Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17651:468TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Strouhal Jaroslav
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
-7246 3110
2.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Vlach Radomír
Vlach Petr
 
 
6-678 3120
3.Strouhal JaroslavPatka Jiří-7-7-3  0321
4.Sedláček PetrSlabyhoudek Václav-78-78-82322
5.Hruška Jaroslav st.Vlach Radomír768  3032
6.Mrhal ZdeněkVlach Petr424  3042
7.Sedláček PetrPatka Jiří105-105 3152
8.Hruška Jaroslav st.Slabyhoudek Václav674  3062
9.Mrhal ZdeněkVlach Radomír745  3072
10.Strouhal JaroslavVlach Petr692  3082
11.Hruška Jaroslav st.Patka Jiří1107  3092
12.Mrhal ZdeněkSlabyhoudek Václav758  30102
13.Strouhal JaroslavVlach Radomír789  30112
14.Lazárik MilanVlach Petr7-7-75932122
15.Mrhal ZdeněkPatka Jiří26-43 31132
16.Strouhal JaroslavSlabyhoudek Václav-8-9107532142
17.Lazárik MilanVlach Radomír-6-84-9 13143
18.Hruška Jaroslav st.Vlach Petr811  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strouhal Jaroslav31Patka Jiří13
Sedláček Petr11Slabyhoudek Václav13
Hruška Jaroslav st.40Vlach Radomír13
Mrhal Zdeněk40Vlach Petr04
Lazárik Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40612:648Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolíhal Luděk
Dostál Martin
 
 
Kružík David
Kružík Leoš
 
 
-76-9883210
2.Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
Gregor Miroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-9-5-6  0311
3.Hančkr KarelKružík Leoš7-8-7-6 1312
4.Fojtík MilošKružík David-76-8-6 1313
5.Dolíhal LuděkGregor Miroslav8-869 3123
6.Dostál MartinLoukota Zdeněk ml.7-1097 3133
7.Fojtík MilošKružík Leoš6-678 3143
8.Dolíhal LuděkKružík David763  3053
9.Dostál MartinGregor Miroslav-38-8-0 1354
10.Hančkr KarelLoukota Zdeněk ml.-510-8-7 1355
11.Dolíhal LuděkKružík Leoš-65-6-8 1356
12.Dostál MartinKružík David-82-4-5 1357
13.Hančkr KarelGregor Miroslav-87-8-9 1358
14.Fojtík MilošLoukota Zdeněk ml.-6-7-8  0359
15.Dostál MartinKružík Leoš-6-8-10  03510
16.Hančkr KarelKružík David-10879 31610
17.Fojtík MilošGregor Miroslav6-7-82-823611
18.Dolíhal LuděkLoukota Zdeněk ml.-8689 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hančkr Karel13Kružík Leoš31
Fojtík Miloš13Kružík David22
Dolíhal Luděk31Gregor Miroslav31
Dostál Martin13Loukota Zdeněk ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33474:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Vala Jaroslav
 
 
Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
-4879 3110
2.Darmovzal Jan
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
WO    0311
3.Vala JaroslavKrátký Milan9-87-7-82312
4.Valoušek FrantišekLossel Martin1166  3022
5.Darmovzal JanŠevela František98-7-693232
6.Halm JosefWO    0333
7.Valoušek FrantišekKrátký Milan798  3043
8.Darmovzal JanLossel Martin-8-97683253
9.Ševela FrantišekWO    0354
10.Vala JaroslavHalm Josef5610  3064
11.Darmovzal JanKrátký Milan-8-7-8  0365
12.Lossel MartinWO    0366
13.Vala JaroslavŠevela František457  3076
14.Valoušek FrantišekHalm Josef7-1064 3186
15.Krátký MilanWO    0387
16.Vala JaroslavLossel Martin9-9-11-9 1388
17.Valoušek FrantišekŠevela František699  3098
18.Darmovzal JanHalm Josef-8-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vala Jaroslav22Krátký Milan21
Valoušek František40Lossel Martin12
Darmovzal Jan22Ševela František03
   Halm Josef12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16683:495TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
-9789 3110
2.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Krejčiřík Stanislav
Babič Petr
 
 
4118  3020
3.Novák Jiří ml.Fabikovič Daniel-9-10-7  0321
4.Šíblová SáraBruckner Tomáš-78-104-62322
5.Soukal Jiří ml.Krejčiřík Stanislav38-67 3132
6.Kubík JosefBabič Petr214  3042
7.Šíblová SáraFabikovič Daniel935  3052
8.Soukal Jiří ml.Bruckner Tomáš6-1064 3162
9.Kubík JosefKrejčiřík Stanislav789  3072
10.Novák Jiří ml.Babič Petr383  3082
11.Soukal Jiří ml.Fabikovič Daniel8511  3092
12.Kubík JosefBruckner Tomáš65-86 31102
13.Novák Jiří ml.Krejčiřík Stanislav51-125 31112
14.Šíblová SáraBabič Petr11107  30122
15.Kubík JosefFabikovič Daniel31210  30132
16.Novák Jiří ml.Bruckner Tomáš57-4-8732142
17.Šíblová SáraKrejčiřík Stanislav7713  30152
18.Křivka ŠtěpánBabič Petr2-8-85-723153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Jiří ml.31Fabikovič Daniel13
Šíblová Sára31Bruckner Tomáš13
Soukal Jiří ml.30Krejčiřík Stanislav04
Kubík Josef40Babič Petr13
Křivka Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:8632:374TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
691  3010
2.Rubeš Jakub
Papež Jan
 
 
Halámek Zdeněk
Franzberger František
 
 
7-869 3120
3.Novotný PavelHalámek Radek111  3030
4.Rubeš JakubHalámek Jakub895  3040
5.Papež JanFranzberger František5410  3050
6.Knöttig OndřejHalámek Zdeněk558  3060
7.Rubeš JakubHalámek Radek156  3070
8.Papež JanHalámek Jakub548  3080
9.Knöttig OndřejFranzberger František668  3090
10.Novotný PavelHalámek Zdeněk778  30100
11.Papež JanHalámek Radek245  30110
12.Knöttig OndřejHalámek Jakub236  30120
13.Novotný PavelFranzberger František96-95 31130
14.Rubeš JakubHalámek Zdeněk8-7-8-10 13131
15.Knöttig OndřejHalámek Radek532  30141
16.Novotný PavelHalámek Jakub1076  30151
17.Rubeš JakubFranzberger František8-8-97-1023152
18.Papež JanHalámek Zdeněk654  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel40Halámek Radek04
Rubeš Jakub22Halámek Jakub04
Papež Jan40Franzberger František13
Knöttig Ondřej40Halámek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33564:566TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Šťastný Pavel
Zmrzlík Pavel
 
 
6-1099 3110
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-12-3-7  0311
3.Blažek JiříMrkvica Aleš58-76 3121
4.Ebach PetrZmrzlík Pavel536  3031
5.Pleskač PavelGoliáš Petr-3-7-7  0332
6.Pleskač JanŠťastný Pavel-3-9-7  0333
7.Ebach PetrMrkvica Aleš-9-869-72334
8.Pleskač PavelZmrzlík Pavel773  3044
9.Pleskač JanGoliáš Petr-3-4-3  0345
10.Blažek Jiř튝astný Pavel555  3055
11.Pleskač PavelMrkvica Aleš-16-10-8  0356
12.Pleskač JanZmrzlík Pavel6-666 3166
13.Blažek JiříGoliáš Petr14105  3076
14.Ebach PetrŠťastný Pavel-7810-6-92377
15.Pleskač JanMrkvica Aleš-12-6-5  0378
16.Blažek JiříZmrzlík Pavel324  3088
17.Ebach PetrGoliáš Petr-710-8-6 1389
18.Pleskač PavelŠťastný Pavel-7-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří40Mrkvica Aleš31
Ebach Petr13Zmrzlík Pavel04
Pleskač Pavel13Goliáš Petr31
Pleskač Jan13Šťastný Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54334:621TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Kalus Tomáš
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-4-1-3  0301
2.Dohnálek Luděk
Svoboda Petr
 
 
Průdek Daniel
Pluháček Radek
 
 
-6-5-4  0302
3.Dohnálek LuděkStraka Dominik-5-5-9  0303
4.Svoboda PetrPolášek Patrik-6-6-8  0304
5.Kalus TomášPrůdek Daniel-4-4-1  0305
6.Vodáková AnetaPluháček Radek-6-6-10  0306
7.Svoboda PetrStraka Dominik-98-8-5 1307
8.Kalus TomášPolášek Patrik-5-9-5  0308
9.Vodáková AnetaPrůdek Daniel-2-7-7  0309
10.Dohnálek LuděkPluháček Radek-5-3-5  03010
11.Kalus TomášStraka Dominik-1-4-4  03011
12.Vodáková AnetaPolášek Patrik8-5-10-10 13012
13.Dohnálek LuděkPrůdek Daniel-2-3-1  03013
14.Svoboda PetrPluháček Radek-7-6-5  03014
15.Vodáková AnetaStraka Dominik-6-8-7  03015
16.Dohnálek LuděkPolášek Patrik-9-76-11 13016
17.Svoboda PetrPrůdek Daniel-3-4-5  03017
18.Kalus TomášPluháček Radek-4-7-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dohnálek Luděk04Straka Dominik40
Svoboda Petr04Polášek Patrik40
Kalus Tomáš04Průdek Daniel40
Vodáková Aneta04Pluháček Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37561:622TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
-9712-8-82301
2.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
6106  3011
3.Tomola JaroslavŠalášek Jiří-69-11-7 1312
4.Himal TomášSláma Adam-73-13-5 1313
5.Zajíc RenéBlaško Květoslav69-95 3123
6.Smíšek PetrStávek Josef-29-29-22324
7.Himal Tomᚊalášek Jiří84-3-793234
8.Zajíc RenéSláma Adam1285  3044
9.Smíšek PetrBlaško Květoslav-4-8-6  0345
10.Tomola JaroslavStávek Josef-3-7-2  0346
11.Zajíc RenéŠalášek Jiří723  3056
12.Smíšek PetrSláma Adam83-6-7-102357
13.Tomola JaroslavBlaško Květoslav-1-6-3  0358
14.Himal TomášStávek Josef107-94 3168
15.Smíšek PetrŠalášek Jiří-512-4-4 1369
16.Tomola JaroslavSláma Adam-7-6-5  03610
17.Himal TomášBlaško Květoslav-6-8-4  03611
18.Zajíc RenéStávek Josef357  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Jaroslav04Šalášek Jiří22
Himal Tomáš22Sláma Adam31
Zajíc René40Blaško Květoslav31
Smíšek Petr04Stávek Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy