Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31610:608TJ Sokol Stěžery E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
Pilař Petr
Vaníček Lukáš
 
 
278  3010
2.Částka David
Kašpar David
 
 
Petrovický Josef
Obermajer Pavel
 
 
-58-5-5 1311
3.Tichý VáclavPilař Petr9-1-57-52312
4.Hepner LukášObermajer Pavel-4-9-6  0313
5.Částka DavidPetrovický Josef9415  3023
6.Kašpar DavidVaníček Lukáš4103  3033
7.Hepner LukášPilař Petr-74-1893243
8.Částka DavidObermajer Pavel-4-6-5  0344
9.Kašpar DavidPetrovický Josef-595-9-52345
10.Tichý VáclavVaníček Lukáš1054  3055
11.Částka DavidPilař Petr-2-378-62356
12.Kašpar DavidObermajer Pavel-3-4-6  0357
13.Tichý VáclavPetrovický Josef85-109 3167
14.Hepner LukášVaníček Lukáš-751011 3177
15.Kašpar DavidPilař Petr-9-69-9 1378
16.Tichý VáclavObermajer Pavel56-85 3188
17.Hepner LukášPetrovický Josef-14465 3198
18.Částka DavidVaníček Lukáš8-764 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Václav31Pilař Petr31
Hepner Lukáš31Obermajer Pavel31
Částka David22Petrovický Josef13
Kašpar David13Vaníček Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34 TJ Sokol Chlumec n.C. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahálka Pavel
Jošková Lenka
 
 
Leden Michal
Koníček Jan
 
 
     1301
2.Kratochvíl Martin
Francová Lucie
 
 
Maňhalová Kristýna
Šíchová Tereza
 
 
     3011
3.Francová LucieLeden Michal     3021
4.Zahálka PavelKoníček Jan     1322
5.Kratochvíl MartinŠíchová Tereza     1323
6.Jošková LenkaMaňhalová Kristýna     3033
7.Zahálka PavelLeden Michal     0334
8.Kratochvíl MartinKoníček Jan     0335
9.Jošková LenkaŠíchová Tereza     1336
10.Francová LucieMaňhalová Kristýna     3046
11.Kratochvíl MartinLeden Michal     1347
12.Jošková LenkaKoníček Jan     0348
13.Francová LucieŠíchová Tereza     3058
14.Zahálka PavelMaňhalová Kristýna     3268
15.Jošková LenkaLeden Michal     0369
16.Francová LucieKoníček Jan     3179
17.Zahálka PavelŠíchová Tereza     13710
18.Kratochvíl MartinMaňhalová Kristýna     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Francová Lucie40Leden Michal31
Zahálka Pavel13Koníček Jan31
Kratochvíl Martin13Šíchová Tereza31
Jošková Lenka13Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klicperova 561, Nový BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Jaroslav
Hrubý Michal
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     1301
2.Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
Obešlo Libor
Holman Josef
 
 
     3011
3.Vlášek TomášČerník Jaromír     1312
4.Vaníček JaroslavZima Jiří st.     0313
5.Hrubý MichalHolman Josef     3023
6.Kraus AdamObešlo Libor     3033
7.Vaníček JaroslavČerník Jaromír     1334
8.Hrubý MichalZima Jiří st.     3144
9.Kraus AdamHolman Josef     3254
10.Vlášek TomášObešlo Libor     3164
11.Hrubý MichalČerník Jaromír     1365
12.Kraus AdamZima Jiří st.     3075
13.Vlášek TomášHolman Josef     3085
14.Vaníček JaroslavObešlo Libor     3095
15.Kraus AdamČerník Jaromír     31105
16.Vlášek TomášZima Jiří st.     30115
17.Vaníček JaroslavHolman Josef     30125
18.Hrubý MichalObešlo Libor     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlášek Tomáš31Černík Jaromír31
Vaníček Jaroslav22Zima Jiří st.13
Hrubý Michal31Holman Josef04
Kraus Adam40Obešlo Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Pauliš František
 
 
Fuit Jan
Sauer Miroslav
 
 
     3010
2.Riedl Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Šedivý Martin
Veinfurter Karel
 
 
     3220
3.Kosinka JosefFuit Jan     3030
4.Pauliš FrantišekSauer Miroslav     3040
5.Peregrin JaroslavŠedivý Martin     3250
6.Drábek ZbyněkVeinfurter Karel     3060
7.Pauliš FrantišekFuit Jan     3070
8.Peregrin JaroslavSauer Miroslav     3180
9.Drábek ZbyněkŠedivý Martin     3090
10.Kosinka JosefVeinfurter Karel     30100
11.Peregrin JaroslavFuit Jan     30110
12.Drábek ZbyněkSauer Miroslav     30120
13.Kosinka JosefWagner Filip     30130
14.Pauliš FrantišekVeinfurter Karel     30140
15.Drábek ZbyněkFuit Jan     30150
16.Kosinka JosefSauer Miroslav     30160
17.Pauliš FrantišekWagner Filip     30170
18.Peregrin JaroslavVeinfurter Karel     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosinka Josef40Fuit Jan04
Pauliš František40Sauer Miroslav04
Peregrin Jaroslav40Šedivý Martin02
Drábek Zbyněk40Veinfurter Karel04
   Wagner Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Libor
Šulitka Milan
 
 
Pauliš František
Zika Zbyněk
 
 
     0301
2.Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
Drábek Zbyněk
Kačer Radek
 
 
     1302
3.Šulitka MilanPauliš František     0303
4.Obešlo LiborDrábek Zbyněk     0304
5.Černík JaromírZika Zbyněk     2305
6.Zima Jiří st.Kačer Radek     2306
7.Obešlo LiborPauliš František     0307
8.Černík JaromírDrábek Zbyněk     1308
9.Zima Jiří st.Zika Zbyněk     0309
10.Šulitka MilanKačer Radek     03010
11.Černík JaromírPauliš František     31110
12.Zima Jiří st.Drábek Zbyněk     03111
13.Šulitka MilanZika Zbyněk     03112
14.Obešlo LiborKačer Radek     03113
15.Zima Jiří st.Pauliš František     13114
16.Šulitka MilanDrábek Zbyněk     03115
17.Obešlo LiborZika Zbyněk     03116
18.Černík JaromírKačer Radek     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulitka Milan04Pauliš František31
Obešlo Libor04Drábek Zbyněk40
Černík Jaromír13Zika Zbyněk40
Zima Jiří st.04Kačer Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leden Michal
Koníček Jan
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     0301
2.Kycelt Martin
Maňhalová Kristýna
 
 
Hanus René
Hrubý Michal
 
 
     0302
3.Koníček JanKraus Adam     0303
4.Leden MichalVlášek Tomáš     3113
5.Maňhalová KristýnaHanus René     0314
6.Kycelt MartinHrubý Michal     2315
7.Leden MichalKraus Adam     1316
8.Maňhalová KristýnaVlášek Tomáš     2317
9.Kycelt MartinHanus René     3027
10.Koníček JanHrubý Michal     0328
11.Maňhalová KristýnaKraus Adam     1329
12.Kycelt MartinVlášek Tomáš     3039
13.Koníček JanHanus René     03310
14.Leden MichalHrubý Michal     03311
15.Kycelt MartinKraus Adam     31411
16.Koníček JanVlášek Tomáš     13412
17.Leden MichalHanus René     03413
18.Maňhalová KristýnaHrubý Michal     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koníček Jan04Kraus Adam31
Leden Michal13Vlášek Tomáš22
Maňhalová Kristýna13Hanus René31
Kycelt Martin31Hrubý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:23 SK Převýšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Francová Lucie
Khol Rudolf
 
 
     1301
2.Pilař Petr
Studnička Radim
 
 
Zahálka Pavel
Zahálka Filip
 
 
     3011
3.Pilař PetrFrancová Lucie     0312
4.Obermajer PavelKhol Rudolf     3122
5.Studnička RadimZahálka Pavel     3132
6.Petrovický JosefZahálka Filip     3042
7.Obermajer PavelFrancová Lucie     3152
8.Studnička RadimKhol Rudolf     3062
9.Petrovický JosefZahálka Pavel     3172
10.Pilař PetrZahálka Filip     3082
11.Studnička RadimFrancová Lucie     0383
12.Panocha JanKhol Rudolf     0384
13.Pilař PetrZahálka Pavel     3194
14.Obermajer PavelZahálka Filip     30104
15.Panocha JanFrancová Lucie     03105
16.Pilař PetrKhol Rudolf     30115
17.Obermajer PavelZahálka Pavel     30125
18.Studnička RadimZahálka Filip     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Petr31Francová Lucie31
Obermajer Pavel40Khol Rudolf13
Studnička Radim22Zahálka Pavel04
Petrovický Josef20Zahálka Filip13
Panocha Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18676:529TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
-753-13-92301
2.Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
Částka David
Jeřábek Petr
 
 
-8679 3111
3.Flejberk JiříTichý Václav-9911-3-32312
4.Hitka DanielHepner Lukáš488  3022
5.Zajíc JiříČástka David276  3032
6.Tměj MilanJeřábek Petr967  3042
7.Hitka DanielTichý Václav-3-11-7  0343
8.Zajíc JiříHepner Lukáš9108  3053
9.Tměj MilanČástka David794  3063
10.Flejberk JiříJeřábek Petr93-125 3173
11.Zajíc JiříTichý Václav66-4-963283
12.Tměj MilanHepner Lukáš1028  3093
13.Flejberk JiříČástka David558  30103
14.Hitka DanielJeřábek Petr-989-10-923104
15.Tměj MilanTichý Václav939  30114
16.Flejberk JiříHepner Lukáš698  30124
17.Hitka DanielČástka David3-957 31134
18.Zajíc JiříJeřábek Petr-9783 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flejberk Jiří31Tichý Václav22
Hitka Daniel22Hepner Lukáš04
Zajíc Jiří40Částka David04
Tměj Milan40Jeřábek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francová Lucie
Kratochvíl Martin
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
     1301
2.Zahálka Pavel
Čížek Pavel
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     0302
3.Zahálka PavelZajíc Jiří     0303
4.Čížek PavelFlejberk Jiří     1304
5.Khol RomanTměj Milan     0305
6.Kratochvíl MartinHitka Daniel     1306
7.Čížek PavelZajíc Jiří     1307
8.Khol RomanFlejberk Jiří     0308
9.Kratochvíl MartinTměj Milan     0309
10.Zahálka PavelHitka Daniel     13010
11.Khol RomanZajíc Jiří     03011
12.Kratochvíl MartinFlejberk Jiří     03012
13.Zahálka PavelTměj Milan     03013
14.Čížek PavelHitka DanielWO    03014
15.Kratochvíl MartinZajíc Jiří     13015
16.Zahálka PavelFlejberk Jiří     03016
17.Čížek PavelTměj MilanWO    03017
18.Khol RomanHitka Daniel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahálka Pavel04Zajíc Jiří40
Čížek Pavel02Flejberk Jiří40
Khol Roman04Tměj Milan30
Kratochvíl Martin04Hitka Daniel30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klicperova 561, Nový BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Adam
Hanus René
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     3210
2.Vlášek Tomáš
Vaníček Jaroslav
 
 
Pilař Petr
Panocha Jan
 
 
     1311
3.Hanus RenéPilař Petr     3121
4.Kraus AdamObermajer Pavel     1322
5.Vaníček JaroslavPetrovický Josef     3032
6.Vlášek TomášPanocha Jan     3042
7.Kraus AdamPilař Petr     1343
8.Vaníček JaroslavObermajer Pavel     1344
9.Vlášek TomášPetrovický Josef     3054
10.Hanus RenéPanocha Jan     3064
11.Vaníček JaroslavPilař Petr     3274
12.Vlášek TomášObermajer Pavel     0375
13.Hanus RenéPetrovický Josef     3085
14.Hrubý MichalPanocha Jan     3095
15.Vlášek TomášPilař Petr     31105
16.Hanus RenéObermajer Pavel     31115
17.Hrubý MichalPetrovický Josef     30125
18.Vaníček JaroslavPanocha Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanus René40Pilař Petr13
Kraus Adam02Obermajer Pavel31
Vaníček Jaroslav31Petrovický Josef04
Vlášek Tomáš31Panocha Jan04
Hrubý Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Pauliš František
 
 
Šíchová Tereza
Kycelt Martin
 
 
     3110
2.Peregrin Jaroslav
Drábek Zbyněk
 
 
Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
     3020
3.Peregrin JaroslavŠíchová Tereza     3130
4.Drábek ZbyněkKycelt Martin     3040
5.Pauliš FrantišekKoníček Jan     3050
6.Kosinka JosefMaňhalová Kristýna     3060
7.Drábek ZbyněkŠíchová Tereza     3070
8.Pauliš FrantišekKycelt Martin     3180
9.Kosinka JosefKoníček Jan     3090
10.Peregrin JaroslavMaňhalová Kristýna     30100
11.Pauliš FrantišekŠíchová Tereza     30110
12.Kosinka JosefKycelt Martin     32120
13.Peregrin JaroslavKoníček Jan     30130
14.Drábek ZbyněkMaňhalová Kristýna     30140
15.Kosinka JosefŠíchová Tereza     30150
16.Peregrin JaroslavKycelt Martin     31160
17.Drábek ZbyněkKoníček Jan     30170
18.Pauliš FrantišekMaňhalová Kristýna     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peregrin Jaroslav40Šíchová Tereza04
Drábek Zbyněk40Kycelt Martin04
Pauliš František40Koníček Jan04
Kosinka Josef40Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Kosice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     1301
2.Veinfurter Karel
Wagner Filip
 
 
Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
     3211
3.Sauer MiroslavČerník Jaromír     1312
4.Šula PetrZima Jiří st.     2313
5.Veinfurter KarelHolman Josef     3223
6.Wagner FilipŠulitka Milan     0324
7.Šula PetrČerník Jaromír     1325
8.Veinfurter KarelZima Jiří st.     1326
9.Wagner FilipHolman Josef     0327
10.Sauer MiroslavŠulitka Milan     3037
11.Veinfurter KarelČerník Jaromír     0338
12.Wagner FilipZima Jiří st.     0339
13.Sauer MiroslavHolman Josef     3049
14.Šula PetrŠulitka Milan     3059
15.Wagner FilipČerník Jaromír     03510
16.Sauer MiroslavZima Jiří st.     23511
17.Šula PetrHolman Josef     31611
18.Veinfurter KarelŠulitka Milan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Miroslav22Černík Jaromír40
Šula Petr22Zima Jiří st.40
Veinfurter Karel22Holman Josef13
Wagner Filip04Šulitka Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 TJ Jiskra N.Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Jan
Leden Michal
 
 
Fuit Jan
Šula Petr
 
 
     0301
2.Maňhalová Kristýna
Šíchová Tereza
 
 
Veinfurter Karel
Šedivý Martin
 
 
     3111
3.Koníček JanFuit Jan     3121
4.Leden MichalŠula Petr     3031
5.Maňhalová KristýnaVeinfurter Karel     3041
6.Šíchová TerezaŠedivý Martin     0342
7.Leden MichalFuit Jan     1343
8.Maňhalová KristýnaŠula Petr     3153
9.Šíchová TerezaVeinfurter Karel     3063
10.Koníček JanŠedivý Martin     0364
11.Maňhalová KristýnaFuit Jan     0365
12.Šíchová TerezaŠula Petr     3175
13.Koníček JanSauer Miroslav     0376
14.Leden MichalŠedivý Martin     2377
15.Šíchová TerezaFuit Jan     1378
16.Koníček JanŠula Petr     3088
17.Leden MichalSauer Miroslav     0389
18.Maňhalová KristýnaŠedivý Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Jan22Fuit Jan31
Leden Michal13Šula Petr04
Maňhalová Kristýna22Veinfurter Karel02
Šíchová Tereza22Šedivý Martin40
   Sauer Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Petr
Pilař Petr
 
 
Pauliš František
Zika Zbyněk
 
 
     0301
2.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Drábek Zbyněk
Chládek Martin
 
 
     0302
3.Pilař PetrPauliš František     3212
4.Obermajer PavelDrábek Zbyněk     3222
5.Vaněk PetrChládek Martin     0323
6.Petrovický JosefZika Zbyněk     0324
7.Obermajer PavelPauliš František     1325
8.Vaněk PetrDrábek Zbyněk     0326
9.Petrovický JosefChládek Martin     0327
10.Pilař PetrZika Zbyněk     3137
11.Vaněk PetrPauliš František     1338
12.Petrovický JosefDrábek Zbyněk     0339
13.Pilař PetrChládek Martin     23310
14.Obermajer PavelZika Zbyněk     30410
15.Petrovický JosefPauliš František     03411
16.Pilař PetrDrábek Zbyněk     03412
17.Obermajer PavelChládek Martin     03413
18.Vaněk PetrZika Zbyněk     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilař Petr22Pauliš František31
Obermajer Pavel22Drábek Zbyněk31
Vaněk Petr04Chládek Martin40
Petrovický Josef04Zika Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     3110
2.Tměj Milan
Drábková Lucie
 
 
Hanus René
Hrubý Michal
 
 
     0311
3.Drábková LucieVlášek Tomáš     0312
4.Hitka DanielHrubý Michal     1313
5.Zajíc JiříHanus René     3123
6.Tměj MilanKraus Adam     2324
7.Hitka DanielVlášek Tomáš     3134
8.Zajíc JiříHrubý Michal     1335
9.Tměj MilanHanus René     3245
10.Drábková LucieKraus Adam     1346
11.Zajíc JiříVlášek Tomáš     3256
12.Tměj MilanHrubý Michal     1357
13.Drábková LucieHanus René     2358
14.Hitka DanielKraus Adam     0359
15.Tměj MilanVlášek Tomáš     23510
16.Drábková LucieHrubý Michal     13511
17.Hitka DanielHanus René     23512
18.Zajíc JiříKraus Adam     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Lucie04Vlášek Tomáš22
Hitka Daniel13Hrubý Michal40
Zajíc Jiří31Hanus René22
Tměj Milan13Kraus Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15594:441TJ Sokol Stěžery E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar David
Jeřábek Petr
 
 
Francová Lucie
Čížek Pavel
 
 
-8-7-4  0301
2.Částka David
Hepner Lukáš
 
 
Zahálka Pavel
Šeda Martin
 
 
1149  3011
3.Kašpar DavidZahálka Pavel-9-8-9  0312
4.Částka DavidKhol Roman849  3022
5.Jeřábek PetrČížek Pavel668  3032
6.Hepner Lukᚊeda Martin446  3042
7.Částka DavidZahálka Pavel-7-6-7  0343
8.Jeřábek PetrKhol Roman516  3053
9.Hepner LukášČížek Pavel945  3063
10.Kašpar DavidŠeda Martin-6464 3173
11.Jeřábek PetrZahálka Pavel9410  3083
12.Hepner LukášKhol Roman834  3093
13.Kašpar DavidČížek Pavel9-6-7-11 1394
14.Částka DavidŠeda Martin427  30104
15.Hepner LukášZahálka Pavel9-6513 31114
16.Kašpar DavidKhol Roman578  30124
17.Částka DavidČížek Pavel916-67 31134
18.Jeřábek PetrŠeda Martin561  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar David22Zahálka Pavel22
Částka David31Khol Roman04
Jeřábek Petr40Čížek Pavel13
Hepner Lukáš40Šeda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:21740:581TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
7911  3010
2.Hrubý Michal
Hanus René
 
 
Částka David
Kašpar David
 
 
449  3020
3.Hanus RenéTichý Václav8-911-863230
4.Kraus AdamČástka David811-11-873240
5.Vlášek TomášKašpar David-99-99-92341
6.Hrubý MichalHepner Lukáš546  3051
7.Kraus AdamTichý Václav-8397 3161
8.Vlášek TomášČástka David-811-87-102362
9.Hrubý MichalKašpar David686  3072
10.Hanus RenéHepner Lukáš455  3082
11.Vlášek TomášTichý Václav-51089 3192
12.Hrubý MichalČástka David369  30102
13.Hanus RenéKašpar David778  30112
14.Kraus AdamHepner Lukáš37-9-101332122
15.Hrubý MichalTichý Václav-988-4-1023123
16.Hanus RenéČástka David663  30133
17.Kraus AdamKašpar David5-857 31143
18.Vlášek TomášHepner Lukáš6-92-9-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanus René40Tichý Václav13
Kraus Adam40Částka David13
Vlášek Tomáš13Kašpar David13
Hrubý Michal31Hepner Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Petr
Fuit Jan
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     2301
2.Sauer Miroslav
Šedivý Martin
 
 
Pilař Petr
Panocha Jan
 
 
     2302
3.Šula PetrPilař Petr     0303
4.Fuit JanObermajer Pavel     0304
5.Sauer MiroslavVaněk Petr     3014
6.Šedivý MartinPetrovický Josef     3024
7.Fuit JanPilař Petr     3234
8.Sauer MiroslavObermajer Pavel     0335
9.Šedivý MartinVaněk Petr     3045
10.Šula PetrPetrovický Josef     0346
11.Sauer MiroslavPilař Petr     2347
12.Šedivý MartinObermajer Pavel     0348
13.Šula PetrVaněk Petr     3158
14.Fuit JanPanocha Jan     3068
15.Šedivý MartinPilař Petr     3078
16.Šula PetrObermajer Pavel     0379
17.Fuit JanVaněk Petr     3289
18.Sauer MiroslavPanocha Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šula Petr13Pilař Petr22
Fuit Jan31Obermajer Pavel40
Sauer Miroslav22Vaněk Petr04
Šedivý Martin31Petrovický Josef11
   Panocha Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Libor
Šulitka Milan
 
 
Koníček Jan
Leden Michal
 
 
     0301
2.Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
Šíchová Tereza
Kycelt Martin
 
 
     3111
3.Obešlo LiborKoníček Jan     0312
4.Zima Jiří st.Leden Michal     3022
5.Černík JaromírŠíchová Tereza     3032
6.Šulitka MilanKycelt Martin     0333
7.Zima Jiří st.Koníček Jan     3043
8.Černík JaromírLeden Michal     3153
9.Šulitka MilanŠíchová Tereza     0354
10.Obešlo LiborKycelt Martin     1355
11.Černík JaromírKoníček Jan     3065
12.Šulitka MilanLeden Michal     0366
13.Obešlo LiborMaňhalová Kristýna     2367
14.Zima Jiří st.Kycelt Martin     3077
15.Šulitka MilanKoníček Jan     0378
16.Obešlo LiborLeden Michal     0379
17.Zima Jiří st.Maňhalová Kristýna     3089
18.Černík JaromírKycelt Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Libor04Koníček Jan22
Zima Jiří st.40Leden Michal22
Černík Jaromír40Šíchová Tereza11
Šulitka Milan04Kycelt Martin22
   Maňhalová Kristýna11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Zbyněk
Riedl Josef
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
     3210
2.Pauliš František
Kosinka Josef
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     3120
3.Pauliš FrantišekZajíc Jiří     3130
4.Kosinka JosefFlejberk Jiří     3040
5.Drábek ZbyněkTměj Milan     3050
6.Peregrin JaroslavHitka Daniel     3260
7.Kosinka JosefZajíc Jiří     3170
8.Drábek ZbyněkFlejberk Jiří     3080
9.Peregrin JaroslavTměj Milan     1381
10.Pauliš FrantišekHitka Daniel     3091
11.Drábek ZbyněkZajíc Jiří     30101
12.Peregrin JaroslavFlejberk Jiří     31111
13.Pauliš FrantišekTměj Milan     30121
14.Kosinka JosefHitka Daniel     30131
15.Peregrin JaroslavZajíc Jiří     32141
16.Pauliš FrantišekFlejberk Jiří     30151
17.Kosinka JosefTměj Milan     30161
18.Drábek ZbyněkHitka Daniel     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pauliš František40Zajíc Jiří04
Kosinka Josef40Flejberk Jiří04
Drábek Zbyněk31Tměj Milan13
Peregrin Jaroslav31Hitka Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 SK Převýšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Holman Josef
Obešlo Libor
 
 
     3110
2.Pilař Petr
Vaněk Petr
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
     1311
3.Pilař PetrČerník Jaromír     3221
4.Obermajer PavelZima Jiří st.     3031
5.Vaněk PetrHolman Josef     3041
6.Petrovický JosefObešlo Libor     2342
7.Obermajer PavelČerník Jaromír     3052
8.Vaněk PetrZima Jiří st.     2353
9.Petrovický JosefHolman Josef     3163
10.Pilař PetrObešlo Libor     3073
11.Vaněk PetrČerník Jaromír     1374
12.Petrovický JosefZima Jiří st.     0375
13.Pilař PetrHolman Josef     3085
14.Obermajer PavelObešlo Libor     3095
15.Petrovický JosefČerník Jaromír     0396
16.Pilař PetrZima Jiří st.     32106
17.Obermajer PavelHolman Josef     30116
18.Vaněk PetrObešlo Libor     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Petr40Černík Jaromír22
Obermajer Pavel40Zima Jiří st.22
Vaněk Petr22Holman Josef04
Petrovický Josef13Obešlo Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
     3110
2.Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
Veinfurter Karel
Wagner Filip
 
 
     3020
3.Flejberk JiříSauer Miroslav     0321
4.Hitka DanielŠula Petr     3131
5.Zajíc JiříVeinfurter Karel     3141
6.Tměj MilanWagner Filip     3051
7.Hitka DanielSauer Miroslav     0352
8.Zajíc JiříŠula Petr     3062
9.Tměj MilanVeinfurter Karel     2363
10.Flejberk JiříWagner Filip     3073
11.Zajíc JiříSauer Miroslav     2374
12.Tměj MilanŠula Petr     3184
13.Flejberk JiříVeinfurter Karel     3094
14.Hitka DanielWagner Filip     30104
15.Tměj MilanSauer Miroslav     31114
16.Flejberk JiříŠula Petr     30124
17.Hitka DanielVeinfurter Karel     31134
18.Zajíc JiříWagner Filip     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flejberk Jiří31Sauer Miroslav31
Hitka Daniel31Šula Petr04
Zajíc Jiří31Veinfurter Karel13
Tměj Milan31Wagner Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částka David
Kašpar David
 
 
Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
     0301
2.Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
Drábek Zbyněk
Kačer Radek
 
 
     1302
3.Tichý VáclavKosinka Josef     3212
4.Částka DavidDrábek Zbyněk     0313
5.Kašpar DavidKačer Radek     0314
6.Hepner LukášPeregrin Jaroslav     1315
7.Částka DavidKosinka Josef     0316
8.Kašpar DavidDrábek Zbyněk     0317
9.Hepner LukášKačer Radek     0318
10.Tichý VáclavPeregrin Jaroslav     2319
11.Kašpar DavidKosinka Josef     03110
12.Hepner LukášDrábek Zbyněk     03111
13.Tichý VáclavKačer Radek     30211
14.Částka DavidPeregrin Jaroslav     03212
15.Hepner LukášKosinka Josef     13213
16.Tichý VáclavDrábek Zbyněk     23214
17.Částka DavidKačer Radek     23215
18.Kašpar DavidPeregrin Jaroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Václav22Kosinka Josef31
Částka David04Drábek Zbyněk40
Kašpar David04Kačer Radek31
Hepner Lukáš04Peregrin Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahálka Pavel
Šeda Martin
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     0301
2.Khol Roman
Čížek Pavel
 
 
Hrubý Michal
Hanus René
 
 
     0302
3.Zahálka PavelHanus René     0303
4.Čížek PavelHrubý Michal     1304
5.Khol RomanVlášek Tomáš     0305
6.Šeda MartinKraus Adam     0306
7.Čížek PavelHanus René     0307
8.Jošková LenkaHrubý Michal     0308
9.Šeda MartinVlášek Tomáš     0309
10.Zahálka PavelKraus Adam     03010
11.Jošková LenkaHanus René     13011
12.Šeda MartinHrubý Michal     03012
13.Zahálka PavelVlášek Tomáš     03013
14.Čížek PavelKraus Adam     13014
15.Šeda MartinHanus René     03015
16.Zahálka PavelHrubý Michal     03016
17.Čížek PavelVlášek Tomáš     23017
18.Jošková LenkaKraus Adam     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahálka Pavel04Hanus René40
Čížek Pavel04Hrubý Michal40
Khol Roman01Vlášek Tomáš40
Šeda Martin04Kraus Adam40
Jošková Lenka03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Šeda Martin
Kratochvíl Martin
 
 
     3010
2.Drábek Zbyněk
Kačer Radek
 
 
Khol Rudolf
Čížek Pavel
 
 
     3020
3.Kosinka JosefČížek Pavel     3030
4.Drábek ZbyněkKhol Rudolf     3040
5.Peregrin JaroslavKratochvíl Martin     3050
6.Kačer RadekŠeda Martin     3060
7.Drábek ZbyněkČížek Pavel     3070
8.Peregrin JaroslavKhol Rudolf     3080
9.Kačer RadekKratochvíl Martin     3190
10.Kosinka JosefŠeda Martin     30100
11.Peregrin JaroslavČížek Pavel     32110
12.Kačer RadekKhol Rudolf     30120
13.Kosinka JosefKratochvíl Martin     30130
14.Drábek ZbyněkŠeda Martin     30140
15.Kačer RadekČížek Pavel     30150
16.Kosinka JosefKhol Rudolf     30160
17.Drábek ZbyněkKratochvíl Martin     31170
18.Peregrin JaroslavŠeda Martin     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosinka Josef40Čížek Pavel04
Drábek Zbyněk40Khol Rudolf04
Peregrin Jaroslav40Kratochvíl Martin04
Kačer Radek40Šeda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32716:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
986  3010
2.Veinfurter Karel
Fuit Jan
 
 
Jeřábek Petr
Dostálová Kristýna
 
 
-137-145-92311
3.Šula PetrTichý Václav-7-89-3 1312
4.Fuit JanHepner Lukáš969  3022
5.Veinfurter KarelJeřábek Petr8-8-7-8 1323
6.Sauer MiroslavDostálová Kristýna1284  3033
7.Fuit JanTichý Václav10-10-1010-92334
8.Veinfurter KarelHepner Lukáš-9-9-7  0335
9.Sauer MiroslavJeřábek Petr5116  3045
10.Šula PetrDostálová Kristýna4-5-118-52346
11.Veinfurter KarelTichý Václav-7-78-8 1347
12.Sauer MiroslavHepner Lukáš-9-98823257
13.Šula PetrJeřábek Petr8-127-8-122358
14.Fuit JanDostálová Kristýna884  3068
15.Sauer MiroslavTichý Václav7911  3078
16.Šula PetrHepner Lukáš-848-8-42379
17.Fuit JanJeřábek Petr-10697 3189
18.Veinfurter KarelDostálová Kristýna-476-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šula Petr04Tichý Václav31
Fuit Jan31Hepner Lukáš22
Veinfurter Karel13Jeřábek Petr22
Sauer Miroslav40Dostálová Kristýna13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:43 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík Jaromír
Zima Jiří st.
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     1301
2.Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
Hitka Daniel
Drábková Lucie
 
 
     2302
3.Holman JosefDrábková Lucie     2303
4.Šulitka MilanFlejberk Jiří     1304
5.Černík JaromírTměj Milan     3114
6.Zima Jiří st.Hitka Daniel     0315
7.Šulitka MilanDrábková Lucie     0316
8.Černík JaromírFlejberk Jiří     3026
9.Zima Jiří st.Tměj Milan     1327
10.Holman JosefHitka Daniel     1328
11.Černík JaromírDrábková Lucie     3038
12.Zima Jiří st.Flejberk Jiří     1339
13.Holman JosefTměj Milan     03310
14.Šulitka MilanHitka DanielWO    03311
15.Zima Jiří st.Drábková Lucie     30411
16.Holman JosefFlejberk Jiří     03412
17.Šulitka MilanTměj MilanWO    03413
18.Černík JaromírHitka Daniel     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holman Josef04Drábková Lucie22
Šulitka Milan02Flejberk Jiří31
Černík Jaromír31Tměj Milan21
Zima Jiří st.13Hitka Daniel30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 TJ Sokol Chlumec n.C. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Šíchová Tereza
 
 
Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
     1301
2.Leden Michal
Koníček Jan
 
 
Panocha Jan
Pilař Petr
 
 
     3111
3.Šíchová TerezaPilař Petr     3121
4.Leden MichalObermajer Pavel     0322
5.Koníček JanVaněk Petr     3032
6.Kycelt MartinPetrovický Josef     3042
7.Leden MichalPilař Petr     0343
8.Koníček JanObermajer Pavel     0344
9.Kycelt MartinVaněk Petr     3054
10.Šíchová TerezaPetrovický Josef     3264
11.Maňhalová KristýnaPilař Petr     0365
12.Kycelt MartinObermajer Pavel     3175
13.Šíchová TerezaVaněk Petr     3085
14.Leden MichalPanocha Jan     3095
15.Kycelt MartinPilař Petr     30105
16.Šíchová TerezaObermajer Pavel     13106
17.Leden MichalVaněk Petr     31116
18.Maňhalová KristýnaPanocha Jan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíchová Tereza31Pilař Petr22
Leden Michal22Obermajer Pavel31
Koníček Jan11Vaněk Petr04
Kycelt Martin40Petrovický Josef02
Maňhalová Kristýna02Panocha Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Maňhalová Kristýna
Kycelt Martin
 
 
     3010
2.Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
Leden Michal
Koníček Jan
 
 
     3020
3.Flejberk JiříLeden Michal     3030
4.Hitka DanielKycelt Martin     3040
5.Zajíc JiříKoníček Jan     1341
6.Tměj MilanMaňhalová Kristýna     3051
7.Hitka DanielLeden Michal     2352
8.Zajíc JiříKycelt Martin     1353
9.Tměj MilanKoníček Jan     3163
10.Flejberk JiříMaňhalová Kristýna     3173
11.Drábková LucieLeden Michal     3183
12.Tměj MilanKycelt Martin     1384
13.Flejberk JiříKoníček Jan     3094
14.Hitka DanielMaňhalová Kristýna     30104
15.Tměj MilanLeden Michal     03105
16.Flejberk JiříKycelt Martin     32115
17.Hitka DanielKoníček Jan     31125
18.Drábková LucieMaňhalová Kristýna     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flejberk Jiří40Leden Michal22
Hitka Daniel31Kycelt Martin22
Zajíc Jiří02Koníček Jan13
Tměj Milan22Maňhalová Kristýna04
Drábková Lucie20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 12. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21577:379TJ Sokol Stěžery E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
Leden Ladislav
Holman Josef
 
 
WO    3010
2.Částka David
Jeřábek Petr
 
 
Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
-5-8-5  0311
3.Tichý VáclavČerník Jaromír1147  3021
4.Částka DavidZima Jiří st.-5-8-6  0322
5.Jeřábek PetrLeden LadislavWO    3032
6.Hepner LukášHolman Josef733  3042
7.Částka DavidČerník Jaromír-8-10-10  0343
8.Jeřábek PetrZima Jiří st.-7-7-9  0344
9.Hepner LukášLeden LadislavWO    3054
10.Tichý VáclavHolman Josef653  3064
11.Jeřábek PetrČerník Jaromír7-11-8-8 1365
12.Hepner LukášZima Jiří st.-101077 3175
13.Tichý VáclavLeden LadislavWO    3085
14.Částka DavidHolman Josef-4485 3195
15.Hepner LukášČerník Jaromír-24-6-6 1396
16.Tichý VáclavZima Jiří st.10109  30106
17.Částka DavidLeden LadislavWO    30116
18.Jeřábek PetrHolman Josef53-113 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichý Václav30Černík Jaromír31
Částka David12Zima Jiří st.22
Jeřábek Petr12Holman Josef04
Hepner Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2011 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 SK Integra HK

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahálka Pavel
Francová Lucie
 
 
Šedivý Martin
Šula Petr
 
 
     3010
2.Khol Rudolf
Čížek Pavel
 
 
Sauer Miroslav
Wagner Filip
 
 
     2311
3.Francová LucieŠedivý Martin     3021
4.Khol RudolfŠula Petr     3131
5.Čížek PavelSauer Miroslav     0332
6.Zahálka PavelWagner Filip     3142
7.Khol RudolfŠedivý Martin     1343
8.Čížek PavelŠula Petr     1344
9.Zahálka PavelSauer Miroslav     1345
10.Francová LucieWagner Filip     3055
11.Čížek PavelŠedivý Martin     3265
12.Zahálka PavelVeinfurter Karel     2366
13.Francová LucieSauer Miroslav     3176
14.Khol RudolfWagner Filip     3086
15.Zahálka PavelŠedivý Martin     3196
16.Francová LucieVeinfurter Karel     30106
17.Khol RudolfSauer Miroslav     03107
18.Čížek PavelWagner Filip     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Francová Lucie40Šedivý Martin13
Khol Rudolf22Šula Petr11
Čížek Pavel22Sauer Miroslav31
Zahálka Pavel22Wagner Filip04
   Veinfurter Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanus René
Hrubý Michal
 
 
Chládek Martin
Kačer Radek
 
 
     0301
2.Vlášek Tomáš
Kraus Adam
 
 
Drábek Zbyněk
Kosinka Josef
 
 
     2302
3.Vlášek TomášKosinka Josef     1303
4.Hrubý MichalChládek Martin     3113
5.Hanus RenéDrábek Zbyněk     0314
6.Kraus AdamKačer Radek     1315
7.Hrubý MichalKosinka Josef     0316
8.Hanus RenéChládek Martin     3226
9.Kraus AdamDrábek Zbyněk     0327
10.Vlášek TomášKačer Radek     2328
11.Hanus RenéKosinka Josef     3138
12.Kraus AdamChládek Martin     0339
13.Vlášek TomášDrábek Zbyněk     03310
14.Hrubý MichalKačer Radek     31410
15.Kraus AdamKosinka Josef     03411
16.Vlášek TomášChládek Martin     13412
17.Hrubý MichalDrábek Zbyněk     13413
18.Hanus RenéKačer Radek     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlášek Tomáš04Kosinka Josef31
Hrubý Michal22Chládek Martin22
Hanus René22Drábek Zbyněk40
Kraus Adam04Kačer Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 TJ Kosice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík Jaromír
Zima Jiří st.
 
 
Zahálka Pavel
Vodička Ivan
 
 
     3010
2.Holman Josef
Obešlo Libor
 
 
Francová Lucie
Jošková Lenka
 
 
     3120
3.Holman JosefFrancová Lucie     0321
4.Obešlo LiborZahálka Pavel     1322
5.Černík JaromírJošková Lenka     3032
6.Zima Jiří st.Vodička Ivan     3042
7.Obešlo LiborFrancová Lucie     0343
8.Černík JaromírZahálka Pavel     3153
9.Zima Jiří st.Jošková Lenka     3063
10.Holman JosefVodička Ivan     3273
11.Černík JaromírFrancová Lucie     1374
12.Zima Jiří st.Zahálka Pavel     3284
13.Holman JosefJošková Lenka     3094
14.Šulitka MilanVodička Ivan     30104
15.Zima Jiří st.Francová Lucie     30114
16.Holman JosefZahálka Pavel     32124
17.Šulitka MilanJošková Lenka     30134
18.Černík JaromírVodička Ivan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holman Josef31Francová Lucie31
Obešlo Libor02Zahálka Pavel13
Černík Jaromír31Jošková Lenka04
Zima Jiří st.40Vodička Ivan04
Šulitka Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38758:731nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Maňhalová Kristýna
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
6-63-673210
2.Koníček Jan
Leden Michal
 
 
Jeřábek Petr
Kašpar David
 
 
5-96-11-92311
3.Leden MichalTichý Václav108-911 3121
4.Kycelt MartinHepner Lukáš-11666 3131
5.Koníček JanJeřábek Petr-16-878-102332
6.Maňhalová KristýnaKašpar David-9-5-9  0333
7.Kycelt MartinTichý Václav5-6-9-7 1334
8.Koníček JanHepner Lukáš9-107-683244
9.Maňhalová KristýnaJeřábek Petr-69-8-9 1345
10.Leden MichalKašpar David665  3055
11.Koníček JanTichý Václav87-6-3103265
12.Maňhalová KristýnaHepner Lukáš-9-588-82366
13.Leden MichalJeřábek Petr-5-1199-102367
14.Kycelt MartinKašpar David-8456 3177
15.Maňhalová KristýnaTichý Václav-5-74-5 1378
16.Leden MichalHepner Lukáš-3798 3188
17.Kycelt MartinJeřábek Petr55-99 3198
18.Koníček JanKašpar David-9329-8-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leden Michal31Tichý Václav22
Kycelt Martin31Hepner Lukáš13
Koníček Jan22Jeřábek Petr31
Maňhalová Kristýna04Kašpar David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
     3210
2.Panocha Jan
Vaněk Petr
 
 
Flejberk Jiří
Tměj Milan
 
 
     1311
3.Pilař PetrFlejberk Jiří     1312
4.Obermajer PavelHitka Daniel     3122
5.Vaněk PetrTměj Milan     0323
6.Petrovický JosefZajíc Jiří     0324
7.Obermajer PavelFlejberk Jiří     1325
8.Vaněk PetrHitka Daniel     1326
9.Petrovický JosefTměj Milan     0327
10.Pilař PetrZajíc Jiří     1328
11.Vaněk PetrFlejberk Jiří     3138
12.Panocha JanHitka Daniel     1339
13.Pilař PetrTměj Milan     3249
14.Obermajer PavelZajíc Jiří     3159
15.Panocha JanFlejberk Jiří     03510
16.Pilař PetrHitka Daniel     30610
17.Obermajer PavelTměj Milan     30710
18.Vaněk PetrZajíc Jiří     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Petr22Flejberk Jiří31
Obermajer Pavel31Hitka Daniel22
Vaněk Petr13Tměj Milan22
Petrovický Josef02Zajíc Jiří31
Panocha Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
19.09.2011 18:00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38647:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlášek Tomáš
Vaníček Jaroslav
 
 
Šedivý Martin
Sauer Miroslav
 
 
-8-11-6  0301
2.Kraus Adam
Hrubý Michal
 
 
Fuit Jan
Šula Petr
 
 
64-68 3111
3.Kraus AdamŠula Petr686  3021
4.Hrubý MichalSauer Miroslav1087  3031
5.Vlášek Tomᚊedivý Martin8-7-58-102332
6.Vaníček JaroslavFuit Jan-6-6-4  0333
7.Hrubý MichalŠula Petr5-9-72133243
8.Vlášek TomášSauer Miroslav-597-8113253
9.Vaníček JaroslavŠedivý Martin-9-88-6 1354
10.Kraus AdamFuit Jan10-799 3164
11.Vlášek Tomᚊula Petr16-67-713274
12.Vaníček JaroslavSauer Miroslav-7-6-9  0375
13.Kraus AdamŠedivý Martin6-28-1053285
14.Hrubý MichalFuit Jan-69-8-7 1386
15.Vaníček JaroslavŠula Petr-10-4-6  0387
16.Kraus AdamSauer Miroslav9-688 3197
17.Hrubý MichalŠedivý Martin-5-114-7 1398
18.Vlášek TomášFuit Jan-7-117-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Adam40Šula Petr13
Hrubý Michal22Sauer Miroslav13
Vlášek Tomáš22Šedivý Martin31
Vaníček Jaroslav04Fuit Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:32753:697SK Převýšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obermajer Pavel
Petrovický Josef
 
 
Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
8116  3010
2.Pilař Petr
Panocha Jan
 
 
Dostálová Kristýna
Jeřábek Petr
 
 
9-88-6-112311
3.Pilař PetrTichý Václav-7-1012443221
4.Obermajer PavelHepner Lukáš589  3031
5.Vaněk PetrDostálová Kristýna-111010-12103241
6.Panocha JanJeřábek Petr-77-9-9 1342
7.Obermajer PavelTichý Václav-8-95763252
8.Vaněk PetrHepner Lukáš6-39-5-102353
9.Panocha JanDostálová Kristýna-12-4125-92354
10.Pilař PetrJeřábek Petr6-148-11113264
11.Vaněk PetrTichý Václav10-9-95-82365
12.Panocha JanHepner Lukáš-109-4-7 1366
13.Pilař PetrDostálová Kristýna1286  3076
14.Obermajer PavelJeřábek Petr-937-643286
15.Panocha JanTichý Václav-9-6-3  0387
16.Pilař PetrHepner Lukáš897  3097
17.Obermajer PavelDostálová Kristýna358  30107
18.Vaněk PetrJeřábek Petr79-89 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Petr40Tichý Václav22
Obermajer Pavel40Hepner Lukáš22
Vaněk Petr22Dostálová Kristýna13
Panocha Jan04Jeřábek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Šíchová Tereza
 
 
Francová Lucie
Zahálka Pavel
 
 
     0301
2.Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
Khol Rudolf
Khol Roman
 
 
     3111
3.Šíchová TerezaFrancová Lucie     0312
4.Koníček JanZahálka Pavel     2313
5.Maňhalová KristýnaKhol Rudolf     2314
6.Kycelt MartinKhol Roman     3124
7.Koníček JanFrancová Lucie     0325
8.Maňhalová KristýnaZahálka Pavel     1326
9.Kycelt MartinKhol Rudolf     3036
10.Šíchová TerezaKhol Roman     3046
11.Maňhalová KristýnaFrancová Lucie     0347
12.Kycelt MartinZahálka Pavel     3257
13.Šíchová TerezaKhol Rudolf     3067
14.Koníček JanKhol Roman     3077
15.Kycelt MartinFrancová Lucie     0378
16.Šíchová TerezaZahálka Pavel     2379
17.Koníček JanKhol Rudolf     3189
18.Maňhalová KristýnaKhol Roman     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíchová Tereza22Francová Lucie40
Koníček Jan22Zahálka Pavel31
Maňhalová Kristýna13Khol Rudolf13
Kycelt Martin31Khol Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:38 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Josef
Obešlo Libor
 
 

 
 
WO    3010
2.Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     1311
3.Obešlo LiborKraus Adam     1312
4.Holman JosefVlášek Tomáš     1313
5.Černík JaromírHrubý Michal     2314
6.Zima Jiří st.WO    3024
7.Holman JosefKraus Adam     1325
8.Černík JaromírVlášek Tomáš     3235
9.Zima Jiří st.Hrubý Michal     1336
10.Leden LadislavWO    3046
11.Černík JaromírKraus Adam     1347
12.Zima Jiří st.Vlášek Tomáš     2348
13.Leden LadislavHrubý Michal     0349
14.Holman JosefWO    3059
15.Zima Jiří st.Kraus Adam     03510
16.Leden LadislavVlášek Tomáš     23511
17.Holman JosefHrubý Michal     23512
18.Černík JaromírWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Obešlo Libor01Kraus Adam40
Holman Josef03Vlášek Tomáš31
Černík Jaromír12Hrubý Michal40
Zima Jiří st.03   
Leden Ladislav02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:50 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuit Jan
Veinfurter Karel
 
 
Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
     0301
2.Macák Lukáš
Wagner Filip
 
 
Drábek Zbyněk
Riedl Josef
 
 
     1302
3.Veinfurter KarelKosinka Josef     0303
4.Fuit JanPeregrin Jaroslav     3013
5.Wagner FilipRiedl Josef     0314
6.Macák LukášDrábek Zbyněk     0315
7.Fuit JanKosinka Josef     0316
8.Wagner FilipPeregrin Jaroslav     0317
9.Macák LukášRiedl Josef     1318
10.Veinfurter KarelDrábek Zbyněk     0319
11.Wagner FilipKosinka Josef     03110
12.Macák LukášPeregrin Jaroslav     03111
13.Veinfurter KarelRiedl Josef     32211
14.Fuit JanDrábek Zbyněk     03212
15.Macák LukášKosinka Josef     03213
16.Veinfurter KarelPeregrin Jaroslav     03214
17.Fuit JanRiedl Josef     03215
18.Wagner FilipDrábek Zbyněk     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veinfurter Karel13Kosinka Josef40
Fuit Jan13Peregrin Jaroslav31
Wagner Filip04Riedl Josef31
Macák Lukáš04Drábek Zbyněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KosiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riedl Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
     3010
2.Kosinka Josef
Pauliš František
 
 
Zima Jiří st.
Obešlo Libor
 
 
     3020
3.Pauliš FrantišekHolman Josef     3030
4.Kosinka JosefŠulitka Milan     3040
5.Peregrin JaroslavZima Jiří st.     3250
6.Kačer RadekObešlo Libor     3060
7.Kosinka JosefHolman Josef     3270
8.Peregrin JaroslavŠulitka Milan     3080
9.Kačer RadekZima Jiří st.     1381
10.Pauliš FrantišekObešlo Libor     3091
11.Peregrin JaroslavHolman Josef     30101
12.Kačer RadekŠulitka Milan     30111
13.Pauliš FrantišekZima Jiří st.     30121
14.Kosinka JosefObešlo Libor     30131
15.Kačer RadekHolman Josef     31141
16.Pauliš FrantišekŠulitka Milan     30151
17.Kosinka JosefZima Jiří st.     30161
18.Peregrin JaroslavObešlo Libor     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pauliš František40Holman Josef04
Kosinka Josef40Šulitka Milan04
Peregrin Jaroslav40Zima Jiří st.13
Kačer Radek31Obešlo Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanus René
Hrubý Michal
 
 
Šíchová Tereza
Maňhalová Kristýna
 
 
     3010
2.Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
Koníček Jan
Petrovický Aleš
 
 
     3120
3.Hanus RenéŠíchová Tereza     3230
4.Hrubý MichalKoníček Jan     3040
5.Kraus AdamMaňhalová Kristýna     3050
6.Vlášek TomášPetrovický Aleš     3160
7.Hrubý MichalŠíchová Tereza     3270
8.Kraus AdamKoníček Jan     1371
9.Vlášek TomášMaňhalová Kristýna     3081
10.Hanus RenéPetrovický Aleš     3091
11.Kraus AdamŠíchová Tereza     31101
12.Vlášek TomášKoníček Jan     31111
13.Hanus RenéMaňhalová Kristýna     30121
14.Hrubý MichalPetrovický Aleš     30131
15.Vlášek Tomᚊíchová Tereza     03132
16.Hanus RenéKoníček Jan     31142
17.Hrubý MichalMaňhalová Kristýna     31152
18.Kraus AdamPetrovický Aleš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanus René40Šíchová Tereza13
Hrubý Michal40Koníček Jan13
Kraus Adam31Maňhalová Kristýna04
Vlášek Tomáš31Petrovický Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36 SK Převýšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francová Lucie
Zahálka Pavel
 
 
Petrovický Josef
Obermajer Pavel
 
 
     3010
2.Khol Rudolf
Jošková Lenka
 
 
Pilař Petr
Vaněk Petr
 
 
     0311
3.Francová LuciePilař Petr     3121
4.Khol RudolfObermajer Pavel     0322
5.Zahálka PavelVaněk Petr     2323
6.Jošková LenkaPetrovický Josef     0324
7.Khol RudolfPilař Petr     0325
8.Zahálka PavelObermajer Pavel     0326
9.Jošková LenkaVaněk Petr     0327
10.Francová LuciePetrovický Josef     3037
11.Zahálka PavelPilař Petr     1338
12.Jošková LenkaObermajer Pavel     0339
13.Francová LucieVaněk Petr     3049
14.Khol RudolfPetrovický Josef     3159
15.Jošková LenkaPilař Petr     03510
16.Francová LucieObermajer Pavel     31610
17.Khol RudolfVaněk Petr     23611
18.Zahálka PavelPetrovický Josef     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Francová Lucie40Pilař Petr31
Khol Rudolf13Obermajer Pavel31
Zahálka Pavel13Vaněk Petr31
Jošková Lenka04Petrovický Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna obecní dům Radíkovice 28Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40692:701TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Václav
Hepner Lukáš
 
 
Bém Milan
Hitka Daniel
 
 
-8-88853210
2.Dostálová Kristýna
Jeřábek Petr
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
-76912 3120
3.Tichý VáclavBém Milan13109  3030
4.Hepner LukášFlejberk Jiří-96-10-8 1331
5.Jeřábek PetrTměj Milan-9-10-4  0332
6.Dostálová KristýnaHitka Daniel99-9-573242
7.Hepner LukášBém Milan-77-5-7 1343
8.Jeřábek PetrFlejberk Jiří-8-104-5 1344
9.Dostálová KristýnaTměj Milan11-5-7-7 1345
10.Tichý VáclavHitka Daniel7-72-9-52346
11.Jeřábek PetrBém Milan-8-127783256
12.Dostálová KristýnaFlejberk Jiří-16-7-10  0357
13.Tichý VáclavTměj Milan8-1086 3167
14.Hepner LukášHitka Daniel-2-9-10  0368
15.Dostálová KristýnaBém Milan8-37-8-62369
16.Tichý VáclavFlejberk Jiří565  3079
17.Hepner LukášTměj Milan-457-833289
18.Jeřábek PetrHitka Daniel-9-766-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Václav31Bém Milan22
Hepner Lukáš13Flejberk Jiří31
Jeřábek Petr13Tměj Milan22
Dostálová Kristýna13Hitka Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Integra HKRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 1054, 500 02 HK - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 TJ Sokol HK 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
Zahálka Pavel
Čížek Pavel
 
 
     3010
2.Tměj Milan
Drábková Lucie
 
 

 
 
WO    3020
3.Drábková LucieZahálka Pavel     3130
4.Hitka DanielČížek Pavel     3040
5.Zajíc JiříKhol Roman     3050
6.Tměj MilanWO    3060
7.Hitka DanielZahálka Pavel     3170
8.Zajíc JiříČížek Pavel     3180
9.Tměj MilanKhol Roman     3090
10.Drábková LucieWO    30100
11.Zajíc JiříZahálka Pavel     32110
12.Tměj MilanČížek Pavel     30120
13.Drábková LucieKhol Roman     30130
14.Hitka DanielWO    30140
15.Tměj MilanZahálka Pavel     23141
16.Drábková LucieČížek Pavel     30151
17.Hitka DanielKhol Roman     31161
18.Zajíc JiříWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drábková Lucie30Zahálka Pavel13
Hitka Daniel30Čížek Pavel04
Zajíc Jiří30Khol Roman04
Tměj Milan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřevýšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecní hospody v Převýšově 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovický Josef
Obermajer Pavel
 
 
Hanus René
Hrubý Michal
 
 
     0301
2.Vaněk Petr
Panocha Jan
 
 
Kraus Adam
Vlášek Tomáš
 
 
     0302
3.Pilař PetrHanus René     1303
4.Obermajer PavelHrubý Michal     3013
5.Vaněk PetrKraus Adam     2314
6.Petrovický JosefVlášek Tomáš     2315
7.Obermajer PavelHanus René     2316
8.Vaněk PetrHrubý Michal     1317
9.Petrovický JosefKraus Adam     0318
10.Pilař PetrVlášek Tomáš     3128
11.Vaněk PetrHanus René     1329
12.Panocha JanHrubý Michal     03210
13.Pilař PetrKraus Adam     30310
14.Obermajer PavelVlášek Tomáš     31410
15.Panocha JanHanus René     03411
16.Pilař PetrHrubý Michal     31511
17.Obermajer PavelKraus Adam     31611
18.Vaněk PetrVlášek Tomáš     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilař Petr31Hanus René40
Obermajer Pavel31Hrubý Michal22
Vaněk Petr13Kraus Adam22
Petrovický Josef02Vlášek Tomáš13
Panocha Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ST v sokolovně Chlumec n.C., Kozelkova 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:38 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Jan
Leden Michal
 
 
Pauliš František
Kosinka Josef
 
 
     0301
2.Kycelt Martin
Maňhalová Kristýna
 
 

 
 
WO    3011
3.Koníček JanKosinka Josef     0312
4.Kycelt MartinPauliš František     0313
5.Maňhalová KristýnaDrábek Zbyněk     0314
6.Leden MichalWO    3024
7.Kycelt MartinKosinka Josef     1325
8.Maňhalová KristýnaPauliš František     0326
9.Leden MichalDrábek Zbyněk     0327
10.Koníček JanWO    3037
11.Maňhalová KristýnaKosinka Josef     0338
12.Leden MichalPauliš František     2339
13.Koníček JanDrábek Zbyněk     03310
14.Kycelt MartinWO    30410
15.Leden MichalKosinka Josef     13411
16.Koníček JanPauliš František     03412
17.Kycelt MartinDrábek Zbyněk     32512
18.Maňhalová KristýnaWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koníček Jan03Kosinka Josef40
Kycelt Martin12Pauliš František40
Maňhalová Kristýna03Drábek Zbyněk31
Leden Michal03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KosiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál obecního úřadu KosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 TJ Jiskra N.Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zima Jiří st.
Černík Jaromír
 
 
Veinfurter Karel
Sauer Miroslav
 
 
     3210
2.Holman Josef
Šulitka Milan
 
 
Šedivý Martin
Macák Lukáš
 
 
     1311
3.Šulitka MilanVeinfurter Karel     1312
4.Černík JaromírSauer Miroslav     0313
5.Holman JosefŠedivý Martin     0314
6.Zima Jiří st.Macák Lukáš     2315
7.Černík JaromírVeinfurter Karel     3025
8.Holman JosefSauer Miroslav     0326
9.Zima Jiří st.Šedivý Martin     3236
10.Šulitka MilanMacák Lukáš     1337
11.Holman JosefVeinfurter Karel     3247
12.Zima Jiří st.Sauer Miroslav     3257
13.Šulitka MilanŠedivý Martin     0358
14.Černík JaromírMacák Lukáš     3068
15.Zima Jiří st.Veinfurter Karel     3078
16.Šulitka MilanSauer Miroslav     0379
17.Černík JaromírWagner Filip     3089
18.Holman JosefMacák Lukáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulitka Milan04Veinfurter Karel13
Černík Jaromír31Sauer Miroslav31
Holman Josef13Šedivý Martin21
Zima Jiří st.31Macák Lukáš31
   Wagner Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec n.C. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, N.BydžovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31 TJ Jiskra N.Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Miroslav
Šula Petr
 
 
Kycelt Martin
Šíchová Tereza
 
 
     3210
2.Veinfurter Karel
Wagner Filip
 
 
Koníček Jan
Maňhalová Kristýna
 
 
     3120
3.Sauer MiroslavKoníček Jan     3230
4.Šula PetrKycelt Martin     1331
5.Veinfurter KarelŠíchová Tereza     3041
6.Šedivý MartinMaňhalová Kristýna     3051
7.Šula PetrKoníček Jan     1352
8.Veinfurter KarelKycelt Martin     1353
9.Šedivý MartinŠíchová Tereza     1354
10.Sauer MiroslavMaňhalová Kristýna     3264
11.Veinfurter KarelKoníček Jan     1365
12.Šedivý MartinKycelt Martin     3075
13.Sauer MiroslavŠíchová Tereza     3285
14.Šula PetrMaňhalová Kristýna     3195
15.Šedivý MartinKoníček Jan     30105
16.Sauer MiroslavKycelt Martin     31115
17.Šula PetrŠíchová Tereza     13116
18.Veinfurter KarelMaňhalová Kristýna     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sauer Miroslav40Koníček Jan22
Šula Petr13Kycelt Martin22
Veinfurter Karel22Šíchová Tereza22
Šedivý Martin31Maňhalová Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřevýšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol HK 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosinka Josef
Peregrin Jaroslav
 
 
Pilař Petr
Vaněk Petr
 
 
     3010
2.Pauliš František
Drábek Zbyněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Kosinka JosefPilař Petr     3030
4.Pauliš FrantišekVaněk Petr     3040
5.Peregrin JaroslavVaníček Lukáš     3050
6.Drábek ZbyněkWO    3060
7.Pauliš FrantišekPilař Petr     3170
8.Peregrin JaroslavVaněk Petr     3180
9.Drábek ZbyněkVaníček Lukáš     3090
10.Kosinka JosefWO    30100
11.Peregrin JaroslavPilař Petr     31110
12.Drábek ZbyněkVaněk Petr     30120
13.Kosinka JosefVaníček Lukáš     30130
14.Pauliš FrantišekWO    30140
15.Drábek ZbyněkPilař Petr     31150
16.Kosinka JosefVaněk Petr     30160
17.Pauliš FrantišekVaníček Lukáš     30170
18.Peregrin JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosinka Josef30Pilař Petr04
Pauliš František30Vaněk Petr04
Peregrin Jaroslav30Vaníček Lukáš04
Drábek Zbyněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra N.Bydžov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HK 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NBRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27 TJ Jiskra N.Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zajíc Jiří
Hitka Daniel
 
 
WO    0301
2.Hanus René
Hrubý Michal
 
 
Tměj Milan
Flejberk Jiří
 
 
     3111
3.Kraus AdamFlejberk Jiří     3021
4.Hrubý MichalZajíc Jiří     3031
5.Hanus RenéTměj Milan     3141
6.Hitka DanielWO    0342
7.Hrubý MichalFlejberk Jiří     2343
8.Hanus RenéZajíc Jiří     3153
9.Tměj MilanWO    0354
10.Kraus AdamHitka Daniel     3064
11.Hanus RenéFlejberk Jiří     3074
12.Zajíc JiříWO    0375
13.Kraus AdamTměj Milan     3085
14.Hrubý MichalHitka Daniel     0386
15.Flejberk JiříWO    0387
16.Kraus AdamZajíc Jiří     3197
17.Hrubý MichalTměj Milan     32107
18.Hanus RenéHitka Daniel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kraus Adam40Flejberk Jiří12
Hrubý Michal22Zajíc Jiří03
Hanus René40Tměj Milan03
   Hitka Daniel12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.stupně Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Integra HKVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična speciální školy, Hradecká 1231, HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28 SK Integra HK

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francová Lucie
Bažant Matěj
 
 
Dospělová Michaela
Dostálová Kristýna
 
 
     3110
2.Zahálka Pavel
Zahálka Filip
 
 
Hepner Lukáš
Tichý Václav
 
 
     1311
3.Francová LucieDospělová Michaela     3021
4.Zahálka PavelDostálová Kristýna     3031
5.Čížek PavelHepner Lukáš     0332
6.Vodička IvanTichý Václav     0333
7.Zahálka PavelDospělová Michaela     3043
8.Čížek PavelDostálová Kristýna     3253
9.Vodička IvanHepner Lukáš     0354
10.Francová LucieTichý Václav</