Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:32751:638TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-65-57-102301
2.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
941  3011
3.Matyáš IvoČulen Vlastimil-10-6-7  0312
4.Vacula KarelKolínek Vladimír7-83-973222
5.Rišnovský RobertKopecký Jaroslav87-66 3132
6.Libenský SvatoslavKopecký Jan-8-128-9 1333
7.Vacula KarelČulen Vlastimil619  3043
8.Rišnovský RobertKolínek Vladimír2-164-10-42344
9.Libenský SvatoslavKopecký Jaroslav3-116-963254
10.Matyáš IvoKopecký Jan7-614-9-82355
11.Rišnovský RobertČulen Vlastimil-77-6513265
12.Libenský SvatoslavKolínek Vladimír-78-81063275
13.Matyáš IvoKopecký Jaroslav5410  3085
14.Vacula KarelKopecký Jan187  3095
15.Libenský SvatoslavČulen Vlastimil411-19-11-72396
16.Matyáš IvoKolínek Vladimír-612-5-10 1397
17.Vacula KarelKopecký Jaroslav456  30107
18.Rišnovský RobertKopecký Jan8-5-64232117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matyáš Ivo13Čulen Vlastimil22
Vacula Karel40Kolínek Vladimír22
Rišnovský Robert31Kopecký Jaroslav04
Libenský Svatoslav22Kopecký Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42566:644TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Fidor Marek
 
 
Hycl David
Šalášek Jiří
 
 
477  3010
2.Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
817  3020
3.Valný VladimírHycl David7-5-6-5 1321
4.Fidor MarekŠalášek Jiří-12-11-6  0322
5.Jakubčík FrantišekLevčík Miroslav-9-7-6  0323
6.Prachař ŠtěpánUlica Jaromír969  3033
7.Fidor MarekHycl David-8-3-9  0334
8.Jakubčík FrantišekŠalášek Jiří-6-3-8  0335
9.Prachař ŠtěpánLevčík Miroslav7-57-763245
10.Valný VladimírUlica Jaromír98-9-7-72346
11.Jakubčík FrantišekHycl David-9-3-9  0347
12.Prachař ŠtěpánŠalášek Jiří9-9-9-8 1348
13.Valný VladimírLevčík Miroslav4-3-610-92349
14.Fidor MarekUlica Jaromír-8-76-5 13410
15.Prachař ŠtěpánHycl David-4-86-4 13411
16.Valný VladimírŠalášek Jiří7-947 31511
17.Fidor MarekLevčík Miroslav-5-101110-523512
18.Jakubčík FrantišekUlica Jaromír-8-7-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valný Vladimír13Hycl David40
Fidor Marek04Šalášek Jiří31
Jakubčík František04Levčík Miroslav31
Prachař Štěpán22Ulica Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44580:685TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Kryštof
Bruckner Tomáš
 
 
Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
8-710-8-132301
2.Vališ Dominik
Morc Dominik
 
 
Sýkora Marek
Strouhal Jaroslav
 
 
-6-6-9  0302
3.Bruckner TomášSýkora Marek-10-28-3 1303
4.Morc DominikVaculík František-94-89-72304
5.Vališ DominikLukša Břetislav-12116-11-82305
6.Tomek KryštofNovosad Jiří9128  3015
7.Morc DominikSýkora Marek-6-5-5  0316
8.Vališ DominikVaculík František933  3026
9.Tomek KryštofLukša Břetislav-91086 3136
10.Bruckner TomášNovosad Jiří-3-9-6  0337
11.Vališ DominikSýkora Marek-3-9-8  0338
12.Tomek KryštofVaculík František9-12-8-10 1339
13.Bruckner TomášLukša Břetislav-710-0-5 13310
14.Morc DominikNovosad Jiří-6-7-9  03311
15.Tomek KryštofSýkora Marek-2-11-7  03312
16.Bruckner TomášStrouhal Jaroslav4-4107 31412
17.Morc DominikLukša Břetislav-8-4-7  03413
18.Vališ DominikNovosad Jiří-66-811-1323414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruckner Tomáš13Sýkora Marek40
Morc Dominik04Vaculík František21
Vališ Dominik13Lukša Břetislav31
Tomek Kryštof22Novosad Jiří31
   Strouhal Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28695:642TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
569  3010
2.Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
-8-810663220
3.Smetana JaroslavKolínek Zdeněk-69-44103230
4.Furch FrantišekMatula Arnošt810-74 3140
5.Sýkora DanielKvěch Jan-3495 3150
6.Frömmel ZdeněkSmejkal Oldřich-78-89-62351
7.Furch FrantišekKolínek Zdeněk9-88-993261
8.Sýkora DanielMatula Arnošt8-10310 3171
9.Frömmel ZdeněkKvěch Jan-919-6773281
10.Smetana JaroslavSmejkal Oldřich10-899 3191
11.Sýkora DanielKolínek Zdeněk676  30101
12.Frömmel ZdeněkMatula Arnošt-8554 31111
13.Smetana JaroslavKvěch Jan-8-6-8  03112
14.Furch FrantišekSmejkal Oldřich558  30122
15.Frömmel ZdeněkKolínek Zdeněk-1210-8-4 13123
16.Smetana JaroslavMatula Arnošt7-9-79-623124
17.Furch FrantišekKvěch Jan-1-8-3  03125
18.Sýkora DanielSmejkal Oldřich599  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Jaroslav22Kolínek Zdeněk13
Furch František31Matula Arnošt13
Sýkora Daniel40Kvěch Jan22
Frömmel Zdeněk22Smejkal Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:21701:637TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Novák Jiří st.
 
 
Vojtěšek Tomáš
Pregrt Jiří
 
 
9116  3010
2.Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
Novotňák František ml.
Novotňák František st.
 
 
-86-9893220
3.Novák Jiří st.Novotňák František ml.-711106 3130
4.Studýnka AntonínNovotňák František st.968  3040
5.Hoch VítekPregrt Jiří7-10810 3150
6.Kubík JosefVojtěšek Tomáš989  3060
7.Studýnka AntonínNovotňák František ml.-799-683270
8.Hoch VítekNovotňák František st.8-6911 3180
9.Kubík JosefPregrt Jiří-6-97793290
10.Novák Jiří st.Vojtěšek Tomáš8106  30100
11.Hoch VítekNovotňák František ml.-8-710-4 13101
12.Kubík JosefNovotňák František st.-7998 31111
13.Novák Jiří st.Pregrt Jiří9-7-781032121
14.Studýnka AntonínVojtěšek Tomáš968  30131
15.Kubík JosefNovotňák František ml.-7-4-5  03132
16.Novák Jiří st.Novotňák František st.7-947 31142
17.Studýnka AntonínPregrt Jiří-98117 31152
18.Hoch VítekVojtěšek Tomáš9-769 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Jiří st.40Novotňák František ml.22
Studýnka Antonín40Novotňák František st.04
Hoch Vítek31Pregrt Jiří04
Kubík Josef31Vojtěšek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36643:645TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Oldřich
Hruška Vlastimil
 
 
Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
-5-12-8  0301
2.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Charoušek Richard
Jakubčík Jiří
 
 
-8-99863211
3.Tarhaj JosefSmutek Pavel46-8-9-72312
4.Bobrzyk DavidŠafařík Václav ml.1459  3022
5.Hruška VlastimilJakubčík Jiří-7-8-3  0323
6.Juras OldřichCharoušek Richard210-610 3133
7.Bobrzyk DavidSmutek Pavel106-97 3143
8.Hruška VlastimilŠafařík Václav ml.-6-5-4  0344
9.Juras OldřichJakubčík Jiří87-10-9-82345
10.Tarhaj JosefCharoušek Richard876  3055
11.Hruška VlastimilSmutek Pavel-6-8-6  0356
12.Juras OldřichŠafařík Václav ml.26-10-9-92357
13.Tarhaj JosefJakubčík Jiří87-69 3167
14.Bobrzyk DavidCharoušek Richard968  3077
15.Juras OldřichSmutek Pavel-6-96-7 1378
16.Tarhaj JosefŠafařík Václav ml.8-7-89-62379
17.Bobrzyk DavidJakubčík Jiří87-89 3189
18.Hruška VlastimilCharoušek Richard-8-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tarhaj Josef22Smutek Pavel31
Bobrzyk David40Šafařík Václav ml.31
Hruška Vlastimil04Jakubčík Jiří22
Juras Oldřich13Charoušek Richard13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy