1314
6.Kycelt MartinLeden Ladislav     1315
7.Koníček JanČerník Jaromír     0316
8.Maňhalová KristýnaZima Jiří st.     0317
9.Kycelt MartinHolman Josef     3027
10.Leden MichalLeden Ladislav     3237
11.Maňhalová KristýnaČerník Jaromír     0338
12.Kycelt MartinZima Jiří st.     3148
13.Leden MichalHolman Josef     3058
14.Koníček JanLeden Ladislav     0359
15.Kycelt MartinČerník Jaromír     03510
16.Leden MichalZima Jiří st.     03511
17.Koníček JanHolman Josef     31611
18.Maňhalová KristýnaLeden Ladislav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leden Michal22Černík Jaromír40
Koníček Jan13Zima Jiří st.31
Maňhalová Kristýna04Holman Josef13
Kycelt Martin22Leden Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:49 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Kosinka Josef
Pauliš František
 
 
     1301
2.Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
Riedl Josef
Zika Zbyněk
 
 
     1302
3.Flejberk JiříDrábek Zbyněk     1303
4.Hitka DanielZika Zbyněk     0304
5.Zajíc JiříPauliš František     1305
6.Tměj MilanKosinka Josef     0306
7.Hitka DanielDrábek Zbyněk     2307
8.Zajíc JiříZika Zbyněk     3017
9.Tměj MilanPauliš František     2318
10.Flejberk JiříKosinka Josef     0319
11.Zajíc JiříDrábek Zbyněk     03110
12.Tměj MilanZika Zbyněk     31210
13.Tmějová MartaPauliš František     03211
14.Hitka DanielKosinka Josef     13212
15.Tměj MilanDrábek Zbyněk     03213
16.Tmějová MartaZika Zbyněk     03214
17.Hitka DanielPauliš František     23215
18.Zajíc JiříKosinka Josef     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Flejberk Jiří02Drábek Zbyněk40
Hitka Daniel04Zika Zbyněk22
Zajíc Jiří13Pauliš František40
Tměj Milan13Kosinka Josef40
Tmějová Marta02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline