Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francová Lucie
Kratochvíl Martin
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
     1301
2.Zahálka Pavel
Čížek Pavel
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     0302
3.Zahálka PavelZajíc Jiří     0303
4.Čížek PavelFlejberk Jiří     1304
5.Khol RomanTměj Milan     0305
6.Kratochvíl MartinHitka Daniel     1306
7.Čížek PavelZajíc Jiří     1307
8.Khol RomanFlejberk Jiří     0308
9.Kratochvíl MartinTměj Milan     0309
10.Zahálka PavelHitka Daniel     13010
11.Khol RomanZajíc Jiří     03011
12.Kratochvíl MartinFlejberk Jiří     03012
13.Zahálka PavelTměj Milan     03013
14.Čížek PavelHitka DanielWO    03014
15.Kratochvíl MartinZajíc Jiří     13015
16.Zahálka PavelFlejberk Jiří     03016
17.Čížek PavelTměj MilanWO    03017
18.Khol RomanHitka Daniel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahálka Pavel04Zajíc Jiří40
Čížek Pavel02Flejberk Jiří40
Khol Roman04Tměj Milan30
Kratochvíl Martin04Hitka Daniel30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klicperova 561, Nový BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Adam
Hanus René
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     3210
2.Vlášek Tomáš
Vaníček Jaroslav
 
 
Pilař Petr
Panocha Jan
 
 
     1311
3.Hanus RenéPilař Petr     3121
4.Kraus AdamObermajer Pavel     1322
5.Vaníček JaroslavPetrovický Josef     3032
6.Vlášek TomášPanocha Jan     3042
7.Kraus AdamPilař Petr     1343
8.Vaníček JaroslavObermajer Pavel     1344
9.Vlášek TomášPetrovický Josef     3054
10.Hanus RenéPanocha Jan     3064
11.Vaníček JaroslavPilař Petr     3274
12.Vlášek TomášObermajer Pavel     0375
13.Hanus RenéPetrovický Josef     3085
14.Hrubý MichalPanocha Jan     3095
15.Vlášek TomášPilař Petr     31105
16.Hanus RenéObermajer Pavel     31115
17.Hrubý MichalPetrovický Josef     30125
18.Vaníček JaroslavPanocha Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanus René40Pilař Petr13
Kraus Adam02Obermajer Pavel31
Vaníček Jaroslav31Petrovický Josef04
Vlášek Tomáš31Panocha Jan04
Hrubý Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Pauliš František
 
 
Šíchová Tereza
Kycelt Martin
 
 
     3110
2.Peregrin Jaroslav
Drábek Zbyněk
 
 
Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
     3020
3.Peregrin JaroslavŠíchová Tereza     3130
4.Drábek ZbyněkKycelt Martin     3040
5.Pauliš FrantišekKoníček Jan     3050
6.Kosinka JosefMaňhalová Kristýna     3060
7.Drábek ZbyněkŠíchová Tereza     3070
8.Pauliš FrantišekKycelt Martin     3180
9.Kosinka JosefKoníček Jan     3090
10.Peregrin JaroslavMaňhalová Kristýna     30100
11.Pauliš FrantišekŠíchová Tereza     30110
12.Kosinka JosefKycelt Martin     32120
13.Peregrin JaroslavKoníček Jan     30130
14.Drábek ZbyněkMaňhalová Kristýna     30140
15.Kosinka JosefŠíchová Tereza     30150
16.Peregrin JaroslavKycelt Martin     31160
17.Drábek ZbyněkKoníček Jan     30170
18.Pauliš FrantišekMaňhalová Kristýna     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peregrin Jaroslav40Šíchová Tereza04
Drábek Zbyněk40Kycelt Martin04
Pauliš František40Koníček Jan04
Kosinka Josef40Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Kosice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     1301
2.Veinfurter Karel
Wagner Filip
 
 
Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
     3211
3.Sauer MiroslavČerník Jaromír     1312
4.Šula PetrZima Jiří st.     2313
5.Veinfurter KarelHolman Josef     3223
6.Wagner FilipŠulitka Milan     0324
7.Šula PetrČerník Jaromír     1325
8.Veinfurter KarelZima Jiří st.     1326
9.Wagner FilipHolman Josef     0327
10.Sauer MiroslavŠulitka Milan     3037
11.Veinfurter KarelČerník Jaromír     0338
12.Wagner FilipZima Jiří st.     0339
13.Sauer MiroslavHolman Josef     3049
14.Šula PetrŠulitka Milan     3059
15.Wagner FilipČerník Jaromír     03510
16.Sauer MiroslavZima Jiří st.     23511
17.Šula PetrHolman Josef     31611
18.Veinfurter KarelŠulitka Milan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Miroslav22Černík Jaromír40
Šula Petr22Zima Jiří st.40
Veinfurter Karel22Holman Josef13
Wagner Filip04Šulitka Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline