Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30619:583nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Hruška Jaroslav st.
 
 
Tarhaj Josef
Gregor Miroslav
 
 
-95-8-10 1301
2.Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
Kružík David
Kružík Leoš
 
 
-80-95-72302
3.Mrhal ZdeněkKružík Leoš787  3012
4.Sedláček PetrKružík David-7798 3122
5.Hruška Jaroslav st.Gregor Miroslav87-86 3132
6.Lazárik MilanTarhaj Josef-3-9-7  0333
7.Sedláček PetrKružík Leoš888  3043
8.Hruška Jaroslav st.Kružík David7610  3053
9.Lazárik MilanGregor Miroslav-4-3-9  0354
10.Mrhal ZdeněkTarhaj Josef-3-85-8 1355
11.Hruška Jaroslav st.Kružík Leoš553  3065
12.Lazárik MilanKružík David7511  3075
13.Mrhal ZdeněkGregor Miroslav7-6-7-8 1376
14.Sedláček PetrTarhaj Josef-6-8-7  0377
15.Lazárik MilanKružík Leoš12-6-7-9 1378
16.Mrhal ZdeněkLoukota Zdeněk ml.8105  3088
17.Sedláček PetrGregor Miroslav9-810-12-122389
18.Hruška Jaroslav st.Tarhaj Josef4-1069 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrhal Zdeněk22Kružík Leoš13
Sedláček Petr22Kružík David03
Hruška Jaroslav st.40Gregor Miroslav31
Lazárik Milan13Tarhaj Josef31
   Loukota Zdeněk ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1525:46570:696TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
107-4-10-42301
2.Vlach Radomír
Vlach Petr
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
2-35-9-92302
3.Kolínský MichalKrátký Milan-49-4-5 1303
4.Slabyhoudek VáclavLossel Martin10-69-6-82304
5.Vlach PetrHalm Josef-1-67-7 1305
6.Vlach RadomírŠevela František-106-8-9 1306
7.Slabyhoudek VáclavKrátký Milan575  3016
8.Vlach PetrLossel Martin584  3026
9.Vlach RadomírHalm Josef9-8-9-8 1327
10.Kolínský MichalŠevela František7-3-8-4 1328
11.Vlach PetrKrátký Milan-8-5-3  0329
12.Vlach RadomírLossel Martin5-8-1013-323210
13.Kolínský MichalHalm Josef9-5-810-723211
14.Slabyhoudek VáclavŠevela František-3-56-8 13212
15.Vlach RadomírKrátký Milan-7-4-4  03213
16.Kolínský MichalLossel Martin-9-9-8  03214
17.Slabyhoudek VáclavZítka Karel106-513 31314
18.Vlach PetrŠevela František-4-2-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolínský Michal04Krátký Milan31
Slabyhoudek Václav22Lossel Martin31
Vlach Petr13Halm Josef30
Vlach Radomír04Ševela František40
   Zítka Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1813:54523:720MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
-3-57-7 1301
2.Dolíhal Luděk
Streichel Václav
 
 
Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
8-47-3-92302
3.Dolíhal LuděkVacek Jan6-4-6-9 1303
4.Streichel VáclavMorc Dominik-11-8-2  0304
5.Hančkr KarelBruckner Tomáš-7-7911-102305
6.Fojtík MilošKrejčiřík Stanislav-68-710-82306
7.Dostál MartinVacek Jan-6-5-4  0307
8.Hančkr KarelMorc Dominik7-7-4-12 1308
9.Fojtík MilošBruckner Tomáš-3-6-9  0309
10.Dolíhal LuděkKrejčiřík Stanislav-3-126-12 13010
11.Hančkr KarelVacek Jan-6-12-5  03011
12.Fojtík MilošMorc Dominik-6-7-8  03012
13.Dolíhal LuděkBruckner Tomáš-87-8-15 13013
14.Dostál MartinKrejčiřík Stanislav-8-4-7  03014
15.Fojtík MilošVacek Jan-8-4-0  03015
16.Dolíhal LuděkMorc Dominik-68-8-10 13016
17.Dostál MartinBruckner Tomáš-7-69-8 13017
18.Hančkr KarelKrejčiřík Stanislav-8-9-10  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolíhal Luděk04Vacek Jan40
Streichel Václav01Morc Dominik40
Hančkr Karel04Bruckner Tomáš40
Fojtík Miloš04Krejčiřík Stanislav40
Dostál Martin03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23619:523TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Zlámal Vojtěch
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
968  3010
2.Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
Svoboda Ondřej
Halámek Jakub
 
 
-12146-6-82311
3.Straka VlastimilHalámek Zdeněk-8-89953221
4.Straka DanielHalámek Radek ml.889  3031
5.Mikulica MiroslavSvoboda Ondřej4-988 3141
6.Darmovzal JanHalámek Jakub-87-6973251
7.Straka DanielHalámek Zdeněk-4-6-8  0352
8.Mikulica MiroslavHalámek Radek ml.300  3062
9.Darmovzal JanSvoboda Ondřej67-8-6-142363
10.Straka VlastimilHalámek Jakub655  3073
11.Mikulica MiroslavHalámek Zdeněk718  3083
12.Darmovzal JanHalámek Radek ml.789  3093
13.Straka VlastimilSvoboda Ondřej-2-87-7 1394
14.Zlámal VojtěchHalámek Jakub-9-8-9  0395
15.Darmovzal JanHalámek Zdeněk468  30105
16.Straka VlastimilHalámek Radek ml.325  30115
17.Zlámal VojtěchSvoboda Ondřej-1-1-4  03116
18.Mikulica MiroslavHalámek Jakub1245  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil31Halámek Zdeněk13
Straka Daniel11Halámek Radek ml.04
Mikulica Miroslav40Svoboda Ondřej31
Darmovzal Jan31Halámek Jakub13
Zlámal Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34716:673TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Šťastný Pavel
Zmrzlík Pavel
 
 
48-9-14103210
2.Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Mrkvica Aleš
Faron Roman
 
 
-9565 3120
3.Soukal Jiří ml.Mrkvica Aleš-23-8-9 1321
4.Hoch VítekFaron Roman510-94 3131
5.Novák Jiří st.Šťastný Pavel12-77-833241
6.Kubík JosefGoliáš Petr13-9-58-82342
7.Hoch VítekMrkvica Aleš-127-126-92343
8.Novák Jiří st.Faron Roman568  3053
9.Kubík JosefŠťastný Pavel-2-98-10 1354
10.Soukal Jiří ml.Goliáš Petr-7-9710-72355
11.Novák Jiří st.Mrkvica Aleš-88-5-10 1356
12.Kubík JosefFaron Roman9-710-993266
13.Soukal Jiří ml.Šťastný Pavel10109  3076
14.Hoch VítekGoliáš Petr-128712 3186
15.Kubík JosefMrkvica Aleš-6-7-6  0387
16.Soukal Jiří ml.Faron Roman4-895 3197
17.Hoch VítekŠťastný Pavel-6-9-4  0398
18.Novák Jiří st.Zmrzlík Pavel463  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří ml.22Mrkvica Aleš40
Hoch Vítek22Faron Roman04
Novák Jiří st.31Šťastný Pavel22
Kubík Josef13Goliáš Petr21
   Zmrzlík Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27706:643TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Zach Tomáš
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-78-91353210
2.Knöttig Ondřej
Rubeš Jakub
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-68-79-92311
3.Zach TomášPolášek Patrik-7886 3121
4.Knöttig OndřejStraka Dominik6912  3031
5.Novotný PavelPrůdek Daniel3146  3041
6.Rubeš JakubPluháček Radek-8-89793251
7.Knöttig OndřejPolášek Patrik977  3061
8.Novotný PavelStraka Dominik867  3071
9.Rubeš JakubPrůdek Daniel898  3081
10.Zach TomášPluháček Radek-3-97-8 1382
11.Novotný PavelPolášek Patrik897  3092
12.Rubeš JakubStraka Dominik510-5-8-52393
13.Zach TomášPrůdek Daniel-8-887-62394
14.Knöttig OndřejPluháček Radek89-3-8132104
15.Rubeš JakubPolášek Patrik77-87 31114
16.Zach TomášStraka Dominik6-58-9-923115
17.Knöttig OndřejPrůdek Daniel79-87 31125
18.Novotný PavelPluháček Radek-9-9-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zach Tomáš13Polášek Patrik04
Knöttig Ondřej40Straka Dominik22
Novotný Pavel31Průdek Daniel13
Rubeš Jakub31Pluháček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:43481:598TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
8-889 3110
2.Pleskač Pavel
Hovězák Petr
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-6-8-4  0311
3.Pleskač JanŠalášek Jiří-5-7-6  0312
4.Blažek JiříBlaško Květoslav628  3022
5.Pleskač PavelSláma Adam-79-12-9 1323
6.Hovězák PetrStávek Josef-4-8-4  0324
7.Blažek JiříŠalášek Jiří-46-7893234
8.Pleskač PavelBlaško Květoslav-8-7-7  0335
9.Hovězák PetrSláma Adam-5-6-2  0336
10.Pleskač JanStávek Josef-6-3-9  0337
11.Pleskač PavelŠalášek Jiří-8-9-6  0338
12.Hovězák PetrBlaško Květoslav-8-1-6  0339
13.Pleskač JanSláma Adam-8-78-5 13310
14.Blažek JiříStávek Josef-7654 31410
15.Hovězák PetrŠalášek Jiří-13-5-8  03411
16.Pleskač JanBlaško Květoslav-3-7-9  03412
17.Blažek JiříSláma Adam457  30512
18.Pleskač PavelStávek Josef-12-12-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleskač Jan04Šalášek Jiří31
Blažek Jiří40Blaško Květoslav31
Pleskač Pavel04Sláma Adam31
Hovězák Petr04Stávek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:51496:710Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek David
Blažek Petr
 
 
Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
9-7-7-7 1301
2.Dohnálek Luděk
Svoboda Petr
 
 
Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
-4-7-7  0302
3.Blažek PetrVokál Radek-7-1-3  0303
4.Svoboda PetrSlavík Ondřej6-7-7983213
5.Blažek DavidSlavík Jakub8-9-10-7 1314
6.Janoušek TomášHalas Pavel st.-1-1-1  0315
7.Svoboda PetrVokál Radek-3-5-6  0316
8.Blažek DavidSlavík Ondřej-5-95-12 1317
9.Janoušek TomášSlavík Jakub-7-9-11  0318
10.Blažek PetrHalas Pavel st.-1-3-5  0319
11.Blažek DavidVokál Radek-4-5-5  03110
12.Janoušek TomášSlavík Ondřej99-8-9-1323111
13.Blažek PetrSlavík Jakub-699-7-1023112
14.Svoboda PetrHalas Pavel st.-4-4-6  03113
15.Janoušek TomášVokál Radek-6-6-6  03114
16.Blažek PetrSlavík Ondřej9-9-881132214
17.Svoboda PetrSlavík Jakub-699-51032314
18.Blažek DavidHalas Pavel st.-6-5-10  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Petr13Vokál Radek40
Svoboda Petr22Slavík Ondřej22
Blažek David04Slavík Jakub31
Janoušek Tomáš04Halas Pavel st.40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy