Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:48420:655TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Libor
Hanák František
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-48-5-6 1301
2.Halas Pavel ml.
Slavík Ondřej
 
 
Svojanovský Ladislav
Damborský Bohumil
 
 
-3-3-6  0302
3.Stejskal LiborSvojanovský Ladislav7-969 3112
4.Hanák FrantišekŠvejda Alois-8-5-6  0313
5.Halas Pavel ml.Damborský Bohumil-0-0-1  0314
6.Slavík OndřejZajíc René-4-8-5  0315
7.Hanák FrantišekSvojanovský Ladislav-477-8-82316
8.Halas Pavel ml.Švejda Alois-6-3-4  0317
9.Slavík OndřejDamborský Bohumil-3-2-5  0318
10.Stejskal LiborZajíc René811-5-993228
11.Halasová LudmilaSvojanovský Ladislav-3-5-5  0329
12.Slavík OndřejŠvejda Alois-8-6-4  03210
13.Stejskal LiborDamborský Bohumil9-9107 31310
14.Hanák FrantišekZajíc René-12-2-8  03311
15.Slavík OndřejSvojanovský Ladislav-4-7-7  03312
16.Stejskal LiborŠvejda Alois-67-491032412
17.Hanák FrantišekDamborský Bohumil-6-7-5  03413
18.Halasová LudmilaZajíc René-2-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Libor40Svojanovský Ladislav31
Hanák František04Švejda Alois31
Halas Pavel ml.02Damborský Bohumil31
Slavík Ondřej04Zajíc René31
Halasová Ludmila02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:5622:333TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
525  3010
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
352  3020
3.Šalášek JiříBlažek David744  3030
4.Sláma AdamBlažek Petr-96-9883240
5.Stávek JosefDohnálek Luděk757  3050
6.Blaško KvětoslavJanoušek Tomáš561  3060
7.Sláma AdamBlažek David452  3070
8.Mezihorák AlešBlažek Petr9-8-45-82371
9.Blaško KvětoslavDohnálek Luděk323  3081
10.Šalášek JiříJanoušek Tomáš699  3091
11.Mezihorák AlešBlažek David766  30101
12.Blaško KvětoslavBlažek Petr224  30111
13.Šalášek JiříDohnálek Luděk556  30121
14.Sláma AdamJanoušek Tomáš577  30131
15.Blaško KvětoslavBlažek David445  30141
16.Šalášek JiříBlažek Petr367  30151
17.Sláma AdamDohnálek Luděk494  30161
18.Mezihorák AlešJanoušek Tomáš6107  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří40Blažek David04
Sláma Adam40Blažek Petr13
Stávek Josef10Dohnálek Luděk04
Blaško Květoslav40Janoušek Tomáš04
Mezihorák Aleš21   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39516:589TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Pleskač Pavel
Pleskač Jan
 
 
5-10104 3110
2.Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
Ebach Petr
Hovězák Petr
 
 
-458-7-62311
3.Polášek PatrikPleskač Pavel-3-4-5  0312
4.Straka DominikPleskač Jan886  3022
5.Průdek DanielEbach Petr-35-7-6 1323
6.Průdek FilipHovězák Petr6-5-7-8 1324
7.Straka DominikPleskač Pavel-8-9-6  0325
8.Průdek DanielPleskač Jan838  3035
9.Průdek FilipEbach Petr-7-3-8  0336
10.Polášek PatrikHovězák Petr588  3046
11.Průdek DanielPleskač Pavel-9-5-8  0347
12.Průdek FilipPleskač Jan-76-15-8 1348
13.Polášek PatrikEbach Petr-6-5-4  0349
14.Straka DominikHovězák Petr67-10-993259
15.Průdek FilipPleskač Pavel-5-7-3  03510
16.Polášek PatrikPleskač Jan856  30610
17.Straka DominikEbach Petr-7-8-9  03611
18.Průdek DanielHovězák Petr-9-4-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Patrik22Pleskač Pavel40
Straka Dominik22Pleskač Jan13
Průdek Daniel13Ebach Petr40
Průdek Filip04Hovězák Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35592:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Pavel
Němeček Miloš
 
 
Strouhal Petr
Zach Tomáš
 
 
-6-7-10  0301
2.Goliáš Petr
Faron Roman
 
 
Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
-7-8-7  0302
3.Faron RomanZach Tomáš-8-413-6 1303
4.Šťastný PavelStrouhal Petr-99-6-6 1304
5.Goliáš PetrNovotný Pavel11714  3014
6.Němeček MilošKnöttig Ondřej-8-134-8 1315
7.Šťastný PavelZach Tomáš-64-6-8 1316
8.Goliáš PetrStrouhal Petr9310  3026
9.Němeček MilošNovotný Pavel-8-5-9  0327
10.Faron RomanKnöttig Ondřej-26-9883237
11.Goliáš PetrRubeš Jakub1510  3047
12.Němeček MilošStrouhal Petr8-69-463257
13.Faron RomanNovotný Pavel-8-4-8  0358
14.Šťastný PavelKnöttig Ondřej12-577 3168
15.Němeček MilošRubeš Jakub-9556 3178
16.Faron RomanStrouhal Petr-7-5-4  0379
17.Mrkvica AlešNovotný Pavel4-797 3189
18.Goliáš PetrKnöttig Ondřej63-27 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Faron Roman13Zach Tomáš20
Šťastný Pavel12Strouhal Petr22
Goliáš Petr40Novotný Pavel22
Němeček Miloš22Knöttig Ondřej13
Mrkvica Aleš10Rubeš Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54446:672TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-2-9-8  0301
2.Svoboda Ondřej
Halámek Jakub
 
 
Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
-9-3-3  0302
3.Halámek ZdeněkSoukal Jiří ml.-6-7-5  0303
4.Halámek RadekHoch Vítek-2-8-6  0304
5.Svoboda OndřejPoulík Jan-7-128-5 1305
6.Halámek JakubKubík Josef-7-8-5  0306
7.Halámek RadekSoukal Jiří ml.-13-4-8  0307
8.Svoboda OndřejHoch Vítek-118-78-152308
9.Halámek JakubPoulík Jan-9-8-8  0309
10.Halámek ZdeněkKubík Josef-8-415-7 13010
11.Svoboda OndřejSoukal Jiří ml.-2-6-9  03011
12.Halámek JakubHoch Vítek6-2-6-10 13012
13.Halámek ZdeněkPoulík Jan10-8-5-9 13013
14.Halámek RadekKubík Josef-4-96-5 13014
15.Halámek JakubSoukal Jiří ml.-9-5-6  03015
16.Halámek ZdeněkHoch Vítek-10-8-8  03016
17.Halámek RadekPoulík Jan-4-2-4  03017
18.Svoboda OndřejKubík Josef-4-8-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk04Soukal Jiří ml.40
Halámek Radek04Hoch Vítek40
Svoboda Ondřej04Poulík Jan40
Halámek Jakub04Kubík Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41571:654TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
Straka Vlastimil
Vala Jaroslav
 
 
1077  3010
2.Růžičková Natálie
Fabikovič Daniel
 
 
Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
-8-878-32311
3.Bruckner TomášStraka Vlastimil-8-59663221
4.Fabikovič DanielDarmovzal Jan-10-109-7 1322
5.Krejčiřík StanislavVala Jaroslav-10-3-9  0323
6.Růžičková NatálieMikulica Miroslav-3-3-5  0324
7.Fabikovič DanielStraka Vlastimil-9-5-4  0325
8.Krejčiřík StanislavDarmovzal Jan-99-108-62326
9.Růžičková NatálieVala Jaroslav-8-5-8  0327
10.Bruckner TomášMikulica Miroslav-9-8-8  0328
11.Krejčiřík StanislavStraka Vlastimil99-711 3138
12.Růžičková NatálieDarmovzal Jan1084  3048
13.Bruckner TomášVala Jaroslav-77-8-6 1349
14.Fabikovič DanielMikulica Miroslav13-7-6-5 13410
15.Růžičková NatálieStraka Vlastimil9-565 31510
16.Bruckner TomášDarmovzal Jan-9877 31610
17.Fabikovič DanielVala Jaroslav-9-9-8  03611
18.Krejčiřík StanislavMikulica Miroslav-7-8-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruckner Tomáš22Straka Vlastimil13
Fabikovič Daniel04Darmovzal Jan22
Krejčiřík Stanislav13Vala Jaroslav40
Růžičková Natálie22Mikulica Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3623:296TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Halm Josef
 
 
Dolíhal Luděk
Hančkr Karel
 
 
115  3010
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Dostál Martin
Fojtík Miloš
 
 
461  3020
3.Ševela FrantišekHančkr Karel511  3030
4.Halm JosefDolíhal Luděk358  3040
5.Lossel MartinDostál Martin467  3050
6.Zítka KarelFojtík Miloš456  3060
7.Halm JosefHančkr Karel-9843 3170
8.Lossel MartinDolíhal Luděk063  3080
9.Zítka KarelDostál Martin857  3090
10.Ševela FrantišekFojtík Miloš343  30100
11.Lossel MartinHančkr Karel759  30110
12.Zítka KarelDolíhal Luděk031  30120
13.Ševela FrantišekDostál Martin1025  30130
14.Halm JosefFojtík Miloš1039  30140
15.Zítka KarelHančkr Karel-9-8810832150
16.Ševela FrantišekDolíhal Luděk266  30160
17.Halm JosefDostál Martin629  30170
18.Lossel MartinFojtík Miloš555  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševela František40Hančkr Karel04
Halm Josef40Dolíhal Luděk04
Lossel Martin40Dostál Martin04
Zítka Karel40Fojtík Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27620:558Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
96-113 3110
2.Kružík David
Kružík Leoš
 
 
Vlach Radomír
Vávra Tomáš
 
 
64-54 3120
3.Kružík DavidSlabyhoudek Václav-8-6-4  0321
4.Gregor MiroslavPatka Jiří-086-7-92322
5.Měřínský JiříVlach Radomír381  3032
6.Kružík LeošVávra Tomáš9-67-883242
7.Gregor MiroslavSlabyhoudek Václav6814  3052
8.Měřínský JiříPatka Jiří784  3062
9.Kružík LeošVlach Radomír-86-7-8 1363
10.Kružík DavidVávra Tomáš187  3073
11.Měřínský JiříSlabyhoudek Václav488  3083
12.Kružík LeošPatka Jiří-3-7-4  0384
13.Kružík DavidVlach Radomír6-68-2153294
14.Gregor MiroslavVávra Tomáš59-94 31104
15.Kružík LeošSlabyhoudek Václav5-7-5-6 13105
16.Kružík DavidPatka Jiří-9-6-3  03106
17.Gregor MiroslavVlach Radomír10-68-8432116
18.Měřínský JiříVávra Tomáš554  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kružík David22Slabyhoudek Václav22
Gregor Miroslav31Patka Jiří31
Měřínský Jiří40Vlach Radomír13
Kružík Leoš13Vávra Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy