Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:45 TJ Kosice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahálka Pavel
Zahálka Filip
 
 
Šulitka Milan
Holman Josef
 
 
     0301
2.Čížek Pavel
Vodička Ivan
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     0302
3.Zahálka PavelČerník Jaromír     1303
4.Vodička IvanZima Jiří st.     0304
5.Čížek PavelHolman Josef     3214
6.Bažant MatějŠulitka Milan     0315
7.Vodička IvanČerník Jaromír     0316
8.Čížek PavelZima Jiří st.     0317
9.Bažant MatějHolman Josef     1318
10.Zahálka PavelŠulitka Milan     3028
11.Čížek PavelČerník Jaromír     0329
12.Bažant MatějZima Jiří st.     03210
13.Zahálka PavelHolman Josef     30310
14.Zahálka FilipŠulitka Milan     03311
15.Bažant MatějČerník Jaromír     03312
16.Zahálka PavelZima Jiří st.     13313
17.Zahálka FilipHolman Josef     03314
18.Čížek PavelŠulitka Milan     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahálka Pavel22Černík Jaromír40
Vodička Ivan02Zima Jiří st.40
Čížek Pavel22Holman Josef22
Bažant Matěj04Šulitka Milan22
Zahálka Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36638:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar David
Jeřábek Petr
 
 
Dosedělová Marcela
Kycelt Martin
 
 
9-5-8-3 1301
2.Hepner Lukáš
Částka David
 
 
Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
-97-107-102302
3.Kašpar DavidDosedělová Marcela8-19-15-42303
4.Jeřábek PetrKycelt Martin-9-698113213
5.Částka DavidKoníček Jan645  3023
6.Hepner LukášMaňhalová Kristýna611-7-783233
7.Jeřábek PetrDosedělová Marcela-4-6-3  0334
8.Částka DavidKycelt Martin-9-6-7  0335
9.Hepner LukášKoníček Jan868  3045
10.Kašpar DavidMaňhalová Kristýna-10646 3155
11.Částka DavidDosedělová Marcela-5-910-5 1356
12.Hepner LukášKycelt Martin5-11-810-72357
13.Kašpar DavidKoníček Jan-9-77783267
14.Jeřábek PetrMaňhalová Kristýna9-6-31063277
15.Hepner LukášDosedělová Marcela-7-4-6  0378
16.Kašpar DavidKycelt Martin-7-6-7  0379
17.Jeřábek PetrKoníček Jan866  3089
18.Částka DavidMaňhalová Kristýna759  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kašpar David22Dosedělová Marcela40
Jeřábek Petr31Kycelt Martin31
Částka David22Koníček Jan04
Hepner Lukáš22Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Petrovický Josef
Pilař Petr
 
 
     3110
2.Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
Vaněk Petr
Panocha Jan
 
 
     2311
3.Hitka DanielPilař Petr     1312
4.Flejberk JiříVaněk Petr     3222
5.Zajíc JiříPetrovický Josef     3132
6.Tměj MilanPanocha Jan     3042
7.Flejberk JiříPilař Petr     3252
8.Zajíc JiříVaněk Petr     3062
9.Tměj MilanPetrovický Josef     3072
10.Hitka DanielPanocha Jan     3082
11.Zajíc JiříPilař Petr     3292
12.Tměj MilanVaněk Petr     30102
13.Hitka DanielPetrovický Josef     31112
14.Flejberk JiříPanocha Jan     30122
15.Tměj MilanPilař Petr     03123
16.Hitka DanielVaněk Petr     30133
17.Flejberk JiříPetrovický Josef     30143
18.Zajíc JiříPanocha Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hitka Daniel31Pilař Petr22
Flejberk Jiří40Vaněk Petr04
Zajíc Jiří40Petrovický Josef04
Tměj Milan31Panocha Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Martin
Sauer Miroslav
 
 
Kraus Adam
Hanus René
 
 
     1301
2.Fuit Jan
Šula Petr
 
 
Vlášek Tomáš
Vaníček Jaroslav
 
 
     3011
3.Šula PetrKraus Adam     3221
4.Sauer MiroslavHanus René     3031
5.Šedivý MartinVlášek Tomáš     2332
6.Fuit JanVaníček Jaroslav     3142
7.Sauer MiroslavKraus Adam     3252
8.Šedivý MartinHanus René     3162
9.Fuit JanVlášek Tomáš     1363
10.Šula PetrVaníček Jaroslav     0364
11.Šedivý MartinKraus Adam     3274
12.Fuit JanHanus René     3284
13.Šula PetrVlášek Tomáš     1385
14.Veinfurter KarelVaníček Jaroslav     0386
15.Fuit JanKraus Adam     0387
16.Šula PetrHanus René     0388
17.Veinfurter KarelVlášek Tomáš     0389
18.Šedivý MartinVaníček Jaroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šula Petr13Kraus Adam13
Sauer Miroslav20Hanus René13
Šedivý Martin31Vlášek Tomáš40
Fuit Jan22Vaníček Jaroslav22
Veinfurter Karel02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline