Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31676:636TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Mrhal Zdeněk
Sedláček Petr
 
 
5117  3010
2.Novák Jiří ml.
Hoch Vítek
 
 
Hruška Jaroslav st.
Strouhal Jaroslav
 
 
68-9-483220
3.Novák Jiří st.Strouhal Jaroslav287  3030
4.Soukal Jiří ml.Sedláček Petr8-8-9-0 1331
5.Kubík JosefMrhal Zdeněk-9-98-7 1332
6.Hoch VítekHruška Jaroslav st.-8-6-8  0333
7.Soukal Jiří ml.Strouhal Jaroslav41015  3043
8.Kubík JosefSedláček Petr7-8-12-5 1344
9.Hoch VítekMrhal Zdeněk898  3054
10.Novák Jiří st.Hruška Jaroslav st.-5-11-7  0355
11.Kubík JosefStrouhal Jaroslav-8289 3165
12.Hoch VítekSedláček Petr8-6-8883275
13.Novák Jiří st.Mrhal Zdeněk114-84 3185
14.Soukal Jiří ml.Hruška Jaroslav st.-6-98863295
15.Hoch VítekStrouhal Jaroslav6-10124 31105
16.Novák Jiří st.Sedláček Petr311-5-9332115
17.Soukal Jiří ml.Mrhal Zdeněk9-810-6732125
18.Kubík JosefHruška Jaroslav st.-8-10-4  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Jiří st.31Strouhal Jaroslav04
Soukal Jiří ml.31Sedláček Petr22
Kubík Josef13Mrhal Zdeněk13
Hoch Vítek31Hruška Jaroslav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30692:597TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knöttig Ondřej
Rubeš Jakub
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
2-9611 3110
2.Novotný Pavel
Maška Petr
 
 
Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
-975-7-112311
3.Rubeš JakubVala Jaroslav-9-3-5  0312
4.Knöttig OndřejStraka Vlastimil-1016-993222
5.Novotný PavelDarmovzal Jan411-97 3132
6.Maška PetrMikulica Miroslav8-86-1063242
7.Knöttig OndřejVala Jaroslav-5-3-8  0343
8.Novotný PavelStraka Vlastimil889  3053
9.Maška PetrDarmovzal Jan931  3063
10.Rubeš JakubMikulica Miroslav-9-439-92364
11.Novotný PavelVala Jaroslav-5-5-10  0365
12.Maška PetrStraka Vlastimil-8811-763275
13.Rubeš JakubDarmovzal Jan6-966 3185
14.Knöttig OndřejMikulica Miroslav-8675 3195
15.Maška PetrVala Jaroslav-87-78-52396
16.Rubeš JakubStraka Vlastimil6-834 31106
17.Knöttig OndřejDarmovzal Jan335  30116
18.Novotný PavelMikulica Miroslav68-79 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubeš Jakub22Vala Jaroslav40
Knöttig Ondřej31Straka Vlastimil04
Novotný Pavel31Darmovzal Jan04
Maška Petr31Mikulica Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:12615:430TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Dolíhal Luděk
Hančkr Karel
 
 
957  3010
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Furch Michal
Urbánek Michal
 
 
543  3020
3.Blažek JiříDolíhal Luděk4510  3030
4.Ebach PetrHančkr Karel342  3040
5.Pleskač PavelFurch Michal54-78 3150
6.Pleskač JanUrbánek Michal-7-4-6  0351
7.Ebach PetrDolíhal Luděk46-25 3161
8.Pleskač PavelHančkr Karel67-813 3171
9.Pleskač JanFurch Michal-810-7883281
10.Blažek JiříUrbánek Michal638  3091
11.Pleskač PavelDolíhal Luděk7810  30101
12.Pleskač JanHančkr Karel-9-7-9  03102
13.Blažek JiříFurch Michal679  30112
14.Ebach PetrUrbánek Michal935  30122
15.Pleskač JanDolíhal Luděk-6897 31132
16.Blažek JiříHančkr Karel754  30142
17.Ebach PetrFurch Michal831  30152
18.Pleskač PavelUrbánek Michal848  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jiří40Dolíhal Luděk04
Ebach Petr40Hančkr Karel13
Pleskač Pavel40Furch Michal04
Pleskač Jan22Urbánek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:53458:697TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Jakubčík Václav
 
 
Vávra Tomáš
Kolínský Michal
 
 
-3-67-3 1301
2.Lesovský Tadeáš
Svoboda Petr
 
 
Vlach Petr
Vlach Radomír
 
 
-7-6-4  0302
3.Lesovský TadeášVávra Tomáš-4-8-5  0303
4.Dohnálek LuděkKolínský Michal-8-99383213
5.Svoboda PetrVlach Petr-7-5-9  0314
6.Vodáková AnetaVlach Radomír-9-10-5  0315
7.Dohnálek LuděkVávra Tomáš-4710-10-22316
8.Svoboda PetrKolínský Michal-9-8-9  0317
9.Vodáková AnetaVlach Petr12-68-3-72318
10.Lesovský TadeášVlach Radomír-8-3-2  0319
11.Svoboda PetrVávra Tomáš7-5-9-3 13110
12.Jakubčík VáclavKolínský Michal-3-38-2 13111
13.Lesovský TadeášVlach Petr-6-5-5  03112
14.Dohnálek LuděkVlach Radomír-3-6-4  03113
15.Jakubčík VáclavVávra Tomáš-6-3-4  03114
16.Lesovský TadeášKolínský Michal-38-7-10 13115
17.Dohnálek LuděkVlach Petr1212-8-8-723116
18.Svoboda PetrVlach Radomír-6-6-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lesovský Tadeáš04Vávra Tomáš40
Dohnálek Luděk13Kolínský Michal31
Svoboda Petr04Vlach Petr40
Vodáková Aneta02Vlach Radomír40
Jakubčík Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30574:556TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Svoboda Zdeněk
 
 
Kružík David
Gajda Michal
 
 
-8-669-72301
2.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Gregor Miroslav
Jelínek Jaromír
 
 
6-946 3111
3.Zajíc RenéKružík Leoš573  3021
4.Himal TomášGajda Michal-8498 3131
5.Švejda AloisGregor Miroslav26-75 3141
6.Svoboda ZdeněkJelínek Jaromír-5-2-1  0342
7.Himal TomášKružík Leoš-8-103473252
8.Švejda AloisGajda Michal7610  3062
9.Svoboda ZdeněkGregor Miroslav-4-5-4  0363
10.Zajíc RenéJelínek Jaromír1058  3073
11.Švejda AloisKružík Leoš489  3083
12.Svoboda ZdeněkGajda Michal-11-6-5  0384
13.Zajíc RenéGregor Miroslav118-88 3194
14.Himal TomášJelínek Jaromír-5-5-7  0395
15.Svoboda ZdeněkKružík Leoš-4-3-10  0396
16.Zajíc RenéGajda Michal1023  30106
17.Himal TomášGregor Miroslav4-8-29-423107
18.Švejda AloisJelínek Jaromír-10-65-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc René40Kružík Leoš13
Himal Tomáš22Gajda Michal13
Švejda Alois31Gregor Miroslav22
Svoboda Zdeněk04Jelínek Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39515:593MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Vašíčková Martina
Růžičková Natálie
 
 
-9-11-7  0301
2.Stejskal Libor
Halasová Anna
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
686  3011
3.Slavík OndřejRůžičková Natálie-9-6-10  0312
4.Slavík JakubVašíčková Martina-7-4-9  0313
5.Halasová AnnaFabikovič Daniel810-5-6-82314
6.Stejskal LiborBruckner Tomáš956  3024
7.Slavík JakubRůžičková Natálie-7-6-8  0325
8.Halasová AnnaVašíčková Martina-5655 3135
9.Stejskal LiborFabikovič Daniel758  3045
10.Slavík OndřejBruckner Tomáš-2-9-10  0346
11.Halasová AnnaRůžičková Natálie-5-9-7  0347
12.Stejskal LiborVašíčková Martina677  3057
13.Slavík OndřejFabikovič Daniel28-6-9-92358
14.Slavík JakubBruckner Tomáš10-6-5-5 1359
15.Stejskal LiborRůžičková Natálie9-11-3693269
16.Slavík OndřejVašíčková Martina-9-8-1  03610
17.Slavík JakubFabikovič Daniel-2-9-3  03611
18.Halasová AnnaBruckner Tomáš-6-5-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej04Růžičková Natálie31
Slavík Jakub04Vašíčková Martina22
Halasová Anna13Fabikovič Daniel31
Stejskal Libor40Bruckner Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4648:348TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Halámek Zdeněk
Křížek Nikolas
 
 
7810  3010
2.Blaško Květoslav
Mezihorák Aleš
 
 
Svoboda Ondřej
Halámek Jakub
 
 
889  3020
3.Šalášek JiříHalámek Zdeněk352  3030
4.Sláma AdamKřížek Nikolas256  3040
5.Mezihorák AlešSvoboda Ondřej3109  3050
6.Blaško KvětoslavHalámek Jakub362  3060
7.Sláma AdamHalámek Zdeněk4015  3070
8.Mezihorák AlešKřížek Nikolas254  3080
9.Blaško KvětoslavSvoboda Ondřej273  3090
10.Šalášek JiříHalámek Jakub4713  30100
11.Mezihorák AlešHalámek Zdeněk810-99 31110
12.Blaško KvětoslavKřížek Nikolas153  30120
13.Šalášek JiříSvoboda Ondřej883  30130
14.Sláma AdamHalámek Jakub-9853 31140
15.Blaško KvětoslavHalámek Zdeněk053  30150
16.Šalášek JiříKřížek Nikolas256  30160
17.Sláma AdamSvoboda Ondřej48-104 31170
18.Mezihorák AlešHalámek Jakub310-127 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří40Halámek Zdeněk04
Sláma Adam40Křížek Nikolas04
Mezihorák Aleš40Svoboda Ondřej04
Blaško Květoslav40Halámek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39525:635TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-77-4-7 1301
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Šťastný Pavel
Pavelka Daniel
 
 
884  3011
3.Straka DominikMrkvica Aleš-2-2-3  0312
4.Polášek PatrikGoliáš Petr-4-2810-42313
5.Pluháček RadekPavelka Daniel476  3023
6.Průdek DanielŠťastný Pavel8-3-710-32324
7.Polášek PatrikMrkvica Aleš9-17-10-6 1325
8.Pluháček RadekGoliáš Petr-1-5-7  0326
9.Průdek DanielPavelka Daniel1167  3036
10.Straka DominikŠťastný Pavel-76-8-7 1337
11.Pluháček RadekMrkvica Aleš-589-6-102338
12.Průdek DanielGoliáš Petr-4-7-6  0339
13.Straka DominikPavelka Daniel568  3049
14.Polášek PatrikŠťastný Pavel-8-3-3  03410
15.Průdek DanielMrkvica Aleš-3-7-6  03411
16.Průdek FilipGoliáš Petr-3-7-5  03412
17.Polášek PatrikPavelka Daniel37-106 31512
18.Pluháček RadekŠťastný Pavel-99-67832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Dominik12Mrkvica Aleš40
Polášek Patrik13Goliáš Petr40
Pluháček Radek22Pavelka Daniel04
Průdek Daniel13Šťastný Pavel31
Průdek Filip01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy