Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24583:457TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Pleskač Jan
 
 
Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
71412  3010
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Sedláček Petr
 
 
WO    3020
3.Blažek JiříSedláček Petr855  3030
4.Ebach PetrMrhal Zdeněk59-45 3140
5.Pleskač PavelHruška Jaroslav st.9-8-7-4 1341
6.Pleskač JanWO    3051
7.Ebach PetrSedláček Petr-769-8103261
8.Pleskač PavelMrhal Zdeněk-867-4-22362
9.Pleskač JanHruška Jaroslav st.-9-4-7  0363
10.Blažek JiříWO    3073
11.Pleskač PavelSedláček Petr-14-12127-32374
12.Pleskač JanMrhal Zdeněk-5-3-5  0375
13.Blažek JiříHruška Jaroslav st.8105  3085
14.Ebach PetrWO    3095
15.Pleskač JanSedláček Petr-4-5-7  0396
16.Blažek JiříMrhal Zdeněk998  30106
17.Ebach PetrHruška Jaroslav st.-7-8-7  03107
18.Pleskač PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažek Jiří30Sedláček Petr22
Ebach Petr21Mrhal Zdeněk22
Pleskač Pavel03Hruška Jaroslav st.31
Pleskač Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54301:602TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
Novotný Pavel
Maška Petr
 
 
-6-5-5  0301
2.Lesovský Tadeáš
Svoboda Petr
 
 
Rubeš Jakub
Knöttig Ondřej
 
 
-5-3-7  0302
3.Klašková NatálieNovotný Pavel-5-3-2  0303
4.Dohnálek LuděkMaška Petr-1-8-5  0304
5.Lesovský TadeášRubeš Jakub-6-7-3  0305
6.Svoboda PetrKnöttig Ondřej-5-8-7  0306
7.Dohnálek LuděkNovotný Pavel-8-7-5  0307
8.Lesovský TadeášMaška Petr-1-8-4  0308
9.Svoboda PetrRubeš Jakub-3-9-4  0309
10.Klašková NatálieKnöttig Ondřej-5-15-8  03010
11.Lesovský TadeášNovotný Pavel-8-8-4  03011
12.Svoboda PetrMaška Petr-8-3-5  03012
13.Klašková NatálieRubeš Jakub-6-6-5  03013
14.Janoušek TomášKnöttig Ondřej-6-3-6  03014
15.Svoboda PetrNovotný Pavel-6-3-6  03015
16.Klašková NatálieMaška Petr-6-4-7  03016
17.Janoušek TomášRubeš Jakub-5-5-11  03017
18.Lesovský TadeášKnöttig Ondřej-7-3-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klašková Natálie04Novotný Pavel40
Dohnálek Luděk02Maška Petr40
Lesovský Tadeáš04Rubeš Jakub40
Svoboda Petr04Knöttig Ondřej40
Janoušek Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39493:588TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Svoboda Zdeněk
 
 
Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
-0-1-4  0301
2.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
10-6-8-9 1302
3.Svoboda ZdeněkNovák Jiří st.-1-4-4  0303
4.Švejda AloisSoukal Jiří ml.-97-8-2 1304
5.Zajíc RenéKubík Josef6213  3014
6.Tomola JaroslavHoch Vítek-6-7-4  0315
7.Švejda AloisNovák Jiří st.79-910 3125
8.Zajíc RenéSoukal Jiří ml.94-55 3135
9.Tomola JaroslavKubík Josef-5-7-7  0336
10.Svoboda ZdeněkHoch Vítek-7-2-9  0337
11.Zajíc RenéNovák Jiří st.639  3047
12.Tomola JaroslavSoukal Jiří ml.-96-8-6 1348
13.Svoboda ZdeněkKubík Josef-3-4-3  0349
14.Švejda AloisHoch Vítek3-99-9-1023410
15.Tomola JaroslavNovák Jiří st.-5-10-7  03411
16.Svoboda ZdeněkSoukal Jiří ml.-7-4-8  03412
17.Švejda AloisKubík Josef68-88 31512
18.Zajíc RenéHoch Vítek629  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk04Novák Jiří st.22
Švejda Alois22Soukal Jiří ml.31
Zajíc René40Kubík Josef22
Tomola Jaroslav04Hoch Vítek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16603:467Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Halasová Ludmila
 
 
Kopeček David
Dostál Martin
 
 
686  3010
2.Vokál Radek
Hanák František
 
 
Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
8-575 3120
3.Halas Pavel st.Kopeček David523  3030
4.Hanák FrantišekDostál Martin697  3040
5.Vokál RadekHančkr Karel249  3050
6.Slavík OndřejFojtík Miloš9-5810 3160
7.Hanák FrantišekKopeček David39-7-8-82361
8.Vokál RadekDostál Martin8103  3071
9.Slavík OndřejHančkr Karel-3-5-5  0372
10.Halas Pavel st.Fojtík Miloš813  3082
11.Vokál RadekKopeček David4-9127 3192
12.Slavík JakubDostál Martin6-979 31102
13.Halas Pavel st.Hančkr Karel667  30112
14.Hanák FrantišekFojtík Miloš-8-6-5  03113
15.Slavík JakubKopeček David499  30123
16.Halas Pavel st.Dostál Martin377  30133
17.Hanák FrantišekHančkr Karel-910-5-5 13134
18.Vokál RadekFojtík Miloš586  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halas Pavel st.40Kopeček David13
Hanák František13Dostál Martin04
Vokál Radek40Hančkr Karel22
Slavík Ondřej11Fojtík Miloš13
Slavík Jakub20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14697:447TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Kolínský Michal
Vávra Tomáš
 
 
611-83 3110
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
357  3020
3.Šalášek JiříKolínský Michal191  3030
4.Sláma AdamVávra Tomáš867  3040
5.Mezihorák AlešPatka Jiří-123-713103250
6.Blaško KvětoslavSlabyhoudek Václav848  3060
7.Sláma AdamKolínský Michal884  3070
8.Mezihorák AlešVávra Tomáš-8-1196-92371
9.Blaško KvětoslavPatka Jiří231  3081
10.Šalášek JiříSlabyhoudek Václav485  3091
11.Mezihorák AlešKolínský Michal8-510-9932101
12.Blaško KvětoslavVávra Tomáš433  30111
13.Šalášek JiříPatka Jiří310  30121
14.Sláma AdamSlabyhoudek Václav-99-771032131
15.Blaško KvětoslavKolínský Michal423  30141
16.Šalášek JiříVávra Tomáš7-826 31151
17.Sláma AdamPatka Jiří354  30161
18.Mezihorák AlešSlabyhoudek Václav-959-6-823162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří40Kolínský Michal04
Sláma Adam40Vávra Tomáš13
Mezihorák Aleš22Patka Jiří04
Blaško Květoslav40Slabyhoudek Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24641:564TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Gregor Miroslav
 
 
575  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Měřínský Jiří
Gajda Michal
 
 
-81178 3120
3.Polášek PatrikGregor Miroslav58-79 3130
4.Straka DominikLoukota Zdeněk ml.774  3040
5.Pluháček RadekGajda Michal5-9510 3150
6.Průdek DanielMěřínský Jiří-5-5-6  0351
7.Straka DominikGregor Miroslav5711  3061
8.Pluháček RadekLoukota Zdeněk ml.756  3071
9.Průdek DanielGajda Michal5-876 3181
10.Polášek PatrikMěřínský Jiří-5-4-8  0382
11.Pluháček RadekGregor Miroslav7-6-68103292
12.Průdek DanielLoukota Zdeněk ml.78-65 31102
13.Polášek PatrikGajda Michal-69-48-723103
14.Straka DominikMěřínský Jiří8-7-9-10 13104
15.Průdek DanielGregor Miroslav6-787 31114
16.Polášek PatrikLoukota Zdeněk ml.8-748 31124
17.Straka DominikGajda Michal495  30134
18.Pluháček RadekMěřínský Jiří-78-7-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik22Gregor Miroslav04
Straka Dominik31Loukota Zdeněk ml.04
Pluháček Radek31Gajda Michal13
Průdek Daniel31Měřínský Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28655:602TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
Lossel Martin
Krátký Milan
 
 
897  3010
2.Tetur Marek
Zmrzlík Pavel
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
6-9-47-82311
3.Goliáš PetrKrátký Milan-8789 3121
4.Mrkvica AlešLossel Martin-11-4-9  0322
5.Tetur MarekHalm Josef8-7-125-82323
6.Faron RomanŠevela František7109  3033
7.Mrkvica AlešKrátký Milan8-7710 3143
8.Tetur MarekLossel Martin-6-710-3 1344
9.Faron RomanHalm Josef3-10-6-3 1345
10.Goliáš PetrŠevela František-75107 3155
11.Tetur MarekKrátký Milan-68-10-6 1356
12.Faron RomanLossel Martin-5-11-10  0357
13.Goliáš PetrHalm Josef727  3067
14.Mrkvica AlešŠevela František478  3077
15.Faron RomanKrátký Milan998  3087
16.Goliáš PetrLossel Martin-9-80803297
17.Mrkvica AlešHalm Josef986  30107
18.Šťastný PavelŠevela František-11-687732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Goliáš Petr40Krátký Milan13
Mrkvica Aleš31Lossel Martin31
Tetur Marek03Halm Josef22
Faron Roman22Ševela František04
Šťastný Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54408:663MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Jakub
Křížek Nikolas
 
 
Morc Dominik
Fabikovič Daniel
 
 
-1-11-7  0301
2.Svoboda Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
Vašíčková Martina
Růžičková Natálie
 
 
-5-866-52302
3.Halámek JakubMorc Dominik-3-28-1 1303
4.Křížek NikolasFabikovič Daniel-4-5-3  0304
5.Halámek ZdeněkRůžičková Natálie-5-5-8  0305
6.Svoboda OndřejVašíčková Martina-8-6-12  0306
7.Křížek NikolasMorc Dominik-4-5-6  0307
8.Halámek ZdeněkFabikovič Daniel-7-7-8  0308
9.Svoboda OndřejRůžičková Natálie-7-109-6 1309
10.Halámek JakubVašíčková Martina6-2-7-8 13010
11.Halámek ZdeněkMorc Dominik-10-68-9 13011
12.Svoboda OndřejFabikovič Daniel8-8-8-7 13012
13.Halámek JakubRůžičková Natálie7-3-6-8 13013
14.Halámek Radek ml.Vašíčková Martina-3-4-2  03014
15.Svoboda OndřejMorc Dominik-5-7-9  03015
16.Halámek JakubFabikovič Daniel-10-8-12  03016
17.Halámek Radek ml.Růžičková Natálie-2-1-2  03017
18.Halámek ZdeněkVašíčková Martina-4-5-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Jakub04Morc Dominik40
Křížek Nikolas02Fabikovič Daniel40
Halámek Zdeněk04Růžičková Natálie40
Svoboda Ondřej04Vašíčková Martina40
Halámek Radek ml.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy