Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17624:395TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
Bruckner Tomáš
 
 
WO    3010
2.Sedláček Petr
Hruška Jaroslav st.
 
 
Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
676  3020
3.Mrhal ZdeněkMorc Dominik678  3030
4.Hruška Jaroslav st.Bruckner Tomáš128  3040
5.Sedláček PetrVacek Jan6-6-78-22341
6.Strouhal JaroslavWO    3051
7.Hruška Jaroslav st.Morc Dominik967  3061
8.Sedláček PetrBruckner Tomáš66-97 3171
9.Strouhal JaroslavVacek Jan-6-9-7  0372
10.Mrhal ZdeněkWO    3082
11.Sedláček PetrMorc Dominik87-68 3192
12.Lazárik MilanBruckner Tomáš-6-8-7  0393
13.Mrhal ZdeněkVacek Jan867  30103
14.Hruška Jaroslav st.WO    30113
15.Lazárik MilanMorc Dominik-8-89-10 13114
16.Mrhal ZdeněkBruckner Tomáš-108-117932124
17.Hruška Jaroslav st.Vacek Jan67-98 31134
18.Sedláček PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mrhal Zdeněk30Morc Dominik13
Hruška Jaroslav st.30Bruckner Tomáš13
Sedláček Petr21Vacek Jan22
Strouhal Jaroslav01   
Lazárik Milan02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7617:304TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Halm Josef
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
246  3010
2.Krátký Milan
Zítka Karel
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
532  3020
3.Halm JosefHalámek Radek414  3030
4.Ševela FrantišekHalámek Radek ml.661  3040
5.Krátký MilanHalámek Jakub624  3050
6.Zítka KarelHalámek Zdeněk-8-8-3  0351
7.Ševela FrantišekHalámek Radek332  3061
8.Krátký MilanHalámek Radek ml.014  3071
9.Zítka KarelHalámek Jakub753  3081
10.Halm JosefHalámek Zdeněk-21053 3191
11.Krátký MilanHalámek Radek553  30101
12.Zítka KarelHalámek Radek ml.532  30111
13.Halm JosefHalámek Jakub842  30121
14.Ševela FrantišekHalámek Zdeněk-10-1462632131
15.Zítka KarelHalámek Radek310-710 31141
16.Halm JosefHalámek Radek ml.223  30151
17.Ševela FrantišekHalámek Jakub556  30161
18.Krátký MilanHalámek Zdeněk5107  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halm Josef40Halámek Radek04
Ševela František40Halámek Radek ml.04
Krátký Milan40Halámek Jakub04
Zítka Karel31Halámek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38499:580TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda Michal
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
-4-7-7  0301
2.Tarhaj Josef
Měřínský Jiří
 
 
Šťastný Pavel
Pavelka Daniel
 
 
465  3011
3.Gajda MichalMrkvica Aleš-5-6-6  0312
4.Tarhaj JosefGoliáš Petr-10-99-9 1313
5.Měřínský JiříPavelka Daniel704  3023
6.Loukota Zdeněk ml.Šťastný Pavel-46-6-9 1324
7.Tarhaj JosefMrkvica Aleš-987-9-62325
8.Měřínský JiříGoliáš Petr-58-71183235
9.Loukota Zdeněk ml.Pavelka Daniel9-96-773245
10.Gajda MichalŠťastný Pavel-4-2-3  0346
11.Měřínský JiříMrkvica Aleš-411-3-3 1347
12.Loukota Zdeněk ml.Goliáš Petr-4-6-7  0348
13.Gajda MichalPavelka Daniel-4769 3158
14.Tarhaj JosefŠťastný Pavel986  3068
15.Loukota Zdeněk ml.Mrkvica Aleš-7-6-5  0369
16.Gajda MichalGoliáš Petr-6-6-5  03610
17.Tarhaj JosefPavelka DanielWO    03611
18.Měřínský Jiř튝astný PavelWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Michal13Mrkvica Aleš40
Tarhaj Josef12Goliáš Petr31
Měřínský Jiří21Pavelka Daniel03
Loukota Zdeněk ml.13Šťastný Pavel21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:50591:715TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Radomír
Vlach Petr
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-9-26-8 1301
2.Patka Jiří
Vávra Tomáš
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-79-3983211
3.Kolínský MichalPolášek Patrik8-4-6-8 1312
4.Patka JiříStraka Dominik10-6-11-9 1313
5.Vávra TomášPrůdek Daniel-6-87-7 1314
6.Vlach RadomírPluháček Radek-62-8-7 1315
7.Patka JiříPolášek Patrik4-87-863225
8.Vávra TomášStraka Dominik-9-87-8 1326
9.Vlach RadomírPrůdek Daniel-102-1012-92327
10.Kolínský MichalPluháček Radek8-4-7-2 1328
11.Vávra TomášPolášek Patrik-615-6-8 1329
12.Vlach PetrStraka Dominik-8-3-3  03210
13.Kolínský MichalPrůdek Daniel-9968 31310
14.Patka JiříPluháček Radek-10-8-9  03311
15.Vlach PetrPolášek Patrik-5-8-10  03312
16.Kolínský MichalStraka Dominik10-4-9-9 13313
17.Patka JiříPrůdek Daniel6-9-9-9 13314
18.Vávra TomášPluháček Radek-4-4-1  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínský Michal13Polášek Patrik31
Patka Jiří13Straka Dominik40
Vávra Tomáš04Průdek Daniel31
Vlach Radomír02Pluháček Radek40
Vlach Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50401:623TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Kopeček David
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-3-3-4  0301
2.Dolíhal Luděk
Streichel Václav
 
 
Mezihorák Aleš
Suský Jakub
 
 
-8-67-6 1302
3.Dolíhal LuděkBlaško Květoslav-3-4-6  0303
4.Hančkr KarelStávek Josef-3-7-6  0304
5.Kopeček DavidSuský Jakub-6-10-10  0305
6.Streichel VáclavMezihorák Aleš-9-5-5  0306
7.Hančkr KarelBlaško Květoslav-3-4-6  0307
8.Kopeček DavidStávek Josef-6-3-5  0308
9.Streichel VáclavSuský Jakub-67-6873218
10.Dolíhal LuděkMezihorák Aleš676  3028
11.Kopeček DavidBlaško Květoslav-1-2-5  0329
12.Streichel VáclavStávek Josef-6-8-7  03210
13.Dolíhal LuděkSuský Jakub-6-12-7  03211
14.Hančkr KarelMezihorák Aleš-886-9-623212
15.Streichel VáclavBlaško Květoslav-3-2-4  03213
16.Dolíhal LuděkStávek Josef6-7-6-8 13214
17.Hančkr KarelSuský Jakub-6-8-9  03215
18.Kopeček DavidMezihorák Aleš-9-4-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolíhal Luděk13Blaško Květoslav40
Hančkr Karel04Stávek Josef40
Kopeček David04Suský Jakub31
Streichel Václav13Mezihorák Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35550:584Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Zlámal Vojtěch
 
 
Halas Pavel st.
Halasová Anna
 
 
-5-3-6  0301
2.Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
Hanák František
Slavík Jakub
 
 
418  3011
3.Straka VlastimilHalas Pavel st.-4-6-8  0312
4.Zlámal VojtěchHalasová Anna6197  3022
5.Darmovzal JanSlavík Jakub-884-7-62323
6.Mikulica MiroslavHanák František-12-7-12  0324
7.Zlámal VojtěchHalas Pavel st.-2-6-3  0325
8.Darmovzal JanHalasová Anna10-87-9-82326
9.Mikulica MiroslavSlavík Jakub946  3036
10.Straka VlastimilHanák František9-917 3146
11.Darmovzal JanHalas Pavel st.-8-9-5  0347
12.Mikulica MiroslavHalasová Anna988  3057
13.Straka VlastimilSlavík Jakub5-565 3167
14.Zlámal VojtěchHanák František-5-1010-6 1368
15.Mikulica MiroslavHalas Pavel st.-8-1-6  0369
16.Straka VlastimilHalasová Anna7310  3079
17.Zlámal VojtěchSlavík Jakub-11-9-3  03710
18.Darmovzal JanHanák František-10-98-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil31Halas Pavel st.40
Zlámal Vojtěch13Halasová Anna13
Darmovzal Jan04Slavík Jakub22
Mikulica Miroslav22Hanák František31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46568:651TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-7-7-7  0301
2.Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
Svojanovský Ladislav
Damborský Bohumil
 
 
-4-4-5  0302
3.Novotný PavelZajíc René95-4-6-72303
4.Knöttig OndřejDamborský Bohumil-4-8-3  0304
5.Papež JanŠvejda Alois-5-10-3  0305
6.Rubeš JakubSvojanovský Ladislav-84-11-9 1306
7.Knöttig OndřejZajíc René-5-5-6  0307
8.Maška PetrDamborský Bohumil-5-9-8  0308
9.Rubeš JakubŠvejda Alois-86-4-7 1309
10.Novotný PavelSvojanovský Ladislav775  3019
11.Maška PetrZajíc René-1198-12-623110
12.Rubeš JakubDamborský Bohumil-5-3-7  03111
13.Novotný PavelŠvejda Alois4-9-78-1223112
14.Knöttig OndřejSvojanovský Ladislav-889-10832212
15.Rubeš JakubZajíc René-9-8-8  03213
16.Novotný PavelDamborský BohumilWO    30313
17.Knöttig OndřejŠvejda Alois68-8-11-623314
18.Maška PetrSvojanovský Ladislav-1187-6332414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Pavel12Zajíc René40
Knöttig Ondřej13Damborský Bohumil30
Papež Jan01Švejda Alois40
Rubeš Jakub04Svojanovský Ladislav13
Maška Petr12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3624:305TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovězák Petr
Pleskač Jan
 
 
Kalus Tomáš
Vodáková Aneta
 
 
548  3010
2.Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
946  3020
3.Ebach PetrVodáková Aneta641  3030
4.Pleskač PavelKalus Tomáš441  3040
5.Pleskač JanDohnálek Luděk88-149 3150
6.Hovězák PetrJanoušek Tomáš786  3060
7.Pleskač PavelVodáková Aneta774  3070
8.Pleskač JanKalus Tomáš447  3080
9.Hovězák PetrDohnálek Luděk642  3090
10.Ebach PetrJanoušek Tomáš645  30100
11.Pleskač JanVodáková Aneta-9888 31110
12.Hovězák FilipKalus Tomáš361  30120
13.Ebach PetrDohnálek Luděk311  30130
14.Pleskač PavelJanoušek Tomáš146  30140
15.Hovězák FilipVodáková Aneta198  30150
16.Ebach PetrKalus Tomáš013  30160
17.Pleskač PavelDohnálek Luděk453  30170
18.Pleskač JanJanoušek Tomáš5-797 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ebach Petr40Vodáková Aneta04
Pleskač Pavel40Kalus Tomáš04
Pleskač Jan40Dohnálek Luděk04
Hovězák Petr20Janoušek Tomáš04
Hovězák Filip20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy