Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10676:473SK Březnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Jeřábek Tomáš
 
 
Freisleben Zdeněk
Freisleben Radek
 
 
7910  3010
2.Dušek Vladimír
Medvecký Jan
 
 
Šedivý Jan
Zamazal Pavel
 
 
358  3020
3.Medvecký JanFreisleben Zdeněk-99115 3130
4.Dušek VladimírFreisleben Radek-1010-10473240
5.Haník JosefZamazal Pavel868  3050
6.Jeřábek Tomᚊedivý Jan446  3060
7.Dušek VladimírFreisleben Zdeněk103-9-7-92361
8.Haník JosefFreisleben Radek1069  3071
9.Jeřábek TomášZamazal Pavel7104  3081
10.Medvecký JanŠedivý Jan364  3091
11.Haník JosefFreisleben Zdeněk5126  30101
12.Jeřábek TomášFreisleben Radek9-10710 31111
13.Medvecký JanZamazal Pavel829  30121
14.Dušek VladimírŠedivý Jan954  30131
15.Jeřábek TomášFreisleben Zdeněk87-58 31141
16.Medvecký JanFreisleben Radek534  30151
17.Dušek VladimírZamazal Pavel8-7-69932161
18.Haník JosefŠedivý Jan467  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Medvecký Jan40Freisleben Zdeněk13
Dušek Vladimír31Freisleben Radek04
Haník Josef40Zamazal Pavel04
Jeřábek Tomáš40Šedivý Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40688:668TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Soused Zbyněk
 
 
Linhart František ml.
Mašek Roman
 
 
-9977 3110
2.Šimek Jakub
Soused Milan
 
 
Lískovec Ivan
Lískovec Jindřich
 
 
1-6-10-8 1311
3.Soused MilanLískovec Jindřich-88-7-8 1312
4.Čížek MarekLinhart František ml.-10-82-6 1313
5.Šimek JakubLískovec Ivan1-9-5993223
6.Soused ZbyněkMašek Roman177  3033
7.Čížek MarekLískovec Jindřich9-5-8-10 1334
8.Šimek JakubLinhart František ml.4-5-4-9 1335
9.Soused ZbyněkLískovec Ivan-107-94-72336
10.Soused MilanMašek Roman-78-8-11 1337
11.Šimek JakubLískovec Jindřich9-7710 3147
12.Soused ZbyněkLinhart František ml.67-6-683257
13.Soused MilanLískovec Ivan344  3067
14.Čížek MarekMašek Roman-8-99773277
15.Soused ZbyněkLískovec Jindřich-9-6-10  0378
16.Soused MilanLinhart František ml.-912-2-9 1379
17.Čížek MarekLískovec Ivan8-10-7773289
18.Šimek JakubMašek Roman5-8-9-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soused Milan13Lískovec Jindřich31
Čížek Marek22Linhart František ml.31
Šimek Jakub22Lískovec Ivan13
Soused Zbyněk22Mašek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255, 262 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:24650:546TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steiner František
Steiner Petr
 
 
Kubát Pavel
Pancíř Josef
 
 
9-8-6-3 1301
2.Hála Pavel
Hušek Antonín
 
 
Čepelák Vladimír st.
Novák Ondřej
 
 
9-9614 3111
3.Steiner PetrKubát Pavel-88-9-10 1312
4.Hála PavelNovák Ondřej-59410 3122
5.Hušek AntonínPancíř Josef633  3032
6.Steiner FrantišekČepelák Vladimír st.639  3042
7.Hála PavelKubát Pavel-8-8-9  0343
8.Hušek AntonínNovák Ondřej476  3053
9.Steiner FrantišekPancíř Josef497  3063
10.Steiner PetrČepelák Vladimír st.9-9-410-62364
11.Hušek AntonínKubát Pavel-7-109-3 1365
12.Steiner FrantišekNovák Ondřej-85-811-72366
13.Steiner PetrPancíř Josef957  3076
14.Hála PavelČepelák Vladimír st.711-95 3186
15.Steiner FrantišekKubát Pavel967  3096
16.Steiner PetrNovák Ondřej448  30106
17.Hála PavelPancíř JosefWO    30116
18.Tůma RadekČepelák Vladimír st.108-9-8-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner Petr22Kubát Pavel31
Hála Pavel21Novák Ondřej13
Hušek Antonín21Pancíř Josef03
Steiner František31Čepelák Vladimír st.22
Tůma Radek01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Pod Lípou, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35678:634TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
-9-4-6  0301
2.Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
-9-10-7  0302
3.Skalka JosefŠprysl Josef-6910-9-82303
4.Herman MilošMráz Roman-109-8-9 1304
5.Poch PavelCísař Jan-83-4-3 1305
6.Kopp JanHlaváček Jaromír589  3015
7.Herman MilošŠprysl Josef6-934 3125
8.Poch PavelMráz Roman-969-5-42326
9.Kopp JanCísař Jan9125  3036
10.Skalka JosefHlaváček Jaromír-7-66-10 1337
11.Poch PavelŠprysl Josef-86-97103247
12.Kopp JanMráz Roman810-6-10-62348
13.Skalka JosefCísař Jan-778-11-82349
14.Herman MilošHlaváček Jaromír-96-9793259
15.Kopp JanŠprysl Josef794  3069
16.Skalka JosefMráz Roman7610  3079
17.Herman MilošCísař Jan4-9-11-12 13710
18.Poch PavelHlaváček JaromírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalka Josef13Šprysl Josef13
Herman Miloš22Mráz Roman31
Poch Pavel12Císař Jan31
Kopp Jan31Hlaváček Jaromír12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NeveklovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Neveklov, Rákosníkova 162, 257 56 NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:38397:595KST Týnec nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačmar David
Holý Pavel
 
 
Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
6-8-9-4 1301
2.
 
 
Abrahám Petr
Kastner Karel
 
 
WO    0302
3.Kačmar DavidBalata Vladimír11810  3012
4.Kříž ZdeněkHameta Oldřich-3-4-4  0313
5.Holý PavelAbrahám Petr9101  3023
6.Kastner KarelWO    0324
7.Kříž ZdeněkBalata Vladimír-7-5-4  0325
8.Holý PavelHameta Oldřich9-1-7-9 1326
9.Abrahám PetrWO    0327
10.Kačmar DavidKastner Karel794  3037
11.Holý PavelBalata Vladimír7-97-483247
12.Hameta OldřichWO    0348
13.Kačmar DavidAbrahám Petr7810  3058
14.Kříž ZdeněkKastner Karel8-6-10-10 1359
15.Balata VladimírWO    03510
16.Kačmar DavidHameta Oldřich-5-87-2 13511
17.Kříž ZdeněkAbrahám Petr-6-7-13  03512
18.Holý PavelKastner Karel6514  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kačmar David31Balata Vladimír12
Kříž Zdeněk04Hameta Oldřich30
Holý Pavel31Abrahám Petr12
   Kastner Karel12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia Benešov, vchod z ulice Jiráskova, Husova 470Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44566:672TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-4-6-11  0301
2.Hrazdíra Jiří
Šturc Jiří
 
 
Bialas Filip
Semrád Petr
 
 
8-899 3111
3.Hrazdíra JiříRandák Adam-9-7-6  0312
4.Povolný AlešStupavský Milan11-7-7-4 1313
5.Šturc JiříBialas Filip883  3023
6.Dohnal JaroslavSemrád Petr8-810-763233
7.Povolný AlešRandák Adam-7-6-7  0334
8.Šturc JiříStupavský Milan-4-811-9 1335
9.Dohnal JaroslavBialas Filip57-10-213245
10.Hrazdíra JiříSemrád Petr-8-9-10  0346
11.Šturc JiříRandák Adam-5-7-5  0347
12.Dohnal JaroslavStupavský Milan-89-7-4 1348
13.Hrazdíra JiříBialas Filip414-9-10-42349
14.Povolný AlešSemrád Petr9-657 3159
15.Dohnal JaroslavRandák Adam-13-9-7  03510
16.Hrazdíra JiříStupavský Milan-57-3-8 13511
17.Povolný AlešBialas Filip7-98-9532611
18.Šturc JiříSemrád PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří04Randák Adam40
Povolný Aleš22Stupavský Milan40
Šturc Jiří12Bialas Filip13
Dohnal Jaroslav22Semrád Petr12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy