Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:29620:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
456  3010
2.Galousek Ivo
Prachař Štěpán
 
 
Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
656  3020
3.Jakubčík FrantišekRišnovský Robert-8-5-4  0321
4.Prachař ŠtěpánMatyáš Ivo757  3031
5.Galousek IvoLibenský Svatoslav664  3041
6.Fidor MarekVacula Karel-88-7-9 1342
7.Prachař ŠtěpánRišnovský Robert757  3052
8.Galousek IvoMatyáš Ivo554  3062
9.Fidor MarekLibenský Svatoslav710-4-7-52363
10.Jakubčík FrantišekVacula Karel-3-4-7  0364
11.Galousek IvoRišnovský Robert797  3074
12.Fidor MarekMatyáš Ivo6-9-8-6 1375
13.Jakubčík FrantišekLibenský Svatoslav89-12-473285
14.Prachař ŠtěpánVacula Karel-75-7-9 1386
15.Fidor MarekRišnovský Robert710-5-10-52387
16.Jakubčík FrantišekMatyáš Ivo-13-9118-82388
17.Prachař ŠtěpánLibenský Svatoslav-9-86-9 1389
18.Galousek IvoVacula Karel736  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubčík František13Rišnovský Robert22
Prachař Štěpán22Matyáš Ivo22
Galousek Ivo40Libenský Svatoslav22
Fidor Marek04Vacula Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14623:489TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Morc Dominik
Cerovská Nikol
 
 
7128  3010
2.Kopecký Jaroslav
Kopecký Jan
 
 
Vališ Dominik
Vacek Jan
 
 
66-9-893220
3.Čulen VlastimilVacek Jan698  3030
4.Kolínek VladimírCerovská Nikol767  3040
5.Kopecký JanVališ Dominik-54107 3150
6.Kopecký JaroslavMorc Dominik8910  3060
7.Kolínek VladimírVacek Jan-778-3133270
8.Kopecký JanCerovská Nikol367  3080
9.Kopecký JaroslavVališ Dominik-10-10-8  0381
10.Čulen VlastimilMorc Dominik2-457 3191
11.Kopecký JanVacek Jan453  30101
12.Kopecký JaroslavCerovská Nikol8-968 31111
13.Čulen VlastimilVališ Dominik999  30121
14.Kolínek VladimírMorc Dominik-13263 31131
15.Kopecký JaroslavVacek Jan587  30141
16.Čulen VlastimilCerovská Nikol989  30151
17.Kolínek VladimírVališ DominikWO    03152
18.Kopecký JanMorc Dominik554  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil40Vacek Jan04
Kolínek Vladimír30Cerovská Nikol04
Kopecký Jan40Vališ Dominik12
Kopecký Jaroslav31Morc Dominik04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29658:624TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
-8-7-6  0301
2.Hycl David
Suský Josef
 
 
Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
879  3011
3.Šalášek JiříFrömmel Zdeněk95-62 3121
4.Hycl DavidSmetana Jaroslav-4556 3131
5.Suský JosefFurch František77-67 3141
6.Sláma AdamSýkora Daniel-7-3-2  0342
7.Hycl DavidFrömmel Zdeněk8106  3052
8.Suský JosefSmetana Jaroslav67-89 3162
9.Sláma AdamFurch František-7-6-8  0363
10.Šalášek JiříSýkora Daniel-109-7-8 1364
11.Levčík MiroslavFrömmel Zdeněk-87117 3174
12.Sláma AdamSmetana Jaroslav-7-768-82375
13.Šalášek JiříFurch František-578-6143285
14.Hycl DavidSýkora Daniel669  3095
15.Sláma AdamFrömmel Zdeněk8-97-8832105
16.Šalášek JiříSmetana Jaroslav487  30115
17.Hycl DavidFurch František87-7-6832125
18.Levčík MiroslavSýkora Daniel-789-8-1023126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalášek Jiří31Frömmel Zdeněk04
Hycl David40Smetana Jaroslav13
Suský Josef20Furch František13
Sláma Adam13Sýkora Daniel31
Levčík Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30693:626TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jan
Sýkora Marek
 
 
Studýnka Antonín
Novák Jiří st.
 
 
7-1199 3110
2.Novosad Jiří
Lukša Břetislav
 
 
Dufek Vladimír
Otáhal Jan
 
 
-5812-1053220
3.Sýkora MarekDufek Vladimír78-118 3130
4.Lukša BřetislavStudýnka Antonín-10-989-62331
5.Sirbu JanNovák Jiří st.1036  3041
6.Vaculík FrantišekOtáhal Jan484  3051
7.Lukša BřetislavDufek Vladimír-55-5-7 1352
8.Sirbu JanStudýnka Antonín-8-8-7  0353
9.Vaculík FrantišekNovák Jiří st.-965-13-92354
10.Sýkora MarekOtáhal Jan6-6-91343264
11.Sirbu JanDufek Vladimír06-56 3174
12.Vaculík FrantišekStudýnka Antonín9-839 3184
13.Sýkora MarekNovák Jiří st.5105  3094
14.Novosad JiříOtáhal Jan-5-6-9  0395
15.Vaculík FrantišekDufek Vladimír-5844 31105
16.Sýkora MarekStudýnka Antonín995  30115
17.Novosad JiříNovák Jiří st.9-8-913-423116
18.Sirbu JanOtáhal Jan-77-5-10 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Marek40Dufek Vladimír13
Lukša Břetislav02Studýnka Antonín22
Sirbu Jan22Novák Jiří st.22
Vaculík František31Otáhal Jan22
Novosad Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34606:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Smejkal Oldřich
Hoffmann Dušan
 
 
-7247 3110
2.Měřínský Jiří
Hejmala Karel
 
 
Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
-99-8-8 1311
3.Tarhaj JosefKolínek Zdeněk-8-8-10  0312
4.Bobrzyk DavidMatula Arnošt-8679 3122
5.Hejmala KarelSmejkal Oldřich-11-15-9  0323
6.Hruška VlastimilHoffmann Dušan97-103 3133
7.Bobrzyk DavidKolínek Zdeněk-7765 3143
8.Hejmala KarelMatula Arnošt-7-7-4  0344
9.Hruška VlastimilSmejkal Oldřich-4-8-4  0345
10.Tarhaj JosefHoffmann Dušan-9867 3155
11.Měřínský JiříKolínek Zdeněk-8-99-8 1356
12.Hruška VlastimilMatula Arnošt4-7-9-8 1357
13.Tarhaj JosefSmejkal Oldřich7-596 3167
14.Bobrzyk DavidHoffmann Dušan547  3077
15.Hruška VlastimilKolínek Zdeněk-8-9-8  0378
16.Tarhaj JosefMatula Arnošt877  3088
17.Bobrzyk DavidSmejkal Oldřich-2676 3198
18.Měřínský JiříHoffmann Dušan-8-68-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tarhaj Josef31Kolínek Zdeněk31
Bobrzyk David40Matula Arnošt22
Hejmala Karel02Smejkal Oldřich22
Hruška Vlastimil13Hoffmann Dušan13
Měřínský Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:630:19393:375TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
879  3010
2.Demela Jindřich
 
 
Smutek Květoslav
 
 
         
3.Pregrt JiříSmutek Pavel657  3020
4.Charoušek RichardWO    0321
5.Demela JindřichSmutek Květoslav-0-5-8  0322
6.Novotňák František ml.WO    3032
7.Smutek PavelWO    0333
8.Demela JindřichCharoušek Richard-8-9-5  0334
9.Novotňák František ml.Smutek Květoslav987  3044
10.Pregrt JiříWO    3054
11.Demela JindřichSmutek Pavel-7-6-7  0355
12.Novotňák František ml.Charoušek Richard898  3065
13.Pregrt JiříSmutek Květoslav8-789 3175
14.         
15.Novotňák František ml.Smutek Pavel8910  3085
16.Pregrt JiříCharoušek Richard878  3095
17.Smutek KvětoslavWO    0396
18.Demela JindřichWO    30106

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pregrt Jiří30Smutek Pavel12
Demela Jindřich03Charoušek Richard12
Novotňák František ml.30Smutek Květoslav12
WO33WO33

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy