Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Šeda Martin
Kratochvíl Martin
 
 
     3010
2.Drábek Zbyněk
Kačer Radek
 
 
Khol Rudolf
Čížek Pavel
 
 
     3020
3.Kosinka JosefČížek Pavel     3030
4.Drábek ZbyněkKhol Rudolf     3040
5.Peregrin JaroslavKratochvíl Martin     3050
6.Kačer RadekŠeda Martin     3060
7.Drábek ZbyněkČížek Pavel     3070
8.Peregrin JaroslavKhol Rudolf     3080
9.Kačer RadekKratochvíl Martin     3190
10.Kosinka JosefŠeda Martin     30100
11.Peregrin JaroslavČížek Pavel     32110
12.Kačer RadekKhol Rudolf     30120
13.Kosinka JosefKratochvíl Martin     30130
14.Drábek ZbyněkŠeda Martin     30140
15.Kačer RadekČížek Pavel     30150
16.Kosinka JosefKhol Rudolf     30160
17.Drábek ZbyněkKratochvíl Martin     31170
18.Peregrin JaroslavŠeda Martin     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosinka Josef40Čížek Pavel04
Drábek Zbyněk40Khol Rudolf04
Peregrin Jaroslav40Kratochvíl Martin04
Kačer Radek40Šeda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32716:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
986  3010
2.Veinfurter Karel
Fuit Jan
 
 
Jeřábek Petr
Dostálová Kristýna
 
 
-137-145-92311
3.Šula PetrTichý Václav-7-89-3 1312
4.Fuit JanHepner Lukáš969  3022
5.Veinfurter KarelJeřábek Petr8-8-7-8 1323
6.Sauer MiroslavDostálová Kristýna1284  3033
7.Fuit JanTichý Václav10-10-1010-92334
8.Veinfurter KarelHepner Lukáš-9-9-7  0335
9.Sauer MiroslavJeřábek Petr5116  3045
10.Šula PetrDostálová Kristýna4-5-118-52346
11.Veinfurter KarelTichý Václav-7-78-8 1347
12.Sauer MiroslavHepner Lukáš-9-98823257
13.Šula PetrJeřábek Petr8-127-8-122358
14.Fuit JanDostálová Kristýna884  3068
15.Sauer MiroslavTichý Václav7911  3078
16.Šula PetrHepner Lukáš-848-8-42379
17.Fuit JanJeřábek Petr-10697 3189
18.Veinfurter KarelDostálová Kristýna-476-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šula Petr04Tichý Václav31
Fuit Jan31Hepner Lukáš22
Veinfurter Karel13Jeřábek Petr22
Sauer Miroslav40Dostálová Kristýna13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:43 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík Jaromír
Zima Jiří st.
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     1301
2.Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
Hitka Daniel
Drábková Lucie
 
 
     2302
3.Holman JosefDrábková Lucie     2303
4.Šulitka MilanFlejberk Jiří     1304
5.Černík JaromírTměj Milan     3114
6.Zima Jiří st.Hitka Daniel     0315
7.Šulitka MilanDrábková Lucie     0316
8.Černík JaromírFlejberk Jiří     3026
9.Zima Jiří st.Tměj Milan     1327
10.Holman JosefHitka Daniel     1328
11.Černík JaromírDrábková Lucie     3038
12.Zima Jiří st.Flejberk Jiří     1339
13.Holman JosefTměj Milan     03310
14.Šulitka MilanHitka DanielWO    03311
15.Zima Jiří st.Drábková Lucie     30411
16.Holman JosefFlejberk Jiří     03412
17.Šulitka MilanTměj MilanWO    03413
18.Černík JaromírHitka Daniel     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holman Josef04Drábková Lucie22
Šulitka Milan02Flejberk Jiří31
Černík Jaromír31Tměj Milan21
Zima Jiří st.13Hitka Daniel30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 TJ Sokol Chlumec n.C. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Šíchová Tereza
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     1301
2.Leden Michal
Koníček Jan
 
 
Panocha Jan
Pilař Petr
 
 
     3111
3.Šíchová TerezaPilař Petr     3121
4.Leden MichalObermajer Pavel     0322
5.Koníček JanVaněk Petr     3032
6.Kycelt MartinPetrovický Josef     3042
7.Leden MichalPilař Petr     0343
8.Koníček JanObermajer Pavel     0344
9.Kycelt MartinVaněk Petr     3054
10.Šíchová TerezaPetrovický Josef     3264
11.Maňhalová KristýnaPilař Petr     0365
12.Kycelt MartinObermajer Pavel     3175
13.Šíchová TerezaVaněk Petr     3085
14.Leden MichalPanocha Jan     3095
15.Kycelt MartinPilař Petr     30105
16.Šíchová TerezaObermajer Pavel     13106
17.Leden MichalVaněk Petr     31116
18.Maňhalová KristýnaPanocha Jan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíchová Tereza31Pilař Petr22
Leden Michal22Obermajer Pavel31
Koníček Jan11Vaněk Petr04
Kycelt Martin40Petrovický Josef02
Maňhalová Kristýna02Panocha Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline