Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30601:596TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch František
Hruška Jaroslav st.
 
 
Rišnovský Robert
Matyáš Ivo
 
 
8-869 3110
2.Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
8-364 3120
3.Smetana JaroslavMatyáš Ivo141  3030
4.Hruška Jaroslav st.Rišnovský Robert7-58-883240
5.Furch FrantišekVacula Karel498  3050
6.Frömmel ZdeněkLibenský Svatoslav10-67-983260
7.Hruška Jaroslav st.Matyáš Ivo7810  3070
8.Furch FrantišekRišnovský Robert9-118-8-12371
9.Frömmel ZdeněkVacula Karel-8-7-5  0372
10.Smetana JaroslavLibenský Svatoslav9-4-8993282
11.Furch FrantišekMatyáš Ivo674  3092
12.Frömmel ZdeněkRišnovský Robert8-7-6-3 1393
13.Smetana JaroslavVacula Karel688  30103
14.Hruška Jaroslav st.Libenský Svatoslav9-6-7-7 13104
15.Frömmel ZdeněkMatyáš Ivo7-623 31114
16.Smetana JaroslavRišnovský Robert-11-8-9  03115
17.Hruška Jaroslav st.Vacula Karel9-6-5-9 13116
18.Furch FrantišekLibenský SvatoslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Jaroslav31Matyáš Ivo04
Hruška Jaroslav st.22Rišnovský Robert31
Furch František21Vacula Karel22
Frömmel Zdeněk22Libenský Svatoslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46584:677TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Dominik
Morc Dominik
 
 
Oslzlý Michal
Novák Jiří st.
 
 
-7-3-4  0301
2.Tomek Kryštof
Vacek Jan
 
 
Studýnka Antonín
Otáhal Jan
 
 
7-7-46-72302
3.Fabikovič DanielOslzlý Michal6-7-7-9 1303
4.Cerovská NikolStudýnka Antonín6-966 3113
5.Tomek KryštofNovák Jiří st.-5-5-9  0314
6.Vališ DominikOtáhal Jan746  3024
7.Cerovská NikolOslzlý Michal6-108-8-82325
8.Tomek KryštofStudýnka Antonín-1016-7-9 1326
9.Vališ DominikNovák Jiří st.5-92-963236
10.Fabikovič DanielOtáhal Jan-10-7-9  0337
11.Tomek KryštofOslzlý Michal8-4-7-4 1338
12.Vališ DominikStudýnka Antonín-8-14136-62339
13.Fabikovič DanielNovák Jiří st.-47-7-9 13310
14.Cerovská NikolOtáhal Jan-8-10-10  03311
15.Vališ DominikNovák Jiří ml.6-987 31411
16.Fabikovič DanielStudýnka Antonín-7-7-8  03412
17.Cerovská NikolNovák Jiří st.WO    03413
18.Tomek KryštofOtáhal Jan-8-89-3 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabikovič Daniel04Oslzlý Michal30
Cerovská Nikol12Studýnka Antonín31
Tomek Kryštof04Novák Jiří st.21
Vališ Dominik31Otáhal Jan31
   Novák Jiří ml.01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28660:586TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
-8279 3110
2.Galousek Ivo
Prachař Štěpán
 
 
Bobrzyk David
Juras Oldřich
 
 
559  3020
3.Prachař ŠtěpánBobrzyk David-5811-6-82321
4.Galousek IvoJelínek Jaromír637  3031
5.Fidor MarekJuras Oldřich-810-89-42332
6.Jakubčík FrantišekHejmala Karel686  3042
7.Galousek IvoBobrzyk David588  3052
8.Fidor MarekJelínek Jaromír-8-97-8 1353
9.Jakubčík FrantišekJuras Oldřich-8-7-3  0354
10.Prachař ŠtěpánHejmala Karel936  3064
11.Fidor MarekBobrzyk David-78-9-5 1365
12.Jakubčík FrantišekJelínek Jaromír7-8-9993275
13.Prachař ŠtěpánJuras Oldřich-1010-8-8 1376
14.Galousek IvoHejmala Karel734  3086
15.Jakubčík FrantišekBobrzyk David-6-9-6  0387
16.Prachař ŠtěpánJelínek Jaromír165-10-10-82388
17.Galousek IvoJuras Oldřich431  3098
18.Fidor MarekHejmala Karel8-11157 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán13Bobrzyk David31
Galousek Ivo40Jelínek Jaromír22
Fidor Marek13Juras Oldřich31
Jakubčík František22Hejmala Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15618:380TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Charoušek Richard
 
 
WO    3010
2.Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
4711  3020
3.Čulen VlastimilCharoušek Richard9710  3030
4.Kolínek VladimírSmutek Pavel102-48 3140
5.Kopecký JanŠmíd Zdeněk-87-8473250
6.Kopecký JaroslavWO    3060
7.Kolínek VladimírCharoušek Richard1286  3070
8.Kopecký JanSmutek Pavel1106  3080
9.Kopecký JaroslavŠmíd Zdeněk-92811 3190
10.Čulen VlastimilWO    30100
11.Kopecký JanCharoušek Richard68-63 31110
12.Kopecký JaroslavSmutek Pavel-9-9-8  03111
13.Čulen VlastimilŠmíd Zdeněk-6607 31121
14.Kolínek VladimírWO    30131
15.Kopecký JaroslavCharoušek Richard-957-10-523132
16.Čulen VlastimilSmutek Pavel886  30142
17.Kolínek VladimírŠmíd ZdeněkWO    03143
18.Kopecký JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čulen Vlastimil30Charoušek Richard13
Kolínek Vladimír20Smutek Pavel13
Kopecký Jan30Šmíd Zdeněk03
Kopecký Jaroslav12   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31719:681TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Veselý Miroslav
Vojtěšek Tomáš
 
 
-789-773210
2.Hycl David
Levčík Miroslav
 
 
Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
-810-9983220
3.Levčík MiroslavNovotňák František ml.-8710-993230
4.Hycl DavidVeselý Miroslav787  3040
5.Šalášek JiříPregrt Jiří-87-9-9 1341
6.Sláma AdamVojtěšek Tomáš8-978 3151
7.Hycl DavidNovotňák František ml.8-9-7973261
8.Šalášek JiříVeselý Miroslav8-797 3171
9.Sláma AdamPregrt Jiří-7-89-6 1372
10.Levčík MiroslavVojtěšek Tomáš766  3082
11.Šalášek JiříNovotňák František ml.-79-8-9 1383
12.Sláma AdamVeselý Miroslav8-7-69-92384
13.Levčík MiroslavPregrt Jiří9-78-793294
14.Ulica JaromírVojtěšek Tomáš756  30104
15.Sláma AdamNovotňák František ml.-7-9-7  03105
16.Levčík MiroslavVeselý Miroslav987  30115
17.Ulica JaromírPregrt Jiří-7107-9-823116
18.Šalášek JiříVojtěšek Tomáš7-989 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levčík Miroslav40Novotňák František ml.22
Hycl David20Veselý Miroslav13
Šalášek Jiří22Pregrt Jiří31
Sláma Adam13Vojtěšek Tomáš04
Ulica Jaromír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:23726:539TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Marek
Sirbu Jan
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
0-54-953210
2.Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
Kolínek Zdeněk
Hoffmann Dušan
 
 
457  3020
3.Sýkora MarekMatula Arnošt56-9-1033230
4.Lukša BřetislavSmejkal Oldřich-78-67-102331
5.Sirbu JanKolínek Zdeněk-6-103-8 1332
6.Vaculík FrantišekHoffmann Dušan937  3042
7.Lukša BřetislavMatula Arnošt11135  3052
8.Sirbu JanSmejkal Oldřich5-946 3162
9.Vaculík FrantišekKolínek Zdeněk-7683 3172
10.Sýkora MarekHoffmann Dušan471  3082
11.Sirbu JanMatula Arnošt2-57-10-32383
12.Vaculík FrantišekSmejkal Oldřich449  3093
13.Sýkora MarekKolínek Zdeněk103-11-13-62394
14.Lukša BřetislavHoffmann Dušan44-85 31104
15.Vaculík FrantišekMatula Arnošt657  30114
16.Sýkora MarekSmejkal Oldřich5-1329 31124
17.Lukša BřetislavKolínek Zdeněk7-412-12-723125
18.Sirbu JanHoffmann Dušan762  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Marek31Matula Arnošt13
Lukša Břetislav22Smejkal Oldřich13
Sirbu Jan22Kolínek Zdeněk31
Vaculík František40Hoffmann Dušan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy