Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:42734:769TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Novotný Pavel
Linhart Kamil
 
 
-6-679103210
2.Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
Rubeš Jakub
Zach Tomáš
 
 
-888-9113220
3.Lazárik MilanNovotný Pavel-6-7-8  0321
4.Hruška Jaroslav st.Linhart Kamil6-7-8893231
5.Sedláček PetrZach Tomáš-6-689-92332
6.Mrhal ZdeněkRubeš Jakub6-1096 3142
7.Hruška Jaroslav st.Novotný Pavel-6-688-92343
8.Sedláček PetrLinhart Kamil88-7-7-82344
9.Mrhal ZdeněkZach Tomáš6-8-910-112345
10.Lazárik MilanRubeš Jakub6-6-5-4 1346
11.Sedláček PetrNovotný Pavel-688-7-92347
12.Mrhal ZdeněkLinhart Kamil6-899 3157
13.Lazárik MilanZach Tomáš6-8-9-4 1358
14.Hruška Jaroslav st.Rubeš Jakub66-96 3168
15.Mrhal ZdeněkNovotný Pavel-6-61011-122369
16.Lazárik MilanLinhart Kamil-6-6-8  03610
17.Hruška Jaroslav st.Zach Tomáš88-7-61132710
18.Sedláček PetrRubeš Jakub66-89 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazárik Milan04Novotný Pavel40
Hruška Jaroslav st.31Linhart Kamil22
Sedláček Petr13Zach Tomáš31
Mrhal Zdeněk22Rubeš Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29602:526TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-9-9-3  0301
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
752  3011
3.Krátký MilanMrkvica Aleš7-9-8823221
4.Lossel MartinGoliáš Petr12-4-45-42322
5.Ševela FrantišekZmrzlík Pavel891  3032
6.Halm JosefPavelka Daniel747  3042
7.Lossel MartinMrkvica Aleš7-77-9-92343
8.Ševela FrantišekGoliáš Petr-6-1-5  0344
9.Halm JosefZmrzlík Pavel871  3054
10.Krátký MilanPavelka Daniel8103  3064
11.Ševela FrantišekMrkvica Aleš-9-3-10  0365
12.Halm JosefGoliáš Petr-12-10-6  0366
13.Krátký MilanZmrzlík Pavel173  3076
14.Lossel MartinPokorný Petr224  3086
15.Halm JosefMrkvica Aleš7-10-8-6 1387
16.Krátký MilanGoliáš Petr-4-47-7 1388
17.Lossel MartinZmrzlík Pavel-8-81483298
18.Ševela FrantišekPokorný Petr-10937 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan31Mrkvica Aleš31
Lossel Martin22Goliáš Petr40
Ševela František22Zmrzlík Pavel04
Halm Josef22Pavelka Daniel02
   Pokorný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30651:610TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
-7-86-9 1301
2.Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
9-639 3111
3.Kubík JosefBlažek Jiří-99-79-72312
4.Hoch VítekEbach Petr-9-9-7  0313
5.Soukal Jiří ml.Pleskač Pavel652  3023
6.Novák Jiří st.Pleskač Jan544  3033
7.Hoch VítekBlažek Jiří14-8-7-6 1334
8.Soukal Jiří ml.Ebach Petr9-6103 3144
9.Novák Jiří st.Pleskač Pavel12129  3054
10.Kubík JosefPleskač Jan753  3064
11.Soukal Jiří ml.Blažek Jiří-9-7-11  0365
12.Novák Jiří st.Ebach Petr8-158 3175
13.Kubík JosefPleskač Pavel-3-84963285
14.Hoch VítekPleskač Jan-51065 3195
15.Novák Jiří st.Blažek Jiří-8-79-6 1396
16.Kubík JosefEbach Petr911-7-5-72397
17.Hoch VítekPleskač Pavel-8-712-10 1398
18.Soukal Jiří ml.Pleskač Jan4106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubík Josef22Blažek Jiří40
Hoch Vítek13Ebach Petr22
Soukal Jiří ml.31Pleskač Pavel13
Novák Jiří st.31Pleskač Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:43462:611TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-4-2-8  0301
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
8-4-2-7 1302
3.Stávek JosefZajíc René-2-5-7  0303
4.Sláma AdamDamborský Bohumil-89-1-2 1304
5.Blaško KvětoslavŠvejda Alois-9-1212-2 1305
6.Šalášek JiříSvojanovský Ladislav-8385 3115
7.Sláma AdamZajíc René-7-711-8 1316
8.Blaško KvětoslavDamborský Bohumil-4-5-12  0317
9.Šalášek JiříŠvejda Alois-7-89763227
10.Stávek JosefSvojanovský Ladislav755  3037
11.Blaško KvětoslavZajíc René-2-5-7  0338
12.Šalášek JiříDamborský Bohumil-6-6-7  0339
13.Stávek JosefŠvejda Alois-6-8-4  03310
14.Sláma AdamSvojanovský Ladislav98-95 31410
15.Šalášek JiříZajíc René-6-5-8  03411
16.Stávek JosefDamborský Bohumil-9-5-1  03412
17.Sláma AdamŠvejda Alois-6-3-4  03413
18.Blaško KvětoslavSvojanovský Ladislav348  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stávek Josef13Zajíc René40
Sláma Adam13Damborský Bohumil40
Blaško Květoslav13Švejda Alois31
Šalášek Jiří22Svojanovský Ladislav04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy