Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27658:569TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
54-7-11-12301
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
4-643 3111
3.Šalášek JiříLazárik Milan5104  3021
4.Sláma AdamSedláček Petr41011  3031
5.Stávek JosefMrhal Zdeněk-10-48-3 1332
6.Blaško KvětoslavHruška Jaroslav st.7-652 3142
7.Sláma AdamLazárik Milan469  3052
8.Stávek JosefSedláček Petr6-105-8-102353
9.Blaško KvětoslavMrhal Zdeněk1210-4-6-72354
10.Šalášek JiříHruška Jaroslav st.-587-7-42355
11.Stávek JosefLazárik Milan353  3065
12.Blaško KvětoslavSedláček Petr3118  3075
13.Šalášek JiříMrhal Zdeněk-10688 3185
14.Sláma AdamHruška Jaroslav st.-11-78953295
15.Blaško KvětoslavLazárik Milan235  30105
16.Šalášek JiříSedláček Petr-84710 31115
17.Sláma AdamMrhal Zdeněk-5-8-8  03116
18.Stávek JosefHruška Jaroslav st.-5-2-12  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalášek Jiří31Lazárik Milan04
Sláma Adam31Sedláček Petr13
Stávek Josef13Mrhal Zdeněk31
Blaško Květoslav31Hruška Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15643:455TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Halasová Anna
Vokálová Kateřina
 
 
7116  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vokál Radek
Hanák František
 
 
271  3020
3.Polášek PatrikHanák František12-10-7-9 1321
4.Straka DominikSlavík Jakub73-104 3131
5.Pluháček RadekVokálová Kateřina456  3041
6.Průdek DanielVokál Radek7-7-8963251
7.Straka DominikHanák František-7789 3161
8.Pluháček RadekSlavík Jakub654  3071
9.Průdek DanielVokálová Kateřina465  3081
10.Polášek PatrikVokál Radek-7-8-8  0382
11.Pluháček RadekHanák František745  3092
12.Průdek DanielSlavík Jakub445  30102
13.Polášek PatrikVokálová Kateřina676  30112
14.Straka DominikVokál Radek-9-56-5 13113
15.Průdek DanielHanák František459  30123
16.Polášek PatrikSlavík Jakub7-657 31133
17.Straka DominikVokálová Kateřina267  30143
18.Pluháček RadekVokál Radek-141097 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik22Hanák František13
Straka Dominik31Slavík Jakub04
Pluháček Radek40Vokálová Kateřina04
Průdek Daniel40Vokál Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47409:598TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-6-6-4  0301
2.Franzberger František
Krajča Miroslav
 
 
Smíšek Libor
Damborský Bohumil
 
 
-3-88-8 1302
3.Halámek ZdeněkZajíc René-8-9-4  0303
4.Halámek JakubŠvejda Alois-9-2-1  0304
5.Franzberger FrantišekDamborský Bohumil-6-5-8  0305
6.Krajča MiroslavSmíšek Libor768  3015
7.Halámek JakubZajíc René-8-9-7  0316
8.Franzberger FrantišekŠvejda Alois-7-6-5  0317
9.Krajča MiroslavDamborský Bohumil-5-7-8  0318
10.Halámek ZdeněkSmíšek Libor-6-710873228
11.Franzberger FrantišekZajíc René-6-7-10  0329
12.Krajča MiroslavŠvejda Alois-8-10-6  03210
13.Halámek ZdeněkDamborský Bohumil-4-6-8  03211
14.Halámek JakubSmíšek Libor-4-7-8  03212
15.Krajča MiroslavZajíc René-1-6-10  03213
16.Halámek ZdeněkŠvejda Alois-4-6-7  03214
17.Halámek JakubDamborský Bohumil-7-6-5  03215
18.Franzberger FrantišekSmíšek Libor897  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk13Zajíc René40
Halámek Jakub04Švejda Alois40
Franzberger František13Damborský Bohumil40
Krajča Miroslav13Smíšek Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5636:291MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíčková Martina
Růžičková Natálie
 
 
Kalus Tomáš
Vodáková Aneta
 
 
4-1078 3110
2.Fabikovič Daniel
Krejčiřík Stanislav
 
 
Jakubčík Václav
Blažek David
 
 
13-44 3120
3.Fabikovič DanielKalus Tomáš292  3030
4.Růžičková NatálieVodáková Aneta114  3040
5.Krejčiřík StanislavBlažek David-114129 3150
6.Morc DominikJakubčík Václav354  3060
7.Růžičková NatálieKalus Tomáš430  3070
8.Krejčiřík StanislavVodáková Aneta143  3080
9.Morc DominikBlažek David1146  3090
10.Fabikovič DanielJakubčík Václav273  30100
11.Krejčiřík StanislavKalus Tomáš402  30110
12.Vacek JanVodáková Aneta435  30120
13.Fabikovič DanielBlažek David711-96 31130
14.Růžičková NatálieJakubčík Václav252  30140
15.Vacek JanKalus Tomáš240  30150
16.Fabikovič DanielVodáková Aneta655  30160
17.Růžičková NatálieBlažek David10-077 31170
18.Krejčiřík StanislavJakubčík Václav032  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabikovič Daniel40Kalus Tomáš04
Růžičková Natálie40Vodáková Aneta04
Krejčiřík Stanislav40Blažek David04
Morc Dominik20Jakubčík Václav04
Vacek Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18589:462TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
1049  3010
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Pleskač Jan
Šubík Jiří
 
 
152  3020
3.Jakubčík FrantišekPleskač Pavel595  3030
4.Fidor MarekEbach Petr-76-8-5 1331
5.Halm JosefPleskač Jan777  3041
6.Ševela FrantišekŠubík Jiří645  3051
7.Fidor MarekPleskač Pavel6-987 3161
8.Halm JosefEbach Petr-103-75-62362
9.Ševela FrantišekPleskač Jan1023  3072
10.Jakubčík FrantišekŠubík Jiří565  3082
11.Halm JosefPleskač Pavel-113146 3192
12.Zítka KarelEbach Petr-8-1-6  0393
13.Jakubčík FrantišekPleskač Jan478  30103
14.Fidor MarekŠubík Jiří374  30113
15.Zítka KarelPleskač Pavel4-5-8-6 13114
16.Jakubčík FrantišekEbach PetrWO    03115
17.Fidor MarekPleskač Jan96-127 31125
18.Halm JosefŠubík Jiří996  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubčík František30Pleskač Pavel13
Fidor Marek31Ebach Petr30
Halm Josef31Pleskač Jan04
Ševela František20Šubík Jiří04
Zítka Karel02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50524:683TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
-4-5-5  0301
2.Kružík David
Kružík Leoš
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
-1811-8-4 1302
3.Loukota Zdeněk ml.Novotný Pavel-5-9-4  0303
4.Kružík DavidKnöttig Ondřej10-710-9-72304
5.Gregor MiroslavPapež Jan-7-78-6 1305
6.Kružík LeošRubeš Jakub-16-6-6  0306
7.Kružík DavidNovotný Pavel-7-9-6  0307
8.Gregor MiroslavKnöttig Ondřej875  3017
9.Kružík LeošPapež Jan-8-86-6 1318
10.Loukota Zdeněk ml.Rubeš Jakub-7-6-9  0319
11.Gregor MiroslavNovotný Pavel-9-6-8  03110
12.Kružík LeošKnöttig Ondřej8-10-6-1 13111
13.Loukota Zdeněk ml.Papež Jan-9-7-7  03112
14.Kružík DavidRubeš Jakub-7-8-7  03113
15.Kružík LeošNovotný Pavel10-6-4-5 13114
16.Loukota Zdeněk ml.Knöttig Ondřej-8-9-7  03115
17.Kružík DavidPapež Jan10-8-7-9 13116
18.Gregor MiroslavRubeš Jakub-68-119432216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loukota Zdeněk ml.04Novotný Pavel40
Kružík David04Knöttig Ondřej31
Gregor Miroslav22Papež Jan40
Kružík Leoš04Rubeš Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52492:672TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
-41478 3110
2.Kolínský Michal
Vlach Petr
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-7-7-7  0311
3.Patka JiříSoukal Jiří ml.-7-7-7  0312
4.Slabyhoudek VáclavKubík Josef3-48-7-82313
5.Vlach PetrHoch Vítek-5-2-6  0314
6.Kolínský MichalPoulík Jan-10-5-8  0315
7.Slabyhoudek VáclavSoukal Jiří ml.-8-79-5 1316
8.Vlach PetrKubík Josef-77-9-8 1317
9.Kolínský MichalHoch Vítek-9-11-10  0318
10.Patka JiříPoulík Jan-59-9-8 1319
11.Vlach PetrSoukal Jiří ml.-4-4-8  03110
12.Kolínský MichalKubík Josef-0-4-7  03111
13.Patka JiříHoch Vítek-10-9-9  03112
14.Slabyhoudek VáclavPoulík Jan-48-5-8 13113
15.Kolínský MichalSoukal Jiří ml.-9-7-7  03114
16.Patka JiříKubík Josef-5-10-5  03115
17.Slabyhoudek VáclavHoch Vítek-9-714-6 13116
18.Vlach PetrPoulík Jan-115-7-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patka Jiří04Soukal Jiří ml.40
Slabyhoudek Václav04Kubík Josef40
Vlach Petr04Hoch Vítek40
Kolínský Michal04Poulík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53291:629TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolíhal Luděk
Fojtík Miloš
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-6-7-8  0301
2.Stehlík Daniel
 
 
Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
WO    0302
3.Dolíhal LuděkStraka Vlastimil-6-8-10  0303
4.Fojtík MilošVala Jaroslav-7-7-3  0304
5.Stehlík DanielDarmovzal Jan-6-78-8 1305
6.Mikulica MiroslavWO    0306
7.Fojtík MilošStraka Vlastimil6-6-7-8 1307
8.Stehlík DanielVala Jaroslav-3-1-5  0308
9.Darmovzal JanWO    0309
10.Dolíhal LuděkMikulica Miroslav-6-5-6  03010
11.Stehlík DanielStraka Vlastimil-7-6-8  03011
12.Vala JaroslavWO    03012
13.Dolíhal LuděkDarmovzal Jan7-7-6-6 13013
14.Fojtík MilošMikulica Miroslav-7-6-5  03014
15.Straka VlastimilWO    03015
16.Dolíhal LuděkVala Jaroslav-4-3-1  03016
17.Fojtík MilošDarmovzal Jan-78-77932116
18.Stehlík DanielMikulica Miroslav-6-5-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dolíhal Luděk04Straka Vlastimil30
Fojtík Miloš13Vala Jaroslav30
Stehlík Daniel04Darmovzal Jan21
   Mikulica Miroslav30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy