Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18633:457TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Strouhal Jaroslav
 
 
Halámek Zdeněk
Křížek Nikolas
 
 
747  3010
2.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Svoboda Ondřej
Halámek Jakub
 
 
765  3020
3.Strouhal JaroslavHalámek Zdeněk-14-49-10 1321
4.Sedláček PetrKřížek Nikolas-9343 3131
5.Hruška Jaroslav st.Svoboda Ondřej494  3041
6.Mrhal ZdeněkHalámek Jakub664  3051
7.Sedláček PetrHalámek Zdeněk310-57 3161
8.Hruška Jaroslav st.Křížek Nikolas521  3071
9.Mrhal ZdeněkSvoboda Ondřej5-8-12-8 1372
10.Strouhal JaroslavHalámek Jakub-9-9-6  0373
11.Hruška Jaroslav st.Halámek Zdeněk487  3083
12.Mrhal ZdeněkHalámek Radek8-876 3193
13.Lazárik MilanSvoboda Ondřej-8-7-4  0394
14.Sedláček PetrHalámek Jakub484  30104
15.Mrhal ZdeněkHalámek Zdeněk-1161011 31114
16.Lazárik MilanHalámek Radek223  30124
17.Sedláček PetrSvoboda Ondřej88-6-61032134
18.Hruška Jaroslav st.Halámek Jakub380  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strouhal Jaroslav02Halámek Zdeněk13
Sedláček Petr40Křížek Nikolas02
Hruška Jaroslav st.40Svoboda Ondřej22
Mrhal Zdeněk31Halámek Jakub13
Lazárik Milan11Halámek Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:45453:574TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-9-10-9  0301
2.Růžičková Natálie
Vašíčková Martina
 
 
Pavelka Daniel
Šťastný Pavel
 
 
-9-64-6 1302
3.Fabikovič DanielMrkvica Aleš10-9-7-4 1303
4.Růžičková NatálieGoliáš Petr-7-7-9  0304
5.Vašíčková MartinaPavelka Daniel5-4-7673214
6.Bruckner Tomᚊťastný Pavel-11-10-3  0315
7.Růžičková NatálieMrkvica Aleš-10-4-8  0316
8.Vašíčková MartinaGoliáš Petr-8-3-2  0317
9.Bruckner TomášPavelka Daniel744  3027
10.Fabikovič DanielŠťastný Pavel-7-7-5  0328
11.Vašíčková MartinaMrkvica Aleš-2-7-1  0329
12.Bruckner TomášGoliáš Petr-37-1-8 13210
13.Fabikovič DanielPavelka Daniel-8-4-8  03211
14.Růžičková NatálieŠťastný Pavel-9-4-4  03212
15.Bruckner TomášMrkvica Aleš-7-8-3  03213
16.Fabikovič DanielGoliáš Petr-6-8-5  03214
17.Růžičková NatáliePavelka Daniel82-109 31314
18.Vašíčková MartinaŠťastný PavelWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabikovič Daniel04Mrkvica Aleš40
Růžičková Natálie13Goliáš Petr40
Vašíčková Martina12Pavelka Daniel13
Bruckner Tomáš13Šťastný Pavel30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19640:526TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-6879 3110
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
268  3020
3.Krátký MilanPolášek Patrik57-910 3130
4.Lossel MartinStraka Dominik9-7119 3140
5.Halm JosefPrůdek Daniel24-4-9113250
6.Ševela FrantišekPluháček Radek61010  3060
7.Lossel MartinPolášek Patrik776  3070
8.Halm JosefStraka Dominik-8-9-6  0371
9.Ševela FrantišekPrůdek Daniel854  3081
10.Krátký MilanPluháček Radek97-106 3191
11.Halm JosefPolášek Patrik5411  30101
12.Ševela FrantišekStraka Dominik-4-79-6 13102
13.Krátký MilanPrůdek Filip566  30112
14.Zítka KarelPluháček Radek-67-9-9 13113
15.Ševela FrantišekPolášek Patrik395  30123
16.Krátký MilanStraka Dominik-5399 31133
17.Zítka KarelPrůdek Filip3712  30143
18.Halm JosefPluháček Radek-4-910-5 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Polášek Patrik04
Lossel Martin20Straka Dominik22
Halm Josef22Průdek Daniel02
Ševela František31Pluháček Radek22
Zítka Karel11Průdek Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39520:608TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Měřínský Jiří
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
-4-3-18  0301
2.Jelínek Jaromír
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
129-46 3111
3.Loukota Zdeněk ml.Blaško Květoslav-5-6-5  0312
4.Gregor MiroslavŠalášek Jiří-5-7-7  0313
5.Jelínek JaromírSláma Adam14-4-9-8 1314
6.Měřínský JiříMezihorák Aleš728  3024
7.Gregor MiroslavBlaško Květoslav-4-3-2  0325
8.Jelínek JaromírŠalášek Jiří10-466 3135
9.Měřínský JiříSláma Adam679  3045
10.Loukota Zdeněk ml.Mezihorák Aleš5-9-76-82346
11.Jelínek JaromírBlaško Květoslav-10-3-7  0347
12.Měřínský JiříŠalášek Jiří-7-8-9  0348
13.Loukota Zdeněk ml.Sláma Adam-810-8-7 1349
14.Gregor MiroslavMezihorák Aleš837  3059
15.Měřínský JiříBlaško Květoslav-7-6-4  03510
16.Loukota Zdeněk ml.Šalášek Jiří-4-4-3  03511
17.Gregor MiroslavSláma Adam-7-648-823512
18.Jelínek JaromírStávek Josef44-88 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loukota Zdeněk ml.04Blaško Květoslav40
Gregor Miroslav13Šalášek Jiří31
Jelínek Jaromír22Sláma Adam31
Měřínský Jiří22Mezihorák Aleš12
   Stávek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29588:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Hanák František
Slavík Jakub
 
 
4-766 3110
2.Vlach Petr
Kolínský Michal
 
 
Stejskal Libor
Vokál Radek
 
 
-9-7-8  0311
3.Slabyhoudek VáclavSlavík Jakub789  3021
4.Patka JiříStejskal Libor-46-79-102322
5.Kolínský MichalVokál Radek-9-49-4 1323
6.Vlach PetrHanák František1059  3033
7.Patka JiříSlavík Jakub355  3043
8.Kolínský MichalStejskal Libor-9-8-9  0344
9.Vlach PetrVokál Radek-7-8-8  0345
10.Slabyhoudek VáclavHanák František888  3055
11.Kolínský MichalSlavík Jakub765  3065
12.Vlach PetrStejskal Libor-8-8-7  0366
13.Slabyhoudek VáclavVokál Radek5-4-5-10 1367
14.Patka JiříHanák František535  3077
15.Vlach PetrSlavík Jakub8510  3087
16.Slabyhoudek VáclavStejskal Libor3-78-6-102388
17.Patka JiříVokál Radek-59-5-8 1389
18.Kolínský MichalHanák František-38176 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabyhoudek Václav22Slavík Jakub04
Patka Jiří22Stejskal Libor40
Kolínský Michal22Vokál Radek40
Vlach Petr22Hanák František04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31538:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Mrenica Ondřej
Himal Tomáš
 
 
375  3010
2.Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-5-8-6  0311
3.Vala JaroslavŠvejda Alois77-78 3121
4.Straka VlastimilZajíc René-3-7-4  0322
5.Mikulica MiroslavHimal Tomáš648  3032
6.Darmovzal JanMrenica Ondřej7612  3042
7.Straka VlastimilŠvejda Alois-5-7-3  0343
8.Mikulica MiroslavZajíc René-5-5-3  0344
9.Darmovzal JanHimal Tomáš6-926 3154
10.Vala JaroslavMrenica Ondřej468  3064
11.Mikulica MiroslavŠvejda Alois-99-910-92365
12.Darmovzal JanZajíc René-7-0-3  0366
13.Vala JaroslavHimal Tomáš347  3076
14.Straka VlastimilMrenica Ondřej-91299 3186
15.Darmovzal JanŠvejda Alois-6-2-0  0387
16.Vala JaroslavZajíc René-9-7-8  0388
17.Straka VlastimilHimal Tomáš-888-11-72389
18.Mikulica MiroslavMrenica Ondřej-9878 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jaroslav31Švejda Alois31
Straka Vlastimil13Zajíc René40
Mikulica Miroslav22Himal Tomáš13
Darmovzal Jan22Mrenica Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:9652:411TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Novák Jiří ml.
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
248  3010
2.Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
161  3020
3.Soukal Jiří ml.Blažek Petr413  3030
4.Poulík JanJanoušek Tomáš1073  3040
5.Šíblová SáraBlažek David1075  3050
6.Křivka ŠtěpánDohnálek Luděk6129  3060
7.Poulík JanBlažek Petr1947  3070
8.Šíblová SáraJanoušek Tomáš533  3080
9.Křivka ŠtěpánBlažek David8-76-6-132381
10.Soukal Jiří ml.Dohnálek Luděk134  3091
11.Šíblová SáraBlažek Petr1375  30101
12.Křivka ŠtěpánJanoušek Tomáš-1158-4-1023102
13.Soukal Jiří ml.Blažek David1143  30112
14.Poulík JanDohnálek Luděk788  30122
15.Křivka ŠtěpánBlažek Petr-99-47-623123
16.Soukal Jiří ml.Janoušek Tomáš214  30133
17.Poulík JanBlažek David777  30143
18.Šíblová SáraDohnálek Luděk938  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří ml.40Blažek Petr13
Poulík Jan40Janoušek Tomáš13
Šíblová Sára40Blažek David13
Křivka Štěpán13Dohnálek Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:32554:563TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Novotný Pavel
Maška Petr
 
 
96-6-473210
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
-5-7-7  0311
3.Blažek JiříNovotný Pavel1083  3021
4.Pleskač PavelMaška Petr-7-1-9  0322
5.Ebach PetrPapež Jan5-7-9683232
6.Pleskač JanRubeš Jakub-8-7-7  0333
7.Pleskač PavelNovotný Pavel-6-64-5 1334
8.Ebach PetrMaška Petr436  3044
9.Pleskač JanPapež Jan-4-8-5  0345
10.Blažek JiříRubeš Jakub89-99 3155
11.Ebach PetrNovotný Pavel384  3065
12.Pleskač JanMaška Petr-3-4-2  0366
13.Blažek JiříPapež Jan686  3076
14.Pleskač PavelRubeš Jakub10-8810 3186
15.Pleskač JanNovotný Pavel-3-10-9  0387
16.Blažek JiříMaška Petr3-985 3197
17.Pleskač PavelPapež Jan-6-8-10  0398
18.Ebach PetrRubeš Jakub510-910 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří40Novotný Pavel22
Pleskač Pavel13Maška Petr22
Ebach Petr40Papež Jan22
Pleskač Jan04Rubeš Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy