Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33611:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Strouhal Jaroslav
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-79-4-9 1301
2.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Tetur Marek
Pavelka Daniel
 
 
-78614 3111
3.Sedláček PetrMrkvica Aleš8-2-6-6 1312
4.Mrhal ZdeněkTetur Marek6-1146 3122
5.Hruška Jaroslav st.Goliáš Petr89-6-063232
6.Strouhal JaroslavPavelka Daniel567  3042
7.Mrhal ZdeněkMrkvica Aleš-77-8-8 1343
8.Hruška Jaroslav st.Tetur Marek624  3053
9.Strouhal JaroslavGoliáš Petr-4-5-7  0354
10.Sedláček PetrPavelka Daniel939  3064
11.Hruška Jaroslav st.Mrkvica Aleš-64-76-92365
12.Strouhal JaroslavTetur Marek6-7-88-22366
13.Sedláček PetrGoliáš Petr-9-7-3  0367
14.Mrhal ZdeněkPavelka Daniel88-96 3177
15.Strouhal JaroslavMrkvica Aleš-5-69-8 1378
16.Sedláček PetrTetur Marek4-1096 3188
17.Mrhal ZdeněkGoliáš Petr8-5-6-6 1389
18.Hruška Jaroslav st.Pavelka Daniel065  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr22Mrkvica Aleš40
Mrhal Zdeněk22Tetur Marek13
Hruška Jaroslav st.31Goliáš Petr31
Strouhal Jaroslav13Pavelka Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54317:617TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-2-4-7  0301
2.Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-2-5-7  0302
3.Halámek RadekStraka Dominik-2-7-9  0303
4.Halámek JakubPolášek Patrik-4-5-7  0304
5.Halámek ZdeněkPrůdek Daniel-8-11-4  0305
6.Halámek Radek ml.Pluháček Radek-2-5-2  0306
7.Halámek JakubStraka Dominik-4-7-8  0307
8.Halámek ZdeněkPolášek Patrik-7-109-9 1308
9.Halámek Radek ml.Průdek Daniel-5-5-1  0309
10.Halámek RadekPluháček Radek-2-5-1  03010
11.Halámek ZdeněkStraka Dominik-39-7-9 13011
12.Halámek Radek ml.Polášek Patrik-1-3-2  03012
13.Halámek RadekPrůdek Filip-10-7-4  03013
14.Halámek JakubPluháček Radek-3-1-5  03014
15.Halámek Radek ml.Straka Dominik-7-8-5  03015
16.Halámek RadekPolášek Patrik-9-7-8  03016
17.Halámek JakubPrůdek Filip-4-8-10  03017
18.Halámek ZdeněkPluháček Radek-3-9-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek04Straka Dominik40
Halámek Jakub04Polášek Patrik40
Halámek Zdeněk04Průdek Daniel20
Halámek Radek ml.04Pluháček Radek40
   Průdek Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42497:643TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
-6-8-6  0301
2.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
-7-2-7  0302
3.Bruckner Tomᚊalášek Jiří-2-4-4  0303
4.Morc DominikSláma Adam647  3013
5.Fabikovič DanielBlaško Květoslav-4-7-4  0314
6.Vacek JanStávek Pavel912-4-1043224
7.Morc DominikŠalášek Jiří-6986 3134
8.Fabikovič DanielSláma Adam-6-6-3  0335
9.Vacek JanBlaško Květoslav910-69 3145
10.Bruckner TomášStávek Pavel-3-8-6  0346
11.Fabikovič DanielŠalášek Jiří-5-3-8  0347
12.Vacek JanSláma Adam-56-1110-122348
13.Bruckner TomášBlaško Květoslav-1-8-4  0349
14.Morc DominikStávek Pavel696  3059
15.Vacek JanŠalášek Jiří-9-69993269
16.Bruckner TomášSláma Adam4-9-6-5 13610
17.Morc DominikBlaško Květoslav-4-12-3  03611
18.Fabikovič DanielStávek Pavel11-6-5-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruckner Tomáš04Šalášek Jiří22
Morc Dominik31Sláma Adam31
Fabikovič Daniel04Blaško Květoslav31
Vacek Jan31Stávek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:26543:475TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
Halas Pavel st.
Stejskal Libor
 
 
69-5-253210
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Hanák František
Slavík Jakub
 
 
586  3020
3.Krátký MilanHalas Pavel st.-1111-6-7 1321
4.Lossel MartinStejskal Libor4-8-8-7 1322
5.Halm JosefHanák František487  3032
6.Ševela FrantišekSlavík Jakub782  3042
7.Lossel MartinHalas Pavel st.-10-4-5  0343
8.Halm JosefStejskal Libor-28-6-5 1344
9.Ševela FrantišekHanák František625  3054
10.Krátký MilanSlavík Jakub513  3064
11.Halm JosefHalas Pavel st.-3-3-8  0365
12.Ševela FrantišekStejskal Libor-9-9-8  0366
13.Krátký MilanHanák František234  3076
14.Lossel MartinSlavík Jakub953  3086
15.Ševela FrantišekHalas Pavel st.-4-2-3  0387
16.Krátký MilanStejskal Libor8-8-88-52388
17.Lossel MartinHanák František385  3098
18.Halm JosefSlavík Jakub332  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan22Halas Pavel st.40
Lossel Martin22Stejskal Libor40
Halm Josef22Hanák František04
Ševela František22Slavík Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35604:584TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Smíšek Petr
 
 
Kolínský Michal
Presl Michal
 
 
9-48-5-92301
2.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Vlach Radomír
Slabyhoudek Václav
 
 
856  3011
3.Švejda AloisSlabyhoudek Václav-85-6163221
4.Zajíc RenéVlach Radomír238  3031
5.Himal TomášKolínský Michal-7-5-8  0332
6.Smíšek PetrPresl Michal-6-8-8  0333
7.Zajíc RenéSlabyhoudek Václav112  3043
8.Himal TomášVlach Radomír910-109 3153
9.Smíšek PetrKolínský Michal-6-8-3  0354
10.Švejda AloisPresl Michal-7-7-11  0355
11.Himal TomášSlabyhoudek Václav-14-7-2  0356
12.Smíšek PetrVlach Radomír-8129-883266
13.Švejda AloisKolínský Michal-9-7105-122367
14.Zajíc RenéPresl Michal-777-9-62368
15.Smíšek PetrSlabyhoudek Václav-9-3-8  0369
16.Švejda AloisVlach Radomír355  3079
17.Zajíc RenéKolínský Michal565  3089
18.Himal TomášPresl Michal-96-11-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švejda Alois22Slabyhoudek Václav22
Zajíc René31Vlach Radomír04
Himal Tomáš13Kolínský Michal31
Smíšek Petr13Presl Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:14620:454KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Kopeček David
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
549  3010
2.Dolíhal Luděk
Dostál Martin
 
 
Lesovský Tadeáš
Svoboda Petr
 
 
678  3020
3.Kopeček DavidBlažek Petr4911  3030
4.Dolíhal LuděkSvoboda Petr827  3040
5.Hančkr KarelBlažek David1769  3050
6.Dostál MartinJanoušek Tomáš789  3060
7.Dolíhal LuděkLesovský Tadeáš243  3070
8.Hančkr KarelSvoboda Petr8410  3080
9.Dostál MartinBlažek David746  3090
10.Kopeček DavidJanoušek Tomáš-5-868932100
11.Hančkr KarelLesovský Tadeáš7-1048 31110
12.Dostál MartinSvoboda Petr-8-4-9  03111
13.Kopeček DavidBlažek David-84-4-7 13112
14.Dolíhal LuděkJanoušek Tomáš5710  30122
15.Dostál MartinLesovský Tadeáš-6455 31132
16.Kopeček DavidSvoboda Petr-9-6-8  03133
17.Dolíhal LuděkBlažek David594  30143
18.Hančkr KarelJanoušek Tomáš-10842 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopeček David22Blažek Petr01
Dolíhal Luděk40Svoboda Petr22
Hančkr Karel40Blažek David13
Dostál Martin31Janoušek Tomáš04
   Lesovský Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46514:647TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Zlámal Vojtěch
 
 
Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
-10-6-5  0301
2.Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
-9-6-3  0302
3.Straka VlastimilPleskač Jan-108-8763212
4.Zlámal VojtěchBlažek Jiří-6-6-7  0313
5.Mikulica MiroslavPleskač Pavel98-87 3123
6.Darmovzal JanEbach Petr-3-8-9  0324
7.Zlámal VojtěchPleskač Jan-769-8-92325
8.Mikulica MiroslavBlažek Jiří-11-7-4  0326
9.Darmovzal JanPleskač Pavel-6-98-7 1327
10.Straka VlastimilEbach Petr-119-7-12 1328
11.Mikulica MiroslavPleskač Jan-68106 3138
12.Darmovzal JanBlažek Jiří-5-8-8  0339
13.Straka VlastimilPleskač Pavel-139-8-9 13310
14.Zlámal VojtěchEbach Petr-4-5-5  03311
15.Darmovzal JanPleskač Jan665  30411
16.Straka VlastimilBlažek Jiří-8-7-6  03412
17.Zlámal VojtěchPleskač Pavel-10-9-5  03413
18.Mikulica MiroslavEbach Petr-3-4-1  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Straka Vlastimil13Pleskač Jan13
Zlámal Vojtěch04Blažek Jiří40
Mikulica Miroslav22Pleskač Pavel31
Darmovzal Jan13Ebach Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31655:610TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří st.
Novák Jiří ml.
 
 
Novotný Pavel
Maška Petr
 
 
-9-65-6 1301
2.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Rubeš Jakub
Knöttig Ondřej
 
 
-8-2-6  0302
3.Novák Jiří st.Novotný Pavel-9866 3112
4.Novák Jiří ml.Maška Petr6-10-74-92313
5.Kubík JosefRubeš Jakub6711  3023
6.Hoch VítekKnöttig Ondřej7-129-983233
7.Novák Jiří ml.Novotný Pavel-6-7-8  0334
8.Kubík JosefMaška Petr889  3044
9.Hoch VítekRubeš Jakub7-12-13373254
10.Novák Jiří st.Knöttig Ondřej55-99 3164
11.Kubík JosefNovotný Pavel-141076 3174
12.Hoch VítekMaška Petr9-7-9-11 1375
13.Novák Jiří st.Rubeš Jakub334  3085
14.Novák Jiří ml.Knöttig Ondřej9-1-8-10 1386
15.Hoch VítekNovotný Pavel-5-119-6 1387
16.Novák Jiří st.Maška Petr6911  3097
17.Novák Jiří ml.Rubeš Jakub4311  30107
18.Kubík JosefKnöttig Ondřej-8-6-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Jiří st.40Novotný Pavel22
Novák Jiří ml.13Maška Petr22
Kubík Josef31Rubeš Jakub04
Hoch Vítek22Knöttig Ondřej22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy