Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31677:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
31010  3010
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Sedláček Petr
Hruška Jaroslav st.
 
 
-1074-10-102311
3.Krátký MilanLazárik Milan170  3021
4.Lossel MartinSedláček Petr-7-11-7  0322
5.Halm JosefMrhal Zdeněk-82-9-8 1323
6.Ševela FrantišekHruška Jaroslav st.-8-7-7  0324
7.Lossel MartinLazárik Milan4105  3034
8.Halm JosefSedláček Petr8-8-91083244
9.Ševela FrantišekMrhal Zdeněk-811-9163254
10.Krátký MilanHruška Jaroslav st.-510-43-82355
11.Halm JosefLazárik Milan987  3065
12.Ševela FrantišekSedláček Petr794  3075
13.Krátký MilanMrhal Zdeněk756  3085
14.Lossel MartinHruška Jaroslav st.-6-5-11  0386
15.Ševela FrantišekLazárik Milan856  3096
16.Krátký MilanSedláček Petr-1095-6-72397
17.Lossel MartinMrhal Zdeněk3-10-109-72398
18.Halm JosefHruška Jaroslav st.-9-874-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan22Lazárik Milan04
Lossel Martin13Sedláček Petr22
Halm Josef22Mrhal Zdeněk22
Ševela František31Hruška Jaroslav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30576:484nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Blažek Jiří
Ebach Petr
 
 
-3108-8-72301
2.Rubeš Jakub
Zach Tomáš
 
 
Pleskač Pavel
 
 
WO    3011
3.Knöttig OndřejBlažek Jiří-4-4-8  0312
4.Novotný PavelEbach Petr653  3022
5.Zach TomášPleskač Pavel-6-897-32323
6.Rubeš JakubWO    3033
7.Novotný PavelBlažek Jiří-8-7-8  0334
8.Zach TomášEbach Petr1038  3044
9.Rubeš JakubPleskač Pavel-8-9-7  0345
10.Knöttig OndřejWO    3055
11.Zach TomášBlažek Jiří8-3-5-5 1356
12.Rubeš JakubEbach Petr-8-19-6 1357
13.Knöttig OndřejPleskač Pavel6-5-12-8 1358
14.Novotný PavelWO    3068
15.Rubeš JakubBlažek Jiří-6-45-6 1369
16.Knöttig OndřejEbach Petr10-7-810113279
17.Novotný PavelPleskač Pavel-3779 3189
18.Zach TomášWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Knöttig Ondřej12Blažek Jiří40
Novotný Pavel21Ebach Petr13
Zach Tomáš12Pleskač Pavel31
Rubeš Jakub03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39495:592TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
3-711-833210
2.Šťastný Pavel
Němeček Miloš
 
 
Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
-8-26-8 1311
3.Goliáš PetrŠvejda Alois387  3021
4.Šťastný PavelSvojanovský Ladislav5-1437 3131
5.Mrkvica AlešDamborský Bohumil-7-9-6  0332
6.Němeček MilošZajíc René-62-4-7 1333
7.Šťastný PavelŠvejda Alois-5-810-9 1334
8.Mrkvica AlešSvojanovský Ladislav896  3044
9.Němeček MilošDamborský Bohumil-2-3-0  0345
10.Goliáš PetrZajíc René-7-5-4  0346
11.Mrkvica AlešŠvejda Alois-7-7-9  0347
12.Němeček MilošSvojanovský Ladislav87-8-10-92348
13.Goliáš PetrDamborský Bohumil9-4-5-7 1349
14.Šťastný PavelZajíc René-4-3-4  03410
15.Němeček MilošŠvejda Alois768  30510
16.Goliáš PetrSvojanovský Ladislav876  30610
17.Šťastný PavelDamborský Bohumil-2-3-2  03611
18.Mrkvica AlešZajíc René-4-4-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Goliáš Petr22Švejda Alois22
Šťastný Pavel13Svojanovský Ladislav13
Mrkvica Aleš13Damborský Bohumil40
Němeček Miloš13Zajíc René40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43678:724TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
8-1911 3110
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-9-391273220
3.Šalášek JiříSoukal Jiří ml.74-10-7-72321
4.Sláma AdamKubík Josef-6-7-7  0322
5.Stávek JosefHoch Vítek-9-6-8  0323
6.Blaško KvětoslavNovák Jiří st.68-9-12-32324
7.Sláma AdamSoukal Jiří ml.-6-9-5  0325
8.Stávek JosefKubík Josef86-7-773235
9.Blaško KvětoslavHoch Vítek7-66-10-92336
10.Šalášek JiříNovák Jiří st.-7-9-8  0337
11.Stávek JosefSoukal Jiří ml.3-7-98-72338
12.Blaško KvětoslavKubík Josef-89-13-8 1339
13.Šalášek JiříHoch Vítek-6996 3149
14.Sláma AdamNovák Jiří st.-7-8-8  03410
15.Blaško KvětoslavSoukal Jiří ml.-109910 31510
16.Šalášek JiříKubík Josef46-6-7732610
17.Sláma AdamHoch Vítek7-5-98-823611
18.Stávek JosefNovák Jiří st.9-794 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří22Soukal Jiří ml.31
Sláma Adam04Kubík Josef22
Stávek Josef22Hoch Vítek31
Blaško Květoslav13Novák Jiří st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy