Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:20763:574TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Tomek Kryštof
Vacek Jan
 
 
43-9-1333210
2.Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
Vališ Dominik
Cerovská Nikol
 
 
6-888 3120
3.Matyáš IvoVacek Jan5-91312 3130
4.Rišnovský RobertVališ Dominik8-611-983240
5.Vacula KarelCerovská Nikol3105  3050
6.Libenský SvatoslavTomek Kryštof-410-7483260
7.Rišnovský RobertVacek Jan-6868 3170
8.Vacula KarelVališ Dominik3122  3080
9.Libenský SvatoslavCerovská Nikol-975-843290
10.Matyáš IvoTomek Kryštof7-1166 31100
11.Vacula KarelVacek Jan-10456 31110
12.Libenský SvatoslavVališ Dominik-4786 31120
13.Matyáš IvoCerovská Nikol46-76 31130
14.Rišnovský RobertTomek Kryštof-7493 31140
15.Libenský SvatoslavVacek Jan1097  30150
16.Matyáš IvoVališ Dominik68-63 31160
17.Rišnovský RobertCerovská Nikol772  30170
18.Vacula KarelTomek Kryštof10-133-9-923171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matyáš Ivo40Vacek Jan04
Rišnovský Robert40Vališ Dominik04
Vacula Karel31Cerovská Nikol04
Libenský Svatoslav40Tomek Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22635:567TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Jakubčík František
Fidor Marek
 
 
675  3010
2.Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
Valný Vladimír
Prachař Štěpán
 
 
-8-91011-92311
3.Smetana JaroslavJakubčík František1066  3021
4.Furch FrantišekValný Vladimír-9876 3131
5.Frömmel ZdeněkFidor Marek-6-899103241
6.Sýkora DanielPrachař Štěpán689  3051
7.Furch FrantišekJakubčík František6910  3061
8.Frömmel ZdeněkValný Vladimír-86-8-10 1362
9.Sýkora DanielFidor Marek438  3072
10.Smetana JaroslavPrachař Štěpán-68810 3182
11.Frömmel ZdeněkJakubčík František599  3092
12.Sýkora DanielValný Vladimír594  30102
13.Smetana JaroslavFidor Marek10-967 31112
14.Mrhal ZdeněkPrachař Štěpán-6-3-9  03113
15.Sýkora DanielJakubčík František544  30123
16.Smetana JaroslavValný Vladimír-5-6981032133
17.Mrhal ZdeněkFidor Marek6-99-8-623134
18.Frömmel ZdeněkPrachař ŠtěpánWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav40Jakubčík František04
Furch František20Valný Vladimír13
Frömmel Zdeněk21Fidor Marek13
Sýkora Daniel40Prachař Štěpán12
Mrhal Zdeněk02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24664:603TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
8-967 3110
2.Novák Jiří st.
Studýnka Antonín
 
 
Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
-98-77-92311
3.Novák Jiří st.Čulen Vlastimil94-87 3121
4.Otáhal JanKolínek Vladimír109-910 3131
5.Studýnka AntonínKopecký Jaroslav789  3041
6.Soukal Jiří ml.Kopecký Jan9-8-8963251
7.Otáhal JanČulen Vlastimil-78-7-7 1352
8.Studýnka AntonínKolínek Vladimír8-10109 3162
9.Soukal Jiří ml.Kopecký Jaroslav9-784 3172
10.Novák Jiří st.Kopecký Jan7810  3082
11.Studýnka AntonínČulen Vlastimil-8-4-10  0383
12.Soukal Jiří ml.Kolínek Vladimír7611  3093
13.Novák Jiří st.Kopecký Jaroslav7117  30103
14.Otáhal JanKopecký Jan1088  30113
15.Soukal Jiří ml.Čulen Vlastimil-4-8-8  03114
16.Novák Jiří st.Kolínek Vladimír-6-98-7 13115
17.Otáhal JanKopecký Jaroslav-7844 31125
18.Studýnka AntonínKopecký Jan9-687 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jiří st.31Čulen Vlastimil31
Otáhal Jan31Kolínek Vladimír13
Studýnka Antonín31Kopecký Jaroslav04
Soukal Jiří ml.31Kopecký Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:45668:709TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Vlastimil
Měřínský Jiří
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
6-8-7-8 1301
2.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Hycl David
Levčík Miroslav
 
 
67-9-8-72302
3.Hruška VlastimilŠalášek Jiří7-94-5-72303
4.Tarhaj JosefHycl David-7-6-10  0304
5.Bobrzyk DavidLevčík Miroslav387  3014
6.Měřínský JiříSláma Adam-9-6-5  0315
7.Tarhaj JosefŠalášek Jiří-8-689-92316
8.Bobrzyk DavidHycl David-79-6-9 1317
9.Měřínský JiříLevčík Miroslav67-710 3127
10.Hruška VlastimilSláma Adam-87-78103237
11.Bobrzyk DavidŠalášek Jiří2-108-9-72338
12.Měřínský JiříHycl David-4-6-2  0339
13.Hruška VlastimilLevčík Miroslav8-99-9-1923310
14.Tarhaj JosefSláma Adam4-8-75932410
15.Měřínský JiříŠalášek Jiří8-7-8-6 13411
16.Hruška VlastimilHycl David-6-9-8  03412
17.Tarhaj JosefLevčík Miroslav-107-7-9 13413
18.Bobrzyk DavidSláma Adam-9568 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Vlastimil13Šalášek Jiří40
Tarhaj Josef13Hycl David40
Bobrzyk David22Levčík Miroslav22
Měřínský Jiří13Sláma Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50373:660TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
 
 
Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
WO    0301
2.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Sirbu Jan
Vaculík František
 
 
-8-7-6  0302
3.Charoušek RichardNovosad Jiří-10-10-11  0303
4.Smutek PavelLukša Břetislav-78-6-5 1304
5.Šmíd ZdeněkSirbu Jan-9-9-6  0305
6.Vaculík FrantišekWO    0306
7.Smutek PavelNovosad Jiří-9-9-9  0307
8.Šmíd ZdeněkLukša Břetislav-79-10-6 1308
9.Sirbu JanWO    0309
10.Charoušek RichardVaculík František-7-1-3  03010
11.Šmíd ZdeněkNovosad Jiří-1-1012-3 13011
12.Lukša BřetislavWO    03012
13.Charoušek RichardSirbu Jan-7-1010-8 13013
14.Smutek PavelVaculík František-76-58732113
15.Novosad JiříWO    03114
16.Charoušek RichardLukša Břetislav-37-4-8 13115
17.Smutek PavelSirbu Jan81810  30215
18.Šmíd ZdeněkVaculík František-5-6-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Charoušek Richard04Novosad Jiří30
Smutek Pavel22Lukša Břetislav30
Šmíd Zdeněk04Sirbu Jan21
   Vaculík František21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25698:638TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
957  3010
2.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
1078  3020
3.Pregrt JiříMatula Arnošt789  3030
4.Vojtěšek TomášKolínek Zdeněk5-9-4963240
5.Novotňák František ml.Kvěch Jan8-779 3150
6.Hos TomášSmejkal Oldřich1087  3060
7.Vojtěšek TomášMatula Arnošt-7-7-9  0361
8.Novotňák František ml.Kolínek Zdeněk-779-1053271
9.Hos TomášKvěch Jan-889-1073281
10.Pregrt JiříSmejkal Oldřich-488-533291
11.Novotňák František ml.Matula Arnošt7106  30101
12.Hos TomášKolínek Zdeněk998  30111
13.Pregrt JiříKvěch Jan-6-789832121
14.Vojtěšek TomášSmejkal Oldřich9-8-9-10 13122
15.Hos TomášMatula Arnošt-7-5-8  03123
16.Pregrt JiříKolínek Zdeněk-812-75-923124
17.Vojtěšek TomášKvěch Jan10-10-8101532134
18.Novotňák František ml.Smejkal Oldřich876  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pregrt Jiří31Matula Arnošt22
Vojtěšek Tomáš22Kolínek Zdeněk13
Novotňák František ml.40Kvěch Jan04
Hos Tomáš31Smejkal Oldřich13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy