Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13647:471TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
Furch Michal
Hančkr Karel
 
 
67-8-823210
2.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Streichel Václav
Fojtík Miloš
 
 
445  3020
3.Sedláček PetrHančkr Karel678  3030
4.Mrhal ZdeněkFurch Michal2410  3040
5.Hruška Jaroslav st.Streichel Václav246  3050
6.Lazárik MilanFojtík Miloš-6-78-6 1351
7.Mrhal ZdeněkHančkr Karel10-3810 3161
8.Hruška Jaroslav st.Furch Michal884  3071
9.Lazárik MilanStreichel Václav986  3081
10.Sedláček PetrFojtík Miloš976  3091
11.Hruška Jaroslav st.Hančkr Karel1084  30101
12.Lazárik MilanFurch Michal99-99 31111
13.Sedláček PetrStreichel Václav676  30121
14.Mrhal ZdeněkFojtík Miloš678  30131
15.Lazárik MilanHančkr Karel-8-108-3 13132
16.Sedláček PetrFurch Michal8-8-891032142
17.Mrhal ZdeněkStreichel Václav-8237 31152
18.Hruška Jaroslav st.Fojtík Miloš823  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr40Hančkr Karel13
Mrhal Zdeněk40Furch Michal04
Hruška Jaroslav st.40Streichel Václav04
Lazárik Milan22Fojtík Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21658:552TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
486  3010
2.Darmovzal Jan
Zlámal Vojtěch
 
 
Kolínský Michal
Vávra Tomáš
 
 
1812-106 3120
3.Straka VlastimilSlabyhoudek Václav-3-8-4  0321
4.Vala JaroslavPatka Jiří613  3031
5.Darmovzal JanKolínský Michal785  3041
6.Zlámal VojtěchVávra Tomáš-87-6893251
7.Vala JaroslavSlabyhoudek Václav358  3061
8.Darmovzal JanPatka Jiří13-9-11-7 1362
9.Zlámal VojtěchKolínský Michal683  3072
10.Straka VlastimilVávra Tomáš4-468 3182
11.Darmovzal JanSlabyhoudek Václav109-87 3192
12.Zlámal VojtěchPatka Jiří-109-8-6 1393
13.Straka VlastimilKolínský Michal7-779 31103
14.Vala JaroslavVávra Tomáš575  30113
15.Zlámal VojtěchSlabyhoudek Václav-87-7-7 13114
16.Straka VlastimilPatka Jiří9-78-8-823115
17.Vala JaroslavKolínský Michal5512  30125
18.Darmovzal JanVávra Tomáš789  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Vlastimil22Slabyhoudek Václav22
Vala Jaroslav40Patka Jiří31
Darmovzal Jan31Kolínský Michal04
Zlámal Vojtěch22Vávra Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20643:499TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Kružík David
 
 
484  3010
2.Novák Jiří st.
Kubík Josef
 
 
Tarhaj Josef
Měřínský Jiří
 
 
-8-6-7  0311
3.Poulík JanLoukota Zdeněk ml.342  3021
4.Soukal Jiří ml.Kružík David1354  3031
5.Novák Jiří st.Měřínský Jiří96-85 3141
6.Kubík JosefTarhaj Josef-12-7-9  0342
7.Soukal Jiří ml.Loukota Zdeněk ml.234  3052
8.Novák Jiří st.Kružík David6-9114 3162
9.Kubík JosefMěřínský Jiří-65129 3172
10.Poulík JanTarhaj Josef-7-7-9  0373
11.Novák Jiří st.Loukota Zdeněk ml.746  3083
12.Kubík JosefKružík David745  3093
13.Poulík JanMěřínský Jiří-97-5-10 1394
14.Soukal Jiří ml.Tarhaj Josef789  30104
15.Kubík JosefLoukota Zdeněk ml.8-9411 31114
16.Poulík JanKružík David7-887 31124
17.Soukal Jiří ml.Měřínský Jiří-719-5832134
18.Novák Jiří st.Tarhaj Josef89-116 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poulík Jan22Loukota Zdeněk ml.04
Soukal Jiří ml.40Kružík David04
Novák Jiří st.40Měřínský Jiří13
Kubík Josef31Tarhaj Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31644:627TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Jakub
Zach Tomáš
 
 
Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
12-9-117-92301
2.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-8-747-92302
3.Rubeš JakubKrátký Milan8-5-8-11 1303
4.Knöttig OndřejFidor Marek1198  3013
5.Novotný PavelHalm Josef897  3023
6.Zach Tomᚊevela František-5-8-8  0324
7.Knöttig OndřejKrátký Milan-10697 3134
8.Novotný PavelFidor Marek477  3044
9.Zach TomášHalm Josef6-8-9-3 1345
10.Rubeš JakubŠevela František1289  3055
11.Novotný PavelKrátký Milan10-759 3165
12.Zach TomášFidor Marek79-109 3175
13.Rubeš JakubHalm Josef-8-7-4  0376
14.Knöttig OndřejŠevela František-6-8-5  0377
15.Zach TomášKrátký Milan-788-963287
16.Rubeš JakubFidor Marek-7-5-9  0388
17.Knöttig OndřejHalm Josef-9898 3198
18.Novotný PavelŠevela František310-96 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rubeš Jakub13Krátký Milan13
Knöttig Ondřej31Fidor Marek13
Novotný Pavel40Halm Josef22
Zach Tomáš22Ševela František22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40552:637MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
-7710-893210
2.Pleskač Pavel
Hovězák Petr
 
 
Fabikovič Daniel
Krejčiřík Stanislav
 
 
-6-365-42311
3.Blažek JiříVacek Jan8-896 3121
4.Pleskač PavelMorc Dominik-14-4-6  0322
5.Hovězák PetrFabikovič Daniel85-9-9-52323
6.Pleskač JanKrejčiřík Stanislav-9-6-4  0324
7.Pleskač PavelVacek Jan9-8-8-8 1325
8.Hovězák PetrMorc Dominik-2-7-5  0326
9.Pleskač JanFabikovič Daniel-79-8-4 1327
10.Blažek JiříKrejčiřík Stanislav798  3037
11.Hovězák PetrVacek Jan-5-9-8  0338
12.Pleskač JanMorc Dominik-9-912-7 1339
13.Blažek JiříFabikovič Daniel9-778 3149
14.Pleskač PavelKrejčiřík Stanislav1-4-10-7 13410
15.Pleskač JanVacek Jan-3-3-3  03411
16.Blažek JiříMorc Dominik645  30511
17.Pleskač PavelFabikovič Daniel798  30611
18.Hovězák PetrKrejčiřík Stanislav-9-9-1  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří40Vacek Jan31
Pleskač Pavel13Morc Dominik31
Hovězák Petr04Fabikovič Daniel22
Pleskač Jan04Krejčiřík Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48490:665TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Blažek Petr
 
 
Halámek Zdeněk
Franzberger František
 
 
-7-3-6  0301
2.Dohnálek Luděk
Svoboda Petr
 
 
Halámek Radek
Halámek Jakub
 
 
75-9-9-72302
3.Blažek PetrHalámek Zdeněk-5-6-5  0303
4.Svoboda PetrFranzberger František-5-6-1  0304
5.Janoušek TomášHalámek Radek3-7610 3114
6.Dohnálek LuděkHalámek Jakub89-6-983224
7.Svoboda PetrHalámek Zdeněk-36-7-6 1325
8.Janoušek TomášFranzberger František-9-3-7  0326
9.Dohnálek LuděkHalámek Radek-599-4-82327
10.Blažek PetrHalámek Jakub-6-5-8  0328
11.Janoušek TomášHalámek Zdeněk7-6-8-6 1329
12.Dohnálek LuděkFranzberger František-2-7-4  03210
13.Blažek PetrHalámek Radek1010-4-7732310
14.Svoboda PetrHalámek Jakub-6-8-11  03311
15.Dohnálek LuděkHalámek Zdeněk-2-5-6  03312
16.Blažek PetrFranzberger František-2-7-9  03313
17.Svoboda PetrHalámek Radek7-568 31413
18.Janoušek TomášHalámek Jakub-7-7-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Petr13Halámek Zdeněk40
Svoboda Petr13Franzberger František40
Janoušek Tomáš13Halámek Radek13
Dohnálek Luděk13Halámek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:40460:571TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Mrenica Ondřej
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-1-6-5  0301
2.Damborský Bohumil
Smíšek Petr
 
 
Šťastný Pavel
Zmrzlík Pavel
 
 
668  3011
3.Mrenica OndřejMrkvica Aleš-3-7-9  0312
4.Damborský BohumilGoliáš Petr10-766 3122
5.Smíšek PetrFaron Roman-8-6-9  0323
6.Tomola JaroslavŠťastný Pavel-6-4-11  0324
7.Damborský BohumilMrkvica Aleš885  3034
8.Smíšek PetrGoliáš Petr-9-10-8  0335
9.Tomola JaroslavFaron Roman-3-2-8  0336
10.Mrenica OndřejŠťastný Pavel-5-59-5 1337
11.Smíšek PetrMrkvica Aleš-10-28-5 1338
12.Tomola JaroslavGoliáš Petr-3-2-3  0339
13.Mrenica OndřejFaron Roman-91010-1-923310
14.Damborský BohumilZmrzlík Pavel343  30410
15.Tomola JaroslavMrkvica Aleš-6-5-6  03411
16.Mrenica OndřejGoliáš Petr-8-7-4  03412
17.Damborský BohumilFaron Roman336  30512
18.Smíšek PetrZmrzlík Pavel-95-5-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrenica Ondřej04Mrkvica Aleš31
Damborský Bohumil40Goliáš Petr31
Smíšek Petr04Faron Roman31
Tomola Jaroslav04Šťastný Pavel20
   Zmrzlík Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34533:579TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Stejskal Libor
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
87-99 3110
2.Slavík Jakub
Hanák František
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-35-3-6 1311
3.Hanák FrantišekŠalášek Jiří-6-9-3  0312
4.Slavík JakubSláma Adam9-6-9-6 1313
5.Halas Pavel st.Blaško Květoslav762  3023
6.Stejskal LiborStávek Josef-8975 3133
7.Slavík JakubŠalášek Jiří-8-7-6  0334
8.Halas Pavel st.Sláma Adam796  3044
9.Stejskal LiborBlaško Květoslav799  3054
10.Hanák FrantišekStávek Josef-7-68-4 1355
11.Halas Pavel st.Šalášek Jiří496  3065
12.Stejskal LiborSláma Adam-88-8793275
13.Hanák FrantišekBlaško Květoslav-9-3-3  0376
14.Slavík JakubStávek Josef-4-7-8  0377
15.Stejskal LiborŠalášek Jiří85-10-8-62378
16.Hanák FrantišekSláma Adam-6-9-4  0379
17.Slavík JakubBlaško Květoslav-7-4-4  03710
18.Halas Pavel st.Stávek Josef739  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák František04Šalášek Jiří31
Slavík Jakub04Sláma Adam22
Halas Pavel st.40Blaško Květoslav22
Stejskal Libor31Stávek Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy