Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37577:643TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
-5-7-9  0301
2.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
-789-5-72302
3.Hos TomášLibenský Svatoslav11-468 3112
4.Pregrt JiříMatyáš Ivo6-9-8-7 1313
5.Novotňák František ml.Rišnovský Robert-8-97983223
6.Vojtěšek TomášVacula Karel-6999 3133
7.Pregrt JiříLibenský Svatoslav-7-5-9  0334
8.Novotňák František ml.Matyáš Ivo687  3044
9.Vojtěšek TomášRišnovský Robert-8-7-5  0345
10.Hos TomášVacula Karel-87-9-7 1346
11.Novotňák František ml.Libenský Svatoslav897  3056
12.Vojtěšek TomášMatyáš Ivo-8-5-6  0357
13.Hos TomášRišnovský Robert-79-68-102358
14.Pregrt JiříVacula Karel-7-6-8  0359
15.Vojtěšek TomášLibenský Svatoslav-0-6-0  03510
16.Hos TomášMatyáš Ivo686  30610
17.Pregrt JiříRišnovský Robert-7-998-1523611
18.Novotňák František ml.Vacula Karel897  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hos Tomáš22Libenský Svatoslav22
Pregrt Jiří04Matyáš Ivo22
Novotňák František ml.40Rišnovský Robert31
Vojtěšek Tomáš13Vacula Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40589:621TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
5411  3010
2.Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
Charoušek Richard
Jakubčík Jiří
 
 
6-8-8-10 1311
3.Kolínek ZdeněkSmutek Pavel6-9144 3121
4.Matula ArnoštŠafařík Václav ml.24-3-463231
5.Kvěch JanCharoušek Richard8-7-8-6 1332
6.Smejkal OldřichJakubčík Jiří-5-5-8  0333
7.Matula ArnoštSmutek Pavel-7-9-9  0334
8.Kvěch JanŠafařík Václav ml.-5-4-6  0335
9.Smejkal OldřichCharoušek Richard-2286 3145
10.Kolínek ZdeněkJakubčík Jiří-10-2-9  0346
11.Kvěch JanSmutek Pavel8-58-8-122347
12.Smejkal OldřichŠafařík Václav ml.-7-8-5  0348
13.Kolínek ZdeněkCharoušek Richard667  3058
14.Matula ArnoštJakubčík Jiří-8-1-11  0359
15.Smejkal OldřichSmutek Pavel-46-5-8 13510
16.Kolínek ZdeněkŠafařík Václav ml.-8692 31610
17.Matula ArnoštCharoušek Richard-8-94-11 13611
18.Kvěch JanJakubčík Jiří-1367-10632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínek Zdeněk31Smutek Pavel31
Matula Arnošt13Šafařík Václav ml.22
Kvěch Jan13Charoušek Richard22
Smejkal Oldřich13Jakubčík Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26695:587TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jan
Sýkora Marek
 
 
Tarhaj Josef
Měřínský Jiří
 
 
810-7-453210
2.Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
Hruška Vlastimil
Juras Oldřich
 
 
-81047 3120
3.Sýkora MarekTarhaj Josef9-76-8-92321
4.Vaculík FrantišekMěřínský Jiří4-766 3131
5.Sirbu JanHruška Vlastimil6511  3041
6.Lukša BřetislavJuras Oldřich647  3051
7.Vaculík FrantišekTarhaj Josef7311  3061
8.Sirbu JanMěřínský Jiří85-810 3171
9.Lukša BřetislavHruška Vlastimil5-982 3181
10.Sýkora MarekJuras Oldřich12-733 3191
11.Sirbu JanTarhaj Josef-9-298-122392
12.Lukša BřetislavMěřínský Jiří-9-108-11 1393
13.Novosad JiříHruška Vlastimil988  30103
14.Vaculík FrantišekJuras Oldřich866  30113
15.Lukša BřetislavTarhaj Josef5-7-85-923114
16.Novosad JiříMěřínský Jiří-410-9-6 13115
17.Vaculík FrantišekHruška Vlastimil-5824 31125
18.Sirbu JanJuras Oldřich-9-8-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Marek11Tarhaj Josef31
Vaculík František40Měřínský Jiří22
Sirbu Jan22Hruška Vlastimil04
Lukša Břetislav22Juras Oldřich13
Novosad Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34714:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Oslzlý Michal
Dufek Vladimír
 
 
-10-8-9  0301
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Studýnka Antonín
Poulík Jan
 
 
-6898 3111
3.Šalášek JiříOslzlý Michal-10-1076-82312
4.Sláma AdamDufek Vladimír-6167-3-42313
5.Levčík MiroslavStudýnka Antonín974  3023
6.Ulica JaromírPoulík Jan-9694 3133
7.Sláma AdamOslzlý Michal-84-137-32334
8.Levčík MiroslavDufek Vladimír-6-14-5  0335
9.Ulica JaromírStudýnka Antonín98-74 3145
10.Šalášek JiříPoulík Jan886  3055
11.Levčík MiroslavOslzlý Michal-37-87-72356
12.Ulica JaromírDufek Vladimír8118  3066
13.Šalášek JiříStudýnka Antonín7-4-8-7 1367
14.Sláma AdamPoulík Jan-1167-8-92368
15.Ulica JaromírOslzlý Michal-8568 3178
16.Šalášek JiříDufek Vladimír-64-812-92379
17.Sláma AdamStudýnka Antonín-8-108993289
18.Levčík MiroslavPoulík Jan109-84 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalášek Jiří13Oslzlý Michal31
Sláma Adam13Dufek Vladimír31
Levčík Miroslav22Studýnka Antonín13
Ulica Jaromír40Poulík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41641:683TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
8-97-993210
2.Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
-7-79-5 1311
3.Čulen VlastimilHruška Jaroslav st.6-9-109-72312
4.Kolínek VladimírSmetana Jaroslav8-989 3122
5.Kopecký JaroslavFurch František-3-4-10  0323
6.Kopecký JanSýkora Daniel-2-13-4  0324
7.Kolínek VladimírHruška Jaroslav st.-7433 3134
8.Kopecký JaroslavSmetana Jaroslav8-397 3144
9.Kopecký JanFurch František-8-3-8  0345
10.Čulen VlastimilSýkora Daniel-9-9-6  0346
11.Kopecký JaroslavHruška Jaroslav st.6-6-10-8 1347
12.Kopecký JanSmetana Jaroslav-10410-3-82348
13.Čulen VlastimilFurch František-898-993258
14.Kolínek VladimírSýkora Daniel2-9-58-132359
15.Kopecký JanHruška Jaroslav st.9108  3069
16.Čulen VlastimilSmetana Jaroslav-91068 3179
17.Kolínek VladimírFurch František6-6-8-8 13710
18.Kopecký JaroslavSýkora Daniel-9-9-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil22Hruška Jaroslav st.22
Kolínek Vladimír22Smetana Jaroslav13
Kopecký Jaroslav13Furch František31
Kopecký Jan13Sýkora Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31694:623TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
Vališ Dominik
Morc Dominik
 
 
1145  3010
2.Valný Vladimír
Fidor Marek
 
 
Cerovská Nikol
Vacek Jan
 
 
3-549 3120
3.Valný VladimírMorc Dominik555  3030
4.Prachař ŠtěpánVališ Dominik-8-38-8 1331
5.Fidor MarekCerovská Nikol-9-788-82332
6.Jakubčík FrantišekVacek Jan-89-8-4 1333
7.Prachař ŠtěpánMorc Dominik4-910-7-112334
8.Fidor MarekVališ Dominik9-10-8-11 1335
9.Jakubčík FrantišekCerovská Nikol-79-51-52336
10.Valný VladimírVacek Jan8-9-57-62337
11.Fidor MarekMorc Dominik7-8-9-4 1338
12.Jakubčík FrantišekVališ Dominik5-456 3148
13.Valný VladimírCerovská Nikol2-999 3158
14.Prachař ŠtěpánVacek Jan42-79 3168
15.Jakubčík FrantišekMorc Dominik285  3078
16.Valný VladimírVališ Dominik8-1068 3188
17.Prachař ŠtěpánCerovská Nikol888  3098
18.Fidor MarekVacek Jan-9-7108732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valný Vladimír31Morc Dominik22
Prachař Štěpán22Vališ Dominik22
Fidor Marek13Cerovská Nikol22
Jakubčík František22Vacek Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy