Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11374:275TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-9-9-4  0301
2.Pavelka DanielBlažek Petr-974-793211
3.Pokorný PetrJanoušek Tomáš-996-9-92312
4.Zmrzlík PavelBlažek David256  3022
5.Pokorný PetrBlažek Petr39-88 3132
6.Pavelka DanielBlažek David527  3042
7.Zmrzlík PavelJanoušek Tomáš274  3052
8.Pokorný PetrBlažek David6-1074 3162
9.Zmrzlík PavelBlažek Petr-5799 3172
10.Pavelka DanielJanoušek Tomáš466  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavelka Daniel30Blažek Petr03
Pokorný Petr21Janoušek Tomáš12
Zmrzlík Pavel30Blažek David03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8353:252MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Natálie
Vašíčková Martina
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
878  3010
2.Růžičková NatálieSlavík Jakub-1045-783220
3.Vašíčková MartinaSlavík Ondřej753  3030
4.Fabikovič DanielZimolka David6114  3040
5.Vašíčková MartinaSlavík Jakub-5-6-5  0341
6.Růžičková NatálieZimolka David354  3051
7.Fabikovič DanielSlavík Ondřej11-5-111-112352
8.Bruckner TomášZimolka David4510  3062
9.Fabikovič DanielVokálová Kateřina757  3072
10.Růžičková NatálieSlavík Ondřej1155  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Natálie30Slavík Jakub11
Vašíčková Martina11Slavík Ondřej12
Fabikovič Daniel21Zimolka David03
Bruckner Tomáš10Vokálová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:16391:356TJ Agrotec Hustopeče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleskač Jan
Šubík Jiří
 
 
Průdek Filip
Zlámal Vojtěch
 
 
-398-773210
2.Groh PetrSuský Patrik-8-9-9  0311
3.Pleskač JanZlámal Vojtěch295  3021
4.Šubík JiříPrůdek Filip10-1096 3131
5.Pleskač JanSuský Patrik9-11-101183241
6.Groh PetrPrůdek Filip-5-2-10  0342
7.Šubík JiříZlámal Vojtěch-9478 3152
8.Pleskač JanPrůdek Filip68-77 3162
9.Šubík JiříSuský Patrik-9-651053272
10.Groh PetrZlámal Vojtěch94-89 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Groh Petr12Suský Patrik12
Pleskač Jan30Zlámal Vojtěch03
Šubík Jiří30Průdek Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7345:177TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Novák Jiří ml.
 
 
Ciprys Jiří
Petrla Jan
 
 
221  3010
2.Matějovič DavidBrada Michal-106-94-52311
3.Soukal Jiří ml.Ciprys Jiří131  3021
4.Novák Jiří ml.Petrla Jan342  3031
5.Soukal Jiří ml.Brada Michal263  3041
6.Matějovič DavidPetrla Jan-9-5-10  0342
7.Novák Jiří ml.Ciprys Jiří132  3052
8.Soukal Jiří ml.Petrla Jan5210  3062
9.Novák Jiří ml.Brada Michal333  3072
10.Matějovič DavidCiprys Jiří79-109 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějovič David12Brada Michal12
Soukal Jiří ml.30Ciprys Jiří03
Novák Jiří ml.30Petrla Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:27119:328MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Křivka Štěpán
 
 
Šubíková Magdalena
Cerovská Nikol
 
 
-4-5-4  0301
2.Šíblová SáraCerovská Nikol9813  3011
3.Křivka ŠtěpánVališ Dominik-1-9-6  0312
4.Šubíková MagdalenaWO    0313
5.Křivka ŠtěpánCerovská Nikol-3-5-2  0314
6.Šíblová SáraŠubíková Magdalena-3-5-4  0315
7.Vališ DominikWO    0316
8.Křivka ŠtěpánŠubíková Magdalena-2-5-2  0317
9.Cerovská NikolWO    0318
10.Šíblová SáraVališ Dominik-10-5-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šíblová Sára12Cerovská Nikol11
Křivka Štěpán03Vališ Dominik20
   Šubíková Magdalena20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy