Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26646:571TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
116-3-753210
2.Dobrovolný Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
-6-59-7 1311
3.Novotný PavelLazárik Milan68-64 3121
4.Knöttig OndřejSedláček Petr865  3031
5.Rubeš JakubMrhal Zdeněk9-68-7-92332
6.Maška PetrHruška Jaroslav st.9-8-7663242
7.Knöttig OndřejLazárik Milan876  3052
8.Rubeš JakubSedláček Petr-6-8-7  0353
9.Maška PetrMrhal Zdeněk-5334 3163
10.Novotný PavelHruška Jaroslav st.-7628 3173
11.Rubeš JakubLazárik Milan675  3083
12.Maška PetrSedláček Petr-5-12-15  0384
13.Novotný PavelMrhal Zdeněk935  3094
14.Knöttig OndřejHruška Jaroslav st.-779-2932104
15.Maška PetrLazárik Milan8610  30114
16.Novotný PavelSedláček Petr-655-8632124
17.Knöttig OndřejMrhal Zdeněk797  30134
18.Rubeš JakubHruška Jaroslav st.-7-8-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Pavel40Lazárik Milan04
Knöttig Ondřej40Sedláček Petr22
Rubeš Jakub13Mrhal Zdeněk13
Maška Petr31Hruška Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36636:652TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Pleskač Jan
 
 
Novák Jiří st.
Novák Jiří ml.
 
 
7-8-9-10 1301
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
9-968 3111
3.Růžička FilipNovák Jiří st.59-6-973221
4.Ebach PetrNovák Jiří ml.10-96-7-92322
5.Pleskač JanHoch Vítek-812-4-9 1323
6.Pleskač PavelKubík Josef-99-6-4 1324
7.Ebach PetrNovák Jiří st.9134  3034
8.Pleskač JanNovák Jiří ml.-1-12-6  0335
9.Pleskač PavelHoch Vítek8-98-7-92336
10.Růžička FilipKubík Josef377  3046
11.Pleskač JanNovák Jiří st.-8-2-3  0347
12.Pleskač PavelNovák Jiří ml.10-79-8-62348
13.Růžička FilipHoch Vítek514  3058
14.Ebach PetrKubík Josef-399-173268
15.Pleskač PavelNovák Jiří st.-3-8-9  0369
16.Růžička FilipNovák Jiří ml.497  3079
17.Ebach PetrHoch Vítek4-8127 3189
18.Pleskač JanKubík Josef-98-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip40Novák Jiří st.22
Ebach Petr31Novák Jiří ml.31
Pleskač Jan04Hoch Vítek22
Pleskač Pavel04Kubík Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54285:614TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Kalus Tomáš
 
 
Vala Jaroslav
Mikulica Miroslav
 
 
-2-6-6  0301
2.Vodáková Aneta
Svoboda Petr
 
 
Straka Daniel
Zlámal Vojtěch
 
 
-6-10-4  0302
3.Špaček ŠtěpánVala Jaroslav-2-4-8  0303
4.Janoušek TomášMikulica Miroslav-6-3-6  0304
5.Vodáková AnetaStraka Vlastimil-3-3-4  0305
6.Svoboda PetrZlámal Vojtěch-5-67-6 1306
7.Janoušek TomášVala Jaroslav-3-2-4  0307
8.Vodáková AnetaMikulica Miroslav-5-5-2  0308
9.Svoboda PetrStraka Vlastimil-6-8-10  0309
10.Špaček ŠtěpánZlámal Vojtěch-4-6-7  03010
11.Vodáková AnetaVala Jaroslav-7-1-5  03011
12.Kalus TomášMikulica Miroslav-1-3-6  03012
13.Špaček ŠtěpánStraka Vlastimil-1-2-2  03013
14.Janoušek TomášZlámal Vojtěch9-7-10-7 13014
15.Kalus TomášVala Jaroslav-4-6-3  03015
16.Špaček ŠtěpánMikulica Miroslav-4-5-6  03016
17.Janoušek TomášStraka Vlastimil-10-5-5  03017
18.Vodáková AnetaZlámal Vojtěch-2-4-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Štěpán04Vala Jaroslav40
Janoušek Tomáš04Mikulica Miroslav40
Vodáková Aneta04Straka Vlastimil40
Svoboda Petr02Zlámal Vojtěch40
Kalus Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15646:445TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Dolíhal Luděk
Urbánek Michal
 
 
315  3010
2.Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
Hančkr Karel
Streichel Václav
 
 
7-8-9673220
3.Švejda AloisDolíhal Luděk454  3030
4.Tomola JaroslavUrbánek Michal-715-1063240
5.Zajíc RenéHančkr Karel436  3050
6.Himal TomášStreichel Václav277  3060
7.Tomola JaroslavDolíhal Luděk586  3070
8.Zajíc RenéUrbánek Michal657  3080
9.Himal TomášHančkr Karel1148  3090
10.Švejda AloisStreichel Václav333  30100
11.Zajíc RenéDolíhal Luděk596  30110
12.Himal TomášUrbánek Michal-9795 31120
13.Benešová ZuzanaHančkr Karel-7-66-8 13121
14.Tomola JaroslavStreichel Václav68-8-7-523122
15.Himal TomášDolíhal Luděk8-1263 31132
16.Benešová ZuzanaUrbánek Michal-5-6-7  03133
17.Tomola JaroslavHančkr Karel8109  30143
18.Zajíc RenéStreichel Václav4105  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švejda Alois20Dolíhal Luděk04
Tomola Jaroslav31Urbánek Michal13
Zajíc René40Hančkr Karel13
Himal Tomáš40Streichel Václav13
Benešová Zuzana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:39540:620Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Stejskal Libor
 
 
Měřínský Jiří
Jelínek Jaromír
 
 
689  3010
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Tarhaj Josef
Gregor Miroslav
 
 
-7-4-3  0311
3.Slavík JakubGregor Miroslav-5-5-5  0312
4.Slavík OndřejJelínek Jaromír-3-4-7  0313
5.Stejskal LiborMěřínský Jiří59-5-963223
6.Halas Pavel st.Tarhaj Josef6-128-1073233
7.Slavík OndřejGregor Miroslav-9-4-5  0334
8.Stejskal LiborJelínek Jaromír6-67-1053244
9.Halas Pavel st.Měřínský Jiří667  3054
10.Slavík JakubTarhaj Josef-7-3-7  0355
11.Stejskal LiborGregor Miroslav111-5-893265
12.Halas Pavel st.Jelínek Jaromír-11868 3175
13.Slavík JakubMěřínský Jiří-49-9-7 1376
14.Zimolka DavidTarhaj Josef-4-3-4  0377
15.Halas Pavel st.Gregor Miroslav456  3087
16.Slavík JakubJelínek Jaromír-2-5-4  0388
17.Zimolka DavidMěřínský Jiří-8-6-2  0389
18.Stejskal LiborTarhaj Josef-1068-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub04Gregor Miroslav22
Slavík Ondřej02Jelínek Jaromír22
Stejskal Libor31Měřínský Jiří22
Halas Pavel st.40Tarhaj Josef31
Zimolka David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21646:523TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
3-97-383210
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
978  3020
3.Šalášek JiříKrátký Milan9-241 3130
4.Sláma AdamLossel Martin357  3040
5.Stávek JosefHalm Josef-81098 3150
6.Blaško KvětoslavŠevela František198  3060
7.Sláma AdamKrátký Milan5-89-853270
8.Stávek JosefLossel Martin-9-911-8 1371
9.Blaško KvětoslavHalm Josef4-1054 3181
10.Šalášek JiříŠevela František4117  3091
11.Mezihorák AlešKrátký Milan-4-6-8  0392
12.Blaško KvětoslavLossel Martin766  30102
13.Šalášek JiříHalm Josef-7687 31112
14.Sláma AdamŠevela František888  30122
15.Blaško KvětoslavKrátký Milan6-952 31132
16.Šalášek JiříLossel Martin7105  30142
17.Sláma AdamHalm Josef-54-9-6 13143
18.Mezihorák AlešŠevela František7-7-6-4 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří40Krátký Milan13
Sláma Adam31Lossel Martin13
Stávek Josef11Halm Josef13
Blaško Květoslav40Ševela František13
Mezihorák Aleš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37680:683MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
4-10-10-12 1301
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vašíčková Martina
Bruckner Tomáš
 
 
954  3011
3.Straka DominikVacek Jan-9-8-8  0312
4.Polášek PatrikMorc Dominik-6-4-4  0313
5.Pluháček RadekVašíčková Martina453  3023
6.Průdek DanielBruckner Tomáš9-47-12-72324
7.Polášek PatrikVacek Jan-7-8-5  0325
8.Pluháček RadekMorc Dominik6-12-810-32326
9.Průdek DanielVašíčková Martina969  3036
10.Straka DominikBruckner Tomáš48-8-7-92337
11.Pluháček RadekVacek Jan879  3047
12.Průdek DanielMorc Dominik8-4-97-92348
13.Straka DominikVašíčková Martina-12-578-122349
14.Polášek PatrikBruckner Tomáš8-6-10-11 13410
15.Průdek DanielVacek Jan12-47-5-723411
16.Straka DominikMorc Dominik-8799 31511
17.Polášek PatrikVašíčková Martina-87-99832611
18.Pluháček RadekBruckner Tomáš5-10810 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Dominik13Vacek Jan31
Polášek Patrik13Morc Dominik31
Pluháček Radek31Vašíčková Martina13
Průdek Daniel13Bruckner Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:12585:409TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
Svoboda Ondřej
Halámek Jakub
 
 
350  3010
2.Šťastný Pavel
Zmrzlík Pavel
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
775  3020
3.Mrkvica AlešSvoboda Ondřej746  3030
4.Šťastný PavelHalámek Jakub422  3040
5.Zmrzlík PavelHalámek Zdeněk8109  3050
6.Pavelka DanielHalámek Radek-84-119103260
7.Šťastný PavelSvoboda Ondřej12-586 3170
8.Zmrzlík PavelHalámek Jakub752  3080
9.Pavelka DanielHalámek Zdeněk-3-8-8  0381
10.Mrkvica AlešHalámek Radek685  3091
11.Zmrzlík PavelSvoboda Ondřej-1-6-6  0392
12.Pavelka DanielHalámek Jakub659  30102
13.Mrkvica AlešHalámek Zdeněk687  30112
14.Šťastný PavelHalámek Radek ml.676  30122
15.Pavelka DanielSvoboda Ondřej-8-68-4 13123
16.Mrkvica AlešHalámek Jakub557  30133
17.Šťastný PavelHalámek Zdeněk764  30143
18.Zmrzlík PavelHalámek Radek ml.633  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrkvica Aleš40Svoboda Ondřej22
Šťastný Pavel40Halámek Jakub04
Zmrzlík Pavel31Halámek Zdeněk13
Pavelka Daniel22Halámek Radek02
   Halámek Radek ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy