Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:21740:581TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
7911  3010
2.Hrubý Michal
Hanus René
 
 
Částka David
Kašpar David
 
 
449  3020
3.Hanus RenéTichý Václav8-911-863230
4.Kraus AdamČástka David811-11-873240
5.Vlášek TomášKašpar David-99-99-92341
6.Hrubý MichalHepner Lukáš546  3051
7.Kraus AdamTichý Václav-8397 3161
8.Vlášek TomášČástka David-811-87-102362
9.Hrubý MichalKašpar David686  3072
10.Hanus RenéHepner Lukáš455  3082
11.Vlášek TomášTichý Václav-51089 3192
12.Hrubý MichalČástka David369  30102
13.Hanus RenéKašpar David778  30112
14.Kraus AdamHepner Lukáš37-9-101332122
15.Hrubý MichalTichý Václav-988-4-1023123
16.Hanus RenéČástka David663  30133
17.Kraus AdamKašpar David5-857 31143
18.Vlášek TomášHepner Lukáš6-92-9-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanus René40Tichý Václav13
Kraus Adam40Částka David13
Vlášek Tomáš13Kašpar David13
Hrubý Michal31Hepner Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Petr
Fuit Jan
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     2301
2.Sauer Miroslav
Šedivý Martin
 
 
Pilař Petr
Panocha Jan
 
 
     2302
3.Šula PetrPilař Petr     0303
4.Fuit JanObermajer Pavel     0304
5.Sauer MiroslavVaněk Petr     3014
6.Šedivý MartinPetrovický Josef     3024
7.Fuit JanPilař Petr     3234
8.Sauer MiroslavObermajer Pavel     0335
9.Šedivý MartinVaněk Petr     3045
10.Šula PetrPetrovický Josef     0346
11.Sauer MiroslavPilař Petr     2347
12.Šedivý MartinObermajer Pavel     0348
13.Šula PetrVaněk Petr     3158
14.Fuit JanPanocha Jan     3068
15.Šedivý MartinPilař Petr     3078
16.Šula PetrObermajer Pavel     0379
17.Fuit JanVaněk Petr     3289
18.Sauer MiroslavPanocha Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šula Petr13Pilař Petr22
Fuit Jan31Obermajer Pavel40
Sauer Miroslav22Vaněk Petr04
Šedivý Martin31Petrovický Josef11
   Panocha Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Libor
Šulitka Milan
 
 
Koníček Jan
Leden Michal
 
 
     0301
2.Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
Šíchová Tereza
Kycelt Martin
 
 
     3111
3.Obešlo LiborKoníček Jan     0312
4.Zima Jiří st.Leden Michal     3022
5.Černík JaromírŠíchová Tereza     3032
6.Šulitka MilanKycelt Martin     0333
7.Zima Jiří st.Koníček Jan     3043
8.Černík JaromírLeden Michal     3153
9.Šulitka MilanŠíchová Tereza     0354
10.Obešlo LiborKycelt Martin     1355
11.Černík JaromírKoníček Jan     3065
12.Šulitka MilanLeden Michal     0366
13.Obešlo LiborMaňhalová Kristýna     2367
14.Zima Jiří st.Kycelt Martin     3077
15.Šulitka MilanKoníček Jan     0378
16.Obešlo LiborLeden Michal     0379
17.Zima Jiří st.Maňhalová Kristýna     3089
18.Černík JaromírKycelt Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Libor04Koníček Jan22
Zima Jiří st.40Leden Michal22
Černík Jaromír40Šíchová Tereza11
Šulitka Milan04Kycelt Martin22
   Maňhalová Kristýna11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Zbyněk
Riedl Josef
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
     3210
2.Pauliš František
Kosinka Josef
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     3120
3.Pauliš FrantišekZajíc Jiří     3130
4.Kosinka JosefFlejberk Jiří     3040
5.Drábek ZbyněkTměj Milan     3050
6.Peregrin JaroslavHitka Daniel     3260
7.Kosinka JosefZajíc Jiří     3170
8.Drábek ZbyněkFlejberk Jiří     3080
9.Peregrin JaroslavTměj Milan     1381
10.Pauliš FrantišekHitka Daniel     3091
11.Drábek ZbyněkZajíc Jiří     30101
12.Peregrin JaroslavFlejberk Jiří     31111
13.Pauliš FrantišekTměj Milan     30121
14.Kosinka JosefHitka Daniel     30131
15.Peregrin JaroslavZajíc Jiří     32141
16.Pauliš FrantišekFlejberk Jiří     30151
17.Kosinka JosefTměj Milan     30161
18.Drábek ZbyněkHitka Daniel     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pauliš František40Zajíc Jiří04
Kosinka Josef40Flejberk Jiří04
Drábek Zbyněk31Tměj Milan13
Peregrin Jaroslav31Hitka Daniel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline