Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 TJ Jiskra N.Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Jan
Leden Michal
 
 
Fuit Jan
Šula Petr
 
 
     0301
2.Maňhalová Kristýna
Šíchová Tereza
 
 
Veinfurter Karel
Šedivý Martin
 
 
     3111
3.Koníček JanFuit Jan     3121
4.Leden MichalŠula Petr     3031
5.Maňhalová KristýnaVeinfurter Karel     3041
6.Šíchová TerezaŠedivý Martin     0342
7.Leden MichalFuit Jan     1343
8.Maňhalová KristýnaŠula Petr     3153
9.Šíchová TerezaVeinfurter Karel     3063
10.Koníček JanŠedivý Martin     0364
11.Maňhalová KristýnaFuit Jan     0365
12.Šíchová TerezaŠula Petr     3175
13.Koníček JanSauer Miroslav     0376
14.Leden MichalŠedivý Martin     2377
15.Šíchová TerezaFuit Jan     1378
16.Koníček JanŠula Petr     3088
17.Leden MichalSauer Miroslav     0389
18.Maňhalová KristýnaŠedivý Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Jan22Fuit Jan31
Leden Michal13Šula Petr04
Maňhalová Kristýna22Veinfurter Karel02
Šíchová Tereza22Šedivý Martin40
   Sauer Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Petr
Pilař Petr
 
 
Pauliš František
Zika Zbyněk
 
 
     0301
2.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Drábek Zbyněk
Chládek Martin
 
 
     0302
3.Pilař PetrPauliš František     3212
4.Obermajer PavelDrábek Zbyněk     3222
5.Vaněk PetrChládek Martin     0323
6.Petrovický JosefZika Zbyněk     0324
7.Obermajer PavelPauliš František     1325
8.Vaněk PetrDrábek Zbyněk     0326
9.Petrovický JosefChládek Martin     0327
10.Pilař PetrZika Zbyněk     3137
11.Vaněk PetrPauliš František     1338
12.Petrovický JosefDrábek Zbyněk     0339
13.Pilař PetrChládek Martin     23310
14.Obermajer PavelZika Zbyněk     30410
15.Petrovický JosefPauliš František     03411
16.Pilař PetrDrábek Zbyněk     03412
17.Obermajer PavelChládek Martin     03413
18.Vaněk PetrZika Zbyněk     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilař Petr22Pauliš František31
Obermajer Pavel22Drábek Zbyněk31
Vaněk Petr04Chládek Martin40
Petrovický Josef04Zika Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     3110
2.Tměj Milan
Drábková Lucie
 
 
Hanus René
Hrubý Michal
 
 
     0311
3.Drábková LucieVlášek Tomáš     0312
4.Hitka DanielHrubý Michal     1313
5.Zajíc JiříHanus René     3123
6.Tměj MilanKraus Adam     2324
7.Hitka DanielVlášek Tomáš     3134
8.Zajíc JiříHrubý Michal     1335
9.Tměj MilanHanus René     3245
10.Drábková LucieKraus Adam     1346
11.Zajíc JiříVlášek Tomáš     3256
12.Tměj MilanHrubý Michal     1357
13.Drábková LucieHanus René     2358
14.Hitka DanielKraus Adam     0359
15.Tměj MilanVlášek Tomáš     23510
16.Drábková LucieHrubý Michal     13511
17.Hitka DanielHanus René     23512
18.Zajíc JiříKraus Adam     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Lucie04Vlášek Tomáš22
Hitka Daniel13Hrubý Michal40
Zajíc Jiří31Hanus René22
Tměj Milan13Kraus Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15594:441TJ Sokol Stěžery E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar David
Jeřábek Petr
 
 
Francová Lucie
Čížek Pavel
 
 
-8-7-4  0301
2.Částka David
Hepner Lukáš
 
 
Zahálka Pavel
Šeda Martin
 
 
1149  3011
3.Kašpar DavidZahálka Pavel-9-8-9  0312
4.Částka DavidKhol Roman849  3022
5.Jeřábek PetrČížek Pavel668  3032
6.Hepner Lukᚊeda Martin446  3042
7.Částka DavidZahálka Pavel-7-6-7  0343
8.Jeřábek PetrKhol Roman516  3053
9.Hepner LukášČížek Pavel945  3063
10.Kašpar DavidŠeda Martin-6464 3173
11.Jeřábek PetrZahálka Pavel9410  3083
12.Hepner LukášKhol Roman834  3093
13.Kašpar DavidČížek Pavel9-6-7-11 1394
14.Částka DavidŠeda Martin427  30104
15.Hepner LukášZahálka Pavel9-6513 31114
16.Kašpar DavidKhol Roman578  30124
17.Částka DavidČížek Pavel916-67 31134
18.Jeřábek PetrŠeda Martin561  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar David22Zahálka Pavel22
Částka David31Khol Roman04
Jeřábek Petr40Čížek Pavel13
Hepner Lukáš40Šeda Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline