Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28710:612TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
-6115-783210
2.Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
Furch František
Hruška Jaroslav st.
 
 
89-7-963220
3.Rišnovský RobertFrömmel Zdeněk879  3030
4.Matyáš IvoHruška Jaroslav st.14-7-8-6 1331
5.Libenský SvatoslavSmetana Jaroslav8-57-963241
6.Vacula KarelFurch František-612-11-8 1342
7.Matyáš IvoFrömmel Zdeněk-8-12-5  0343
8.Libenský SvatoslavHruška Jaroslav st.-12-6117-112344
9.Vacula KarelSmetana Jaroslav8-5-38103254
10.Rišnovský RobertFurch František-76-98103264
11.Libenský SvatoslavFrömmel Zdeněk21010  3074
12.Vacula KarelHruška Jaroslav st.93-88 3184
13.Rišnovský RobertSmetana Jaroslav-7185 3194
14.Matyáš IvoFurch František-59-8-6 1395
15.Vacula KarelFrömmel Zdeněk687  30105
16.Rišnovský RobertHruška Jaroslav st.8-977 31115
17.Matyáš IvoSmetana JaroslavWO    30125
18.Libenský SvatoslavFurch FrantišekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rišnovský Robert40Frömmel Zdeněk13
Matyáš Ivo03Hruška Jaroslav st.22
Libenský Svatoslav21Smetana Jaroslav03
Vacula Karel31Furch František21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15639:491TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
Vacek Jan
Vališ Dominik
 
 
736  3010
2.Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
Morc Dominik
Fabikovič Daniel
 
 
538  3020
3.Dufek VladimírVacek Jan-784-763230
4.Soukal Jiří ml.Vališ Dominik-7107-753240
5.Oslzlý MichalMorc Dominik469  3050
6.Otáhal JanFabikovič Daniel655  3060
7.Soukal Jiří ml.Vacek Jan658  3070
8.Oslzlý MichalVališ Dominik-10-7-3  0371
9.Otáhal JanMorc Dominik1124  3081
10.Dufek VladimírFabikovič Daniel755  3091
11.Kubík JosefVacek Jan-69-5-11 1392
12.Otáhal JanVališ Dominik10-6-9-10 1393
13.Dufek VladimírMorc Zbyněk2614  30103
14.Soukal Jiří ml.Fabikovič Daniel689  30113
15.Otáhal JanVacek Jan510-99 31123
16.Dufek VladimírVališ Dominik-47119 31133
17.Soukal Jiří ml.Morc Zbyněk659  30143
18.Kubík JosefFabikovič Daniel10710  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Vladimír40Vacek Jan13
Soukal Jiří ml.40Vališ Dominik22
Oslzlý Michal11Morc Dominik02
Otáhal Jan31Fabikovič Daniel04
Kubík Josef11Morc Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32668:658Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Oldřich
Měřínský Jiří
 
 
Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
-65-8-11 1301
2.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Jakubčík František
Fidor Marek
 
 
-891010 3111
3.Měřínský JiříHalm Josef-3-3-4  0312
4.Tarhaj JosefPrachař Štěpán-10-85-6 1313
5.Bobrzyk DavidJakubčík František99-912 3123
6.Juras OldřichFidor Marek-11-67-8 1324
7.Tarhaj JosefHalm Josef1188  3034
8.Bobrzyk DavidPrachař Štěpán-6-79863244
9.Juras OldřichJakubčík František-15688 3154
10.Měřínský JiříFidor Marek10-87-973264
11.Bobrzyk DavidHalm Josef-9468 3174
12.Juras OldřichPrachař Štěpán-108-59-92375
13.Měřínský JiříJakubčík František-5-9-3  0376
14.Tarhaj JosefFidor Marek789  3086
15.Juras OldřichKunický Antonín3-5-10-8 1387
16.Měřínský JiříPrachař Štěpán798  3097
17.Tarhaj JosefJakubčík František-538-8-102398
18.Bobrzyk DavidFidor Marek797  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Měřínský Jiří22Halm Josef12
Tarhaj Josef22Prachař Štěpán22
Bobrzyk David40Jakubčík František22
Juras Oldřich13Fidor Marek13
   Kunický Antonín10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42678:720TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-6-897-92301
2.Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
7-687 3111
3.Smutek PavelČulen Vlastimil-89-99-82312
4.Charoušek RichardKolínek Vladimír3-579 3122
5.Šmíd ZdeněkKopecký Jaroslav677  3032
6.Šafařík Václav ml.Kopecký Jan-88-7-8 1333
7.Charoušek RichardČulen Vlastimil8-7-7973243
8.Šmíd ZdeněkKolínek Vladimír-9-4-4  0344
9.Šafařík Václav ml.Kopecký Jaroslav-8-9-8  0345
10.Smutek PavelKopecký Jan-7-6-5  0346
11.Šmíd ZdeněkČulen Vlastimil9-587 3156
12.Šafařík Václav ml.Kolínek Vladimír-9-789-92357
13.Smutek PavelKopecký Jaroslav9-8-79103267
14.Charoušek RichardKopecký Jan-9-64-8 1368
15.Šafařík Václav ml.Čulen Vlastimil-9-7-8  0369
16.Smutek PavelKolínek Vladimír-43-12-9 13610
17.Charoušek RichardKopecký Jaroslav1111-12-10732710
18.Šmíd ZdeněkKopecký Jan-9127-8-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutek Pavel13Čulen Vlastimil22
Charoušek Richard31Kolínek Vladimír31
Šmíd Zdeněk22Kopecký Jaroslav13
Šafařík Václav ml.04Kopecký Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21605:543TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Suský Josef
Blaško Květoslav
 
 
10-10411 3110
2.Veselý Miroslav
Vojtěšek Tomáš
 
 
Levčík Miroslav
Sláma Adam
 
 
-98411 3120
3.Vojtěšek TomášLevčík Miroslav-5-3-5  0321
4.Veselý MiroslavSláma Adam8-57-1043231
5.Novotňák František ml.Blaško Květoslav468  3041
6.Pregrt JiříSuský Josef44-913 3151
7.Veselý MiroslavLevčík Miroslav-87109 3161
8.Novotňák František ml.Sláma Adam994  3071
9.Pregrt JiříBlaško Květoslav686  3081
10.Vojtěšek TomášSuský Josef8-4-12-5 1382
11.Novotňák František ml.Levčík Miroslav879  3092
12.Pregrt JiříSláma Adam788  30102
13.Vojtěšek TomášBlaško Květoslav-5-4-5  03103
14.Veselý MiroslavSuský Josef8910  30113
15.Pregrt JiříLevčík MiroslavWO    30123
16.Vojtěšek TomášSláma Adam10-8-68632133
17.Veselý MiroslavBlaško KvětoslavWO    03134
18.Novotňák František ml.Suský Josef89-610 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtěšek Tomáš13Levčík Miroslav12
Veselý Miroslav30Sláma Adam04
Novotňák František ml.40Blaško Květoslav12
Pregrt Jiří30Suský Josef13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40609:688TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
Novosad Jiří
Vaculík František
 
 
-3-7138-72301
2.Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
Sýkora Marek
Strouhal Jaroslav
 
 
-38-4983211
3.Kolínek ZdeněkSýkora Marek10-7-47-122312
4.Matula ArnoštVaculík František-3-6-8  0313
5.Kvěch JanNovosad Jiří10810  3023
6.Smejkal OldřichStrouhal Jaroslav1043  3033
7.Matula ArnoštSýkora Marek-7-3-4  0334
8.Kvěch JanVaculík František-5-4-2  0335
9.Smejkal OldřichNovosad Jiří-89-7893245
10.Kolínek ZdeněkStrouhal Jaroslav-8876 3155
11.Kvěch JanSýkora Marek-4-5-5  0356
12.Smejkal OldřichVaculík František-89-3-8 1357
13.Kolínek ZdeněkNovosad Jiří-7-108-7 1358
14.Matula ArnoštStrouhal Jaroslav-5-87383268
15.Smejkal OldřichSýkora Marek8-8-10-8 1369
16.Kolínek ZdeněkVaculík František-79-88-823610
17.Matula ArnoštNovosad Jiří-10-810-9 13611
18.Kvěch JanStrouhal Jaroslav5210  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínek Zdeněk13Sýkora Marek40
Matula Arnošt13Vaculík František40
Kvěch Jan22Novosad Jiří22
Smejkal Oldřich22Strouhal Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy