Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54270:605TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Kalus Tomáš
 
 
Mrhal Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
-6-4-3  0301
2.Lesovský Tadeáš
Janoušek Tomáš
 
 
Sedláček Petr
Strouhal Jaroslav
 
 
-10-8-1  0302
3.Vodáková AnetaStrouhal Jaroslav-4-1-10  0303
4.Janoušek TomášMrhal Zdeněk-7-19-3 1304
5.Lesovský TadeášSedláček Petr-5-9-5  0305
6.Jakubčík VáclavHruška Jaroslav st.-4-3-3  0306
7.Janoušek TomášStrouhal Jaroslav-2-4-2  0307
8.Lesovský TadeášMrhal Zdeněk-6-7-7  0308
9.Jakubčík VáclavSedláček Petr-6-3-3  0309
10.Vodáková AnetaHruška Jaroslav st.-8-3-3  03010
11.Lesovský TadeášStrouhal Jaroslav-9-2-3  03011
12.Jakubčík VáclavMrhal Zdeněk-9-1-6  03012
13.Kalus TomášSedláček Petr-2-4-6  03013
14.Janoušek TomášHruška Jaroslav st.-4-3-6  03014
15.Jakubčík VáclavStrouhal Jaroslav-7-2-6  03015
16.Kalus TomášMrhal Zdeněk-4-2-6  03016
17.Janoušek TomášSedláček Petr-7-3-7  03017
18.Lesovský TadeášHruška Jaroslav st.-5-9-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodáková Aneta02Strouhal Jaroslav40
Janoušek Tomáš04Mrhal Zdeněk40
Lesovský Tadeáš04Sedláček Petr40
Jakubčík Václav04Hruška Jaroslav st.40
Kalus Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:44508:618TJ Agrotec Hustopeče E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Ladislav
Smíšek Petr
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
-8-8-11  0301
2.Tomola Jaroslav
Himal Tomáš
 
 
Blažek Jiří
Hovězák Petr
 
 
-8-8-2  0302
3.Tomola JaroslavBlažek Jiří-7-6-9  0303
4.Svojanovský LadislavEbach Petr-95-9-8 1304
5.Smíšek PetrPleskač Pavel-7-6-8  0305
6.Himal TomášHovězák Petr988  3015
7.Svojanovský LadislavBlažek Jiří-9-7-8  0316
8.Smíšek PetrEbach Petr9-9-10-13 1317
9.Himal TomášPleskač Pavel-7-712773227
10.Tomola JaroslavHovězák Petr-8-2-4  0328
11.Smíšek PetrBlažek Jiří-4-1-10  0329
12.Himal TomášEbach Petr-7-11-1  03210
13.Tomola JaroslavPleskač Pavel-6-4-8  03211
14.Svojanovský LadislavHovězák Filip284  30311
15.Benešová ZuzanaBlažek Jiří-5-6-6  03312
16.Tomola JaroslavEbach Petr-7-9-9  03313
17.Svojanovský LadislavPleskač Pavel-12892 31413
18.Smíšek PetrHovězák Filip-886-6932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomola Jaroslav04Blažek Jiří40
Svojanovský Ladislav22Ebach Petr40
Smíšek Petr13Pleskač Pavel22
Himal Tomáš21Hovězák Petr11
Benešová Zuzana01Hovězák Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36514:596TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Halasová Anna
 
 
Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
879  3010
2.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-5-6-1  0311
3.Halasová AnnaSoukal Jiří ml.-7-37-6 1312
4.Slavík JakubHoch Vítek-8-5-6  0313
5.Vokál RadekNovák Jiří st.-78-3-9 1314
6.Halas Pavel st.Kubík Josef924  3024
7.Slavík JakubSoukal Jiří ml.-3-7-4  0325
8.Vokál RadekHoch Vítek3-1296 3135
9.Halas Pavel st.Novák Jiří st.495  3045
10.Halasová AnnaKubík Josef-510-6-8 1346
11.Vokál RadekSoukal Jiří ml.3-4-312-82347
12.Halas Pavel st.Hoch Vítek869  3057
13.Hanák FrantišekNovák Jiří st.-4-2-3  0358
14.Slavík JakubKubík Josef7-3-6-8 1359
15.Halas Pavel st.Soukal Jiří ml.477  3069
16.Hanák FrantišekHoch Vítek6-6-3-1 13610
17.Slavík JakubNovák Jiří st.-5-7-8  03611
18.Vokál RadekKubík Josef910-9-10832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halasová Anna02Soukal Jiří ml.31
Slavík Jakub04Hoch Vítek22
Vokál Radek22Novák Jiří st.31
Halas Pavel st.40Kubík Josef22
Hanák František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28670:575TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-94-12-7 1301
2.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Mikulica Miroslav
Darmovzal Jan
 
 
436  3011
3.Šalášek JiříStraka Vlastimil6104  3021
4.Sláma AdamVala Jaroslav-8-9-5  0322
5.Suský JakubMikulica Miroslav7-7512 3132
6.Blaško KvětoslavDarmovzal Jan565  3042
7.Sláma AdamStraka Vlastimil-810810 3152
8.Suský JakubVala Jaroslav95-7-9-92353
9.Blaško KvětoslavMikulica Miroslav10-9-9-8 1354
10.Šalášek JiříDarmovzal Jan251  3064
11.Mezihorák AlešStraka Vlastimil-8-2-1  0365
12.Blaško KvětoslavVala Jaroslav-9-81010-92366
13.Šalášek JiříMikulica Miroslav-10678 3176
14.Sláma AdamDarmovzal Jan1176  3086
15.Blaško KvětoslavStraka Vlastimil154  3096
16.Šalášek JiříVala Jaroslav66-9-8632106
17.Sláma AdamMikulica Miroslav7-10-89832116
18.Mezihorák AlešDarmovzal Jan8-7-8-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalášek Jiří40Straka Vlastimil13
Sláma Adam31Vala Jaroslav31
Suský Jakub11Mikulica Miroslav13
Blaško Květoslav22Darmovzal Jan13
Mezihorák Aleš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14686:484TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Dolíhal Luděk
Furch Michal
 
 
367  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Hančkr Karel
Dostál Martin
 
 
476  3020
3.Polášek PatrikDolíhal Luděk356  3030
4.Straka DominikFurch Michal3610  3040
5.Pluháček RadekHančkr Karel692  3050
6.Průdek DanielDostál Martin6-798 3160
7.Straka DominikDolíhal Luděk6-9-87-82361
8.Pluháček RadekFurch Michal911  3071
9.Průdek DanielHančkr Karel8-6127 3181
10.Polášek PatrikDostál Martin468  3091
11.Pluháček RadekDolíhal Luděk567  30101
12.Průdek FilipFurch Michal-97-87632111
13.Polášek PatrikHančkr Karel98-5-8-623112
14.Straka DominikDostál Martin10-7910 31122
15.Průdek FilipDolíhal Luděk-98-781132132
16.Polášek PatrikFurch Michal466  30142
17.Straka DominikHančkr Karel-9872 31152
18.Pluháček RadekDostál Martin524  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik31Dolíhal Luděk13
Straka Dominik31Furch Michal04
Pluháček Radek40Hančkr Karel13
Průdek Daniel20Dostál Martin04
Průdek Filip20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:15607:387TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Aleš
Němeček Miloš
 
 
Kolínský Michal
Vlach Petr
 
 
529  3010
2.Zmrzlík Pavel
Faron Roman
 
 
Vlach Radomír
Patka Jiří
 
 
677  3020
3.Němeček MilošKolínský Michal868  3030
4.Faron RomanVlach Petr151  3040
5.Mrkvica AlešVlach Radomír323  3050
6.Zmrzlík PavelPatka Jiří-45-8-8 1351
7.Faron RomanKolínský Michal-8394 3161
8.Mrkvica AlešVlach Petr454  3071
9.Zmrzlík PavelVlach Radomír5-7-6-8 1372
10.Němeček MilošPatka Jiří828  3082
11.Mrkvica AlešKolínský Michal367  3092
12.Zmrzlík PavelVlach Petr669  30102
13.Pavelka DanielVlach Radomír-9-9-8  03103
14.Faron RomanPatka Jiří5-55-13432113
15.Zmrzlík PavelKolínský Michal-13-9-9 13114
16.Pavelka DanielVlach Petr948  30124
17.Faron RomanVlach RadomírWO    30134
18.Mrkvica AlešPatka Jiří454  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Miloš20Kolínský Michal13
Faron Roman30Vlach Petr04
Mrkvica Aleš40Vlach Radomír21
Zmrzlík Pavel13Patka Jiří13
Pavelka Daniel11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46520:657Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Měřínský Jiří
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-9-6-7  0301
2.Svoboda Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
Hruška Vlastimil
Gregor Miroslav
 
 
-7-7-3  0302
3.Halámek RadekGregor Miroslav-6-5-10  0303
4.Halámek JakubLoukota Zdeněk ml.476  3013
5.Svoboda OndřejHruška Vlastimil9-2-7-6 1314
6.Halámek ZdeněkMěřínský Jiří-6-7-4  0315
7.Halámek JakubGregor Miroslav-4-3-3  0316
8.Svoboda OndřejLoukota Zdeněk ml.475  3026
9.Halámek ZdeněkHruška Vlastimil77-4-6-42327
10.Halámek RadekMěřínský Jiří-9-8-7  0328
11.Svoboda OndřejGregor Miroslav97-1-7-82329
12.Halámek ZdeněkLoukota Zdeněk ml.98-7-993239
13.Halámek RadekHruška Vlastimil8-4-5-6 13310
14.Halámek JakubMěřínský Jiří-8-7-6  03311
15.Halámek ZdeněkGregor Miroslav89-8-9832411
16.Halámek RadekLoukota Zdeněk ml.89-9-9-823412
17.Halámek JakubHruška Vlastimil-9-8-9  03413
18.Svoboda OndřejMěřínský Jiří-9-3-11  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek04Gregor Miroslav31
Halámek Jakub13Loukota Zdeněk ml.13
Svoboda Ondřej13Hruška Vlastimil40
Halámek Zdeněk22Měřínský Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38613:686TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíčková Martina
Fabikovič Daniel
 
 
Krátký Milan
Lossel Martin
 
 
9-4-8-6 1301
2.Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
88-64 3111
3.Vašíčková MartinaKrátký Milan-9-799-72312
4.Morc DominikLossel Martin95-115 3122
5.Fabikovič DanielŠevela František9-5-7983232
6.Vacek JanHalm Josef9124  3042
7.Morc DominikKrátký Milan-6-4-7  0343
8.Fabikovič DanielLossel Martin-7-99-11 1344
9.Vacek JanŠevela František14712  3054
10.Krejčiřík StanislavHalm Josef-5-3-4  0355
11.Fabikovič DanielKrátký Milan-78-9-7 1356
12.Vacek JanLossel Martin478  3066
13.Krejčiřík StanislavŠevela František12-6-4-5 1367
14.Morc DominikHalm Josef-4-912-8 1368
15.Vacek JanKrátký Milan76-11-3103278
16.Krejčiřík StanislavLossel Martin-9109-8103288
17.Morc DominikŠevela František-5-4-7  0389
18.Fabikovič DanielHalm Josef-4-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíčková Martina01Krátký Milan31
Morc Dominik13Lossel Martin13
Fabikovič Daniel13Ševela František22
Vacek Jan40Halm Josef31
Krejčiřík Stanislav12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy