Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33574:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Libor
Vokál Radek
 
 
Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
-105-48-102301
2.Halas Pavel st.
Hanák František
 
 
Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
-7-6107-32302
3.Vokál RadekLazárik Milan-8-791063212
4.Hanák FrantišekSedláček Petr-6-7-5  0313
5.Stejskal LiborMrhal Zdeněk976  3023
6.Halas Pavel st.Hruška Jaroslav st.895  3033
7.Hanák FrantišekLazárik Milan-4-3-7  0334
8.Stejskal LiborSedláček Petr-977-953244
9.Halas Pavel st.Mrhal Zdeněk8-9611 3154
10.Vokál RadekHruška Jaroslav st.-6-9-3  0355
11.Stejskal LiborLazárik Milan777  3065
12.Halas Pavel st.Sedláček Petr667  3075
13.Vokál RadekMrhal Zdeněk-3-4-7  0376
14.Hanák FrantišekHruška Jaroslav st.-5-5-6  0377
15.Halas Pavel st.Lazárik Milan241  3087
16.Vokál RadekSedláček Petr-99-49-52388
17.Hanák FrantišekMrhal Zdeněk-6-6-6  0389
18.Stejskal LiborHruška Jaroslav st.8-945 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Radek13Lazárik Milan13
Hanák František04Sedláček Petr22
Stejskal Libor40Mrhal Zdeněk22
Halas Pavel st.40Hruška Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37506:604TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Zajíc René
Damborský Bohumil
 
 
-5-10-2  0301
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Himal Tomáš
Svojanovský Ladislav
 
 
5710  3011
3.Straka DominikZajíc René11-9-3-3 1312
4.Polášek PatrikDamborský Bohumil-7-7-4  0313
5.Pluháček RadekSvojanovský Ladislav86-7-683223
6.Průdek DanielHimal Tomáš-8875 3133
7.Polášek PatrikZajíc René-5-4-3  0334
8.Pluháček RadekDamborský Bohumil8-5-7-8 1335
9.Průdek DanielSvojanovský Ladislav-78-6-11 1336
10.Straka DominikHimal Tomáš-58-7-6 1337
11.Pluháček RadekZajíc René-87-8-6 1338
12.Průdek DanielDamborský Bohumil-3-2-4  0339
13.Straka DominikSvojanovský Ladislav847  3049
14.Polášek PatrikHimal Tomáš55-79 3159
15.Průdek DanielZajíc René-4-5-5  03510
16.Straka DominikDamborský Bohumil-7-5-8  03511
17.Polášek PatrikSvojanovský Ladislav788  30611
18.Pluháček RadekHimal Tomáš999  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Dominik13Zajíc René40
Polášek Patrik22Damborský Bohumil40
Pluháček Radek22Svojanovský Ladislav13
Průdek Daniel13Himal Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20662:547TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmrzlík Pavel
Pavelka Daniel
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
656  3010
2.Šťastný Pavel
Faron Roman
 
 
Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
-10598 3120
3.Šťastný PavelJanoušek Tomáš264  3030
4.Faron RomanBlažek Petr-3101010 3140
5.Zmrzlík PavelBlažek David-79-6693250
6.Pavelka DanielDohnálek Luděk1155  3060
7.Faron RomanJanoušek Tomáš8106  3070
8.Zmrzlík PavelBlažek Petr988  3080
9.Pavelka DanielBlažek David6-726 3190
10.Veselá PavlínaDohnálek Luděk-11-11614-112391
11.Zmrzlík PavelJanoušek Tomáš119-88 31101
12.Pavelka DanielBlažek Petr810-85 31111
13.Veselá PavlínaBlažek David-6-79-5 13112
14.Faron RomanDohnálek Luděk4-1062 31122
15.Pavelka DanielJanoušek Tomáš1146  30132
16.Veselá PavlínaBlažek Petr-7-10-7  03133
17.Faron RomanBlažek David-6-6-4  03134
18.Zmrzlík PavelDohnálek Luděk1042  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel10Janoušek Tomáš04
Faron Roman31Blažek Petr13
Zmrzlík Pavel40Blažek David22
Pavelka Daniel40Dohnálek Luděk13
Veselá Pavlína03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49488:669TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
-6-12-9  0301
2.Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
Pleskač Pavel
Hovězák Petr
 
 
-1-3-3  0302
3.Halámek ZdeněkBlažek Jiří-7-11-9  0303
4.Svoboda OndřejPleskač Pavel219-9-8-72304
5.Halámek RadekHovězák Petr-4-6-8  0305
6.Halámek Radek ml.Pleskač Jan-7-6-9  0306
7.Svoboda OndřejBlažek Jiří-6-7-6  0307
8.Halámek RadekPleskač Pavel-3-4-6  0308
9.Halámek Radek ml.Hovězák Petr-3-4-7  0309
10.Halámek ZdeněkPleskač Jan6-6-78-923010
11.Halámek RadekBlažek Jiří-4-6-5  03011
12.Halámek Radek ml.Pleskač Pavel-2-3-2  03012
13.Halámek ZdeněkHovězák Petr614-11-9-923013
14.Svoboda OndřejPleskač Jan8-467 31113
15.Halámek Radek ml.Blažek Jiří-3-7-9  03114
16.Halámek ZdeněkPleskač Pavel9-8-7-9 13115
17.Svoboda OndřejHovězák Petr2109  30215
18.Halámek RadekPleskač Jan8-9-8-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk04Blažek Jiří40
Svoboda Ondřej22Pleskač Pavel40
Halámek Radek04Hovězák Petr31
Halámek Radek ml.04Pleskač Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:45628:731TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
7-5610 3110
2.Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
9-10-4-9 1311
3.Fabikovič DanielZach Tomáš-96-78-72312
4.Vacek JanRubeš Jakub-89-5563222
5.Bruckner TomášNovotný Pavel-4-89-10 1323
6.Morc DominikKnöttig Ondřej-11-710-10 1324
7.Vacek JanZach Tomáš-810-5-7 1325
8.Bruckner TomášRubeš Jakub13511  3035
9.Morc DominikNovotný Pavel-8-7-9  0336
10.Fabikovič DanielKnöttig Ondřej-8-4811-82337
11.Bruckner TomášZach Tomáš-11-10-6  0338
12.Morc DominikRubeš Jakub-6-9-4  0339
13.Fabikovič DanielNovotný Pavel-7-486-523310
14.Krejčiřík StanislavKnöttig Ondřej10-6-89-723311
15.Morc DominikZach Tomáš-6-4-6  03312
16.Fabikovič DanielRubeš Jakub799  30412
17.Krejčiřík StanislavNovotný Pavel611-10-3-723413
18.Bruckner TomášKnöttig Ondřej9-7-7-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabikovič Daniel13Zach Tomáš40
Vacek Jan11Rubeš Jakub13
Bruckner Tomáš13Novotný Pavel40
Morc Dominik04Knöttig Ondřej40
Krejčiřík Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39660:671TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Fidor Marek
 
 
Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
-109-12833210
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Kubík Josef
Novák Jiří ml.
 
 
-7-9-7  0311
3.Fidor MarekSoukal Jiří ml.9-5-9-11 1312
4.Lossel MartinPoulík Jan7-4-6-10 1313
5.Halm JosefNovák Jiří ml.98-7-7-82314
6.Ševela FrantišekKubík Josef-9-109-10 1315
7.Lossel MartinSoukal Jiří ml.-96-6-4 1316
8.Halm JosefPoulík Jan857  3026
9.Ševela FrantišekNovák Jiří ml.3-776 3136
10.Fidor MarekKubík Josef-14-14-8  0337
11.Halm JosefSoukal Jiří ml.1189  3047
12.Ševela FrantišekPoulík Jan-9354 3157
13.Fidor MarekNovák Jiří ml.-99-6-6 1358
14.Lossel MartinKubík Josef-12-799-52359
15.Ševela FrantišekSoukal Jiří ml.-8846 3169
16.Fidor MarekPoulík Jan9-667 3179
17.Lossel MartinNovák Jiří ml.-7-8-8  03710
18.Halm JosefKubík Josef9-8-9-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidor Marek13Soukal Jiří ml.22
Lossel Martin04Poulík Jan13
Halm Josef22Novák Jiří ml.31
Ševela František31Kubík Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24595:464Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
1011-87 3110
2.Tarhaj Josef
Hejmala Karel
 
 
Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
1-728 3120
3.Gregor MiroslavVala Jaroslav-3-5-13  0321
4.Měřínský JiříStraka Vlastimil487  3031
5.Tarhaj JosefMikulica Miroslav200  3041
6.Hejmala KarelDarmovzal Jan885  3051
7.Měřínský JiříVala Jaroslav-47108 3161
8.Kružík LeošStraka Vlastimil-9-4-7  0362
9.Hejmala KarelMikulica MiroslavWO    3072
10.Gregor MiroslavDarmovzal Jan77-6-9-112373
11.Kružík LeošVala Jaroslav-4-6-4  0374
12.Hejmala KarelStraka Vlastimil8-846 3184
13.Gregor MiroslavMikulica MiroslavWO    3094
14.Měřínský JiříDarmovzal Jan597  30104
15.Hejmala KarelVala Jaroslav-7-59-8 13105
16.Gregor MiroslavStraka Vlastimil-69-99832115
17.Měřínský JiříMikulica MiroslavWO    30125
18.Kružík LeošDarmovzal Jan-2-9-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav12Vala Jaroslav31
Měřínský Jiří30Straka Vlastimil13
Tarhaj Josef10Mikulica Miroslav01
Hejmala Karel21Darmovzal Jan22
Kružík Leoš03   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:17498:410TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Dolíhal Luděk
Dostál Martin
 
 
775  3010
2.Vlach Radomír
Kolínský Michal
 
 
Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
45-99 3120
3.Slabyhoudek VáclavDolíhal Luděk887  3030
4.Patka JiříDostál Martin618  3040
5.Kolínský MichalFojtík Miloš9-926 3150
6.Vlach RadomírHančkr Karel5-7-10-6 1351
7.Patka JiříDolíhal Luděk3610  3061
8.Kolínský MichalDostál Martin836  3071
9.Vlach RadomírFojtík MilošWO    0372
10.Slabyhoudek VáclavHančkr Karel3107  3082
11.Kolínský MichalDolíhal Luděk586  3092
12.Vlach RadomírDostál MartinWO    0393
13.Slabyhoudek VáclavFojtík Miloš133  30103
14.Patka JiříHančkr Karel649  30113
15.Vlach RadomírDolíhal LuděkWO    03114
16.Slabyhoudek VáclavDostál Martin466  30124
17.Patka JiříFojtík Miloš242  30134
18.Kolínský MichalHančkr Karel-4-3-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav40Dolíhal Luděk03
Patka Jiří40Dostál Martin03
Kolínský Michal31Fojtík Miloš03
Vlach Radomír01Hančkr Karel22
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy